Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kalina---
mamuska 44....chciałabym poczytac o tych twoich poczatkach...nie moge odszukać...podpowiesz która strona....cudnie ,ze to juz pół roku...tez mi sie musi udac....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim chcialabym do Was dolaczyc wlasnie podjelam druga probe pozbycia sie nalogu. Pierwsza proba to bylo ze trzy lata temu wytrzymalam pol roku i na moje nieszczescie zaczelam znowu kopcic. Teraz postanowilam znowu zucic ten nalog bo juz mam dosc uzaleznienia od tego smierdziela niepale trzeci dzien. Bede do Was zagladac bo wiem ze tu wszyscy sobie pomagaja i widze znajomego ciagle na stanowisku chodzi mi o Zlosliwca ktorego pozdrawiam i oczywiscie cala reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani 🌻 miło że jesteście że dni Nam przybywa nieważne czy to 6 ,10, czy 13 dzień ważne że to kolejny dzień BP a wkrótce będzie 183 dzień tak jak u mamuśki mamuśka44 GRATULACJE za pół roczku 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam CAAAAAŁŁŁŁŁE pachnące grono 👄 za potrzebujących trzymam kciuki kachna 11 niestety nie mam linka do licznika a te ze starych stron nie działają ale może ktoś znajdzie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba głupoty napisałam każdy dzień BP na początku był dla mnie ważny ,wywalczony ale chciałam powiedzieć że potem kolejne dni bardzo szybko leciały już ich się tak nie liczy tylko cieszy się faktem że się nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska dzieki za wiare fajnie ze tu jestes twoje rady dodaja mi otuchy i ja również ci gratuluje mam nadzieje ze ja też bede swietowała taka rocznice jak ty chociaż nie moge czesto pisac bo mały bobas mi przeszkadza to fajnie móc was czytac i powtarzac sobie jak oni sobie poradzili to ja też muszę dać sobie rade pozdrawiam pachnąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina--- ponownie rozpoczęłam walkę z nałogiem na stronie 963, wcześniejsze lata były pod innym nikiem. Dziękuję Wszystkich przyjaciołom za życzonka, fajnie jest nie palić i byc pachnącą . Dziś uzyłam nowych perfum co sobie kupiłam, terazzzzzzzz to ja czuję je naprawdę. basiek1 witaj ponownie na pachnącym pokładzie. bella 1962 witaj rówieśniczko w latach i rzucaniu śmierdziela. kachna11 pamiętaj wiara musi być . Żeby bobas mógł mówić to napewno by Ci podziękował, żę jesteś "pachnąca" tak jak On. Dziś rozpoczyna się weekend, więc dziewczynki uwaga na tego cholernego drania przy piwku czy innym alkoholu. My przecież nie palimy , my pachniemy. "Kiedyś paliłąm, ale to przeszłość" Dla WAS WSZYSTKICH 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A co mi tam, pozdrawiam: Złośliwiec 🌻, pachnąca aga 🌻 kachan11 🌻 kalina--- 🌻 asiek 1982 🌻 Vonk 🌻 bronka12 🌻 madziuchna04 🌻 fragles69 🌻 kairanka 🌻 moccka 🌻 zuzka452 🌻 basiek1 🌻 Agusia76 🌻 gdzie się podziałaś? zupek 🌻 sadny dzień 🌻 jedrek30 🌻 izabela374 🌻 wytrzymałaś bp.? aram55 🌻 żyjesz? werona40 🌻 nadal pachniesz? bella 1962 🌻 Kiniallka 🌻 Vincenzo 🌻 melduj się! jullka01 🌻 Kinja 🌻 rzucaczka 🌻 jak tam Twoje poczynania bp. ogórek kiszony 🌻 czekam ... marzyciekjaaa83 🌻 przestań marzyć bierz się do roboty, jamala 🌻 lorina 🌻 witch321 🌻 Regres 🌻 fiona* 🌻 założycielka topiku, dodob 🌻 Ania B 🌻 ja-ka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sukces!!!!!!!!!!!!!!!! od wczoraj od 17 do teraz ani jednego nie wypaliłam!!!!!!!!!!!!!! i dalej nie będę normalnie cieszę się jak dziecko mamuśka też pozdrawiam i pozostałych również:)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 11
witam wszystkich melduje sie nadal pachnąca jak na razie nie jest zle to mój szósty dzień i te dni coraz szybciej mi leca mam nadzieje ze tym razem pokonam smierdziela na zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
mamuska gratulacje....niedlugo roczek.....i pozniej jeszcze wiecej i wiecej....i ja tez dam rade i wszyscy inni....pewnie ze moda na palenie dawno milnela i wszyscy chca pachniec...ale nie palmy dla siebie ,pachnijmy dla siebie.....za lampke szampana z gory dziekuje,u mnie to strasznie niebezpieczne...abstynencja na calej linii,ale mozna ,jesli sie chce,jesli widzi sie wyzsze wartosci to nawet nie jest to takie trudne....trzymajcie sie moi pachnacy przyjaciele,a o tych ktorzy jeszcze sa kumplami ze smierdzielem postaram sie powalczyc....cmok,cmok dla wszystkich Nie palę już 4 dni (+ 23g03m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 198. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 12g22m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 99,20 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pozdrawiam Wszystkich z pięknej Muszyny🖐️ Z całego turnusu palą 4 osoby!! Niepalenie górą!!! Jest pięknie- posyłam 2 tony świeżego powietrza:) Nie zapominajcie o mnie:D Pozdrawiam. piszę z kafejki internetowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1982
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) mamuska 44 ogromne gratulacje, no ja Ciebie już do elity tutejszego topiku zaliczam, pół roku świetny wynik :) rzucaczka gdzie jesteś? proszę Cie tylko nie mów że znowu sie skusiłaś bo nakopie Ci do d.....a pozdrawiam wszystkich, przepraszam że nie wymieniam każdego z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik wytrzymaj w Muszynie bp. Ja też bedę się starać o sanatorium na kręgołup ale nad morzem choć uwielbiam Góry. Pozdrawiam Całe pachnące grono w Muszynie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymałam cały dzień hura!!!!!!!!!!!!! nie palę już 25 godz. i 16 min.:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina---
bronka 12 brawo !!!!!!!!!!!!! super i tak trzymaj!!!!!!!! zobacz juz mały krok do przodu....wiesz ile osób chciałoby a boi sie zacząc...ty juz to zrobiołaś , drugi dzien wytrzymujesz a jutro jak wstaniesz juz bedzie trzeci dzien.....czy to nie fajne....mozna zyc bez papierosa kiedys myslałam że sie nie da hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło was poczytac i zobaczyc radosc z nie palenia mi tez jakos lekko to przychodzi boje sie ze za lekko ze najgorsze dopiero przyjdzie ale co tam mysle ze jestem silna bo fajnie jest wstac rano nie miec zapuchniętej twarzy i nigdzie nie czuć tych smierdzieli .dopiero dzisiaj zobaczyłam jak musiałam smierdziec jak spotkałam koleżankę która pali ,szok jej ubrania tak smierdziały że nie mogłam koło niej stać ja już nie chce tak śmierdzieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam całe pachnące grono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich pachnących. Ja na razie podczytuję Was, chcociaż dość pobieżnie, bo...ostatnio wszystko u mnie na wariackich papierach.Palę niestety, ale juz niedługo do Was wrócę...mam nadzieję. Mamuska--->rozbawiłaś mnie tym tekstem:)Tobie z całego serca gratuluję takiego wyniku. PS.Z każdym dniem coraz bardziej nienawidzę fajek. Porażki jednak też cos wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnaco dzisiaj bylo ciezko maly kryzys ale nie dalam sie i nie pale nadalc.Czuje jak nikotyna wylazi ze mnie i jest moment taki ze pociagnelam bym dymka ale ja niedam sie temu smierdzielowi. Fajnie ze ma sie tu na topiku wsparcie bo ja nikomu nie mowilam ze zucam palenie nawet slubnemu bo by mi dogryzal zamiast wspierac. Pozdrawiam wszystkich pachnacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stronki pędzą i jest nas coraz więcej...super:-) Mamuśka gratulacje ja też w tym tygodniu miałam pół roku:-) Vonk ja też Ciebie gonię:-) bronka 12 trzymaj się tak dalej każdy dzień bedzie cieszył a jak będzie ciężko to bądż tu z nami... kachna 11 gratuluje.. fragles69 bo pachnieć jest zdrowo:-) jovik nie zapominamy o Tobie... asiek 1982 a ja Ci pomogę...rzucaczka a ja wciąż wierzę że już za chwileczkę...:-) kalina:-) kachna 11 ja mam strasznie wyczulony nos nie tylko na fajki na zapachy... marzycielka 83 podczytuj i nie pal:-)masz racje złość pomaga rzucić:-) basiek1 pamiętaj że nie ma tego jednego...też tak się czułam kusił ale my nie palimyyyyyyyy... złośliwiec już się martwiłam bo dawno nie pisałes{kwiat] I 🌻 dla tych co nie wymieniłam i też trzymam kciuki :-) Powiem tak....wczoraj miałam najtrudniejszy egzamin ...był stres taki że kiedyś wypaliłabym 3 paczki...a ja nie pomyślałam w danej chwili o fajce...dopiero wieczorem jakaś taka krótka ulona myśl że bym jednego maszka tylko tak dla odpreżenia...ale to była tylko myśl i wspomnienie tego co kiedyś czułam w danej chwili po takim stresie... Więc jesłi ja taki palacz 2 paczki..stres nawet i więcej potrafiłam rzucic i nie zapalić wczoraj to uwierzcie że można ...im więcej czasu tym łatwiej ale trzeba być czujnym bo ,,śmierdziel,,nie śpi.... To się wyżaliłam....i lżej mi ... Pozdrowionka🌻 Hm to ja też dziś zabłysnę :-) Nie palę już 187 dni (+ 17g11m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 7508. Będę żyć dłużej o 57 dni (+ 08g35m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3754,32 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D zapraszam na kawe na :D wszystkich chętnych czeka zaparzona > :D jullka01 🌼 tak przychodzą nie raz takie myśli żeby zajarać ale to tylko takie myśli nie realne :D i to jest prawda trzeba być czujnym bo ,,śmierdziel,,nie śpi. :D a my :D nie palimy :D pachniemy :D 🌼 Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco nie palę już 40 h choć bywaja chwile załamania ale dzięki waszemu wsparciu nie poddaję się wiem że każda godzina bez papierosa to sukces dziękuje wszystkim za miłe słowa wspieranie bardzo mi to pomaga w walce ze śmierdziuchami🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka12 🌼 zuch dziewczynka z nami dasz radę na pewno :D trzymam kciuki warto jest trochę się pomęczyć bo nie palić to jest coś pięknego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ciszaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super pogoda ciepło u mnie jest w tej chwili +12 :D a gdzie tak od razu wszystkich wymiotło spacerek BP :D ja już po obiedzie a obiad zjedzony dzień zaliczony BP :D bronka12 🌼 z tego wynika ze my dziś tu mamy dyżur :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny dzionek mija oczywiście BP :D CIEPŁY PACHNĄCY 🌻 ale z deszczem zlosliwiec pachnace kwiatki dla ciebie i oczywiście dla tych co pachna 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no i ktoś musi stać na warcie dla kolejnego potrzebującego wsparcia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się też na dyżur:-) Bronka trzymaj si ę następny dzień zaliczony...jutro następny...czas szybko mija i będzie łatwiej... Za zaoszczędzone pieniążki kup sobie perfumy i delektuj się ich zapachem... Złośliwiec a kolacje jesz?bo ja staram się jak najmniej bo kilosy chce zrzucić...ech ciężko mi... Chyba ćwiczyć trzeba zacząć ,ale jestem jakaś leniwa... POzdrowionka Pachnące🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka01 🌼 z początku tez miałem ciężko i z kilogramami tez miałem problem ale wszystko same wróciło do normy trzeba czasu a przed chwileczka wróciłem z marszobiegu ze swoją psinką :D :D 🌼 nie palić to coś pięknego 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie pachnaco to moj 5-ty dzien zaliczony BP jest ciezko wiem juz raz przez to przechodzilam nieto zeby zapalic ale same te objawy poty itd. Jestem z siebie zadowolona :D czego zycze innym zucajacym warto naprawde. Teraz w pracy czuje sie dobrze bo nie mysle juz o tym zeby wyjsc na smierdziela czasami nie bylo jak a tak chcialo sie zapalic tego smierdziela a teraz czuje sie na luzie.:-D Pozdrawiam i trzymam kciuki za wytrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten wiosenny niedzielny poranek 🌼🌼kwiatek] zaczynam moj 6-ty dzien BP trzymam sie aby tak dalej Trzymam kciuki za tych co tez zucili ten nalog nie dajcie sie temu smierdzielowi aby wami zadzil :) Pozdrawiam zycze milej i pachnacej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę milej niedzieli BP 🌼 🌼 🌼 :D wiosna :D 🌼 🌼 🌼 basiek1 🌼 6 dni jak na początek to jest bardzo dużo 🌼 najgorsze masz już za sobą już można się powstrzymać zuch dziewczynka 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×