Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam z ranka, za oknem słoneczko i cieplutko, aż chce się żyć i mam dużo energii :) pozdrawiam wszystkich 🌻 dziś 26 dzień BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE wiem jak u was ale u mnie świeci piękne słońce :D aż sie chce żyć a jak pomyślę że nie muszę palić papierosów moja radocha zwiększa sie podwójnie :D 🖐️ miłego dnia dla tutejszych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Pachnaca:-) Za oknem swieci sloneczko,:-Djest nieziemsko cieplo,:-Di ptaszki cwierkaja:-D I jak tu sie skupic na pracy Kairanka:-) Hah....z tego co piszesz to twoj czterolatek "kusil" cie bo zobaczyl ze rzucilas:-D.....Bo widzisz jak ja sie wybralam z rodzinka ostatnio do forum na zakupy,i jak po 2 godz zakupow moj m poszedl do wyjscia zapalic,a ja zostalam z dziecmi to moja czternastoletnia corka wypalila------TY NIEPALISZ? Mozna sie zalamac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisze liste obecnośći Coś dziś pusto pewnie wszyscy na spacerkach bo pogoda zachęca Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Dobry wieczor ! mija kolejny 14-ty dzien BP. Wczoraj w gabinecie dentystycznym zafundowalam sobie zabieg SPA - godzinne oczyszczanie zabkow , czyli ze z fajkami definitywny koniec,szkoda byloby 150zl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaaa83
Mam nadzieję, że niebawem do Was dołączę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie próbowałam rzucić palenie...i do tej pory nici z tego. Ale próbuje coraz częściej...jak już napisałam, mam nadzieję, że 1 marca napiszę Wam, że nie już nie palę...a Wy mnie przyjmiecie do swego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada deszcz.. marzycielkaaa83 masz racje dojrzewaj do tej decyzji to ważne ...postanowienie że śmierdzący papieros nie będzie nami rzadził no to do poniedziału..🌻 pozdrawiam pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie słoneczko troszke świeci Choć i chmurki sie pojawiaja ale mimo to jest ślicznie Miłej soboty \wstawać prosze i liste obecności podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam 🖐️ życzę miłego dnia BP ale ciszaaaaa !!!!! :D pachnaca aga 🌼 podpisuję listę BP u mnie pada deszczyk :D 🌼 nie palimy 🌼 *** :D BP :D ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Witam wszystkich. Stawiam kawkę z okazji mojego 40tego dnia BP:) marzycielka, czekamy na Ciebie:) Dzisiaj śniło mi się, że zapaliłam i miałam z tego powodu potwornego doła. Gdy się obudziłam, doła miałam nadal i nie wiedziałam dlaczego. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że to przez ten sen. Zobaczcie jak śmierdziel nas kusi, nawet we śnie daje o sobie znać, to jest straszne. Życzę wszystkim miłego weekendu, papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie słonko wyszło i od razu lepiej wzajemnie Miłego słonecznego wekendu witch321 Gratulacje 🌻 🌻 🌻 za 40 dni byle do setki a potem samo leci ani sie obejrzysz a 400 będzie tylko wytrwaj...można żyć bez peta ...ja to mówie BYŁA palaczka z prawie 30 letnim stażem hihihi ... pozdrawiam 🌻 Nie palę już 486 dni (+ 02g38m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 9722. Będę żyć dłużej o 74 dni (+ 06g24m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 888,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuję się. Kolejny dzień BP. By przełamać weekendową rutynę /kawa i papieros/ już o 9.45 z synem wymaszerowałam do kina na poranek, potem zrobiliśmy sobie 2h spacer nad morzem.Szliśmy samym brzegiem. Było cudownie. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała robieniu "rzeczek" w piasku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, u mnie dziś mija 50 dni!! ale zleciało. życzę sobie następnej pięćdziesiątki i kolejnej i kolejnej... ale się cieszę ^^ buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moccka 🌼 gratuluję 50 dni BP życzę ci wszystkiego naj naj naj :D bo nie palić to cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mimo, że jeszcze niestety ZP a nie BP:( chciałam Wam powiedzieć dobry wieczór:)podczytuję Was codziennie , jak to bella 1962 napisała...dojrzewam. Ale decyzję, że od 1 marca koniec i kropka...już podjęłam.I nie może byc inaczej - pojutrze zamelduję się, że nie palę, tak jak i Wy:)serdecznie Wszystkich pozdrawiam i dzięki za miłe słowa bella 1962 i witch321:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch 321gratulacje 40 super Zobacz jak zleciało a teraz to już zaraz 100 będzie a potem aj lecą te dni szybko moccka Ty to już połowa setki gratuluje Super ciesze sie z Waszych rocznic i wiem żż eWy jestescie dumne i tak ma być . Każdy dzień bez peta jest wygranym dniem. A tewraz wiosna można spacerować i wąchać przyrode Cieszyć sie zapachem wiosny a nie śmierdziela. Pamiętam jak palić przestałam w grudniu i jakoś w marcu poszliśmy na spacer do lasu i nie zapomnę tego zapachu jej ja dopiero wtedy poczułam jak las pachnie. Życzę Wan i sobie siły by wytrwać. I pamiętajcie NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO NIE PALIMY PACHNIEMY i jeszcze jedno czy nie epiej pachnieć perfumami niż petami?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielkaaa83 bella 1962 ma racje ze trzeba dojrzeć Bardzo dobrze robisz że nas czytasz, ja też tak robiłam i pamiętam jak zazdrościąłm tym co pachną i jak dojrzewałam że ja też tak chce zE ja nie chce by pet mn=i mówił co ja mam robić Tak więc czekamy na Ciebie w poniedziałek tu i cieszymy sie że podjęłąś taka decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocca mocca 🌻 🌻 🌻 gratulacje za 50 dni BP teraz to już okrągła setka BP czeka na ciebie nie palimy bo nie chcemy !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ..jak mnie długo tu nie było ...czas pędzi jak szalony ... na początek Sadny spóźnione ale szczere przyjmij G R A T U L A C J E ode mnie :):):) ja w poniedziałek świętuję równe 1,5 roku ....też czasem przeleci :P mi przez głowę chęć na śmierdzielka ale tylko nie groźnie przeleci i poleci w siną dal (chęć oczywiście :) kasy nie zmieniałam w liczniku nadal mam ustawione 7pln jestem w szoku że LM Linki które paliłam kosztują już prawie dyszkę :( także na dzień dzisiejszy mój bilans ma się następująco : Nie palę już 544 dni (+ 03g03m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 21765. Będę żyć dłużej o 166 dni (+ 06g16m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7 617,78 zł! Buziaczki dla wszystkich topikowych przyjaciół 'nowych' i 'starych' podziwiam tych co ładnie wszystkich wymieniają - ja niestety sklerozę mam ogromną także pozdrawiam ogólnie wszystkich razem :P 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani niedzielnie i słonecznie. A oto mój licznik: Nie palę już 165 dni (+ 00g45m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 4950. Będę żyć dłużej o 37 dni (+ 19g40m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 980,37 zł! Lokomotywy w domu nie ma więc się nie stresuję, jak widzę te śmierdziele. Choć muszę przyznać, że coraz rzadziej myślę o nich, ale to nie znaczy, że zapomniałam. Dupsko jednak przybrało + 4, ale myślę to zwalczyć jak papierochy. Ktoś wcześniej pisał o Kudzu root i powiem Wam, że kiedyś się z tym spotkałam, ktoś rzuciła palenie i też przestał często zaglądać do kieliszka. Może to pomaga ,a może to placebo. Spadam obierać ziemniaczki bo reszta już gotowa. Pozdrawiam starych i NOWYCH bywalców tapiku. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani niedzielnie i słonecznie. A oto mój licznik: Nie palę już 165 dni (+ 00g45m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 4950. Będę żyć dłużej o 37 dni (+ 19g40m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 980,37 zł! Lokomotywy w domu nie ma więc się nie stresuję, jak widzę te śmierdziele. Choć muszę przyznać, że coraz rzadziej myślę o nich, ale to nie znaczy, że zapomniałam. Dupsko jednak przybrało + 4, ale myślę to zwalczyć jak papierochy. Ktoś wcześniej pisał o Kudzu root i powiem Wam, że kiedyś się z tym spotkałam, ktoś rzuciła palenie i też przestał często zaglądać do kieliszka. Może to pomaga ,a może to placebo. Spadam obierać ziemniaczki bo reszta już gotowa. Pozdrawiam starych i NOWYCH bywalców tapiku. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska------a ja zaczynam sie kurczyc :) , minelo 2 lata i teraz powolutku zaczynam zrzucac nadmiar,widze po ciuchach,narazie wole na wage nie wchodzic he he bo moglabym sie rozczarowac no to spadam do rodzicow na obiadek :) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! To moja druga niedziela bez papierosa. O ile dojrzałam do rzucenia, o tyle nie zgadzam się na tycie. Mam zatem podwójny reżim. Dietę też trzymam, nie jem pieczywa, ziemniaków ani nic słodkiego. Boję się, że jedno odstępstwo i popłynę - to tak jak z papierosami. Pięknej słonecznej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam podpisuje listę BP :D kairanka 🌼 jutro 14 dni BP a ci już po głowie chodzą śmierdzące myśli nie katuj się podwójnie zrób najpierw porządek ze śmierdzielem nie planuj na zapas bo to jest tylko pretekst żeby zajarać a śmierdziel na to tylko czeka bo my chłopaki wolimy pachnące i takie przy sobie dziewczynki żeby było się do czego mięciutkiego przytulić niż wysuszone na wiór chodzące popielniczki wierzę w ciebie dasz radę bo jesteś super zuch dziewczynka trzymam kciuki BP :D i tak dla przypomnienia i dodania odwagi ze można rzucić palenie :D paliłem 40 lat ostatnio trzy paczki dziennie było bardzo bardzo ciężko ale naprawdę mówię ze jest warto przeżyć horror który przeżyłem żeby być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO :D 🌼 :D a to mój bilansik :D 🌼 Nie palę już 1786 dni (+ 20g36m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 107211. Będę żyć dłużej o 818 dni (+ 23g26m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 35 915,85 zł! za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kairanka slusznie ale nie popadaj w skrajnosc z tych rzucaniem jedzenia,nie chcemy zebys nam znikla ;) a na powaznie to nie chcemy zebys sie nam pochorowala,tak ze uwazaj z tym nie jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec - bardzo dziękuję Twoje słowa są naprawdę dużym wsparciem dla mnie. Do tej pory nikt tak ładnie do mnie nie powiedział :)) To zobowiązuje! I nie palę dla siebie, ale jak ktoś /czyli Ty/ wierzy we mnie - to buduje, wzmacnia. Jeszcze raz dziękuję! Jesteś wielki!! A ponadto - Twój sukces niepalenia jest IMPONUJĄCY, a zaoszczędzone pieniądze to połowa mojego kredytu do spłacenia :)) Z resztą ostatnio doszło do takiego paradoksu, że paląc we dwoje z mężem, przepalaliśmy miesięcznie 1,5 raty kredytowej (przy cenie 9,85zł za paczkę). sadny dzień - ja mam tendencje do tycia, w sumie już od paru lat jem zgodnie z MM, ale z odstępstwami. Teraz zaostrzyłam po prostu reżim. Nie zniknę :)) Dużo mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×