Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ooo jak ładnie się odezwali "starzy" bywalcy topika :D ja też mam mnóstwo kłopotów, przede wszystkim najważniejszy - nadal brak pracy :(:(:( ale nic a nic nie myślę, nie kusi mnie w ogóle śmierdziel :) i dobrze .... Nie palę już 428 dni (+ 00g46m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 17121. Będę żyć dłużej o 130 dni (+ 18g54m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 992,45 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po wczorajszej akcji w pracy następna była w domu oj działo się działo. Nerw puścił i odbiło się to na rodzinnce. Wiem, że to głupie ale gdzieś musiałam się wyżyć na kimś, kto był ducha winny. NIE ZAPALIŁAM, wzięłam książkę A.C. i zaczełam czytać, może to bobry sposób na odreagowanie. Lokomotywa pojechała wkur..ona na mnie, no mówi się trudno i kocha się dalej. Do pracy mi się nie chce iść bo jak widzę tą dz..ke to mi się już słabo robi, wielka pani wymalowana , ubrana pierdo..na prywaciara i do tego smierdząca petami z ochydną spalenizną w gębie. Dobra to się wyżaliłam i już wymykam. {usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się trzymam, jeszcze nie zapaliłam:) Trzymajcie za mnie kciuki...ech. Złośliwiec- głowa do góry- nie poddawaj sie, jesteś silnym chłopem. Buźki i zmykam do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM wszystkich cieplutko.Widzę że odwiedzili nas starzy bywalcy-----BARDZO MIŁO nawet zastanawialam się ,co stało się z tymi co założyli ten topik ,a tu proszę? są.Nie umię tak ladnie pisać jak wy ale napewno co dzień do was zaglądam.Złośliwiec TY to naprawdę jesteś kochany i umiesz ludzi podtrzymać na duchu.Idę po receptę na Tabex ,teraz ja nie daję rady,jednak to prawda że jak sięma kłopoty,najlepiej sięgnąć po peta.Miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowik co się dzieje jakiś krysys czy cóś, nie poddawaj się ja mamuska trzymam za ciebie mocno kciuki bp. Wiem , że jest trudno wytrzymać, ale mówimy nie palimy pachniemy, ja dodaję, "przeciesz ja nigdy nie paliłam" może zadziała. Jovik zaglądaj tu , czytaj i miej siły do walki jak wszyscy tu rzucający. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze pozdrowić : ❤️ dla Złośliwca Wielkiego Guru tego topa, 🌻 linoletka 🌻 setunia 🌻 Kinja, 🌻 fado 🌻 farbowana lisica 🌻 aram55 trzymaj się mocno kiedyś trzeba dać radę, 🌻 pachnąca aga 🌻 Ania.B czytałam Twoje wcześniejsze zmagania, 🌻 MALGORA , 🌻 fiona* - czięki za założenie tego forum 🌻 ikaaa 🌻 camila98 - trzymaj się nas 🌻 li_la_li 🌻 jovik 🌻 jullka01 🌻 dla reszty , której nie wymieniłam 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska dzieki za wsparcie, ja nie pale dopiero i az 9 dni,bez Tabexu jak narazie sobie radze a to dlatego ze tu gdzie mieszkam nie ma go oficjalnie w sprzedazy,miewam ataki"glodu" ale nie nikotynowego tylko takiego na zarcie.W pracy nie ma problemu bo siedze w pokoju z dwoma niepalacymi kolegami,w domu facet pali ale na szczescie nie duzo,mimo to jak sie wieczorem kolo niego klade to mi smierdzi pozdrawiam wszystkich goraco-niepalaco (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy was tez ciagnie troszke bardziej w tak zimny dzien? mnie chyba tak na uczelnei znowu si epowstrzymalam w domu wzielam dwa ze tak nazwe buszki :( i wyrdzucilam bo jakos nie smakowalo i reka mi jeszcze smierdzi.. ze tez tego smrodu dloni nie czulam jak palilam ... zimno strasznie... tak ze nawet moj pies nie chce isc na spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne kwiatki...zamiast ja, weteranka z 4 letnim stażem Was wspierać to sie tu użalam....kysz kysz!!! Nie palcie- ja mam pierwsze załamanie od lat 4!!!! Ale przejdzie- dzięki Wam. Złośliwiec....jestes kochany, tyle lat tu wspierasz ludzi.....powienieneś dostac nagrode. Pozdrawiam Was kochani.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, fajnie, że pojawili się starzy bywalcy, bo to dodaje energii w walce. Ja kupiłam sobie wczoraj nagrodę za to że niepalę i wcale nie oszczędzałam - spodnie. Narazie nie przytyłam, chociaż się nie ważę i ogólnie jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkich. Nie palę już 25 dni (+ 20g41m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 517. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 22g49m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 232,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ode mnie- dla podniesienia morale tego topiku:) 4 lata=48 miesięcy. 48x30dni=1440dni. 1440 dnix 7zł. (średnio za papierosy)=10 080zł. To daje do myślenia... kupiłam sobie w ub.roku auto za 6tys., zaoszczędzone na papierosach....dobre, co nie??? Teraz niech każdy BP niech pomarzy, na co wyda te pieniądze....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisico:) gratulacje za miesiąć BP:) Ja tez, 4 lata temu, rzuciłam o tej porze:) Badx dzielna i ....kup sobie coś za to:D Przesyłam wirtualnego batona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za batonika:D ja sobie właśnie zafundowałam kurację na trądzik,który mnie niestety trapi od wielu,wielu lat,wrrr...Wcześnie zawsze jakoś pieniądze jakby z dymem ulatywały;)-teraz w końcu mogę zacząć walczyć z moją drugą zmorą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jovik 🌼 fado 🌼 pachnąca aga 🌼 sadny dzien 🌼 Ania B. 🌼 mamuska 44 🌼 setunia 🌼 farbowana_lisica 🌼 wszystkiego dobrego z okazji 1 miesiąca BP 🌼 :D MALGORA 🌼 Kinja 🌼 mewa32 🌼 Julka 01 🌼 linoletka 🌼 camila 98 🌼 li_la_li 🌼 aram 55 🌼 moja choroba nie ma nic wspólnego z paleniem ani tez z płucami a tak szczerze to wiele bym dal tylko żebyś z nami była BP :D ale najważniejsze jest to ze tu na topik zaglądasz a to jest 50 % ze rzucisz ten śmierdzący nałóg -ciągle czekam :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D Teraz ode mnie- dla podniesienia morale tego topiku:D Nie palę już 1670 dni (+ 23g42m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 100259. Będę żyć dłużej o 765 dni (+ 20g51m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 33 586,85 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec:D a pamietam, że nawet emotek wtedy jeszcze nie umiałeś zrobić:P:D:D Po ile Ty te papierosy liczyłes? Bo mi wyszło 4,5 roku BP a to tylko (aż) pół roku więcej ode mnie:):) Chyba, że cos xle policzyłam:( Aha- mi przybyło 17kg, ale nie sugerujcie sie tym. Zbiegło sie z rzucaniem palenia wiele rzeczy m.in. zmiana pracy (mniej stresu), jak i przyjmowanie tabletek. Tak więc peta w smietnik i na ćwiczenia moje Panie i Panowie. Pozdrawiam, ale nie wymieniam z imienia, z powodu lenistwa:( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 wszystko zgadza się nie umiałem zrobić emotek :D :D ja liczyłem swoje papierosy po 6, 70 zł. trzy paczki dziennie bo tyle jarałem dziś moje papierosy kosztują drożej ale ceny nie będę zmieniał :D ja nie obliczam tylko za mnie oblicza zainstalowany licznik – profil palacza :D jovik 🌼 tyle kasy aż w to się nie chce wierzyć co ? :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1671 dni (+ 02g11m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 100265. Będę żyć dłużej o 765 dni (+ 22g00m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 33 588,93 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca aga
wpadłąm sie przywitac pachnącio\pozdrowić was i życzyć spokojnej nocki ja 14 godzin w pracy jutro tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec:) skoro paliłes 3 paczki dziennie to bardzo się cieszę, że już nie palisz:) I tym bardziej Cie podziwiam, że udało Ci sie BP:D Jesteś mocny facet- ukłony dla Ciebie. Żona powinna być dumna z takiego męża... Kasy mamy teraz jak lodu:D, co nie??? To co, że wirtualna, ale fakt faktem- zaoszczędzone. Przez moje lat 40 to rzucenie jest dla mnie największą "zdobyczą". Naprawdę, mam ogromne sukcesy w pracy, w domu, ale ten jest naj naj:D!!! Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim... Wpadlam się przywitać i zameldować,oraz zostawić swoj ślad... 🌻mój wynik 🌻 Nie palę już 299 dni (+ 01g19m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 8971. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 12g48m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 229,79 zł! właśnie uświadomilam sobie że jutro mija mi równo 300 dni a za 66 dni bedzie równy roczek..kurcze jak to zleciało....aż nie mogę w to uwierzyć że ja taki nałóg wytrzymam rok bez śmierdziela... ;) :D Co umnie??Właśnie umnie w pracy jest redukcja etatów,więc obawiam się że od grudnia a może od nowego roku stane się bezrobotna... :( mało tego niemogę załatwić dla wujka rehabilitacji bo niema już kasy na ten rok dla pacjentów.... :( mało tego niechcą być ciężarem dla nas więc chcą wrócić do sibie do domu... ale co tam rozpaczać niema co..tylko myślęc onich nieprzestanę wiedząc ze niejest ok. Wiecie kochani znowu śmierdzę fajkami...kurcze ja tego nieczuję bo przebywam z moimi ludzmi ale będac u lekarza zapytał mi się czy palę??Gdy odp.że nie...powiedział ze śmierdzę papierosami..wiecie aż mi się wstyd zrobilo...ale gdy pojadą wszystko pojdzie do prania...nawet moj piesek... Pozdrawiam całe grono...z braku czasu i lenistwa niechce mo się wymieniać każdego z osobna...ale o wszystkich pamiętam i pozdrawiam..... 👄 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochani , melduję sie bp. Dziś mam połowinki- czyli 50 dni pachnę 🌻 tak jak moje najlepsze perfumy, które wcześniej miały jakiś inny zapach. Dziś walę na zakupy bo muszę sobie sprawić prezent. Widzę, że cerę mam jakąś bardziej dożywioną nie wiem czy to wina witamin , które przyjmuję, czy że nie palę. Tylko przed @ gdzie niegdzie wyskoczy syfek. Wolę tego syfka na buzi niż mieć syf w gębie. Lokomotywy nie ma w domciu to teraz pachnie. Nerw jeszcze trzyma na tą znajomą z pracy ale w piątek się odstresuję oczywiście bp. bo u mnie nik poza lokomotywą nie pali. Życzę miłego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 bądź dobrej myśłi, może Cię nie zwolnią, A co do rehabilitacji wujka to szlak trafia człowieka, że nie ma już ten jeba..y NFZ kasy. To tak jak na początku września chciałam zarejestrować się do onkologa, to w słuchawce usłyszałam, że jak jest 3 lekarzy to żaden już nie przyjmuje na kasę chorych do kończ roku bo jest brak wolnych terminów. Normalne dziadostwo Ale prywatnie to cholery przyjmą , żeby im kabze nabić Jovik i Złośliwiec wy to teraz jesteście kasowni. Przesyłam wszystkim buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamuska44 zgadzam sie z Toba i tez mnie szlak trafia jak słysze co sie dzieje w tej naszej CHOREJ służbie zdrowia Człowiek płaci składki ale jak chory top i tak trzeba płacić by sie leczyc madziuchhna04 badź dobrej myśli mam dwa wolne paluszki to będę trzymać mocno kciuki za Ciebie Pamiętakj myślami jestem z Tonbą życze naszemu pachnącemu gronu samych przyjemności miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM was wszystkich pachnąco.Tabexu nie wykupiłam bo kolejki w aptekach,ale chyba postoje w ogonku bo strasznie coś za mną chodzi ten śmierdziuch-chyba ta pogoda i trochę stresów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×