Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jak tam żyjecie po południu. Ja padam z nóg. Rano zapier...l w pracy , a po pracy zakupy juz w sklepach zaczynają się wariacje. Jeśli chodzi o mięso to mam już w zamrażalniku, ryby na ostatnią chwilę kupuję wraz z kiełbasą. Prezenty juz są choć dla lokomotywy nic jeszcze nie mam chyba kupię mu wagon LM na pewno będzie się cieszył, a może chyba sztucznego to wiecie papierosa. Się zobaczy. Chodząc dzis po super marketach widziałam kupujących i sprzedających jak stoją przed mega sklepami i szybciutko jarają. To pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy unas... Każdy pewnie biega po sklepach na przedświąteczne zakupy no i po prezenty... Melduję sie pachnąco.... Nie palę już 333 dni (+ 21g59m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 10017. Będę żyć dłużej o 76 dni (+ 12g32m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 606,29 zł! ale fajnie pachnące dni 333... Niewierzę że tyle mam... Miłego wieczorku... Ja po 20ej idę z piesiami na spacerek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolówka
ja mam 16 lat i znowu zaczelam palic, to dlatego ze mam ostatnio sporo problemow a papieros mnie uspokaja. Zaczelam palic w 1 gim , rzucilam pod koniec i nie palilam do przed wczoraj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarmelowaKrówka
Mam 18 lat,pale od 2, BP od 5 dni!i czuje sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka:) Madziuchna-pierniczki,mhmmm:):):) podbijam tylko kontrolkę i uciekam do łóżeczka:)buziaki dla wszystkich:) Nie palę już 31 dni (+ 02g54m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 435. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 07g52m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 152,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę,że wszyscy chyba ostro pracują:)Albo w domu albo w pracy-to chyba tylko ja udaję,że pracuję;) Nie,no pracuję,ale przecież nie samą pracą człowiek żyje:)A poza tym czas wykorzystywany wcześniej na dymka ,można teraz wykorzystać wpadając tutaj:) Pozdrowionka więc dla wszystkich:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam się zameldowąć i zyczyc miłego oraz pachnacego wieczorku... 🌻mój wynnik🌻 Nie palę już 334 dni (+ 21g20m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 10046. Będę żyć dłużej o 76 dni (+ 17g53m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 616,80 zł! wiecie wczoraj w nocy śnił mi się śmierdziel...kupilam mentholowe(takie jak palilam)jak zapalilam tak bardzo mi smakował....aż zapaliłam jeszcze jednego....i natym sie przebudziłam i spojrzałam na swoje dłonie czy czasem go nietrzymam... dzisiaj przebywałam z palaczem...wiecie ale miałam chęć powiedzieć aby mnie poczęstowal... A to wszystko przez problemy...kiedyś palilam jak coś było nie tak...i te mysli wróciły domnie... Czuję się okropnie...sama ze soba,z problemami,z smierdzielem....ze wszystkim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dla wszystkich 🌼 🖐️ :D madziuchna 04 🌼 ja też się melduję BP a co do tych śmierdzących snów to prawie każdy z nas miał wiec nie ma co się tym za wiele przejmować postaraj się nie myśleć o tym śmierdzielu przecież świat się nie zawali jak nie zapalimy a chęć zapalenia tez minie tylko trzeba trochę czasu cierpliwości w moim przypadku ta chęć zajarania trwała 9 miesięcy dziś śmierdziel mnie już nie atakuje :D dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu problemy to tez każdy z nas ma ja na przykład jestem chory na raka :D i wiem ze śmierdziel mnie z tego nie wyleczy dawniej bym z tego powodu palił jeden za drugim dziś o tym nie myślę bo dzięki Wam nauczyłem się rozstrzygać wszystkie problemy bez śmierdziela jesteś zuch dziewczynka i dasz rade wiem ze to jest tylko chwilowe załamanie to na pewno jest wina tej zgniłej pogody trzymam kciuki 🖐️ bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dla wszystkich 🌼 🖐️ :D madziuchna 04 🌼 ja też się melduję BP a co do tych śmierdzących snów to prawie każdy z nas miał wiec nie ma co się tym za wiele przejmować postaraj się nie myśleć o tym śmierdzielu przecież świat się nie zawali jak nie zapalimy a chęć zapalenia tez minie tylko trzeba trochę czasu cierpliwości w moim przypadku ta chęć zajarania trwała 9 miesięcy dziś śmierdziel mnie już nie atakuje :D dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu problemy to tez każdy z nas ma ja na przykład jestem chory na raka :D i wiem ze śmierdziel mnie z tego nie wyleczy dawniej bym z tego powodu palił jeden za drugim dziś o tym nie myślę bo dzięki Wam nauczyłem się rozstrzygać wszystkie problemy bez śmierdziela jesteś zuch dziewczynka i dasz rade wiem ze to jest tylko chwilowe załamanie to na pewno jest wina tej zgniłej pogody trzymam kciuki 🖐️ bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dla wszystkich 🌼 🖐️ :D madziuchna 04 🌼 ja też się melduję BP a co do tych śmierdzących snów to prawie każdy z nas miał wiec nie ma co się tym za wiele przejmować postaraj się nie myśleć o tym śmierdzielu przecież świat się nie zawali jak nie zapalimy a chęć zapalenia tez minie tylko trzeba trochę czasu cierpliwości w moim przypadku ta chęć zajarania trwała 9 miesięcy dziś śmierdziel mnie już nie atakuje :D dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu problemy to tez każdy z nas ma ja na przykład jestem chory na raka :D i wiem ze śmierdziel mnie z tego nie wyleczy dawniej bym z tego powodu palił jeden za drugim dziś o tym nie myślę bo dzięki Wam nauczyłem się rozstrzygać wszystkie problemy bez śmierdziela jesteś zuch dziewczynka i dasz rade wiem ze to jest tylko chwilowe załamanie to na pewno jest wina tej zgniłej pogody trzymam kciuki 🖐️ bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec🖐️ madziuchna, jak Ci moge pomóc? znasz mego maila- napisz, co Ci na watrobie...:( kurde, każdy z nas ma te ciężkie dni, ale patrz dalej... problemy mina, bo muszą a Ty zostaniesz z petem w buzi.Napisz- coś zaradzimy. Nie sytuacji bez wyjścia- uwierz mi. Pozdrawiam BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Wczoraj rzuciłam śmierdziela no i ......zaczynam się łamać. Ciągle mam ochotę wyjść zapalić, szczególnie w drodze do pracy.Nie mam sił.Jest to moja-nie mam pojęcia która próba rzucenia fajek.Palę 12 lat, od 14 roku życia, ostatnie pięć lat po 25 papierosów dziennie.Kupiłam plastry antynikotynowe, trochę pomagają na zapotrzebowanie organizmu- ale niestety nie na silną wolę.pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziś ja robię kawę i herbatę - po kremówce też proszę bardzo :), kto nie może, niechaj z kremówki zrezygnuje :(, zapraszam - częstujcie się :) Jovik 🌻 Vonk 🌻 sądny dzień 🌻, Madziuchna 🌻 🌻 😘 Złośliwcze 🖐️ Happyland30 🌻 - powodzenia - tydzień, to już baaaaardzo dużo ;) Regres 🖐️ - dawno Cię nie było :) Aniu.B 🌻 - kłopoty z dziećmi się zdarzają, ale dobrze że są :) - dzieci znaczy, ale za tym idą kłopoty :)) Mamuśka44 😘 Kinja 🌻 Karolówka 🌻 - jeśli teraz rzucisz palenie, to tak jakbyś nigdy nie paliła - młodziutka jesteś ;), Ty KarmelowaKrówko 🌻 także 😘 Farbowana_lisico 🌻 31 dni- to już duży miesiąc !!! :) Kessi83 🌻 - nie łam się!! - zaglądaj na topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś impreza zakładowa tz. "wigilia" Myślę, że nie trzeba się bać, choć niektórzy kopcą. Trzymajcie za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,znów z pracy:) ojejkujejku -dokładnie:)byłoby więcej,gdybym się nie złamała:) Madziuchna jakbyś chciała pogadać to wiesz gdzie jestem:)Wszystko jest lepsze chyba niż sięgnięcie po peta:(No może prawie wszystko;)Pozdrawiam serdecznie kochani i podobno niedługo ma spaść śnieg-może to niektórych rozweseli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie bp :D wczoraj komp. mi nie chciał przesłać tego co napisałem się coś buntował a dziś się okazuje ze powtórzył trzy razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Pale od 19 lat -wow przed chwila to policzyłem kupa czasu. Co gorsza lubię palić. Pale 25-30 papierosów dziennie. Nigdy nie myślałem o rzuceniu palenia aż do zeszłego miesiąca. Kasa mi straszna idzie na te faje i już mnie po prostu nie stać na to. Wczoraj rozpoczynam kuracje z Tabexem i moim Aniołem Stróżem ::) Wybrałem Tabex bo nie chce rzucić od razu , boje się ze mój organizm coś odwali po tak radykalnej zmianie (jestem Łuszczykiem). Jak narzazie wczoraj wypaliłem 14 papierosów :/. Dziś jest narazie 7 wypalonych. Na razie jest niezłe bo siedzę w domu na urlopie ale jak wrócę do pracy może być ciężko :/ Ale WIERZE ze dam rade :) Mam pytanko do tych co rzucali z Tabexem czy można przy tym pic alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram:) 1 dzień i 8 godzin bez papierosów. staram się nikogo nie zabić, ale wychodzi mi to z ogromnym trudem. ojejkujejku- dzięki za zaproszenie, bardzo dziękuję za kremówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imprezie było ok. oczywiście bp. Ci co musieli to kopcili faje przed restauracją, bo w niej całkowity zakaz palenia. Trochę dziwne bo myślę, że powinno być jakieś miejsce dla nich . No ale właściciel wróg papierosów i zrobił zakaz. artlibra kiedyś rzucałam z tabexem wiec nie można palić . Postaraj się unikać okazji do wypicia i palenia. kessi63 trzymaj się 🌻 Później wpadnę bo dziś znowu do pracy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się mamuśka44 że na imprezie było fajnie- zazdroszczę ja nadal jestem w pracy.Chłopaki ze zmiany starają się schodzić mi z drogi- pewnie wyczuwają niebezpieczeństwo :) Powiedzcie mi proszę czym zajmowaliście ręce, bo ja jakoś nie potrafię znaleźć sobie zajęcia i przyłapuję się na tym że wykonuję ruchy typowe dla palacza:( życzę wszystkim miłego weekendu, odezwę się z pracy w poniedziałek rano może ktoś będzie chciał pogadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi ja dużo piję , a jeżeli chodzi o ręce to poprostu jak mnie nachodzi to kładę sobie je na blacie biurka , lub na nogę i szeroko rozkładam palce tak jak bym chciała odrysować dłoń. I myśli kieruję gdzie indziej. Mi to pomaga, taką wybrałam technikę byle by mi pomogła. Pa. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na kawę BP :D herbata tez czeka zaparzona 🖐️ ale z Was ranne ptaszki :D 🌼 mamuska 44 🌼 tez byłem na imprezie zakładowej było nas 33 osoby i tylko 2 osoby jarały śmiać mi się chciało jak musieli się chować ze śmierdzielem żeby zapalić bo tez właściciel restauracji wprowadził całkowity zakaz palenia od razu mi się tez przypomniało jak i ja musiałem się kiedyś tez nie raz chować ze śmierdzielem żeby zajarać a dym zdradzał jego obecność :D teraz wydaje się to śmieszne bo dorosły a zachowywałem się jak przedszkolak w zabawie w chowanego :D 🖐️ kessi83 🌼 jestes zuch dziewczynka z nami dasz rade na pewno :D tylko musisz tu być codziennie to pomaga 🌼 BP jovik 🌼 ojejkujejku 🌼 sadny dzien 🌼 madziuchna 44 🌼 farbowana_lisica 🌼 pozdrawiam wszystkich wymienionych i nie wymienionych 🖐️ 🌼 :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez melduje sie pachnaco-weekendowo wszystkich pozdrawiam i trzymam za Was kciuki tak jak Wy za mnie :)) nie palimy pachniemy..jak to fajnie nie palic ja mam w domu palacza na szczescie pali tylko w ogrodku lub na spacerze z psam , jak wroci to tak capi ze az mnie rzuca a ja juz 47 dni BP !!!!!!! jestem Wielka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak puściutko wieczorem:)Ja listę podpisuję,wszystkich serdecznie pozdrawiam:)Pewnie,w końcu sobota wieczór,więc jest milion innych ciekawych rzeczy do roboty niż siedzenie na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna- napisałam Ci maila🖐️ Melduje się z gorączka, zaraz ide do łóżka wypocić grypę (oby nie świńską). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×