Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jakos maly ruch na naszym topiku ale mam nadzieje ze to nie oznacza ze czesc z nas wrocila do nalogu ja nadal BP dzis mija mi 40 dni, bardzo sie z tego powodu ciesze pozdrawiam wszystkich do regres: ja kupilam e-papierosa bo byl w promocji zamiast 80 euro kosztowal 9,50 euro , masz racje ze nie warto tego kupowac ja go nie uzywam lezy w pudelku nienaladowany czeka na "czarna godzine"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODPISUJĘ LISTĘ OBECNOŚCI-15/01/2010 MINĄ CZTERY LATA JAK JESTEM BP.LUDZISKA MOŻNA BEZ ŚMIERDZIELA ŻYĆ.DAJĘ WAM WSZYSTKIM SŁOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie do grona. Ja pale od 16 roku zycie ... juz za chwile bedzie 20 lat. Rzucalem palenie wiele razy, ale bez rezultatu... najdluzej niepalilem miesiac, bo zawsze ktos mnie zdenerwuje i zaczynam na nowo palic. Mieszkam teraz w USA i pale Marlboro, $7 za paczka, 3 paczki dziennie. Moja wyliczyla mi ile juz pieniedzy puscilem z dymem, a ile puszcze w nadchodzacym roku... Wyszlo jej ponad $7,500 Chcialbym sobie kupic nowy samochod, ale moja sie zaparla i powiedziala, ze albo nowy samochod, albo papierosy. Wiec rzucam. Na ktorej stronie jest ta ksiazka, bo chcialbym przeczytac ja od razu, a topik bede czytac stopniowo z chlebusiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten powyzszy wpis pod moim nickiem jest wpisem Rapciucha, mojego m. Polecilam mu ten topik bo chlopak meczy sie strasznie pomimo, ze nakleil plaster. Zaraz zaczernie mu nicka i mam nadzieje, ze otrzyma tu wsparcie, aby w koncu raz na zawsze rzucic ten smierdzacy nalog. Wszystkim wytrwalym w niepaleniu gratuluje ogromnie. 🌼 Chcialabym, aby Rapciuch byl jednym z tych wytrwalych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
Witam wszystkich.W końcu udało mi się z tym licznikiem.Ja już tu byłam w 2006 roku ale niestety poległam.Może teraz się uda. Mój licznik Nie palę już 5 dni (+ 20g12m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 93. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 17g08m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 46,73 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awela
happyland30------------------ jak znalazłaś licznik , też wcześniej widziałam że miałaś problemy z linkiem. Co zrobiłaś że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
consekfencja-------posluchaj to zły pomysl że za motyw rzucenia śmierdziela stawiasz samochód....NIE stary....Ty niemożesz rzucić tego gówna dla samochodu aby tylko go kupić ale masz rzucić dla siebie samego i dla rodziny ktora Cię wspiera...bo zrobisz tak: samochód kupisz a po tym i tak wrócisz do nałogu...Tak niemoże być...ale wszystko w ksiązce Allan Ci wytłumaczy... Stary w mojej stopce masz gg.napisz mi na moje gg swojego e-maila puszczę Ci ksiązkę,bo link ktory chcialam wkleić niestety niedziala jest zablokowany..CZEKAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna... Dzieki za wskazowki. To ja zapropnowalam Rapciuchowi ( po raz setny) aby rzucil palenie i jako nagrode wymyslilam nowy samochod, o ktorym marzy od dawna. On juz rzucal tyle razy i zawsze znalazl usprawiedliwienie, aby wrocic do tego swinstwa. Ja podpalaalm wiele lat temu kilka papierosow dziennie. Postanowilismy jakies 6 lat temu rzucic palenie razem. Ja wytrwalam bez problemu, a on pali jeszcze wiecej. Fakt, wywieram presje na niego, aby rzucil palenie... ale to rozpacz ten zapach, no i przeciez zdrowie niszczy. Wydrukowalam mu juz te ksiazke Allana Carra... dziekuje za link... obiecal, ze przeczyta, ale wiadomo co to bedzie. Zachecam go rowniez, aby tutaj pisal i czytal. Moze ja za bardzo go popycham... czy wrecz kontroluje z tymi fajkami .... i moze tylko pogarszam sytuacje? Juz nie wiem co robic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
consekfencja on musi zrozmieć ze palenie to wielkie g..... on musi chcieć przestać dla sie bie Mów mu pomagaj wspieraj a ja dziś sie Wam musze pochwalić stawiam torta szampana kawke lody i co jescze sobie życzycie dziś o godzinie 13 wypaliłam ostatniego papierosa to było równo rok temu i dzięki Wam dzię,ki temu topikowi ja i mój mąż jesteśmy pachnący do dzic DZIEKUJE WAM 🌻🌻🌻🌻musze wkleić tera zbo zaraz do pracy lece a równy roczek jjest o 13 Nie palę już 364 dni (+ 18g07m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 9483. Będę żyć dłużej o 72 dni (+ 10g40m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 342,98 zł! miłej niedzieli i pachnącej częśtujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP pachnąca aga 🌼 wspaniale super roczek BP :D 🌼 z tej okazji wznoszę toast lampka szampana życzę tobie i dla twojego męża wszystkiego naj naj naj i czego tylko sobie zapragniecie i nigdy więcej śmierdziela 🌼 STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! STO !!! LAT!!! 🌼 dziękujemy ze jesteś z nami BP :D :D torcik super 🖐️ kawa wspaniała :D jovik 🌼 jak możesz to się odezwij 🌼 madziuchna 04 🌼 jesteś zuch dziewczynka życzę zdrówka będzie musi być dobrze trzymam kciuki :D farbowana_lisica 🌼 już nie długo za trzy dni mały jubileusz BP :D mamuska 44 🌼 cisza u ciebie komp. się spieprzył czy co? :D happyland30 🌼 witam ponownie w pachnącym gronie BP dodob 🌼 dużo zdrówka tobie i dla dzidzi :D 🖐️ balbina 723 🌼 Volkswagen Polo :D kinja 🌼 ja kupiłam e-papierosa leży w pudelku nie naładowany czeka na "czarną godzinę" ojjj !!! żeby nie było tej czarnej godziny ok. :D awela 🌼 zuch dziewczynka dasz rade bp wierzę 🌼 konsekwencja 🌼 nikt nikogo na siłę nie uszczęśliwił jeżeli on sam nie będzie tego chciał to myślę ze na darmo się trudzisz bo żeby pokonać śmierdziela to trzeba chcieć ale tak naprawdę chcieć bp Regres🖐️ graba BP rabcjuch 🖐️ graba BP zupek 🖐️ graba BP Napiszę i ja parę słów o sobie paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie pamiętam tamtych lat, w których nie paliłem papierosów to tak jak bym się urodził z paczką papierosów mogłem nie jeść i ze dwa dni tylko żebym miał co zapalić inni rzucali palenie ja po cichu im zazdrościłem, ze potrafią a ja nie lecz tego nie okazywałem tłumacząc się ze przyjemności nie będę sobie odmawiał pewnego dnia moja zona powiedziała mi ze tez rzuca palenie ja tylko się uśmiechnąłem ale to był uśmiech zazdrości i to mi utkwiło w pamięci i z tym woziłem się dwa lata nie wiem jakim cudem w moim mózgu narodziła się myśl żeby tez spróbować rzucić palenie nadszedł dzień w którym postanowiłem skończyć ze śmierdzielem w tym czasie zmarł PAPIERZ wiec wyznaczyłem datę śmierci JANA PAWLA II jednak nie potrafiłem zaprzestać podpalałem po 3-4 papierosy przez sześć dni az nadszedł dzień pogrzebu dzień w którym ma się rozegrać walka tragedia nie wiem jakiś CUD ze odważyłem się i nie sięgnąłem po śmierdziela i dopiero rozegrał się horror co przeżyła moja zona dzieci i najbliżsi tego nie da się opisać ale to już jest historia UDAŁO SIĘ dziś jestem szczęściarzem z początku mojego nie palenia miałem nie raz sny ze paliłem. Którejś nocy obudziłem się i spostrzegłem ze coś wyczyniam – rękę trzymałem przy ustach i cmokałem – śniło mi się ze palę papierosa przychodziły tez takie chwile, w których bardzo mocno chciało się zapalić ale ta chęć zapalenia trwała bardzo krótko trzeba czasu żeby pokonać śmierdziela bo on tak szybko się nie poddaje życzę wszystkim zwycięstwa :D dla mnie najlepszym wspomagaczem był i jest ten topik tu dostałem wszystko żeby pokonać śmierdziela tu mam PRZYJACIÓŁ tu mogę wyrzucić z siebie wszystko BP 08 – 04- 05r. jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D Nie palę już 1702 dni (+ 14g24m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 102156. Będę żyć dłużej o 780 dni (+ 08g36m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 34 222,26 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć melduję się Mikołajkowo oczywiście beznikotynowo. Podpisuję listę i spadam gotować obiadek. Papaśki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja pozdrawiam wszystkich Mikołajkowo ,ale i pracująco:) Buziaki dla wszystkich niepalących-Należy nam się jak najbardziej za każdy dzień BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awela
ŁoŁ zlosliwiec ------- naprawdę jesteś super gość. Wysyłam do Twej osoby wielki szacunek, w kierunku żony i dzieci też-mogę sobie tylko wyobrazić co biedaczki przeżyły. :D madziuchna 04 ------- życzę dużo zdrowia. Jak zawsze jesteś otwarta na każdą nową osobę na topiku. To bardzo miłe. :D happyland30 ---- daj znać co zrobiłaś że twój licznik zadziałał :o Pozdrawiam wszystkich 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 nie palę 7 dni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę pachnąco.... awela------mimo iż mam inne problemy staram się innym okazać wiele dobroci,dać ciepłe slowo,może pomóc jak mi się uda??Także jestem otwarta dla każdego,kto potrzebuje mojej pomocy... pachnąca aga----dziękuję za slowa.... STO LAT,STO LAT,NIECH ŻYJE PACHNĄCO NAM.... Roczek za Toba Agusia,życzę Ci byś miala 100ki takich pachnących roczków...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 regres----elektronika nic nieda w rzuceniu palenia...to tylko przedluża decyzję rzucenia i oszukujemy siebie samych że to może jest miej szkodliwe...bzdura... farbowana_lisica----mi też moja praca się podobala i niestety niedzialo si wniej dobrze...teraz po nocach mi się śni i niepotrafię bez niej żyć...choć wiem że jest jej na "każdym rogu",ale przyzwyczajenie robi swoje...Myślę i życzę by Tobie się udało utrzymać w tej robocie... zupek-----4y lata gratuluję.... consekfencja----niewywieraj nanim presji...pamietam gdy ja paliłam a rodzinka mówila domnie rzuć palenie będziesz zdrowsza,śmierdzisz,moj były-całuję się z popielniczką itd.to ja co robiłam?Nazłość jeszcze więcej paliłam...musi sam sobie poukladać.Myślę że po przeczytaniu ksiązki zrozumie coś?Zobaczymy ja 3mam kciuki za Was... ps.niestrasz go samochodem itd.tylko wspieraj go po obiedzie gdy ciągnie go do śmierdziela,kiedy jest zdenerwowany rozmawiaj znim,powiedz mu że śmierdziel nic mu nieda,nie wytłumaczy danej sprawy,niepomoże mu w niczym....wymyśl coś co na niego dziala wiesz jakiś słaby punkt...no i melduj się codziennie...za siebie i za niego jak mu idzie... zlośliwiec----dzięki za to że jesteś...i mogę brać przyklad z Ciebie...po każdym względem...🌻🌻🌻🌻 mamuśka44----pozdro... no to skreśliłam kilka slów do każdego i spadam do łóżeczka...jutro muszę z piesiem śmigać do weterynarza i zrobię pierniczki... buziaki wielkie kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,puściutko coś faktycznie ostatnio:)Byleśmy nie palili,to możemy być wszędzie poza forum:).Dobrej nocki życzę:) Nie palę już 28 dni (+ 02g33m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 393. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 00g08m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 137,72 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica-----poczęstuję Was wszystkich jutro....oki... będę wycinała choinki,balwanki,gwiazdki,mikołaja,księzyce,koniczynki...w tamtym roku każdy je zachwalał mam nadzieje że i wtym tak bądzie...tymbardziej że pojadą na Mazury do teściowej...a to juror z pierwszej klasy.....bo mi syna nida za męża... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ZARTUJĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę Wam się zwierzyć, tz. lokomotywa znowu w domu oczywiście pali w kuchni nad pochłaniaczem lub na balkonie. Ja jakoś to olewam, ale gdzieś pod garem jest ta myśl o tym jednym, wtedy tłumaczę sobie , że nie ma tego jednego, że szkoda tych dni . Obliczyłam, że studniówkę będę miała za 18 dni tz. wypada to w I dzień świąt. Muszę przetrwać. Bo ja przecież nie palę tak jak WY. Trzymajmy się Wszyscy pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś stawiam szampana!!!! dziś mija ROK!!!!! Aga - wczoraj!! - GRATULACJE!! pozdrawiam- 3-majmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, co prawda pisze z komórki- ale daje znak, że żyje:) Dla wszystkich buziole, nie wymieniam, bo nie dam rady:D Może na świeta nadrobie zaległości w topiku. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z pracy,ale o tym ciiii;) mamuska-trzymam kciuki,co byś nawet nie pomyślała ,żeby się złamać:) jovik-🖐️ :) madziuchna-czekam na pierniczki:D zlosliwiec🖐️ resztę też oczywiście serdecznie pozdrawiam:) mnie dziś straszliwie boli głowa!Ale tak okropnie ,to już dawno nie miałam:( Ale trzeba być twardym jak żelki z biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połamana
JA jestem młoda ale rzucić palenie pomogło mi skręcenie kostki... co prawda mam 17 lat ale paliłam od 5 ( w pierwszej klasie gimnazjum zaczęłam palić dzień w dzień ). Nie pale równo 3 tygodnie i muszę wam powiedzieć że nie mam z tym żadnych problemów. Odstawiłam to od tak jak gdyby nigdy nie było... Mam nadzieje że po powrocie do szkoły nie zacznę znowu bo bym się załamała... dzięki temu ( rzuceniu ) zawsze będzie trochę więcej kasy bo nie oszukujmy się średnio 40zł w tygodniu na fajki to nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob - nie miałam jeszcze okazji - serdecznie gratuluję maleństwa!!!!! Na pewno jest przesłodkie:):):):) Pachnąca Aga - Równiez gratulacje - roczek to piękny wynik!!!! Zazdroszczę i równiez oczekuję;) Mamuśka, no my do "setki" już tylko parę kroczków ;) Złośliwiec - po raz kolejny niski pokłon!!!! Jesteś niesamowity!!!! A całej reszcie gorace, pachnace pozdrowionka 🌻 🌻 🌻 a ja: 92 dnień BP 🌻, wczoraj stukneło mi ćwierć roczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca aga
ojejkujejku GRATULUJE aby tych rocznic było jak najwięcej SZampan znakomity miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ Wszystkim BP :D ojejkujejku 🌼 gratuluję z okazji roku BP 🌼 wznoszę toast lampka szampana i stukam się z Tobą – stuk-stuk :D 🌼 STO !!! LAT !!! 🌼 STO !!!LAT!!! 🌼 STO!!! LAT !!! wszystkiego naj naj naj i wielu wielu takich lat BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×