Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam :) vonk gratulacje dla Ciebie! a torcik się przyda bo właśnie kawkę zaparzyłam ;p regres też wielkie brawo, te 150dni to jest wynik! mam nadzieję że też osiągnę taki i będę się łapała na tym, że nie myślę o paleniu.. a jak długo paliłeś? u mnie najgorszy był pierwszy tydzień, najchętniej cały bym przespała, musiałam się zmuszać żeby wyjść do pracy, trzęsiawki i zimny pot, normalnie jak odwyk, aż byłam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was mamuska44 nie palę 21 dni, nie wypalonych papierosów 689, kasa w portfelu 275,60. Bo weekendzie mam smród w domu bo był palący pan, masakra. Dziś piorę firanki i myję okna. No i chyba też poczęstuję wodą z płynem panele na korytarzu. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaniu, zmień w stopce pierwszy wers dotyczący wagi (datę), bo jeszcze okaze się złą wróżbą ;) Nie ma co kusic losu ;) ;) ;) Pachnące pozdróweczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego wieczoru BP pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 u mnie goście sami wychodzą na balkon jarać bo bardzo cenią mnie za to ze potrafiłem pokonać śmierdziela :D vonk 🌼 gratulacje za miesiąc BP torcik pycha :D Hasania 🌼 nie palimy pachniemy i jest super 🌼 li_la_li 🌼 zuch dziewczynka :D 🌼 jullka 01 🌼 23 dni BP gratuluje 🌼 neri11 🌼 wiem ze co dziennie podczytujesz nas :D madziuchna 04 🌼 pozdrowionko :D kaka 007 🌼 2 tygodnie BP to najgorsze masz już za soba 🌼 Ania.B 🌼 jak możesz to częściej się odzywaj bo braku tu ciebie :D kasia 3 🌼 104 dni bp lepiej późno jak wcale :D jerzys 🖐️ dawno ciebie tu nie było siemka :D Regres 🖐️ 150dni BP gratuluje i tak trzymaj :D misiek 121 🖐️ 370 dni BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze kochany :) ładne podsumowanie zrobiłeś i miło mi się zrobiło , że i Ja w tym podsumowaniu się znalazłam :) Postaram się pisać częściej :P Polecam wszystkim "dzieci Ireny Sendlerowej" piękny film :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec 🌻 też zrobiło mi się miło,że pamiętasz o starych bywalcach sprzed roku.Kochani🌻 czytam Was prawie codziennie,bo to pomaga mi wytrwać i jednocześnie przypomina jak okropnie było kiedy paliłam,a nie zdawałam sobie z tego sprawy.Obecnie traktuję siebie jako palacza NIEPALĄCEGO,bo wiem z tego forum,że nawet po 3 latach można powrócić do nałogu i bardzo się tego wystrzegam,nie pozwoliłabym sobie nawet na jednego dymka,bo wiem czym mogłoby się skończyć. A póki co ,oto mój bilansik: Nie palę już 422 dni (+ 20g48m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 6765. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 16g24m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 435,71 zł! Pozdrawiam wszystkich rzucających śmierdziela i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długo paliłeś?" li_la_li ok 8 lat :O i o 8 lat za dużo .... od 150 dni odkrywam świat na nowo , i wiem jedno nie zamienie go nigdy na ten śmierdzący papierosami :D 🖐️ wszystkim w ten pochmurny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina 13.37 czytałam topik jestem bodajże na 507 stronie nie wiem kiedy dogonię tę 968. Zmagania z petem topowiczek były różne , jedne ze wspomagaczami inne czytając książkę Carlla . Ja to chyba jestem jakaś inna , przeczytałam książkę, brałam plastry, gumy, tabletki i cholerny nałóg siedzi w ciele człowieka. Wiem , wiem , że trzeba nastawić się psychicznie co też zrobiłam. Lecz to ścierwo wciąż daje znać o sobie. Nie pallę już 22 dni . Boże daj siły i rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka Damy radę:) Skoro wytrzymalysmy tyle to znaczy, ze potrafimy żyć bez fajek... Czy nasz życie z nimi było lepsze??? Jesli ktoś odpowaida że tak, to niestety nie jest z nim dobrze... A jeśłi nie, no to po co do tego "gorszego" wracać??? Ja wczoraj zaliczyłam piwko w knajpce, rozglądałam się dookoła i 80% ludzi siedziało z petem w ustach, młodzież, niemal dzieći :( Przy moim siedziała dziewczyna, która nawiasem mówiąc wczoraj poznałam i przez półtorej godziny kiedy tam byłam, wyjarała z pół paczki. Mówię Wam byłam szczęsliwa że nie palę!!!!! To chyba po raz pierwszy.... Budząc się rano poczułam na swoich włosach zapach papierosów (wczoraj bylo za późno na prysznic) i nie mogłam sie nadziwić jak mogłam tak na własne życzenie smierdzieć 18 lat, ale za to nie miałam tradycyjnego "trampka w ustach", zawalonych nadmiarem wypalonych zwykle w takich sytuacjach fajek, dróg oddechowych... Generalnie: jest zajebiście ze nie palę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również pozdrawiam wszystkich topikowców:) Nie palę już 1,5 roku. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że mi się to uda tym bardziej, że do osób wytrwałych na dłuższą metę nie należę;) a jednak.. Wszysto to dzięki topikowi i wspaniałymludziom, którzy wspierali mnie w trudnych sytuacjach.:) Trzymajcie się wszyscy dzielnie i życzę powodzenia w walce ze śmierdzielkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Vonk mi też jest super że nie palę:-) Ostatnio pan przede mną w sklepie tak pachniał fajkami że jeszcze bardziej utwierdziłam sie w przekonaniu że nie chce tak śmierdzieć... Mamuśka damy radę:-) Złosliwiec fajnie jest przeczytać takie podsumowanie :-)pisz częściej:-) Zauważyłam że bardziej wyczuwam zapachy i podoba mi się:-) Waga stanęla bo ograniczyłam węglowodany i słodycze :-) POzdrawiam wszystkich bywalców tego forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk własnie , siedzisz w knajpie patrzac sie na około na ludzi z petami w ustach i dostrzegasz coś na co wczesniej nie zwracałaś uwagi ... rano czujesz że ci włosy śmierdzą... pozniej zacznie ci przeszkadzać dym w ogólnym słowa znaczeniu ... JEśTES NA DOBREJ DRODZE :) trzymam za ciebie kciuki mamuśka44 pamiętaj że nie palimy tylko pachniemy 🖐️ :D popołudniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka. vonk i reszta ja wiem, że muszę pachnieć i też tak jest , ale to h....stwo jak żandarm stoi. A k..wa niech stoi. Życzę Wam samych kolorowych snów oczywiście bez p. Do jutra. Julka85 dziś czytałam Twoje wypociny na forum. Życzę następnych lat bp. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka. vonk i reszta ja wiem, że muszę pachnieć i też tak jest , ale to h....stwo jak żandarm stoi. A k..wa niech stoi. Życzę Wam samych kolorowych snów oczywiście bez p. Do jutra. Julka85 dziś czytałam Twoje wypociny na forum. Życzę następnych lat bp. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczoru wszystkim życzę BP mamuska44 🌼 z poczadku za mną tez chodził śmierdziel i kusił tez myślałem ze to nigdy się nie skończy ale z każdym dniem zaliczonym pachnąco :D śmierdziel stawał się słabszy 22 dni BP to do słabeuszy nie należysz :D Ania. B 🌼 neri 11🌼 vonk 🌼 Julka 85 🌼 jullka 01 🌼 Regres 🖐️ kwiatek] nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1643 dni (+ 00g44m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 98581. Będę żyć dłużej o 753 dni (+ 01g20m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 33 024,91 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkich :) Zlosliwiec dzięki za miłe słowo w podsumowaniu, Regres ja paliłam 12 lat.. a fuj! A dziś już 19 dzień bez fajki i powoli przestaje o nich myśleć, chociaż ciągle chodzę jakaś wkurzona na wszystko, hmm mam nadzieje że i to przejdzie bo ciężko ze mną wytrzymać :) Życzę Wszystkim miłego pachnącego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe123
Czy ktoś z Was zażywał Champix? Nowy lek na rzucenie fajek,ostatnio lekarz mi o tym wspomniał,wychwalał że dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w 33 pachnącym i słonecznym dzionku 🌻 Złośliwiec, Ty jesteś dla mnie tu głownym motorem napędowym, jak czytam Twoj licznik, to człowiek widzi że naprawdę da się! Wielki szacunek i podziekowania dla Ciebie i całej wspierającej mnie reszty (nie wymieniam, bo boję sie kogoś pominąc)! Mamuśka, napisz może konktetniej co sie dzieje że fajka ciągle Cię gnębi, nazwij to jakoś, pewnie my też mamy podobne odczucia, może coś a to poradzimy. Ja Wam powiem że od kilkunastu dni niemal codziennie śni mi się że palę, palę a potem żałuję... Ciekawe co?...Mieliście tak może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk ------> oooo pamiętam te sny z petem w ustach w roli głównej :P nooo i ten żal {w śnie} że się uległo śmierdzielowi ;) no i mi się jeszcze nie raz śniło że kombinowałam że niby nikt nie widział jak paliłam to nikomu się nie przyznam do słabości itp. no i też w śnie pojawiał się wstyd przed topikowymi przyjaciółmi że zapaliłam ;) i takie tam inne pierdoły :) teraz już mi się pet nie śni :D buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Vonk ztym petem to jest tak, jak siedzę w biurze to nagle dopada mnie myśl zapal, wyjdę na korytarz to mi śmierdzi bo obok jest palarnia. Wracam do domu znowu myśl zapal, sorry jeszcze w samochodzie kusi diabeł. Stoję w kasie z zakupami , a za mną dziadek co dopiero po spalonym pecie, no i chyba wczorajszy- smród od niego jak cholera- wtedy jest mi naprawdę nie dobrze. Licho nie śpi wiem o tym. Apetyt zamiast maleć to wzrasta. Szko. Jeśli chodzi o sny , to już ich nie mam, a były niestety okrutne tak jak to zielsko. PACHNIEMY. W wielkopolsce leje i leje i leje i leje 😭 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ja ci powiem ze w aucie to jest masaka, przez lata jak wchodziłam do niego to od razu fajka w usta, do teraz bez gumy mam problem, dlatego musze ją rzuć w aucie. Ale zauważyłam że nie żuję gumy dso porannej kawy, jakoś mi to niepotrzebne... Co do slepu to pisałam ostatnio ze widok moich ukochanych fajek w galbocie spowodował ze tak bardzo zatęskniłam... Cóż, jakby nie patrzec wszyscy przechodzimy przez to samo, ale ja zauważam, ze wcześniej widziałam tylko to czego mi brak w związku z rzuceniem fajek, a teraz widzę coraz wiecej tego co dostałam w związku z tą decyzją... I tego musimy sie trzymać!!!!! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Therura
A ja chcę śmierdzieć fajkami, chcę, żeby mój samochód nimi cuchnął, chcę sobie szarpać zdrowie i wydawać mnóstwo kasy... Tęsknię za fajkami jak cholera, nie ma dnia, żebym nie myślała o paleniu i jak fajnie było. A nie zaciągnęłam się nawet od 8 stycznia 2007 roku. Teraz nowe wyzwanie przede mną: wszechobecne e-fajki. Zastanawiam się, czy nie jest dobrym pomysłem takiego sobie kupić, ale jednocześnie wiem, że to dla mnie pierwszy krok do powrotu do prawdziwych papierosów. A za Was trzymam kciuki, bo naprawdę się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego popołudnia BP :D pachnąca aga 🌼 co się pogniewałaś czy co ? jak możesz to się odezwij bo brakuje tu nam ciebie :D myślę że wygospodarujesz jakąś minutkę i skrobniesz tu do nas :D 🖐️ mamuska 44 🌼 vonk 🌼 Ania. B 🌼 li_la_li 🌼 neri 11 🌼 Julka 85 🌼 jullka 01 🌼 Therura 🌼 madziuchna 04 🌼 kasia3 🌼 kaka007 🌼 Haaania 🌼 jerzys 🖐️ Regres 🖐️ misiek 121 🖐️ za wszystkich trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP. nie pale 17 dni i wasnie odkrylam wasze forum , przyjmiecie mnie do waszego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×