Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Wiecie co ? Ja się strasznie porządna kobieta robię... Jak miałam 12 lat rzuciłam obgryzanie paznokci :) Jak miałam 19 lat schudłam prawie 40 kilo, do dziś będzie z 70. ( małe wpadki zimowe ) W styczniu rzuciłam męża...:) Teraz fajki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370 dzis chyba szoruje....męża :-D coś jej nie widać \"na mieście\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich i każdego z osobna:) cmok cholera ja tak dzisiaj z doskoku bo mi coś żołądek odmawia posłuszeństwa,więc wiekszość czasu spędzam w toalecie i łózku:) kobieta33-->o co chodzi z tymi 11 małpami??:|a co do tego rzucania to Wiesz,nie galopuj tak bardzo:D Słoneczko-->widzę,że dzisiaj pieknie świecisz....PRZYKŁADEM!!!:D estercia,wiewióreczka--> brawo:D mordtka--> hmmm podejrzewam,że nie chcesz słuchac tego co wczoraj usłyszała Słoneczkoo,jeżeli jednak zmienisz zdanie to proszę cofnąć się do dnia wczorajszego,tam dokładnie jest opisane jakie mamy zdanie na temat tuszy:D złosliwcu-->Ty nie usiądziesz spokojnie na 4 literach.Wszędzie musisz latać. Działka,las woda :D już się nie dziwię skąd ta kondycja:D Present-->witaj:D poprowadzimy,poprowadzimy a jakże :D Jovik---> szorować to ja szoruję dzisiaj tyłkiem kibelek:P chyba ta wczorajsza wizytacja tak na mnie wpłynęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika małpy, to dziewczyny, mój zespół w pracy. Teraz jest ich 17... :) Jovik nie mam takiego zamiaru. :) Jakbym poczuła ochotę wiecie na co, to pewnie byście mi nieźle dały \\ li popalić. Złośliwiec 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta33-- hihihih tylko spokojenie,a jeż to taki prawdziwy jeż czy nie???troszeczkę się zamotałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaa
Hej.Za kilka dni mam zmiar dolaczyc do was!Jeszcze nie dzis , bo mam slaba silna wole nie dam rady na wakacjach.Ale jak tylko sie skoncza rzucam to smierdzace swinstwo.Wroce tu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika :) :) :) Jeż ma 182 cm wzrostu i brodę. Rzucił faje miesiąc temu. Teraz wymądrza się przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEWEL75
Próbuję (znowu po raz kolejny) zerwać z nałogiem fajek. Nastwiam się do tego inaczej, psychicznie czuję że to dla mnie wyzwanie. Na razie to mój drugi dzień, nie jest tak tragicznie, ale chciałam kupić Tabex by w razie sytuacji kryzysowych sięgnąć po niego, ale lekarz rodzinny (gdy mąż chciał by mi przepisał) niestety odmówił, uznając, że to lek antydepresyjny, choć jak czytałam jest na bazie roślinnej i nie uzależnia, a wręcz wspomaga walkę z nikotynizmem. Nie rozumiem dlaczego mi nie przepisała, do kogo mam się zwrócić by mi przepisał ten lek ???? Czytałam, że wielu osobom pomogło w początkach rzucenia. Poradźcie coś... please...Nie wiem jak długo wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj po aptekach. Może gdzieś sprzedadzą Ci bez recepty ? Nie rozumiem dlaczego odmówił Ci przepisania tabexu. Co by było jeśli chciałabyś Zyban? Wysłał by Cie na obserwacje do psychiatryka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel75---> powiedz swojemu lekarzowi,ze konował z niego!!! Zaraz bym zmieniła lekarza rodzinnego. Daj mi piec,góra dziesięć minut ok??? wszystko Ci zaraz dam na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jewel---> prosze :) to namiary na aptekę w internecie:) ja też tak kupiłam a co do antydepresantów to Kobieta33 dobrze napisała. Mam wrażenie,że konowałowi leki się pomieszały!!!! Zyban z Tabex-em z tym pierwszym się zgodzę,że to lek antydepresyjny natomiast w życiu tabex do takowych nie należy http://www.tanielekarstwa.pl/index.php?dz=szukaj&fraza=T Kobieta33--> w takim razieżadnych popielniczek nie daje :D nie chcę zebyś sobie krzywdę zrobiła :D jeszcze możesz się przydac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam receptę bez słowa. Moja pani doktor też próbowała. I nic z tego. Słoneczko dobrze napisała. Żadna tabletka za nas tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj zmiany jedzeniowe u mnie. Mam 3 kilo nabyte zanim rzuciłam ... no wiecie co. Gar zupy kapuścianej gotowy. Pyszna zupka... :) Bleeeeee Jakoś dam radę. Obiadowy dzień świstaka mi się zapowiada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta33--> ja raz w życiu jadłam kapusciankę. Pierwszego dnia byłam zachwycona drugiego jadłam bo musiałam trzeciego darłam się do slubnego żeby ją wylał za mnie do kibla,bo jeżeli jeszcze raz ją zobaczę to puszczę pawia Podziwiam tych,którzy dają rade fujjjjjjjjjjjjj,bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dosłownie wytrzymałam raz. Schudłam 6 kilo. Jak uzupełniłam wodę zostało 3. W sumie świetnie, tylko potem trzeba uważać, bo jojo murowane. Teraz wzięłam się na sposób. Ograniczam do minimum węglowodany, a zupa tylko na obiad. Tak jest ok. Waga w dół. I faktycznie nie cofa na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj doła i jestem jakaś ospała. W ogóle nic mi się nie chce. całe szczęście ,ze nie ciągnie mnie do fajek. Już jestem na takim etapie,że jak ktoś przy mnie pali, to nie działa to na mnie (chociaż staram się unikać takich sytuacji). A jak u Was? Słoneczko? Wiewióreczka. Od 18 nikt nie napisał,może też macie dzisiaj chandre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczki mi dzisiaj przewiało, przemoczyło...heh...zima idzie Popływałam, poćwiczyłam---> nie miałam czasu myslec o fajce :) Dzisiaj zjadłam pół arbuza z 3 litrami mineralnej ...zagryzłam śliwkami ---> ja też szorowałam kibelek...hihihi Ale jak mi się lekko zrobiło....:D :D :D Ninka---> nie smutkaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEWEL75
Dzięki ogromniaste za radę Kobietko33 i link do Apteki interneto Iko 370. W sumie też wkurzyłam się na tą Wielką P DR. I zastanawiałam się, czy na pewno wie o co chodzi, to w sumie młoda kobitka ledwo co medycynie, pewnie naczytała się za dużo literatury medcznej, a żadnego doświadczenia jeszcze nie ma. Właśnie zauważyłam, że jak się denerwuję to ssie mnie, i chciałabym sięgnać po fajkę (aż niemogę), i zastanawiam się czy w takich sytuacjach tabex mi pomoże??? Nie wiem, jakoś to przelicznik mnie też motywuje, że tyle a tyle to juz mam zysku na zdrowiu i portfelu. Fajny programik sobie zainstalowałam , zapodaję Wam link, być może już spotkaliście się z nim. (http://www.mooqoo.com/pl/nasze-programy/rzuc-palenie/) Nina Ryczy - fajny pseudonim, chandrę mam jak się wkurzam, ale dziś mimo że to mój 2 dzień bez fajki, nie jest źle , dużo music posłuchałam na www.youtube.com - polecam fajna stronak, no i na razie jeszcze takich stresów nie mam w pracy, to też pocieszające. Słoneczkooo no fajna ta dietka u Cię... oczyszcza no no no;-))) Pozdrowionki dla WAS;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!!Własnie wróciłam z mojej ulubionej knajpki gzdie jadłam moja ukochana,piekielnie ostra zupke.Wypiłam dwa pszeniczne,pyszne ale malutkie piwka i co?..I trzymałam się dzielnie choc był moment,że poczułam nieodpartą ochote na małego ,cienkiego papieroska...i co sie okazało?plasterek mi się odkleił ale ja go dzielnie przykleiłam na miejsce.No i ochotka mineła lecz zagrożenie było blisko.Chwila nieuwagi i....wszystko diabli by wzieli.....ha,ha,ha.Pozdrowionka i kolorowych snów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jesli macie problemy z odklejaniem plasterkow to stosujcie te w kolorze rozowym, ja sie z nimi kapalam i trzymaly sie mocno. pozniej kupilam przezroczyste i niestety odklejaly sie i bez kapieli :( a w ogole to jakos tak klej sie z nich ciagnal. uzywalam plasterki dwa tygodnie tylko i wytrzymuje bez juz ponad 6 miesiecy ale gdyby nie te plastry to nie dalabym rady na poczatku:) powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Własnie pół godzinki temu z pracy wrociłam! Szybko wziełam prysznic i na neta,poczytac jak minął kazdemu dzien bez Peta:)Hehe:)nawet sie zrymowało... Kochani moi,jeszcze 2 dni i tydzien zaliczony.SUPER!!! Kolezanka z pracy spaliła dzis przy mnie 2 papierosy,nawet przez sekunde nie pomyslałam o tym,ze mniałabym ochote zapalic sobie. Odnosnie tego goscia palacza,ktory mnie dzis odwiedził... On wiedział,ze nie pale i zapalił papierosa na moim balkonie,zeby mnie nie kusic:)Wyprałam firanki,wiec nie pozwole aby ktos palił mi w mieszkaniu!!! Życze wszystkim kolorowych snow:) Jak to miło,ze w swoich wypowiedziach pamietacie tez o mnie o wiewióreczce:) Pozdrawiam tez wszystkie nowe osobki i zycze wytrwałosci:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie i Pana Rodzynka. U mnie dzisiaj czwarty dzień BP. I o dziwo wogóle mnie do nich nie ciągnie! Wierze że mi sie uda!Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hm...Wczoraj byłam oststnia,dzis jestem pierwsza. Witam i kazdemu z osobna zycze wytrwałosci:) Buziaki!!!👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×