Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

no właśnie, Katia, aż wstyd człowiekowi... Globalnie \"zdrowy topik\" w założeniu, ha, mądrej fiony...założycielki..., to niech się nagle nie rozpada przez ..., głupie, bo jak to inaczej nazwać, głupie teksty...A cel, że powtórzę, jest do bólu prosty, Nie Palić - o nic innego tutaj nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado--to proste ktos mnie prubowal sprowokowac nawtykal mi od idiotow nie ddpowiadam i to jest chyba metoda na zaczepki podszywaczy katia zrobila taki wpis ze mi ciarki chdza do tej pory po plecach dobrze widziec ja zpowrotem 🌻 balbina 723--niedaj sie sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze to liga nie dla nas nami targaja emocje oni z tego sie smieja czlowieka szlag trafia oni maja to w....ie nam chdzi oto aby sie wzajemnie wspierac w trudnych chwilach dolkach wystarczy ze przeczytasz swoje imie nik a juz sie robi latwiej czujesz ze ktos o tobie mysli i o to chdzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj jest mój 6 DBP, ale chyba bedzie najgorszy bo.... no właśnie wszystko mnie boli, okrutnie jestem głodna,głodna.głodna, chce mi się wyć i w ogóle nic mi się nie chce! Matko kochana ale pitolę! To chyba jakaś chandra czy co!? Jak mi za chwilę nie przejdzie to chyba najlepszym wyjściem okaże się upicie do bólu i pójście lulu... Fajnie jest bo pachnie tu , pachnie tam ale jeść mi się chce....buuuu.Jak tak dalej będzie to oszaleję i umrę na chorobę zwaną wilczym głodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP bo na topie byc to znaczy nie palic🌻 balbina 723 -jesli bierzesz tabex to nie radze eksperymentowac z alkocholem glowa sztrasznie boli dziewczyno z tego co piszesz to nie umzesz z glodu a z totalnej nudy moze jakis spacer kosmetyczka fryzjer pochwal sie znajomym ze nie palisz 🌻 ja dwa tygodnie wczesniej --zanim wystartowalem --przygotowalem sobie prace na takie chwile dosc precyzyjna dlubanine i to mnie zajelo trzymam za ciebie kciuki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe:D.Wczoraj miałam doła i jeszcze wszyscy się kłócili. Ale dzięki Wam przetrwałam. Balbinko fryzjer to niezły pomysł, po prostu idź gdzieś gdzie nigdy nie paliłaś, ja dzisiaj byłam własnie u fryzjera, nic takiego tylko podciełam ale posiedziałam w kolejce troche, później była chwila przyjemności bo ktoś sie mną zajoł - po prostu pełny relaks.Niestety już jestem w domku i dalej mam lenia i jest jeden problem nie umiem sie na niczym skupić(na szczęście nie pracuje bo by chyba mnie wywalili)po prostu wszystko zaczynam i nic nie kończę. Ja zaczynam 5 dzień bez papierosa. Mam nadzieje że póxniej bedzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga/
hej , hej .. balbina :), Gadzina :), amazonka :) Moja ziomalko , 🌼,katia :) ., jerzys i cala reszta Pachniaczy !!! Buziaki dla was !!!👄 jak milo ,ze nasze grono sie powieksza .:) nie palcie i badzcie grzeczni w dzisiejszy andrzejkowy wieczor .! Sa tu jakies Andrzeje ??? Jak tak to buziaki i dla WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie juz 42 dni BP ;) Myśl, że jestem osoba niepalącą coraz bardziej się we mnie zakorzenia. Już nie czuję że coś mnie omija bo nie palę, raczej widze ile tracą ci co palą. To chyba taka naturalna ewolucja przy rzucaniu. Na początku żal, niedowierzanie że jak to: już więcej nie będzie fajki? A potem oczy się otwierają i można sie przekonać, że papieros nie jest zupełnie do niczego potrzebny. Pewnie jest to indywidualna sprawa, ale u mnie własnie tak to przebiega. Inna sprawa: trzeba mieć się na baczności, nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy pojawią sie dawne ciągoty i znów trzeba będzie stawić czoła pokusie. Nowo rzucjący 🌼 Stali bywalcy 🌼, Fado - mogę być Walla, brzmi dumnie ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jerzys! Jak ja lubię Ciebie czytać. W jednej chwili sprowadzasz mnie na ziemię i doprowadzasz do szału. Gdybyś był w pobliżu to chyba przegryzłabym Ci krtań za brak współczucia. Ale po chwiluni porzechodzi mi złośc i jest już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys może i mieszkam koło B -B. Ale niestety nic mi na ten temat nie wiadomo:D. Mam jedno pytanko czy pojawiły się u Was kłopoty ze spaniem. Kochałam palić a feeeeeeee i spać. Zdecydowalam się rzucić palenie ale nie spanie zwłaszcza od 2 -4 rano. Mam nadzieje że to przejdzie.Nie moge jeśc pestek ale zastąpiłam je płatkami fitness kukurydzianymi.Sypie do miseczki i podgryzam wieczorami.Balbinko :D musi chyba być ktoś taki i sprowadzać na ziemie.Jak można wejśc na emotikonki :D bo umiem z klawiatury wpisać tylko 2 buzie i mój repertuar sie wyczerpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina dobrze ze reagujesz 🌼 a juz myslalem ze polozysz sie i umzesz hahahah gadzina mialem cicha nadzieje ze mieszkasz na poludniu polski kolo bielska bialej a co do tabex-su mialem akurat nocki i musialem zmniejszyc tabletki do minimum nie moglem spac mimo zmeczenia zszedlem do 1 na dzien http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tylko ja dzisiaj jestem w domku?? A wszyscy balują;( Coś zaczyna mnie nosić, zaraz musze odejść od kompa i zwolnić miejsce a tutaj cisza nie ma z kim pogadać. :D zjawiacie się dużo później kiedy mnie już nie ma. Ale za to w sobote i w piątek komp jest mój.Jeżeli balujecie - to dobrej zabawy, mam nadzieje że bez fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak rzucil palenie 3 dni temu,jestem dumna z Niego,ale nie wiem jak mu pomoc.caly czas Go wspieam,ale on zbyle powodu sie na mnie zlosci,zastanawialam sie nad kupnem jakis gum lub plastrów..sama nie wiem jak mu pomoc..on dlugo palił...jak moge Go motywowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys mieszkam na zachodzie Polski. W miejscowości w której odbywały się koncerty Owsiaka. Kola ja też paliłam długo bo 25 lat. Miałam tylko jedną przerwe 28 dniową. Ludzie piszą o tabletkach Tabex.Podobno są niezłe.Plastry są niestety drogie.Ja niestety pod tym wzgledem nie mam doświadczenia(niepalę dopiero 5 dobę). wczoraj też omało nie \"zamordowałam\" mężusia. Po prostu nie zwracaj uwagi na jego wybuchy, przeczekaj złość naprawde ma prawo się wściekać( człowieka nosi strasznie) ja sama zastanawiam sie nad tabletkami bo mam chwile zwątpienia.Ale jestem alergiczką i troche sie boję. Musisz go wspierać i myśle że jak będziesz mówiła jaki jest wspaniały, dzielny i pachnący to po pewnym czasie utwierdzi sie w tym. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś faceta w Ż..... Och, nazwisko raczej znane. Nadal trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYKA :) ludzie - hurra! wydaje mi sie,ze sie udalo! dzisiaj . pierwszy dzien bez smierdziela ;) ale mam pytanie: czy mimo to,ze (wyglada na to) juz nie pale to powinnam wziasc ten tabex do konca opakowania? czy przerwac poprostu? nie wiem co robic. pomozcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie pytanie brzmi: o czym myslicie w ciagu dnia najczesciej? zdarza wam sie myslec: zapalic? nie zapalic? kilkadziesiat razy zdazylo mi sie dzisiaj uciec do mysli o papierosie. niby nie chce mi sie palic,nie mam fizycznej potrzeby ale te mysli krazace jak bumerang :( non stop jem,od przedwczoraj prawie 1 kg rodzynek :(, 400 gram orzechow wloskich, 4 kg mandarynek,1 kg pieczarek, platki owsiane tez calkiem sporo. juz widze siebie za dwa tygodnie,conajmniej 5 kg na plusie! zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam:) Mialam problemy ostatnio z polaczeniem dlatego mnie nie bylo;) Ja nie pale juz 27dni:classic_cool: jestem z siebie dumna: Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was:)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło popatrzeć na topik i zobaczyc te osoby które nie tak dawno miały kilka dni BP.....a teraz 30-40 bravo;) 🖐️ Naprawdę każdy może rzucić tylko trzeba bardzo chcieć🖐️ Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, ziomalowo pozdrawiam, jak impreza na łucznicce w ubiegły weekend? Ha, wspieramy się, oki, ale jestem za spotkaniem w realu..., no odezwij się do mnie, podaje namiar na gg , w sumie, to ludzie piszcie, daję sobie radę z BP, a ja naprawdę byłam (jestem) nałogowcem), moje gg 8752111.... Kto ma ochotę z topiku niech pisze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, daj znać na gg, albo na mail, cieszę się, że trwasz w stanie beznałogowym, nooooo, brakowało ciebie tutaj....Jak dziadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http--www.forum.o2.pl.-emotikony... - dla Gadziny 47... Pytałaś o emotki, więc podrzucam... Przy okazji podziwiam krawędziową samoterminację ... Do życzeń po-urodzinowych dokładam się...:) jerzys :) katia? walla twistowa, \"l\" dodasz i już człowiek silniejszy... :) Bywaj częściej... Jelena...??? Jak dajesz radę? Uchodząć za nie-palącą od dawien dawna... No ja mam tak samo... jak wiesz, więc... niby taka codzienność BP, a .... tak naprawdę wcale mi nie łatwo... słoneczko? wiewiórka? złośliwy? tak tylko życze wszystkim :) jerzys, miej się! amazonka zmp - nie ma potrzeby wziąć do końca tabexu, ja nie wzięłam, ale... , no nie wiem, może lepiej zastosować się do ulotki, ja tam rzadko się stosuję do czegokolwiek, ale..., musisz poczuć sama siebie... swój nałóg... Jeśli masz wahania, to lepiej do końca brać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, złośliwiec miało być, :) oj późna pora...., bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado witam:0odezwealam sie na Twoje gg:D A dziadek calkiem, calkiem;;) dziekuje za pamiec o nim:) Oczywiscie tez nie pali:D lekarz niezle Go postraszyl:classic_cool: Tospokojnej nocki Wszystkim🖐️:)🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, honor dla dziadka... Gratulacje dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×