Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość
Jak to miło po ciężkim dniu usiąść przy komputerze i ogłosić że się wytrwało prawda? Superancka motywacja...Basiek1 gratuluje Tak trzymaj Dla wszystkich pozdrowionka i życzonka Miłego weekendu uważajcie na pokusę ... śmierdziel nie śpi ... może czaić się za rogiem... A KYSZ GO ;) 🌻🌻🌻26.01.2010🌻🌻🌻 Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą 🌻🌻🌻26.01.2010🌻🌻🌻 Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie pachnąca , dzisiaj było o niebo lepiej ale chyba dla tego że w ogóle nie piłam kawy nawet porządnego ggłodu nie miałam :) miłego wypoczynku dla wszystkich (cześć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uwaga Uwaga rapit nie pali 2 miesiące i dlatego zmienił się w żabkę 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trwam, ponad 190 dni. Dziś w wielkopolsce pochmurno, chyba zacznie padać. A wczoraj to normalnie było lato. dziś nie chce się nic. Pozdrawiam WAS pachnąco 🌻 i ślę bezdymne buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszyskim BP.Dzisiaj przyjechałem do KRAJU i podpisuję listę obecności.Jest NAS ciągle więcej -tak trzymać.NIEPALENIE JEST WSZĘDZIE BARDZO MODNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi zamieszanie z moim kontem ale wczoraj zmieniłam login a dziś nie pamiętam hasła do nowego konta a stare przestało działać... mam nadzieję że to bedzie w porządalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi zamieszanie z moim kontem ale wczoraj zmieniłam login a dziś nie pamiętam hasła do nowego konta a stare przestało działać... mam nadzieję że to bedzie w porządalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jest w porządku ...to teraz parę słów... po pierwsze wszystkich ściskam... pachnąco oczywiście. Rzuczacka trwaj trwaj kochana🌻 mamuśka wynik rewelacyjny🌻 Vonk ból na szczęście przechodz i jest coraz mniejszy:) kachna11 Jak dzisiaj się trzymasz? 🌻 Zastanawiałam się jak tu dziś biegać pogoda taka ble i brrr , wybrałam moment w którym nie padało a teraz... piękne słonce za oknem... Dla wszystkich pachnący 🌻 uścisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikogo nie ma ;( fragles69 melduj się :) regres próbowałam ściągnąć licznikz linka który zostawiłeś dla basiek1 ale coś mi nie działa jest szansa na ponowny link ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że po skończeniu plastrów, będzie mi lżej... dziś drugi dzień jestem bez i... jestem taka nerwowa i złośliwa, że sama nie mogę z sobą wytrzymać... Mam co prawda jeszcze kilka sztuk ale chce się odzwyczaić od nich, dziś nawet przykleiłam sobie, ale poszłam biegać i po kąpieli odpadł dziwne bo nigdy się nie odkleił. Może to znak :P Nie mam sił przechodzić przez to wszystko od nowa Przecież nie pale już 2 miesiące a po odstawieniu plastrów mój organizm zachowuje się jakby był na głodzie nikotynowym... A po plastrach miało być lżej... Jakie to wszystko jest do bani bllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że po skończeniu plastrów, będzie mi lżej... dziś drugi dzień jestem bez i... jestem taka nerwowa i złośliwa, że sama nie mogę z sobą wytrzymać... Mam co prawda jeszcze kilka sztuk ale chce się odzwyczaić od nich, dziś nawet przykleiłam sobie, ale poszłam biegać i po kąpieli odpadł dziwne bo nigdy się nie odkleił. Może to znak :P Nie mam sił przechodzić przez to wszystko od nowa Przecież nie pale już 2 miesiące a po odstawieniu plastrów mój organizm zachowuje się jakby był na głodzie nikotynowym... A po plastrach miało być lżej... Jakie to wszystko jest do bani bllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka jestem załamana po tym jak piszesz że po dwóch miesiącach jeszcze jestes na takim głodzie u mnie dzisiaj trochę gorzej niż wczoraj i też sie zastanawiam jak długo będzie mnie tak mocno ciągnęło mam wrażenie że ten głód nigdy nie minie i momentami tracę nadzieje ale z drugiej strony myślę sobie że jak by rzucenie było takie łatwe to by nikt już chyba nie palił tak że trzeba być cierpliwym i małymi kroczkami do celu ( oby sie udało):):):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe. Może byłam zbyt pewna siebie, że już jestem wolna, może i jestem wolna ale jeszcze długa droga przede mną. Kachna11 powiedz co nam zostało? Musimy być twarde jak stonki :) najgorsze już chyba za nami gorzej niż przez pierwsze dni po podjęciu decyzji już nie będzie.Damy rade? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaco nastepny dzien BP jest ciezko bo czlowiek jest taki nerwowy ale to normalne trzeba byc silnym i nie poddawac sie. zabka dasz rade trzymam kciuki 🌼 kachna Ty tez dasz rade i tez trzymam kciuki 🌼 rzucaczka 🌼 mamuska44 🌼 oczywiscie wszystkich pozdrawiam ja tez probowalam z tym licznikiem i cos nie da sie go sciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia :D niedzieli :D BP zapowiada się piękny dzień słoneczny wiosna :D 🌼 wszystkich chętnych zapraszam na kawę > :D mamuska44 🌼 jovik 🌼 pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 kachna11 🌼 basiek1 🌼 żabka 🌼 rzucaczka 🌼 kairanka 🌼 madziuchna04 🌼 kinja 🌼 dodob 🌼 ja_ka 🌼 Ania.B 🌼 rapit 🌼 bronka12 🌼 Vonk 🌼 julka01 🌼 fragles69 🌼 asiek1982 🌼 kalina--- 🌼 lorika 🌼 madzia kolonia 🌼 witch321 🌼 moccka 🌼 zuzka452 🌼 zupek 🖐️ graba Regres 🖐️ graba przepraszam tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek u mnie troche pochmurno zlosliwiec dzieki za zaproszenie kawa pyszna to moj 13-sty dzien kiedy smierdziel poszedl w odstawke mam momenty a moze taki odruch ze mam ochote zaciagnac sie :Dzreszta jak kazdy kto zucil palenie. teraz to i tak lzej to przechodze niz za pierwszym razem a moze najgorsze jeszcze przedemna:( palilam ponad 30-sci lat w koncu powiedzialam sobie stop nigdy wiecej nie chce byc niewolnikiem tego smierdziela wazne ze juz nie smierdze trzymam kciuki za wszystkich trzymajmy sie w swoim postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek u mnie troche pochmurno zlosliwiec dzieki za zaproszenie kawa pyszna to moj 13-sty dzien kiedy smierdziel poszedl w odstawke mam momenty a moze taki odruch ze mam ochote zaciagnac sie :Dzreszta jak kazdy kto zucil palenie. teraz to i tak lzej to przechodze niz za pierwszym razem a moze najgorsze jeszcze przedemna:( palilam ponad 30-sci lat w koncu powiedzialam sobie stop nigdy wiecej nie chce byc niewolnikiem tego smierdziela wazne ze juz nie smierdze trzymam kciuki za wszystkich trzymajmy sie w swoim postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek choc u mnie pochmurno zlosliwiec dzieki za zaproszenie kawa pyszna dzisia to moj 13-sty dzien kiedy powiedzialam smierdzielowi stop palilam ponad 30-sci lat i niechce byc jego niewolnica w pracy zamiast myslec co robie to tylko myslalam o fajce zeby wyjsc i zakopcic zenada jest ciezko wiadomo kazdy to przechodzi jeden lzej innego zuca po scianach ale my sie nie damy i bedziemy wytrwali w swoim postanowieniu wazne ze juz nie smierdzimy :D trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek choc u mnie pochmurno zlosliwiec dzieki za zaproszenie kawa pyszna dzisia to moj 13-sty dzien kiedy powiedzialam smierdzielowi stop palilam ponad 30-sci lat i niechce byc jego niewolnica w pracy zamiast myslec co robie to tylko myslalam o fajce zeby wyjsc i zakopcic zenada jest ciezko wiadomo kazdy to przechodzi jeden lzej innego zuca po scianach ale my sie nie damy i bedziemy wytrwali w swoim postanowieniu wazne ze juz nie smierdzimy :D trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pozdrawiam pachnąco. Dużo pracy :) Nie mam nawet kiedy wejsc na forum. Dziś mija 56 dzień BP. Jestem pachnąca Buziaki dla wszystich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×