Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja dziś nie palę 34 dzień i nie przytyłam ani kilograma:D Ale ja generalnie ,jem po to ,żeby żyć a nie żyję po to żeby jeść.Nigdy nie byłam głodomorkiem i jak widać czasem to popłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pale 11-ty dzien i jak na razie +1kg.....oby tak zostalo,zdaje sobie sprawe z tego ze ryzyko przytycia jest wieksze ale i tak bardzo chce juz nigdy nie palic !!! A co do objawow ubocznych to tez juz mialam bezsennosc i koszmary nocne a teraz jestem na etapie chrypki pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie BP-11 dni Kasa-29,75 euro Nie wypalonych-128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne z rad
wpisz w Google hasło "Vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć" i tam poszukaj odpowienich tematów do przestudiowania i zastosowania, oraz oczyść organizm z wieloletnich toksyn, tu masz link do filmu: naturalne_leczenie_nowotworów I nie tylko Cud terapii Maxa Gersona - film polskie napisy http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w radiu mówili że ceny papierosów mają wzrosnąć nawet do 100% nie no paczka 20 zł...szok... chyba więcej ludzi wtedy rzuci... Ale niektórzy i tak kupią oszczędzając na czymś innym.... Szkoda że moja Mama nie chce rzucić....pali już tyle lat.... Nie palimy!Pachniemy:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje listę 🌼 obecny🌼 :D BP Vonk 🌼 gratuluje dwa miesiące BP zuch dziewczynka :D dzięki za kawę jest super a ciacho pych :D pozdrawiam wszystkich życzę miłego weekendu BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W organizmie osoby palącej papierosy znajduje się sporo nikotyny i to właśnie jej obecność powoduje, że na skutek rezygnacji z palenia pojawia się głód nikotynowy. Z tego powodu należy jak najszybciej oczyścić organizm z nikotyny a wówczas znacznie zmniejszy się chęć powrotu do nałogu. W tym celu należy codziennie wieczorem zrobić sobie długą gorącą kąpiel lub prysznic, stopniowo podnosząc temperaturę wody. Zabieg ten można rozpocząć około dwie godziny po jedzeniu. Musi on być też poprzedzony wypiciem kilku szklanek lekko gorącego naparu z kwiatów lipy , owoców lub liści malin, owoców lub kwiatów bzu czarnego czy mieszanki ziołowej o nazwie Pyrosan. Wszystkie te składniki można stosować oddzielnie lub zmieszać je razem. Trzy duże łyżki któregoś z tych rozgrzewających ziół lub mieszanki należy zalać litrem wrzątku, trzymać ok. 30 minut pod przykryciem, przecedzić i zaraz przed zabiegiem powoli wypić kilka szklanek. W trakcie takiej gorącej kąpieli a szczególnie od momentu gdy ciało zacznie się pocić należy co pewien czas uzupełniać ubytki wody wypijając kolejnych kilka szklanek tym razem już tylko dobrze ciepłej czystej wody. W zabiegu tym chodzi o to, aby wywołać jak najobfitsze pocenie, gdyż wraz z potem usunięte zostaną duże ilości nikotyny. Aby to sprawdzić można nawet do pocącego się ciała przyłożyć kawałek ligniny a z pewnością będzie ona żółta od nikotyny. Zamiast kąpieli lub pryszniicu równie dobre wyniki daje długa kąpiel stóp w gorącej wodzie. W tym celu trzeba zawinąć się prześcieradłe oraz kocem i zanurzyć stopy w misce z gorącą wodą. Woda w misce musi być bardzo gorąca oczywiście na tyle, aby nie poparzyć stóp. W trakcie tego zabiegu stale należy podnosić temperaturę wody ostrożnie dolewając wrzątku z czajnika. Przed zabiegiem i w czasie jego trwania trzeba pić bardzo dużo wody i naparów z rozgrzewających ziół. Z chwilą gdy organizm zacznie się pocić konieczne są także zimne okłady na czoło i kark, aby zapobiec ewentualnemu pojawieniu się późniejszych bólów głowy. Cały czas trzeba kontrolować samopoczucie, tak aby nie doprowadzić do zasłabnięcia czy omdlenia. Aby poprawić samopoczucie, co jakiś czas można zrobić sobie zimny prysznic lub nacieranie całego ciała gąbką moczoną w bardzo zimnej wodzie. Oczywiście tego typu zabiegi należy przeprowadzać szczególnie ostrożnie w przypadku osób chorych na serce, nadciśnienie, zaawansowaną miażdżycę czy cukrzycę. Taka gorąca kąpiel może trwać nawet do czterdziestu minut oczywiście o ile pozwala na to odpowiednie samopoczucie. Przy okazji warto też pamiętać, że opisane wyżej zabiegi umiejętnie i regularnie przeprowadzane dają wspaniałe wyniki w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych i nowotworowych, gdyż doskonale stymulują system obronny. Osoby, które przestają palić papierosy czy stosować inne używki łatwo ulegają rozdrażnieniu dlatego należy przynajmniej przez kilka tygodni trzy razy dziennie zażyć po dwie małe łyżeczki ziołowego preparatu o nazwie Sedomix. Środek ten zasługuje na szczególną uwagę nie tylko dlatego, że zawiera wyciąg z najlepszych ziół uspokajających, ale szczególnie dlatego, że głównym jego składnikiem jest wyciąg z owsa, który jak wykazały badania może aż o 30 % zmniejszać pociąg do papierosów oraz innych używek. Dodatkowo trzy razy dziennie po posiłkach należy zażywać po ok. 5 tabletek z drożdży piwnych o nazwie Lewitan, zawierających dużo witamin z grupy B oraz po jednej lub dwie tabletki magnezu. Warto także codziennie na śniadanie spożywać miskę gęstych płatków owsianych gotowanych ok. 30 minut na wodzie. Przynajmniej na okres kuracji wskazana jest wybitnie roślinna dieta oraz picie dużych ilości płynów, co także pomoże szybciej usunąć z organizmu nikotynę. Unikanie kawy, alkoholu, słodyczy niewątpliwie również zwiększy prawdopodobieństwo trwałego uwolnienia się od nałogu palenia. Istnieje kilka ziół, które mogą skutecznie obrzydzić palenie. Takie właściwości ma na przykład żucie kłączy tataraku. Na szczególną jednak uwagę zasługuje picie naparów z kłączy kopytnika (Rhizoma Asari). Osobiście znam osoby, które skutecznie zostały zniechęcone do palenia dzięki piciu naparów z tego zioła. Można też stosować go w przypadku nadużywania alkoholu. Należy jednak unikać przedawkowania, ponieważ w zbyt dużych dawkach może okazać się toksyczny i powodować odruch wymiotny. Pomocny niejednokrotnie okazał się też preparat Tabex, zawierający cytyzynę, alkaloid otrzymywany z nasion złotokapu, który wyraźnie zmniejsza objawy głodu nikotynowego. Kolejna ważna wskazówka związana jest z tym, że nałogowi palacze wyrobili w sobie trudny do opanowania nawyk sięgania po papierosa. Z tego powodu warto zastosować się do zalecenia pewnej lekarki, która wszystkim swoim pacjentom palącym papierosy udzielała takiej rady: Gdy dłoń twoja szuka ćmika, weź w palce kostkę Rubika, a gdy nadal brak ci czego, to układaj klocki lego." cyt. za "Alkoholizm i nikotynizm" AUTOR: Sławomir Gromadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i pozdrawiam wszystkich zycze udanego pachnacego weekendu ja niestety bede mial bardzo pracowity ale nic jakos przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrek30 to razem będzimey pracować miłego wieczorku ja dziś z okazji 11 miesięcy piejmy z meżęm szampana bo razem przestalismy śmierdzieć 6 grudnia tak wiec każdego zapraszam na szampana spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-gratulacje i dzięki za szampana:) ja też się pożegnam i życzę wszystkim zapracowanym ,żeby weekend szybko minął:) a tym ,którzy mają wolne,jak ja xD, aby trwał długo:) dobranoc pachnąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 a mężowi 🖐️ graba BP :DGRATULUJE :D i z tej okazji stukam się z tobą lampką szampana stuk stuk :D nigdy więcej śmierdziela bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aev
pozdrawiam wszystkich!!!!! dla tych co tłumaczą chęć zapalenia bo maję dużo innych rzeczy na głowie..no nie palenie powinno być z nich najprostrze bo wystarczy nie robić nic (nie leziesz po to do sklepu nie szukasz na to kasy nie kombinujesz z wyjściem między posiłkami obiadu rodzinnego ) do tych co im zimno : wiele lat miałam tak wychłodzony organizm że sweter w lato mi nie przeszkadzał .od prawie 2 miesięcy biore regularnie zimniuteńkie prysznice mój 4-letni synek też ...chwytam go w wannie za rękę, on podskakuje a ja udaję prysznicem fale która go tak do szyji oblewa ...nie chorujemy już teraz a co najmniej z2 anginy powinnam już była mieć patrząc na poprzednie lata . zimnych stóp nie mam no i to też stymuluje lepsze oddychanie i oczyszczenie płuc . i pamiętajcie gdzieś na ulicy jak was telepanie z zimna dopadnie: energię cieplną wytwarzamy z węglowodanów (ale jak ich nie ma to z czego kolwiek w ostateczności spalamy stare śmieci -głodówki lecznicze) i TLENU więc głębokie i zarazem szybkie wdechy powietrza nas rozgrzeją przy pierwszym lodowatym prysznicu zresztą sami zobaczycie o co chodzi z oddechem tylko poddajcie sie jemu nie oddychajcie jak świnka morska skoro macie o wiele większe płuca. oczywiście rzeby lepiej oddychać nie kurczymy sie nie garbimy. swoją drogą tak jak kiedyś sie na takim kurczeniu łapałam tak po tych prysznicach coś sie łapię na prawidłowej postawie co jest i pozytywne i zabawne :) oczyszczanie krwi: krew oczyszcza nam wątroba więc najpierw trzeba oczyścić ten organ wygooglujcie "oczyszczanie wątroby" zalecane jest oczyszczenie jelita najpierw no i ja tym sie aktualnie zajmuję ....tak kompleksowo stawiam na zdrowie co by rzucenie palenia było tylko małym elementem , palenie jest głupie :) poprostu na brzydką cerę : oczyszczenie organizmu, dieta (ja zaczynam właśnie kulinarną przygodę z kaszą jaglaną ma dużo krzemionki co ma wpływ na skórę i włosy), zdiagnozowanie czy sie przerostu jakichś drożdżaków nie ma (np kandydozy) czy pasożytów ..o to naprawde łatwiuśko przy diecie sklepowej ,antybiotykach czy hormonach do diagnozy najlepsze są testy wegetatywno-serologiczne czy aparat eav (każdy żyjący organizm wytwarza jakieś pole elektromagnetyczne i każdego można wytropić) laboratoria ..badanie kupki- partaczą to często- za krótko trzymają materiał. na sen : pewne tehniki medytacyjne (oczyszczanie umysłu z natłoku myśli) czy też autohipnozy ( każdy 2 razy na dzień w naturalny sposób znajduje się w tym stanie ..przed i po śnie ) pozdrawiam jeszcze raz:) Nie palę już 10 dni (+ 05g07m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 204. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 13g27m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 90,39 zł! i namawiam na jak najnaturalniejsze metody 0 prochów i tych co my łykamy i tych w pożywieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aev
ah no i cukierki!!!! te nagrody za dyscypline i silną wolę : dla dziewuszek :) pachnących i dla dziewczyn pachnących chłopaków :) http://mazidla.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro minie tydzien BP jestem szczesliwa Nie palę już 6 dni (+ 10g16m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 128. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 23g34m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 59,13 zł! pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Agnieszko :) aleeee zleciałooo G R A T U L A C J E !!! już za miesiąc roczek :D idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wkleje swoje dotychczasowe osiagniecia w pięknej dziedzinie "nie palenie papierosów ":P Nie palę już 189 dni (+ 13g12m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 2653. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 06g30m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 180,89 zł! pozdrawiam i życzę miłego weekendu Dla dziewczyn 🌻 dla chłopaków 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestam🖐️ i pozdrawiam. Lecę na zakupy, trzymam kciuki🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja podpisze liste :) Nie palę już 623 dni (+ 04g34m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 12463. Będę żyć dłużej o 95 dni (+ 05g01m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 421,75 zł! dla wszystkich nowych mieszkancow naszego topiku-ciagle musimy byc czujni,mi nie raz tez papieros narzuca sie myslom,ale sa to ulamki sekund takie przeblyski,jesli ktos nie bedzie czujny-polegnie zlosliwiec nasz kochany powiedz czy tobie tez nie raz przyjdzie na mysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam palaczka
Ale wam zazdroszczę. Ja palę 10 dziennie. Dwa razy rzucałam. Nie udało mi się. Ciągle mam podejścia żeby rzucić to dziadostwo i nie mogę. Strasznie mi smakuje i równocześnie z każdym wypalonym papierosem wyobrażam sobie spustoszenie w moim organizmie (r_k). Może za jakiś czas mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lisiczka farbowana dasz rade napewno,ja dalam rade wczoraj to ty dzis tez sobie poradzisz ;))) pozdrowienia dla calej reszty pachnacego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Jovik🌻 kazdy z nas jak rzuca palenie jakos sie zoakrągla ...ale ja teraz po dwoch latach niepalenia zaczełam mniej jesc i waga spada ...takze juz wszystko w organizmie wraca do normy ...i przestajemy byc niewolnikami tych smierdzących petow.... złosliwiec 🌻cały czas pomaga ludziom wytrwac w postanowieniu ...pozdrawiam was wszystkich ..nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka chudniesz?? ja w lutym bede miala dwa lata ale nie chce schudnac,chce zostac taka jak teraz ani juz wiecej nie przytyc ani schudnac tez nie chce. narazie od kilku miesiecy waga stoi w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzien🌻ja chcem troche schudnąc ..bo za duzo troche mam do dzwigania ...77 kg to troche za duzo nie? Ale jak wziełam sie za siebie to juz jest 74.5 ale waga stoi jak zaczarowana ....Ty jestes szczuplutka jak widziałam na zdjeciach ,,,pozdrowionka i dla wsztkich pachnących ....trzymajcie sie dzienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak wygladacie? A skad? Też chce Was poznać! Złosliwiec też pokazał swoje zdjęcie? Czegoś nie wiem...:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA poznałam ...sądny dzien na naszej klasie i wiem jak wygląda...złosliwca nie widziałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×