Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to i ja sie ładnie przywitam i pożyczę całej załodze BP miłego i dobrego dnia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkag
Witam wszystkich niepalących. Postanowiłam do was dołączyć. Nie pale od 4 ni i cierpliwie czytam cały watek. Macie taki fajny licznik ale nie mogę go zanleźć. Może ktoś podesłał by linka będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkag zapraszamy do siebie i witamy w gronie niepalących. W kupie raźniej. Czytaj topik on choć w części Ci pomoże ja jestem tu dzyń w dzyń. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkag
eh wszystko pod górkę niestety. Ten link coś nie działa niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkag
No i już poradziłam sobie i mam ten programik :) Ale trochę ciężko przestawić się na nie palenie. Już raz rzuciłam to było 2,5 roku temu. Przeszłam to okropnie ale wytrzymałam i nie paliłam półtora roku no i chyba diabeł mnie pokusił bo na wczasach zapaliłam jednego, drugiego i tak dalej. Głupota nie zna granic niestety. No ale to kolejny raz i jest inaczej jak za pierwszym razem. Na razie nie mam ochoty że muszę zapalić tylko budzę się regularnie o 2 w nocy i koniec spania i to jest denerwujące. Niestety Valerin sen nie pomaga. może macie jakiś sposób na bezsenność. Ach dodam jeszcze że rzucam palenie z moim partnerem bo przecież żadne z nas z popielniczka nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco🌼 Madziuchna mam nadzieje że jakoś wszystko się u Ciebie ułoży... Mamuśka gratulacje ! Mnie narazie fajki zostwiły w spokoju bo nie ,,chodzą,, za mną... Pozdrowionka dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pięęękny dzień- ciepło, słonecznie- no slicznie:) taka pogoda polepsza samopoczucie:D Pozdrawiam:) p.s. Moich kłopotów ciag dalszy- pet za mną chodzi, oj strasznie. Nie wiem, co to sie porobiło:( No swiat nie widział, żeby tak ciagnęło. Ale nie poddaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w koncu znalazlam program !! :) hmm troche z kasa mi zanizyl ale to dlatego ze ostatnia paczke przeciagalam bardzo... Nie palę już 5 dni (+ 03g15m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 102. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 18g49m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 47,25 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie życzę wszystkim miłego wieczoru :D oczywiście BP mamuska 44 🌼 z okazji połowinki 50 dni BP :D życzę Ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela 🌼 madziuchna 04 🌼 tobie tez życzę wszystkiego naj naj naj i żebyś wkrótce doczekała tego upragnionego ROKU BP 🌼 i z tej okazji za was dziewczynki wznoszę toast lampka szampana :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! :D BP 🌼 a tak ogólnie to wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linoletka- jestem tu, czuwam:) Nawet sie nie waż, podpowiada diabeł, ze masz sobie zapalić!!!! Jesteś ponad to i... pachniesz...:D Jestem- czuwam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien 10-ty ,szczerze przyznam ze dzis chodzi mi pet po glowie ,ale jakos sobie radze,pomaga mi w tym czytanie tego forum i licznik !!! Ilosc niewypalonych papierosow: 119 zaoszczedzone pieniadze: 27,50 euro Nie pale : 9 dni (+23g10m15s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 znowu jesteśmy jak za dawnych dobrych czasów :D myślałem ze już nigdy się nie spotkamy a tu masz jesteś :D 🌼 tak się czuje jak by czas się cofnął pare lat może jeszcze ktoś dołączy ze starej paczki linoletka 🌼 zuch dziewczynka jesteś z nami a my z tobą nam tez było bardzo ciężko nam się udało i tobie tez się uda pamiętaj jesteśmy z tobą :D Kinja 🌼 dziś okrągły mały jubileusz 10 dni BP :D gratuluję 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliewiec:) mam to samo odczucie, co Ty! Jakbym po paru latach odnalazła bliskiego mi człowieka:D Na ile mogę, na tyle bedę tu wspierać wespół z Toba zabłakane duszyczki chcące zerwać z tym paskudnym nałogiem. Dobranooc wszystkim BP🌻 jest ciężko- ja wiem, ale będzie lepiej, tylko wytrwajcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki są cięzkie masz racje jovik ale da sie wytrwać wiesz to a ja jutro mam 11 miesięcy bez peta HURA da sie wytrwać Złośliwiec dzięki Ci że jesteś jak Ty nas wspierasz dzięki całe pachnące grono pozdrawiam i życze iłej spokojnej nocki bez peta a j bez snu o pecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kwiatki i wspieranie mnie bp. Melduję się oczyw. pachnąca 🌻. Dziś w nocy zapaliłam - to był koszmarny sen, przecież onim wcale nie myślałam. Jak wstałam to czułam w buzi jakby nikotyna, spalenizna afuj , nie wiem co to było. Może ja się oczyszczam. Starzy bywalcy bp. czy to możliwe , że po 50 dniach mam takie odczucia no i z rana zaczynam chrząkać, to wygląda gorzej jak paliłam. Wczoraj kupiłam sobie maseczkę na włosy+ szampon cena - 155 zł. Co to dla mnie hi hi hi. Spadam do pracy. papapapapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska44- oczyszczasz się z nikotyny- to są te objawy. Też tak miałam:( Sny moje to horror- w nich jadłam tytoń!!! Dasz wiarę;) Nie wiem ile Ty, ale ja paliwłam cos ok 22 lat, więc nic dziwnego, że organizł "zgłupiał". Ciesz się, że masz jakiekolwiek objawy- to znaczy, że sie odtruwasz. Pachnąca Aga- ty to już naprawdę pachnaca jesteś! Złosliwca pozdrawiam🌻. Kolejny dzień BP, czego i Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik ja paliłam około 29 lat . Ze mnie to był prawdziwy wawelski smok. "Dasz wiarę" ( zaje bi ste powiedzonko W.Kubasińskiej.) Tak mi się wydaje, że to ta smoła z człeka paruje. Jeszcze raz jovik dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Proszę spieszyć do kuchni po kawkę, bo dzielę tortem :) Dziś mijają dwa mięsiące odkąd pożegnałam się z moim "śmierdzącym przyjacielem" :) Po raz kolejny podkreślam szczerze, ze bez Was nie byłoby to możliwe... Jestei najlepszym wspomagaczem!!!! BP - 62 dni Kasa - 570,40 Niweypalonych - 1240 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Trzymajcie się(tylko cicho- sza, bo pisze w pracy) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk zrobiłam kawke i własnie jem torta pyszny udał Ci sie wyniku Ci bardzo gratuluje Ciesze sie ze jesteś z nami mamuśka44 też śniłam o petach to takie są objawy pij zieloną herbate przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn i nikotyny tak więc do kuchni nastaw wode ja też sie chętnie napije:):):) pozdrawiam miłego dnia i ja mam dziś WOLNE :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:-) Mamuśka mi po 2 tygodniach krtań się zaczeła oczyszczać i tak właśnie chodzę nieraz i chrząkam:-) Ja też muszę sobię coś kupić w nagrodę chyba zacznę odkładać do skarbonki żeby kasa była bardziej widoczna ... Vonk gratuluje:-) Moja mama wczoraj zapaliła u mnie w samochodzie ...buuuu co to był za smród...w takich chwilach duma mnie rozpiera że ja pachnę.... Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prad
Jak u Was z Wagą, czy dużo przytyliście. Czy jest choć jedna osoba u której waga nie poszła w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przybyło ========+17kg., ale jak pisałam wcześniej , nie było spowodowane to tylko BP:) Mam koleżanki w swoim wieku, które nie przybrały nawet 1 kg. jak rzuciły!!!!!! Ale uważać trzeba:( Lepiej być okrągłym i pachnącym niż wysuszonym i śmierdzącym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×