Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Go艣膰 kala123
Jak wiatr, ciesz臋 si臋 偶e tak s膮dzisz. Dlatego wesz艂am do tego topiku, 偶eby cho膰 w jakims u艂amku procentu komu艣 pom贸c rzuci膰 to 艣wi艅stwo ( czytaj papierosy).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
fiona - w sumie nie wiem jak dlugo jeszcze tu bede siedziec. Chyba az skoncze doktorat jakis ale to nie wiadomo bo papiery zlozylam do Wielkiej Brytanii tez - zalezy ktora uczelnie mnie przyjmie :) Na razie czekam na odpowiedzi a w miedzy czasie siedze i robie MBA zeby sie nie nudzic... W sumie moglabym do Polski na 6 miesiecy przyjechac ale skoro nie wiem gdzie wyladuje na jesien to nie chce sie 2 razy przeprowadzac, szczegolnie z calym majdanem i kotami :) kala123 - ja tez szczecinianka - co pol roku mniej wiecej wracam do domu - mieszkam pod Szczecinem, kolo Przeclawia, pewnie kojarzysz... tesknie do domu bo nie moglam pojechac na Gwiazdke... :( Na razie trzymam kciuki za uczelnie w Anglii - bylabym blizej domu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dociass
jak wiatr--- myslisz ze kiedy ta艅czy sie conajmiej godzinke dziennie to zgubisz niechciane kilogramy ? bo zastanawialam sie nad tym do niedawna.Wszystko u mnie byloby dobrze gdyby nie fakt ze kocham gotowac i kocham jesc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No dziewczynki, ja tez z Pomorza, co prawda nie z trojmiescia, ale z Bydgoszczy.... Ciekawe masz zycie Hidden, tylko pozazdroscic....w jakiej dziedzinie chcialabys sie specjalizowac jesli chodzi o prace doktorska?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
fiona - z zachowania w organizacji (organizational behavior) - takie polaczenie psychologii, socjologii z biznesem... najbardziej mnie interesuje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala 123
lala terapeutka z LPR widzisz czyjes bledy pokaz swoje 1-wredota 2-chciwosc 3-samotnosc IDOL na 123 reszta to 00000

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dociass, jak najbardziej, taniec jest chyba najbardziej przyjemnym cwiczeniem. Jednak tancz raczej szybkie tance. Ja z corka czasem sie wyglupiam i u nas to wyglada jakbysmy wpadly w jakis szal :D, ale jest fajnie. Takze tancz tancz tancz.... kala123, ze sie tak zapytam, czego dotyczy ten Twoj ostatni wpis? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Ja tylko chcialam powiedziec, ze zaczelam dziewiaty dzien bez papierosa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dociass
Rany dzisiaj malo brakowalo i siegnelabym po papierosa, strasznego mam dola i to przez co, przez prace jasne, chociaz nie powinnam sie martwic i rzynosic,, pracy,, do domu ale czasami sie nie da.Musze gdzies pojsc i sie odstresowac chyba na spacer bo nawet nie mam sily i ochoty rozmawaic.Najbardziej chce mi sie krzyczec bo powstrzymuje sie od tego zeby nie zapalic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dociass, nie pa!!! Nie wierze, ze bedziesz taka slaba i siegniesz po to ohydztwo, bleeee. Pamietaj, wierze w Ciebie i nie tylko ja, badz silna :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dociass-->papieros nie pomo偶e Ci rozwi膮za膰 problemu zwi膮zanego z prac膮,nie pomo偶e Ci podnie艣膰 si臋 z tego \"do艂a\",ma艂o tego,po zapaleniu b臋dziesz si臋 czu艂a jeszcze gorzej i b臋dziesz mie膰 ogromne wyrzuty sumienia.Generalanie,papieros NIC nie wniesie do sprawy. Wczoraj by艂am na urodzinach u mojej Przyjaci贸艂ki.By艂o nas kilkoro znajomych.Jedna z kole偶anek pali (sama j膮 kiedy艣 uczy艂am jak nale偶e si臋 zaci膮ga膰-oj ja g艂upia) i jak patrzy艂am jak Ona co chwil臋 si臋ga po papierosa,w og贸le tego nie kontroluj膮c,zrobi艂o mi si臋 Jej 偶al. NIe m贸wi膮c ju偶 o tym,偶e co chwil臋 otwiera艂am okno,bo mia艂am wra偶enie,偶e zaraz si臋 wszyscy podusimy tym dymem (opr贸cz tej kole偶anki pali艂y jeszcze 2 osoby). Po przyj艣ciu do domu ubranie od razu znalza艂o si臋 w pralce,bo \"zapach\" by艂 nie do wytrzymania. Pozdrawiam w niedzielne przedpo艂udnie...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
witajcie *** dociass uwazam ze papieros nie rozwiaze Twojego problemu kiedys ktos mi napisal zebym odrzucal ta smierdzaca mysl ja tez mam problemy jednak nie dopuszczam takiej mysli zeby rozwiazania szukac z moim wrogiem uwazam Cie za inteligentna i wyksztalcona kobiete i wierze ze znajdziesz odpowiednie rozwiazanie *** trzymam kciuki BP

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dociass
Witajcie kochani jak wiatr, Monia 130, z艂osliwiec--- dziekuje wam bardzo za slowa otuchy nie zapalilam poszlam na spacer, zmarzlam ale troszke mi to pomoglo. Dzisiaj jakos sie trzymam, to jest naprawde straszne kiedys przez stresy ,, kopcilam,, jak lokomotywa. Teraz szukam sobie zajecia.Ale jestem otepiala, dobrze ze jestescie kiedy tu zagladam juz mi lepiej.Ale wczoraj malo brakowalo a wrocilabym do palenia, ciesze sie ze tego nie zrobilam nie pale juz przeszlo 6- miesiecy, ale tak mnie bolaly pluca, ze pozniej zastanawialam sie dlaczego, to tak jakbym wypalila dwie paczki naraz ale to chyba podswiadomosc. Pozdrawiam was serdecznie, jutro do pracy buuuuuuuu i znowu stresy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala123
Hej, kto艣 sie podszy艂 po m贸j nick, chyba go musze zastrzec. Takich bzdurek nie pisa艂am, wog贸le w weekend nie pisa艂am bo mialam k艂opot z korkami elektrycznymi. Hideen, wiem gdzie Przec艂aw, fajnie 偶e jestes z tych okolic, zawsze to krajanka. Pozdrawiam wszystkich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Kochani :-) Nie by艂o mnie troche, wyjechalam do艣c daleko. Pozdrawiam Was serdecznie- nadal nie palimy!!! Dociass!!!!!!!!!! Ja tez mam bardzo stresuj膮c膮 prace, 艣rodowisko m臋偶czyzn, pala jak smoki. Ale uodparniam sie na dyma, tylko czasami jak sie w*, to najchetniej bym \"zajara艂a\". Ale do艣膰!!!! Trzymam kciuki- czekam na nowych zb艂akanych Palaczy, kt贸rzy chca rzuci膰!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dociass
jovik---jezeli o mnie chodzi to dzisiaj sie ciesze ze jednak nie zapalilam bylaby to z mojej strony najglubsza rzacz jaka ostatnio zrobilabym, jedyne co wyszlo mi na dobre to, ze nie moglam jesc wiec i to ma swoje dobre strony. Dzisiaj wraca wszystko do normy zamowilam sobie kasete z cwiczeniami, zanim przyjdzie wiosna musze cos robic poza praca gotowaniem i sprzataniem.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, jak pieknie jest byc BP.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Kochani!!! Ja tez nadal BEZ :)!!! Jest coraz lepiej, czuje sie taka czysta i swieza....i wydaje mi sie, ze moja cera tez nabrala koloru, nie jest juz taka szara i zmeczona. Teraz mamy zime, a wiosna i latem napewno bedzie jeszcze lepsza! Trzymajcie sie dziewczyny. Nie wolno sie poddawac.Trzymam za Was kciuki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
12 dzien bez papierosa :D Trzymam sie coraz lepiej. Nawet zaryzykowalam wypicie drinka z sasiadka palaca zreszta. Bylam twarda :D i nie zapalilam. Jejku, zycie jednak mozna przejsc bez papierosa.......Strasznie sie ciesze :) Wszytkiego najlepszego z okazji Walentynek 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 Mam nadzieje, ze dzisiaj spalicie duzo...................ale swieczek przy kolacji ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala123
Witajcie, super 偶e trzymacie sie tak dzielnie. Mnie, jak bardzo chcia艂o sie pali膰 to przed zapaleniem powstrzymywa艂a my艣l, 偶e ten jeden papieros nie pomo偶e mi, a b臋d臋 czu艂a do siebie 偶al. I nie b臋dzei mi l偶ej, tylko trudniej. Mi艂ych, bezdymnych walentynek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
W dniu swietego Waletego Nic nie moze dziac sie zlego Nicht nie moze sie dzis zloscic ZYCZE WSZYSTKIM WYTRWALOSCI BP

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W dzie艅 Walentego wszystkiego naj........馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak wczoraj minely 4 miesiace BP a ja ledwo zauwazylam... :D Gdyby tylko nie bylo tzw. \"kryzysow\" to czlowiek jednak jest w stanie zapomniec o paleniu zupelnie... A z tymi natretnymi myslami od czasu do czasu tez sobie mozna poradzic jak sie ma odpowiednie nastawienie. Czyli jest dobrze :) I chyba nic wiecej nie mam do powiedzenia jak na razie. Moje przeslanie, nie palcie, nie trujcie sie, rzucajcie bo warto :P A wszystkim eks palaczom 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
Witam pozdrawiam Was serdecznie i zycze milego dnia *** BP ***

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ale偶 tu cichutko sie zrobi艂o, 偶e a偶 postanowi艂am co艣 napisa膰 (bo przewa偶nie was podczytuje) . Dzi艣 mija 3miesi膮c jak nie pale!!!!!! Samopoczucie super, cera zdecydowanie 艂膮dniejsza, portfel grubszy i wog贸艂e same pozytywy. Nie powiem, ci膮gnie mnie czasami ale panuje nad soba. Czasami mi sie 艣ni 偶e pale i to musi wystarczyc. . Jestem z siebie dumna i wkocu nie smierdzze. A po za tym to jestem wrogiem palenie nr 1. Nie pami臋ta w贸艂 jak ciel臋ciem by艂:)) 3 lub ju偶 mo偶e 4 kilo mam do przodu niestety ale mam nadzieje ze teraz moja przemiana sie ustatkuje i przyjdzie wiosna i spadnie cos samo bez wi臋kszego wysi艂ku:) Podrawiam wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dociass
Witajcie w dalszym ci膮gu BP, by艂am na imprezce w sobote i wiecie co papierosy mi 艣mierdz膮, nie mog艂am przebywa膰 w towarzystwie palaczy bo mia艂am wra偶enie 偶e si臋 udusze i tak to w艂a艣nie dzia艂a bardzo sie ciesze bo ba艂am si臋, 偶e jak wi臋kszo艣膰 bedzie palic to ja sie z艂amie, a tu okazuje si臋 偶e coraz wi臋cej ludzi w艂a艣nie nie pali i to jest pi臋kne.Teraz chcia艂abym troszke po膰wiczy膰 ale z moim ,, s艂omianym zapa艂em,, to nie takie proste. Wymy艣li艂am sobie 偶e kupie p艂yte i b臋d臋 膰wiczy膰 w domu aerobik, ale niestety to nie takie proste,bo nigdzie nie moge jej dosta膰, wi臋c tymczasem w rytm muzyki czasami poskacze , a czasami pobiegam, tylko 偶e jak sie mieszka w malutkim m4 to te偶 艣miesznie wygl膮da kiedy obijam sie o meble, no c贸偶 mo偶e na wiosn臋 b臋d臋 mia艂a wi臋cej zapa艂u.A tymczasem podrawiam was wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie tez wszystko po staremu - 130 dni :) Tyle ze sie przeziebilam i wszystko mnie boli a najbardziej to gardlo... dobrze ze nie pale, to przynajmniej wiem ze nie boli od petow ;) Musze sie wykurowac szybko i wrocic do cwiczen - tu zimno i ponuro sie tak zrobilo ze dawno, oj dawno, nie bylam na porzadnym spacerku... Pozdrawiam wszystkich cieplutko 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z paleniem postanowilam skonczyc w dniu swoich 40 urodzin i tak sie sta艂o, Pali艂am Prawie 20 lat.Niestety pomagam sobie tabletkami Tabex ale nie biore ich tyle jak jest w instrukcji o wiele mniej. Jak narazie nie pale czwarty dzie艅.Roznie mi to idzie ale zapar艂am si臋 niech臋 palic z wielu powodow mi zdrowotne zaczyna艂am miec zadyszke, no i finansowe. Jestem w tyle otyle trudnej sytuacji, ze jestem strasznym nerwusema, a po drugie moj facet pali ba kopci 2 paki dziennie, wiec mnie drazni okropnie nie moge zapomniec widze papierosy,zapalniczki,popielniczki OKROPIENSTWO Ale jak narazie trzymam sie robie to dla siebie nie chce palic.!!!! Caly czas walcze ze soba, czesto wraca mysl zapalenia staram sie nie myslec Nie pracuje, wiec mam duzo czasu. Dzis posprzatalam piwnice, aby czyms sie zajac To okrutnwne przyzwyczajwnie z ktorym jak sie chce rzucic trzeba tak wytrwale walczyc!! Prosze trzymajcie za mnie kciuki miedzy innymi dlatego, ze moj men powiedzial ,ze i tak niezuce, bo jest bardzo zlosliwy.Ja za Was tez trzymam kciuki POWODZENIA I WYTRWALOSCI W NIE PALENIU!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich, ja nadal pachn膮ca :) joool ---> trzymam za Ciebie podw贸jnie kciuki gdy偶 wiem co to znaczy z艂o艣liwy/ niedowiarek palacz w domu ;) m贸j nie wierzy艂 we mnie, ba ... nawet przez niego moje pierwsze pr贸by by艂y nieudane, bo... sie ze mnie na艣miewa艂 i ... pali艂am :P Kiedy 艣wi臋towa艂am sw贸j 10-ty dzi臋艅 zacz臋艂o do niego dociera膰, 偶e mimo braku jego wsparcia rzuci艂am to 艣wi艅stwo, w dodatku pr贸bowa艂am go przekona膰, 偶e to nic trudnego, a na spacerach wys艂uchiwa艂 moich wyk艂ad贸w (cytat贸w literatury + wpis贸w z topiku), z coraz wi臋kszym spokojem... Dzi艣 ja nie pal臋 4 miesi膮ce a on prawie 2 :D w ca艂ym domu 艣licznie pachnie przedwiosennie hiacyntem 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basilikum
Witajcie moi mili - przypadkowo trafilam na to forum, przeczytalam sporo stron i zaczelam zastanawiac sie nad soba. Pale 25 lat , pale dosyc duzo , ale moj maz pali bardzo duzo. Oboje smierdzimy , smierdzi nasze mieszkanie ..... kaszlemy , a wiec kazdy powie - rzucic!!!! bardzo bym chciala rzucic to swinstwo , ale nie wiem czy potrafie. Nasza corka jest w ciazy i gdy nas odwiedza denerwuje sie - bo palimy. Bylismy na imprezie urodzinowej , bylo ok. 20 osob , palily tylko 3 osoby : ja, moj maz i jeszcze jedna pani. Innym to przeszkadzalo , a ja sie wstydze nalogu i pale - nie zwazajac na innych. Najbardziej wstydze sie tego , ze jestem slaba. Probowalam juz rzucic palenie i nic z tego nie wychodzilo. Podziwiam kazdego , kto tego dokonal. A moze i mnie mogloby sie udac??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basilikum-->nie ma osoby,kt贸a nie jest w stanie rzuci膰 palenia.Przez rzucenie palenia NIC nie tracisz,a jak WIELE zyskujesz. Nikotynizm,to choroba,z kt贸r膮 im szybciej zaczniesz walczy膰,tym szybciej wyzdrowiejesz. Ja,codziennie,jestem bli偶ej ca艂kowitego wyzdrowienia. Nie pal臋 ju偶 ponad 3 m-ce,a te偶 wydawa艂o mi si臋,偶e NIGDY nie rzuc臋 palenia. I szczerze powiem,偶e rzucenie nie by艂o najtrudniejsz膮 rzecz膮 w moim 偶yciu.Serio! Pozdrawiam i proponuj臋,偶eby艣 ju偶 dzi艣 nie wypali艂a 偶adnego papierocha.Papieros do NICZEGO nie jest Ci potrzebny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×