Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a zapomniałam dodać że nie palę już 74 dni JUUUUUUPIIIII :) ale jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awela
Witam. Ja nie palę już 4 dzień. Ciężko . Najgorzej jest jak coś zjem. Wtedy zawsze obowiązkowa była fajka. W pracy nie mam problemu bo nie wolno palić więc się przyzwyczaiłam do pracy bez fajki. Zresztą i tak paliłam tylko w domu w toalecie lub na balkonie. Dzięki temu w domu nigdy nie śmierdziało i nikogo nie trułam. Przez to rzucenie palenia to jeszcze nigdy w domu tak czysto nie miałam. Żeby nie myśleć to tylko sprzątam, poprawiam, sprzątam. Szlag mnie trafia. Co ja zrobię jak już wszystko będzie idealnie czyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję kochani za to że jesteście,że mnie wspieracie... Ale tu cisza....jak makiem zasial... awela-----witaj w gronie pachnących...4dzień to i dużo i mało... napisz cos więcej o sobie.....ile masz lat?Ile paliłaś lat?Ile ostatnio?Początki są zawsze trudne....ja też sprzątalam mieszkanie i musialam nauczyć się żyć bez śmierdziela,pisać na kompie,nawet zalatwiać się itd...ale da się bez niego żyć... Przeczytaj sobie nasz topik...mało tego na ktorejs stronie(niedaleko)wkleilam link z ksiązką Allana CArr,więc zamiast sprzątać to czytaj książkę i melduj się pisz do nas co Cię boli....i wtedy kiedy śmierdziel niedaje Ci żyć... Pozdrawiam.. NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awela
Witaj----madziuchna 04 i reszta. Mam 32 lata. Paliłam 15 lat (to mnie przeraziło jak sobie usiadłam na spokojnie i policzyłam), paliłam 10 dziennie ale tylko dlatego że w pracy się nie pali i towarzystwo moje jest niepalące więc wstyd było palić, mąż też nie pali i nigdy w domu mi nie pozwalał więc został mi balkon a w zimie kibel (dziękuję mu za to naprawdę bo mimo że paliłam to nienawidziłam smrodu papierosów i wkurzało mnie jak ktoś palił -serio -bardzo mi przeszkadzał dym). To jest już moja chyba trzecia próba. Najdłużej nie paliłam 3 miesiące. Ale wtedy nie miałam powodu by rzucać po prostu wkurzały mnie papierosy. Teraz zależy mi na zdrowiu i urodzie. Po 30-tce zaczęłam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awela-----zobacz niepalilaś w pracy ani w domu bo mąż Ci niepozwalał,to poco palisz?? Zadaj sobie kilka pytań: 1.Dlaczego palisz? 2.Jak rzucisz palenie z czego najbardziej zrezygnujesz? 3.Czy przez smierdziela nie jesteś zmęczona,apatyczna itd. 4.Śmierdziel kusi do "jednego"dymka!A za chwilę zapominamy i sięgamy po niego regularnie...kupujemy.A kiedy niemamy co znami sie dzieje?Złość na wszystko...odchodzisz od zmysłów i czekasz na nastepnego petka.. 5.Jeśli przetrwasz 3tyg.bez wdychania śmierdziela,cały fizyczny głód znika zupełnie. 6.Musimy zwalczyć malego potworka w brzuchu jak i duzego potworka w mózgu. 7."Masz jedynie do wyboru dożywocie bycia nieszczęśliwym,lub niepalenie papierosów wogule.Z całą pewnością nie spróbowalabyś cyjanku tylko dlatego,że lubisz smak migdałów,zatem przestań zadręczać się myślą o okazjonalnym papierosie." 8.Z czego rezygnujesz? -tak naprawdę z niczego.Czekają Cię jedynie pozytywne pachnace dni... -Zapomnij o "jednym"dymku-cos takiego NIE ISTNIEJE... -Nie jesteś inna niz inni palacze,kazdy może rzucić palenie.. 9."Jedynie wtedy gdy nie mozemy zapalić,papierosy wydaja się być takie cenne."To jest właśnie okropny dylemat palaczy. 10.PAPIEROSY SAME W SOBIE SĄ OHYDNE I TRUJĄCE. 11."PRZYZWYCZAJENIE"NIE ISTNIEJE.PALENIE-to uzależnienie narkotykowe a naturalną tendencją jest uśmierzenie głodu narkotykowego,a nie jego wzmaganie. 12.Jak Ty byś się czuła,zareagowala gdybyś codziennie ogladala ukochana osobę,która systematycznie niszczy sama siebie i skraca sobie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 tak sobie weszłam na stronke 360 jak sie meczyłam z nałogiem poczytałam kilka stronek)))))kazdy ma takie same problemy ...dlaczego ten nałóg tak człowieka omota ze ciezko to dziadostwo rzucic...ale z drugiej strony ...dzisiej spotkałam kolezanke mowiła do mnie i tak smierdziała papierosami ..a przy takiej zgniłej pogodzie to tez zapach jest okropny...tak sobie poyslałam ze jak to dobrze ze ja juz nie jestem przesiaknieta tym smrodkiem ....i kazdy z nas kto nie pali oddycha pełna buzka ...trzymajcie sie ludziska ..bo kazdy dzien to jest juz sukces...a ten smierdziel i tak długo nas jeszcze badzie nekał ...ale trzeba sobie powiedziec kto tu rządzi ...nie dac sie podejsc ..draniowi..bo to zguba a coraz gorzej jest rzucic potem ...nie ma ze jednego i koniec ...wcale ...zyczę wszystkim miłego wieczorka ...rozpisałam sie troche ale zyczę wytrwałosci ....pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...Ja-ka uległaś ?? nie wiedziałam... witam nowe rzucające koleżanki :) jedna nawet w moim wieku jest ;) i lat tyle paliła co ja hihi jedynie ilości petów dziennie mamy inne :P ja pochłaniałam fajki ...... Nie palę już 457 dni (+ 02g04m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 18283. Będę żyć dłużej o 139 dni (+ 15g57m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 399,20 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha miało być "poległaś" a nie "uległaś" :D:D:D (dot.początku mojego poprzedniego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich. czy ktos moze mi podeslac linka do licznika? nie moge go znalezc a ten ze strony 509 nie chodzi mi. dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się bp. i spadam dalej. li_la_li ty mnie poprostu doganiasz u mnie dziś 78 dzień b.jarania. Awel TY DZIEWCZYNO DASZ RADĘ! Dziś musiałam skrobać szyby. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, po dłuższej spowodowanej wyjazdem za granicę nieobecności :) Oczywiscie dalej BP 🌻 1000 strona minęła, musze koniecznie doczytać zaległości :) Pozdrowienia dla wszystkich stałych i nowych bywalców Bilans: 89 dni BP 🌻 kasa: 818,80 niewypalonych: 1780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego wieczoru BP ale cisza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie podczytywać po cichu tylko :D podpisywać listę BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
200 ZŁOTYCH DLA KAŻDEGO NA ZAKUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A KTO BY NIE CHCIAŁ!!!!!!!!!!! WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ prezentodajnia.pl/?m=rejestracja&pol=255 I SIĘ ZAREJESTROWAĆ. KILKA TYSIĘCY WSPANIAŁYCH NAGRÓD PO 200 ZŁOTYCH CZEKA NA CIEBIE! WIĘC NIE CZEKAJ TYLKO KLIKNIJ I SIĘ ZAREJESTRUJ- TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek15055
Nie palę 205 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek15055
Zapraszam na www.rzuceniepalenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awela
Witajcie kochani. Daję radę. Męczę się okropnie. Był znajomy- palił. Musiałam wyjść-dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich:)Jakieś dwie stronki mnie nie było....Madziuchna mam nadzieję,że już jest lepiej?U mnie też dzień dziś okropny,żeby nie powiedzieć do d....:( No ,ale najważniejsze ,że BP. 🌻 i 🖐️ wszystkim Nie palę już 25 dni (+ 03g03m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 351. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 16g29m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 123,12 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani pachnąco... Podpisuje liste--wklejam swój licznik... 🌻Nie palę już 328 dni (+ 01g36m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 9842. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 04g22m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 543,12 zł! Farbowana_lisica----dziękuję za troskę...umnie?no cóż?lepiej jak na razie niejest...cały czas pod górę...trafiłam teraz do szpitala MSWiA...na dermatologię...będę miała robioną biopsję...stan mojej choroby się pogorszył...jak narazie siedzę w domu...zobaczymy co będzie dalej... Ale wiem jedno że jak się pierdoli to na calej lini... Dałam radę ze śmierdzielem i dam radę z chorobą(choć może trochę zaleczę)zobaczymy...biopsja to odrazu niejest powiedziane że musi byc to rak...ale jest ale? No to 3mam za Was wszystkich kciuki...i zyczę kolorowych,pachnących snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowana_lisica---a co u Ciebie dzisiaj się działo?? Może pomóc Ci w czymś? W stopce jest moje GG,więc jeśli bedziesz miała ochotę to napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam raz jeszcze. przepraszam ze truje znowu ale nie moge znalezc LICZNIKA!!!bardzo prosze o podeslanie mi linka.dziekuje. to moj 4 dzien jak nie pale.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 3mam za Ciebie mocno kciuki Dasz rade wszystko sie ułoży i musisz iść z górki Głowa do góry witam pachnące grono ja do pracy lece kurcze kiedy święta będzie troszke odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wpadne podpisac listę obecności:D Dziękuje za pozdrowienia 🌻 i również ciepło pozdrawiam załogę BP 🖐️ aha , no i nie palę :D i jest mi z tym wyśmienicie :) Jak spojrzałem wczoraj w jednym z marketów u mnie w rodzinnym miescie po ile są elektroniczne papierosy , to złapałem się za głowę :( Jak dobrze że tego substytuta nie potrzebuję , co więcej uważam że to nie jest najlepszy pomysł na rzucenie papierosów , moim zdaniem jest to oszukiwanie samego siebie, i w duzym procencie paląc takiego e papierosa człowiek po jakims czasie wraca do normalnych fajek .Pisze o tym dlatego że mam 2 kumpli którzy tego próbowali , ale niestety polegli :O Niestety nic nie zastapi silnej woli , taka jest prawda :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich walczacych :) dziekuje za zyczenia i gratulacje dzidzia je i spi tak jak przypuszczalam przyszła mi na mysl fajka ale .... po pierwsze jak spojrzalam na maluszka to sobie wyobrazilam jak on pali ta fajke ble jego w klebach dymu ble itd po drugie smrod po trzecie pieniadze i tak znalazlam z 10 argumentow i mysl o fajce zniknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob to superże dzidzia grzeczna a mamusi pachnąca Dziecko zdrowo rośnie mama pachnie i ma wiecej czasu dla niego i dla siebie coś dzis pusto tu wszystcy po prezenty pojechali :):):) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobob-pozdrowionka dla was obu:) Madziuchna-a,u mnie w pracy się nie dzieje dobrze,a bardzo mi się ona podoba i nie chciałabym,żeby jej nie było....Ale taki problem to nic,w porównaniu z Twoim-trzymam mocno kciuki!:) Pozdrawiam całą załogę i idę pachnąco spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema, ściema i mnie już nie ma - wpadam, zaglądam, pozdrawiam Znajomych i Nowych Odważnych i oczywiście trzymam kciuki za wszystkich zmagajacych sie z pokusami (za siebie też). Złośliwiec - jakie auto zakupiłeś za widniejącą kasę na Twoim liczniku;-) Niech moc będzie dalej z Nami!!!!!!!!!!! Nie palę już 662 dni (+ 23g33m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 11933. Będę żyć dłużej o 91 dni (+ 03g50m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 176,78 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapciuch
Dziewczyny przyjmijcie mnie do grupy wsparcia. Nie pale juz 24godz.12 min. Jestem glodny non stop. Co mam zrobic, zeby przestac jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co takie puchy........to straszne.... myślę że niewrociliście do nałogu i dalej pachniemy... Pewnie każdy sprzata przed świętami lub szukacie prezentów pod choinkę... rapciuch------witaj stary....jesteś przyjęty...napisz coś o sobie?Ile palileś lat?Jak dużo?Jakie fajeczki pociągaleś?Co ci one dawały?i wogule wszystko... A tak na początek przeczytaj topik i nasze wszystkie zmagania,poznasz przytym odrazu ludzi ktorzy tutaj znaleźli wsparcie...no i na którejś stronie wkleilam link do ksiązki Allana Carr "Latwy sposob rzucenia palenia" I jak najprędzej przeczytaj sobie tą książkę,na końcu masz co zrobić by niemyslęć o glodzie...ale to niejest glod spowodowany brakiem jedzenia,tylko potworek nikotynowy który niestety musisz zniszczyć...i ten w brzuchu i w mozgu... ZAtem stary siadaj do czytania...i melduj się tutaj jak tylko będziesz mógł... Pozdrawiam ciepło i pachnaco... Nie palę już 329 dni (+ 17g44m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 9892. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 13g33m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 561,18 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob-----całuję Ciebie i dzidziusia....cieszę sie że u Was wszystko ok.teraz tylko mijcie pocieche z dzieciątka i pachnaco się 3majcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×