Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Piję dużo czerwonych herbat ,zieloną też i nie tyję.Są bardzo aromatyczne i smaczne,polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśliscie, że nie chce z nami gadać??hm... może nie jest tak źle.....zapewne ma jakieś zajęci i wkrótce do nas zajrzy!! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , moze nie jest tak zle...zobaczymy jutro ! Milego wieczoru Katia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale od 3 miesięcy, przytyłam 3 kilo. na początku byłam nerwowa ale nie z powodu papierosów a rosnącej wagi. teraz powoli zaczynam diete a co do papierosów...do dzisiaj sni mi sie że palę i czuje smak ten samak ale po przebudzeniu uswiadamiam sobie jak wiele kosztowały mnie te trzy miesiące walki z nałogiem. Nie poddam się!! a co efektów...hmmm mam tak wiele energii jak nigdy!! Pozdrawiam was ludziska i rzycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍👄🌻 do jutra...dobranoc....piekłam pyszne,maślane ciasteczka.... bo apetyt dopisuje....pa..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka
Witam was, pozwolicie że się przyłączę. Mija 4 dzień bez papierosa, (ale z tabesem) i jest ok. Wczoraj w dzień nie mogłam dać sobie rady z myślami było ich tyle i wszystkie o papierosie a dziś jest już lepiej chyba wczorajsze wieczorne przemyślenia zaczynają przynosić skutek. Nie staram się uciekać od problemu, wręcz przeciwnie myślę tyle ile się da, aby zrozumieć, dlaczego tak się stało ze zaczęłam palić, paliłam prawie 16 lat i dlaczego teraz chcę z tym skończyć. Nie szukam sobie na siłę zajęcia, bo wiem, że gdy skończę pracę to będzie mi się chciało palić jeszcze bardziej. Staram się wyluzować i chyba to mi jest teraz najbardziej potrzebne, a nie ucieczka w pracę. Mogę sobie pozwolić na leniuchowanie, bo nie pracuję (zajmuję się 2 dzieci w domu) i to chyba tak naprawdę one mnie zmobilizowały do rzucenia papierosów. 1,5 Miesiąca temu odstawiłam im butelki i bez większych problemów skończył z nimi, a na pewno dla nich to też był pewnego rodzaju nałóg, odkąd pamiętały butelka zawsze była z nimi. Potrafiłam być stanowcza wobec dzieci, więc wobec siebie też będę! Dlaczego JA dorosła osoba robię coś, co wcale mi się nie podoba? Moja zeszłoroczna próba zakończyła się fiaskiem, tak naprawdę nie wiem, dlaczego zaczęłam znowu palić, może, dlatego że nie byłam gotowa na rzucenie? Przez ten rok myśl o rzuceniu była cały czas ze mną i nie dawała i spokoju, więc myślę, że gdyby i tym razem (tfu, tfu, na psa urok) coś poszło nie tak to będę próbować do skutku, aż mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina - ja tez rzucilam z dnia na dzien bez wspomagaczy - nie pale juz ponad rok. Moj ojciec rzucal tak samo i nie pali ponad 10 lat. Chyba najwazniejsze to podjac decyzje - powiedziec sobie dlaczego chcemy nie palic... Ja mam liste powodow dlaczego nie pale zawsze przy sobie zeby w razie slabosci zajrzec, przeczytac, pomyslec, i nie zapalic ;) Nie znam nikogo kto przestal palic po akupunkturze osobiscie ale mysle ze wiele zalezy od tego czy jest sie przekonanym ze to pomoze - a skoro to zalezy od nastawienia to mi osobiscie byloby szkoda kasy. Tabex podobno jest dobrym srodkiem wspomagajacym - i jesli glod nikotynowy bardzo dokucza to czemu nie sprobowac? Mam nadzieje ze sie nie poddasz, nie bedziesz przejmowac docinkami na forum a sluchac starych \"czarnych\" bywalcow. Ja bywam rzadko - ale zawsze trzymam kciuki 🌻 amazonka - ja tez tutaj trafilam gdzies okolo 4 dnia bez papierosa i zobacz sama gdzie jestem... jesli tylko jestes zdecydowana nie palic to Ci sie uda. Ja zawsze tutaj powtarzalam nie mysl ze juz nigdy nie zapalisz... mysl \"dzisiaj nie zapale\". Na poczatku bardzo mi to pomagalo, taka codzienna decyzja, bo codzien rozmyslalam nad powodami dla ktorych nie pale i utwierdzalam sie z decycji. Teraz zupelnie o tym nie mysle :D A jesli tym razem sie nie uda - to przeciez zycie takie juz jest ze nie wszystko sie zawsze udaje - sprobuje jeszcze raz! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysoortograf
witam wszystkich 🌻 czepiaja sie bledow to ja przechodze na strone dysleksi muj 44 dzien hura !!!!!! chuj-- dobrze napisalem katia swietny post balbina myslala ze tu jakies hokus-pokus, czary-mary robimy i balbina nie pali niestety tu walczy kazdy ze swoja slaboscia my mozemy go jedynie wspierac dobrym slowem , rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysoortograf
zycze wszystkim milego dzionka 🌻 rzycze wszystkim milego dzionka 🌻 jak lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysoortograf
taka mala dygresja piepszyc ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera cos mi ciezko znowu mnie nachodzi nie usiedze w jednym miejscu ide sobie strzelic w leb \"butelka strzele sobie w leb\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam wszyyyyystkcih....:classic_cool: Wala Twist 🌻 Kinia🌻 Setunia🌻 Alleaffar🌻 👄 Palaczi🌻 Cygaretka🌻 👄 Cometa🌻👄 Ika*🌻 Sloneczkooo🌻 Wiewióreczka33🌻 Jelena🌻 Madziorek1212🌻 Martusia82🌻 Motomysz🌻 Jerzys🌻 👄 Weolutka🌻 Złośliwiec🌻 👄 Fado🌻 Hidden🌻 Zmp 🌻 Dzelka🌻 Viiikkkiiiii🌻 Palaczka🌻 Schalimo🌻 Amazonka🌻fajnie ,że do nas dołączyłaś....3mam za Ciebie kciuki Thesalonik🌻 miłego dzionka....🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys...stary...bez jaj!!!!!!! wracaj tu szybciutko..i nie rób siary...kto, jak kto!!ale TY!!!!!!!!????? w łeb??????nie...nie..ni euwierzę....;-( wracaj........ 👄👄....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przez te ignorancje sie zle czuje ????? ja chiba jestem masochista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys, ty nie bądź masochistą, nie rozmyślaj za dużo, co nas nie zabije, to wzmocni...A poza tym to smutny dzień, taka tragedia na Śląsku, shit, i co tu pisać, na pewno nie palić... Katia :) Kinia:) Uściski dla całej reszty, wymieniłam tylko tych, którzy najbardziej aktualni, nie obrażać się za pominięcia, jestem BP, czuwam, czytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo , fado :) ..miło,ze jestes ziomalko ! Witam amazonke i reszte neszej fajnej paczki.! jerzys - wierzymy w Ciebie , głowa do góry 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, właśnie, ziomalka niby, a na mieście, w knjapie jeszcze nie spotkałam, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, ta łuczniczka, to w sumie obok mnie..., hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam All🖐️🌻👄:))) Ale mialam dzis koszmar..!!!!!!!:o Smnilo mi sie , ze bylam gdzies na imprezie, czy w p[ubie i ......... zapalilam:o I tak zle sie z tym czulam....myslalam ze to dzieje sie na prawde ale na szczescie to byl tylko sen!:):classic_cool: 20BP:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwile zeby sie przywitac i jeszce dodam- moj chlopak tez sie zdecydowal na rzucenie, jutro robi sobie biorezonans( to chyba juz 3 z kolei) kinia/ jerzys setunia wiewiora martusia82 thessaloniki katia13 amazonka hidden dysoortograf fado cometa pozdro 4 U ALL 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych pachnących 🌻🖐️ Katia 🌻 ale Ty masz dobrą pamięć 🖐️ Setunia kwiat] masz szczęście że to tylko sen ;) 🖐️ Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×