Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pozdrawiam Wszystkich nowych i starych niepalących 🌻 nie martwcie sie samopoczuciem... na początku ma się doła huśtawkę nastrojów itp.w zależności od osobowości ale to wszystko mija i naprawdę przychodzi moment że czujemy sie szczęśliwi i wolni poza tym obecnie nasze samopoczucie jest kiepskie z powodu przesilenia zimowo-wiosennego i pani zima szaleje bo musi odejść ...mam nadzieje że to jej ostatnie podrygi trzymam za wszystkich potrzebujących kciuki bardzo dobry sposób o którym tu wspomniano i którym ja też sobie pomagałam to powtarzanie sobie często nie tylko w momentach kryzysowych ..JA NIE CHCĘ PALIĆ zdarzało się że wykrzykiwałam te słowa a na widok osoby palącej i poczuciu tego charakterystycznego ssania powtarzałam sobie kilka razy ...JA NIE PALĘ podobno autosugestia jest świetna a u mnie się sprawdza do tej pory powodzenia i wytrwania 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 bo nie palić to coś pięknego a jutro mam święto i udaje się na zakupy w nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że mój sposób na rozładowanie napięcia polegał jeszcze oprócz powtarzaniu sobie słów... ja nie palę... na kilku głębokich wdechach i powolnych wydechach sposób znalazłam na tym topiku a dawno o nim nikt nie wspominał może komuś też pomoże 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Juz teraz z Wami Kochani sie pozegnam, na 3 tygodnie:( Wyjezdżam jutro z samego rana (znalazłam super połączenie- bez nocnej jazdy), ale mam jeszcze pakowanie, szykowanie i takie tam... kto wyjezdża na dłuzej, ten zna goraczke podróżną;) Za wszystkich będę trzymać swoje kciuki, za Was pooddycham górskim powietrzem:D Będę o was myslała, na pewno będe sie modlić, ale nikt nie poległ. Trzymajcie sie, moi przyjaciele bella1962 madziuchna 04 pachnąca aga sadny dzien Ania B dodob ja-ka marzycielka83 maamuska44 rzucaczka kairanka kinja lorika witch321 vonk młoda babcia53 ojejkujejku dudka[ kwiat] balbina723 niepalaca wytrzymujaca cambri melaxx kwiat] cukierkowa02 pokutnica julka01 ewa1759 enigma1 kalina zuzka452 farbowana lisica ogórek kiszony:D marjola53 jedrek 30 aram55 Regres i ZŁOŚLIWIEC - trzyamach tu chłopie porzadek i ordung!👄 i Wy trzymajcie za mnie kciuki- różnie bywa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jovik życzę Ci udanego pobytu i miłego odpoczynku w górach nie zapomnij o nas i wracaj tu wypoczęta i pachnąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik! Udanego wypoczynku, pięknych krajobrazów i regenerującego powietrza. Pozostałym Pachnącym - Aromatycznego Weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik--->ja tez chciałam Ci życzyc miłego, udanego, zdrowego wypoczynku:) A ja kochani...od nowa ładuję sobie do łba - czytam topik od początku a do tego przeróżne "tematyczne" rzeczy, które napotkam -i mam nadzieję, że bedę pachnieć od...niedzieli...może tym razem spróbuje nie od poniedziałku, coś te poniedziałkowe dni dla mnie dobrymi startami nie były. Nie szukam usprawiedliwienia, ale...tydzień w pracy miałam fatalny...stresu nadal nie rozładowałam, mimo że palę:(...a kolejny tydzień wcale lepiej sie nie zapowiada...ale nastawiam sie odpowiednio, więc.. Jak tak sobie pomyślę, to jeszcze nigdy nie miałam tak, że zawzięcie po porażkach w rzucaniu...staram się na nowo. Na rok 2010 to na pewno cel nr jeden, a czekac do 31.12 nie zamierzam. Wszystkim Wam kochani życzę miłego weekendu i przesyłam 🌼...u mnie niestety tylko pozostałości po 8 marca w pachną...ja nadal smierdzę dymem.., ale to sie musi skończyc. Na razie kończę...nie zasmiecam topiku swoimi dyrdymałowatymi przemysleniami itp. Zamelduje sie w niedzielę z samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
ja kochani jakos przetrwałam do południa było strasznie ale wieczór jest ok jutro trzeci dzień oby był lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Dzien dobry wszystkim.Gdyby nie 3 machy dzis bylby miesiac........Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 dużo dużo zdrówka :D milego wypoczynku 🌼 kachna11 🌼 trzy dni trzy kwiatki 🌼 🌼 🌼 :D zuzka452 🌼 trzy machy to już historia-- super ze jesteś z nami bp :D marzycielkaaa 🌼 czekam jutro z rana słowo :D kairanka 🌼 moccka 🌼 bella1962 🌼 kalina--- 🌼 lorika 🌼 vanitas2 🌼 mamuska 🌼 aram55 🌼 Agusia76 🌼 i wszystkim ale to wszystkim bywalcom pachnącego grona 🌼 milego i spokojnego weekendu BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wieczorkiem do pubu, znowu wrócę prześmierdnięta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 No kochani dziś stawiam Wszystkim wirtualną lampkę szampana wybaczcie ale muszę to wkleić żebyście dowiedzieli się z jakiej okazji Nie palę już 500 dni (+ 08g16m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 10006. Będę żyć dłużej o 76 dni (+ 10g35m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4002,75 zł! 🌻 🌻 🌻 właśnie wróciłam z zakupów oj długo trwały sprezentowałam sobie wiele rzeczy za pieniążki nie puszczone z dymem tym bardziej że waga stoi od dawna w miejscu niestety 2 kg mi zostało na plusie ale nie ma tragedii nie widzę tych kilogramów wiec dzisiaj wieczorkiem kto chce niech ze mną świętuje a ja będę trzymać za wszystkich potrzebujących kciuki pozdrawiam całe pachnące grono 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witajcie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
jovik milego wypoczynku i wracaj tu do nas wypoczeta i pachnaca :)mamuska 44 trzymaj sie dzielnie musze sie i ja przyznac ze i mnie tez dopadlo i ostatnio cos cholernie mnie nosi ale przeciez wiem ze juz nie zapale to chyba idzie jakies wiosenne a raczej zimowe przesilenie i mam taki podly nastroj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonna24
Rzuciłam palenie po 7 latach!!!!Pomogła mnie ...ciąża!!!dzidek uratował mnie od palenia,od zaparć od głodzenia się i od depresji...Ale czy tylko na czas ciąży?boję się że po urodzeniu znów zapalę-po prostu to lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
bella 1962 szampan smakuje wysmienicie dziekuje i gratuluje i trzymaj tak dalej :)U mnie tez zima nie odpuszcza i mam juz jej dosc jak pewnie my wszyscy ale nie martwmy sie przeciez wiosna w koncu kiedys przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
:) 🌻🌻🖐️🖐️nie wiem czy z wprawy nie wyszedłem ale moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie paliłam siedem lat i od listopada 2009 aż do 6 marca tego roku znów się wkręciłam .No ale siódmy dzień mam już za sobą i nie jest tak źle. O wagę się nie boję bo i tak mam sporą niedowagę ale nie mam wcale apetytu jak to co poniektorzy, jedyne co to to że jestem strasznie ospała (w sumie dzięki temu mam lepszy i spokojniejszy sen) i chwilami wybuchowa. Mam nadzieję że mi już tak zostanie na zawsze bo zębiska pożółkły niemiłosiernie szczególnie że jedną jedynkę mam martwą więc sama z siebie pociemniała a tu jeszcze papierosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Izabela 374 no to jest dolujace dla mnie i dla wszystkich to co piszesz to co sie wydarzylo takiego ze az zaczelas palic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela------po takim dlugim czasie wrocilas do palenia?? jasny gwint,no potwierdza sie to co zawsze powtarzam musimy byc czujni zawsze i wszedzie,bo smierdziel czycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
jedrkowi post sie nie zapisal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, myślę że swoboda (przez 7 lat mieszkaliśmy z teściami i oni nie tolerowali w domu palenia-u siebie mogłam palić też nie w mieszkaniu tylko na balkonie no ale nie na korytarzu) a poza tym chęć zrelaksowania się. Ale też zauważyłam że chudnę no i tak schudłam do 41 kg z 47. Jednak te 7 lat temu jak rzuciłam papierosy to nie przytyłam ani grama a nawet potem schudłam 2 kilo (jeździłam na rowerze). Widzisz to jest tak że czasem nawet niepalącego może kusić papieros. Ja zaliczyłam tzw. wpadkę i zamierzam podnieść się i iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywne objawy niepalenia zobaczyłam już po 2 dniach: -brak porannego kołatania serca -więcej energii -brak dudnienia serca i bólu po wysiłku fizycznym -ogólnie nie boli mnie serce a bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że ja się przez prawie 2 miesiące kryłam z tym przed mężem i wypalałam 2-3 papierosy dziennie. Jak mąż w końcu się dowiedział (poczuł że śmierdzę po prostu) to się rozpaliłam na dobre i paliłam prawie całą paczkę 15-18 papierosów na dzień. Na szczęście mam silną motywację a chwilami pomaga mi pastylka validolu którą ssam i oddycham głęboko bo to drapanie mięty w gardle przypomina do złudzenia smyranie dymka papierosianego. Polecam ten sposób gdyż naprawdę mi to wtedy 7 lat temu pomogło może komuś też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak to zrobilas ze nie przytylas?? ja przytylam niby nie jestem za gruba ale jednak ja wiem za mam za duzo tu i owdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella 1962 🌻 No to piję za Twoje 500 pachnących dni :) Zdrówko! Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Izabela 374 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
kwiatek mial byc taki 🌻ale nie wyszlo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz uciekam i tak sie zasiedzialam :) wkleje jeszcze tylko bilansik tak zeby sie pochalic sukcesem :) Nie palę już 749 dni (+ 08g24m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 14987. Będę żyć dłużej o 114 dni (+ 11g37m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7418,56 zł! DOBRANOC PACHNĄCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×