Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość niunia.26
Co do facetów to masz rację sama nie lubie przebywac blisko nałgowo palących mężyzn. Nie wiem ale rzeczywiście od nich bardziej czuć. Ja sama pale 10 do 15 papierosów dziennie, czyli raczej spro jak na kobietę. Ale Nieważne Generalnie poprstu nie podoba mie sie określenie "pachnący" dla niepalących i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam tylko się pochwalić że nie palę od roku, trzech miesięcy i 27 dni, i jestem z tego powodu najszczęśliwszą osobą na świecie. Paliłam około 10 lat. Dziewczyny, naprawdę warto to rzucić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- niunia 26- jeżeli palisz to pachniesz papierosem również Twoje ubranie i w Twoim mieszkaniu tez zapach papierosowy- do roku mojego nie palenia nie przeszkadzał mi ten zapach jednak po roku zaczelem odczuwać okropny smród przechodząc ulica poczułem od młodej kobiety smród przesiąkniętą miała odzież papierosowy smród w połączeniu z dezodorantem jak twierdzisz daje zapach 7 kwiatów cos pięknego- powodzenia 🖐️ Ps. – a pocałunek był wymuszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam , witam..👄 I starch i nowych !! Bardzo sie ciesze ,ze przybywa pachnacych ludzi na swieci !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala Twist 🌻 Niunia26🌻 Setunia🌻 Alleaffar🌻 Cygaretka🌻 Cometa🌻 Ika*🌻 Kinia🌻 Sloneczkooo🌻 Wiewióreczka33🌻 Jelena🌻 Madziorek1212🌻 Martusia82🌻 Zlosliwiec🌻 Motomysz-dzieki🌻 Jerzys🌻 Weolutka🌻 Złośliwiec🌻 Fado🌻 Hidden🌻 Zmp 🌻 Pozdrawiam Was Ludki Pachnące👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
moze tych palacych okreslimy pachnacy inaczej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.26
okreslajcie mnie dziewczyny jak chcecie Palę i jest mi z tym dobrze. Raz juz rzuciłam gdy zaszłam w ciążę i mogę rzucić jeszcze raz. Naprawde nie popieram palenia ale nie widze tego tak czarno jak wy. Zapewne dlatego ze mam inne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
niunia26 albo remik albo vojtas tak jakos mi pachniesz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
Była sobie jedna Joanna, bardzo ładna i nienaganna, była sobie jedna Klaudynka, ładna, modna - w ogóle sprężynka. Jedna miała szczęścia za mało, druga dużo, lecz je wywiało. To im szkodzi, i tamto szkodzi, trzeba będzie wyjechać do Łodzi. Milsze od nich są panny Marzenki, ach, Marzenki to cudne panienki. Taka to ma dwie nóżki wesołe, chatkę w kratkę i w górze jemiołę. I telefon różowy przy wannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schalimo
Ja nie pale od trzech dni.. Rzucalam wiele razy..ale tym razem mysle ze sie uda..Bo po prostu papierosy kojarza mi sie ze smrodem -wdychaniem goracego dymu.. no i co naifajniejsze..zbieram sobie pieniadze ktore moglabym wydac na fajki...oplaca sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia 26- nikt nie ma pretensji do Ciebie ze palisz dziś każdy robi to na co ma ochotę WOLNY KRAJ my nie palacze nazywamy siebie pachnącymi :D więc nie powinno Ci to przeszkadzać a żeby uniknąć tego problemu to dołącz do naszego grona BP mile będziesz tu widziana propozycja nie do odrzucenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
schalimo to nie naturajne aby ssak jakim jest czlowiek wciagal dym do pluc stad choroby i smrod gratuluje decyzi witam wsrud pachnacych🌻 jak bedzie ciezko zagladaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motomysz gratuluje 8BP🌻 Ninia26 moze Twoj maz po prostu juz sie przyzwyczail do tego zapachu;) Skoro tyle wypalasz dziennie , to pewnie pachniesz tak samo jak Ci faceci , ktorych zapach ci przeszkadza, tyle , z my nie czujemy swojego zapachu tak wyraznie jak inni, bo tez sie przyzwyczajamy do niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej miażdżące odpowiedzi z teleturniejów > > P: Wymień soczysty owoc? > > O: Banan. > > P: Jakim gazem były napełniane sterowce? > > O: gazem musztardowym. > > P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce? > > O: Baobab. > > P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest > > dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię. > > O: Zenon. > > P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? > > O: Jabol. > > P: Kraj w Ameryce Południowej, który jest synonimem chaosu. > > O: Harmider. > > P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie. > > O: Gil. > > P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które > > mozna mieć w nosie? > > O: (pewny siebie) - Koza! > > P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie. > > ( chodziło oczywiście o muchy w nosie) > > P: Zwierzę na literę \"M\"? > > O: Miś! > > P: W spodniach albo na świadectwie? > > O: Pała :D:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że niunia 27..;-) poszła po najmnieszjszej lini oporu i wierszyk pięknie przekopiowała...;-) prawda niunia 27? bo w swoich-prywatnych wypowiedziach- piszesz zgoła inaczej... ;-)....oj ..chłopcze..chłopcze..!!;-);-);-) :classic_cool: pozdrawiam Cię.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2727
Rób co chcesz, mów co chcesz, tylko nie pal! Całuj, grzesz, baw się, ciesz, tylko nie pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludki Jak nie paliłam tak nie pale i jest git:) Dla mnie podstawowym agrumentem do rzucenia był zapaszek..Czułam sie przesiąknięta dymem i miałam juz tego dość. Niunia26- paliłam tyle samo pap/dziennie co ty wiec wiem czym to "'pachnie". Jasne, że sama tego nie czujesz, a mąż może nie chce ci robic przykrości...Tak naprawę ładnie pachną tylko niepalący, oczywiście pod warunkiem że dbają o higienę :p Palacz choćby nie wiem jak zęby szorował to i tak nic nie da. Pozdro All 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala Twist🌻 u mnie jednym z powodow dorzucenia tez byl ten zapaszek;) Najbardziej to czulam jak smierdza mi wlosy, myslam codziennie ale za godzine smierdzialy tak samo:o No i te smierdzace dlonie, zolty paznokiec:o fuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻....Niech słodki elf Was do snu ukołysze... Niech szmaragdowe ześle Wam sny... Utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy Sen Jak marzenie pięknych myśli Twych....🌻 dobranoc..papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvviiikkkiiiiiii
hey, rzuciłam palenie 4 tygodnię, planowałam to kilka tygodni wcześniej a może próbowałam oswoić się z myślą że już nie będę mogła zrobić przerwy na wyczekiwanego papierosa. Już parę razy nie paliłam i wspomnienie jak bardzo się męczyłam powodowało że odkładałam decyzję . Kiedyś próbowałam biorezonansu, pierwszy dzień całkiem nieźle , następnego dnia zaczynała się prawdziwa męczarnia. Tym razem przeczytałam coś na temat tabletek ułatwiających rzucenie palenia i powiedziałam o tym jednej ze znajomych z pracy, ona powiedziała mi że rzuciła palenie na tabletkach ZYBAN. Zaczeła mnie namawiać i na przykład podała kilka osób które też rzuciły na tych tabletek i nie wróciły już do nałogu. Poszłam po receptę, teraz z perspektywy czasu nie mogę uwierzyć że nie palę , nie męczę się i nie mam ataków głodu. Kwestia podjęcia decyzji. Tabletek nie wzięłam do końca tylko 1/3 opakowania. Jeśli jest coś takiego czym można sobie pomóc to po co się męczyć. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.26
Jeszcze tylko ostatni dziś papierosek i do łunia do mojego misia :) Cześć wam wszystkim. PS. A ja i tak ładnie pachnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę miała ciężki dzień... , heh, stresuję się cokolwiek... Cieszy mnie myśl, że tylu nowych pachnących, chcących rzucić...pojawia się tutaj... Słoneczko, jak ci? Zagadnij, tak jak zwykle... takie tam tęsknoty... wielkie..., bardzo... Wiewióreczko, trzymam łapki za znalezienie pracy... Dasz radę... Uda się... Ale... ? Nie czekaj z BP..., BP jest bezwarunkowe... katia, czuwasz nad każdym dniem bez P i nad topikiem, trzymaj tak dalej... Złośliwiec :) Jelena? No gdzie jesteś? Setunia! Bądź! Młodzieńczo odświeżasz topik, hahahaha... i co najważniejsze BP Reszta chłopaków: cometa, alleaffar, jerzys...:) A..., nie pozdrowiłam całej reszty, świeżo piszącej, bo zaczęłam czytać od tyłu... Cieszę się, ze tylu nowych, chcących..., pomijam tylko dziwne pomarańczowe wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wala twist, jak cię pominąć, no nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado🌻 nie zamierzam opuszczac topiku:D Czym sie tak stresujsz?Nie stresuj sie tyle , bo stresy tez skracaja zycuie;) Trymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano trzymaj, setunia, bo mi się zawsze wydawało, że ja bezstresowa jestem, a tu człowieka cosik dopadło...i globalnie bezsilny ten czlowiek... Ha! Ale jednocześnie taka refleksja, jak dobrze, że nie palę, bo całe towarzystwo \"zawodowe\" jest niepalące i..., co by było, gdybym musiała się jeszcze stresować wyjściem na fajkę, a tak...luz...Taka mała wolność w tym wszystkim... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×