Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Słoneczkooo-->masz racje,koniec z odchudzaniem!!! To jest topik,aby wyzbyc sie smerdzącego nałogu,a nie zbednych kilosow!!Od kilosow są inne topiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
to co mam sie zmyc na zawsze ???takie jestescie ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
no dobra , jak nalegasz to zostane. :)Bo juz sie wybieralam na diety , tam by mnie z checia przyjeli , bo dla nich jestem chudziutka .Maja wiecej do zwalenia niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dlaczego Ty wszystko tak poważnie traktujesz??? przeciez nietrudno się domyślić, że nam dzisiaj odbija w pozytywnym tego słowa znaczeniu....a mówiłaś, ze myślisz pozytywnie...no nie wiem... :D Oczywiście zostan z nami...przevież rzucasz faje ??? Jeśli Cię uraziłam to przepraszam...nie miałam takiego zamiaru naprawde...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecej optymizmu Kinia.Wcale nie wazysz niewiadomo ile!!!Mysle,ze do twojego wzrostu jest ok:)Byle nie rozpuscic sie jak panski bicz!!! A to,ze proponuje ci inny topik nie oznacza,ze cie wyganiam,bo ja tez udzielam sie na innych topikach,chociazby na dietach:)A ty zaraz,ze ja cie wyganiam,no wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
dziewczyny , no co wy przeciez ja wiem ,ze zartujecie .Ja tez caly czas zartuje .Nie mialam zamiaru sie wynosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
sloneczkooo kolorowych snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale od wczoraj, palilam przez 7 dobrych lat... straszne mi sie chce tego jednego zapalic na dzien, wiem, ze byloby mi latwiej, ale ze z chlopakiem mamy teraz wspolna kase, to nie moge kupic :( chyba ze od kogos wycmanie, ale jest ciezko, chociaz to dopiero drugi dzien... :( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka--->szkoda,ze nie wpadłas do nas wczesniej.Przyłącz sie do nas dzis poczytaj topik i zostan z nami.To nic nie da jak zapalisz jednego uwierz w to:)Ja nie pale 47 dni,oby tak dalej. Warto jest rzucic palenie naprawde. Tutaj od nas wszystkich otrzymasz wsparcie,jakiego nie da ci nikt.Pozdrawiam cie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka--> Ty się nie wygłupiaj...będzie jeden, potem dwa i nie rzucisz wcale...pewnie, że jest ciezko...wszystkim nam cięzko, ale jesteśmy tu po to żeby sobie wzajemnie pomagać...zostan z nami !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
wesolutka , witamy ! Moje poprzedniczki maja racje , jedna faja dziennie to tez nalog.Przylacz sie do nas , pieknie pachnacych.:) Pomozemy Ci ale wszystko zalezy od Ciebie.Musisz chcec! a co z Piotrem ? polegl czy nie pali ? Piotrze , daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, dzisiaj jest mój 5 dzień BP. Jak narazie całkiem dobrze się trzymam. Kiedy nachodzi mnie ochota na fajkę, to myslę sobie,że najzwyczajnej się nie opłaca, bo większą przyjemność daje mi wygrywanie z własnymi słabościami, niz uleganie im... to takie proste, że aż banalne :) ale jak narazie skuteczne. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Witam wszystkie dziewczynki,i kilku facetów.Kiniu żyje.[ale co to jest za życie]Żartuję trzymam się nieżle.jedno mnie zaczyna martwić -zaczynam więcej jeść [nie -po prostu żrę]Ale na razie rzucam palenie póżniej wejdę na topik dla odchudzających.Dziewczynki -wszystko czytam ale nie zawsze mogę odpisać.Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
witam!!!4 dzien bez pecika leci:D chcociaz znowu mailem mysl ,zeby skrecic do kiosku ,ale jednak tego nei zrobilem:D trzymajta sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wybaczcie, ale nie mam kiedy napisac! Mam duzo pracy i malo czasu. Pozdrawiam wszystkich, tych NOWYCH i starych bywalcow!! Odezwe sie jak znajde troszke wiecej czasu. Buziaki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
to milo Piotrze,ze sie odezwales :) i milo,ze sie trzymasz! a amku .., no coz..ja tez lubie sobie poszperac w lodowce.Ale to przejsciowe. Bylo duzo rad na ten temat..ocet , ruch itd.Damy rade! a potem na diety , masz racje! Pozdrowka dla kimonoki i calej reszty. :) a gdzie panie z rannego dyzuru??? spicie ? Osobne buziaki dla zlosliwca , cmok , cmok! Chyba Cie szukaja na kafeterii.Tylko nie wiem dlaczego?:(nie uciekaj od nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
brawo voytass , tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam...jestem :P Kimonka---> brawo kobieto...taka postawa zasługuje na pochwałe...ani jednego :D Piotr46---> ja też żarłam jak opętana, wszystko mi tak smakowało...:P, ale to minie...spokojnie- najważniejsze, że nie palisz Voytass-->jeszcze trzy dni i będzie tydzien...hahahah....nie skręcisz do kiosku prawda :D Fiona---> miło Cię widzieć, a raczej czytać....Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×