Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pamiętaj , czytaj i kochaj to co robisz ja wertuję A.C. "No mi gają papierosy? ABSOLUTNIE NIC. Dlaczego ich potrzeuję ? NIE POTRZEBUJĘ ICH ! PALĄC, JEDYNIE SAM SIEBIE KARZESZ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 73 dni (+ 10g30m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 2203. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 19g54m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 881,25 zł! Musiałam się wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem samotna Córa na imprezie -Młodość niech się wyszali". Ja mamuska w domku bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? myślę, że bycie samotnym to jest walka . walka , że może mnie ktoś pokocha lub pomyśli ,że mnie kocha. Czuję się WOLNA, A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Większość " z NAS pamięta, że "ŻE PALENIE ABSOLUTNIE NIC CI NIE DAJE" str. 104.A.C. Trzymajmy się dziś tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.C. " TYLKO TEN JEDEN PAPIEROS' Pamiętaj to jest nie możliwe. DODOB Malutki daje w kość? Kochaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś dziś tutaj zawita? Ja mówię, że jestem WOLNA, a TY przychodniu? Jeśli nie to czytaj NAS od FIONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy a także ze spaceru z moim najlepszym przyjacielem jakim są piesio...Sara i Heros... Cięzko było dzisiaj wytrzymać jeszcze jutrzejszy dzień mnie czeka i poniedziałek....mam strasznie psychę zdartą... :( :O Moi klienci płaczą że odchodzę,ale cóż tłumaczę im niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo...tymbardziej wiedzieli że niepasuję donich bo jestem za otwarta...oni żyli z sobą dobrych ok.7-20lat w zależności od stażu każdej-było nas 5) ja-ka-----tak podpisałam już rozwiązanie umowy innej możliwości niema,jedynie mam 7dni na wniesienie sprawy do sądu,ale co tu się sądzić jak każdy wie jak jest? Mamuśka44---jestem choć na chwilę i widzę że piszesz sama ze sobą innych wcieło... Masz rację oby ich dzisiaj i nikogo niepokusilo do śmierdziela... Dzisiaj też miałam chwilę kryzysu tymbardziej że w pracy płacz miałam na czubku nosa,ale gdzieś mialam Was kochani na myśli i to że śmierdziel nic mi nieda nie pomoże... Dobra teraz czas na chwilę relaksu....a poźniej wróce na chwilkę do Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
a ja nie palę już od 16 stycznia tego roku i ani jednego nie zapaliłam przez ten czas i jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję 3 po 3----🌻🌻🌻🌻🌻 TO DLA CIEBIE.... Mój wynik..Nie palę już 323 dni (+ 00g46m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 9690. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 00g40m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 488,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTWORZYŁAM 1000 STRONĘ NASZEJ KOCHANEJ STRONICY... MAMY FAJNIEJSZĄ KSIĄŻKĘ NIŻ ALLAN CARR... :) :) :) OCZYIŚCIE ŻARTUJĘ,ALE ZOBACZCIE ILE LUDZI SIE U PRZEWNELO DZIĘKI FIONCE.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 TO DLA CIEBIE FIONA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! łypnęłam okiem podglądacza na stronę i widzę, że tętni życiem, zatem ślę gorące pozdrowienia dla Mentora Złosliwca - pomagiera wszystkich rzucających:-) Mnie też prowadził ,jakiś czas temu na tej stronie, jak ślepe dziecko we mgle :-) Poniekąd to dzięki tej cudownej Społeczności Rzucających trwam do dzisiaj, jak widać na załączonym liczniku! Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych i niech MOC BĘDZIE Z WAMI:-) Nie palę już 656 dni (+ 23g56m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 11825. Będę żyć dłużej o 90 dni (+ 08g05m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 139,08 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 1000 strona :D wpadłam tylko zameldować iż żyję, nie palę :D od dwóch tygodni mam pracę i nie mam na NIC czasu :( życie mi się wywróciło do góry nogami ;) czy na lepsze ?? to się okaże .. na razie nie umiem wyleczyć dzieciaków wiecznie zasmarkane i kaszlące chodzą :( a mój bilansik na dziś ma się następująco : Nie palę już 453 dni (+ 02g32m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 18124. Będę żyć dłużej o 138 dni (+ 10g46m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 343,47 zł! P.S. pracuję z palaczami :( także teraz pokusę mam codziennie :( dobrze że staż mam nawet pokaźny bo jakbym mniej dni/miesięcy nie paliła to kto wie...może skusił by mnie diabeł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oczywiście bp. Wczoraj miałam coś z klawiaturą nie tak. Nie wyskakiwały mi litery. No ale córa jak wróciła to coś poklikała i jest ok. Jak Tam się macie po Andrzejkach? Madziuchna 04 gratuluję Ci otwarcia 1000 strony. Później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was oj mam tu spore zaległości w czytaniu Super że topik tak fajnie ma sie . Ja wczoraj miałam gości poszłam spać po 3 a dzis do pracy Tak wiec wiecie jak cężko mi jest:):):) ale zxabawa była super życze Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wczoraj tu byłam i myslałam kto otworzy 1000 stronle.....dla wszystkich rzucajacych i wiernych temu topkiowi wytrwałosci w postanowienu...trzymajcie sie 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna zapisałaś sie w kronikach kafeteryjnych ;) BRAWO ZA OTWARCIE 1000 str 🌻 to co ? Czekamy teraz na 2000 ;) oczywiscie bez dymowo ;) miłej niedzieli dla bywalców :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich BP :D mamuska 44 🌼 i ja melduje się 🌼BP balbina 723 🌼 jak milo jest spotkać się ze starym znajomym :D pozdrawiam ciebie serdecznie ale super niespodziankę mi zrobiłaś :D jak będziesz mogła to zaglądaj tu od czasu do czasu 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć-myślłem,że to ja otworzę 1000 stronę ale chociaż jestem na niej .Pozdro dla Wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga z fajką
cześć mogę do Was? sama sobie nie poradzę, wiem, bo probowałam już wiele razy zaczął sie adwent, a mi właśnie skończyła kolejna paczka fajek dziś rano obudziłam się i pierwsze oddechy sprawiały mi ból, Palę 17 lat, a mam dopiero 30,czyli większość swojego życia, w sumie to już nawet nie wierzę ,ze mi się kiedykolwiek uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×