Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość blanka147
hm Ania.B ja mam taki błysk że juz nie mam co czyścić nie pale juz 6 dni śmirdziel kusi cały czas ale się nie daje za nic na świecie.Nie mogę przegrać ze śmierdzielem honor muj by ucierpiał hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
ACHA Balbina723 to moje gg.jak chcesz to napisz podam ci dwa sprawdzone sposoby na diete rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... 6 dni to już kilka dni za Tobą... dla mnie ten dzień dzisiejszy to jak wieczność..tak sie ciągnie..bożesz ty mój jutro dopiero bedzie drugi dzień..eee tam potem chyba dni polecą co ?? jakoś tak dziwnie dobrze się czuję aż jestem zaskoczona..pewnie duży w tym udział ma Tabex..tak myślę:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creddka...
Pale prawie 20 lat , psychicznie przygotowalam się do rzucenia ,narazie ograniczyłam ilość i juz mnie nosi.Wiem że bez wspomagaczy nie dam rady ,mam ochote zacząć z tabexem ,ale napiszcie co to jest i czy faktycznie pomaga.Jak dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Creddka:) Dziś mój PIERWSZY dzień BP a piąty jak biorę Tabex... w/g mnie ON działa..a jak ?? niewiem jak to opisać..ale myślę że jakbym była bez wspomagacza - nie dałabym rady..ogólnie jestem nerwusem..myślę że Tabex mnie tak uspokaja..że nie czuję głodu nikotyny wogóle..jedynie z nawykami walczę...dużo sie naczytałam dobrego na temat tych tabletek,dlatego zdecydowałam się je łykać..ogólnie jesteś w podobnej sytuacji jak ja - ja też 15 lat z petem w ustach...polecam Ci Tabex jak boisz się \"rzucić\" bez niczego... Pozdrawiam i daj znać jaką decyzję podejmiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creddka...
to chyba zdecyduje się na tabex musze go zdobyć .Ja tez straszny nerwus jestem i z papierosem a co bedzie bez?Ja sie boje wlasnie tego głodu tytoniowego bo z nawykami to juz zaczęłam walke.Zaczynam od małych kroczków , ale Wielki Dzień nadchodzi.Dlugo sie bierze ten tabex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creddka...
Dzięki teraz juz wszystko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuracja trwa 25dni:) ale Tabex jest na receptę:) Zaglądaj tu do Nas są tu super pomocne koleżanki,które mocno wspierają:) jest miło i przyjemnie,sama sie o tym przekonałam:) i zamierzam tu zostać na dłużej i razem z dziewczynami liczyć DBP:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
Tez probuje rzucic. Pale 8 lat. Paczke czasem wiecej dziennie. Od tygodnia ograniczam . Zaczelam od 15 i pale co tydzien jednego mniej, zeby uwolnic sie powoli od nikotyny, by nie zwariowac. Jak dobrze pojdzie za 14 tygodnie nie bede palic. Tak mi lekarz doradzil. Chociaz kusza mnie ostatnio jakies specyfiki. Czy ktos slyszal o MIRACULOUS STOP SMOKING 2,5 ml olejek zwalczający nałóg palenia papierosów ? Znalazlam to na stronie nalogi.vitamarket.pl. CO O TYM SĄDZICIE? a oto opis do tego: Działanie: Sięgnij po Miraculous Stop Smoking nowy, uznany za rewelację, chiński ziołowy preparat zwalczający nałóg palenia poprzez aromaterapię Jedna fiolka MSS wystarcza aby rozstać się z nałogiem w ciągu tygodnia. Nawet palacze, którzy palą od 20, 30 lat, przestają palić nie później niż po dwóch tygodniach ! Aromaterapia to znana od tysięcy lat metoda medycyny naturalnej. Poprzez inhalację olejkami eterycznymi z roślin leczy wiele dolegliwości. Aromaterapia wykorzystuje wiedzę zarówno o wpływie zapachu na stan emocjonalny i samopoczucie człowieka, jak również inne lecznicze właściwości olejków eterycznych. Innymi słowy, działanie olejków eterycznych obejmuje zarówno ciało, jak i duszę. Jest to szczególnie ważne w przypadku palaczy: to nie Twoje płuca domagają się nikotyny, tylko Twój mózg. Potęgę aromaterapii skutecznie wykorzystali naukowcy z pekińskiego Instytutu Immunologii Klinicznej przy opracowywaniu preparatu Miraculous Stop Smoking, łącząc tradycyjną chińską medycynę naturalną ze współczesnymi osiągnięciami nauki. MSS nie zastępuje papierosa, lecz tak wpływa na Twoje zmysły, że przestajesz odczuwać przyjemność z zaciągania się dymem i papieros staje się niepotrzebny. Mało tego, już sama myśl o papierosie nie należy do przyjemnych ! Dawkowanie: Największą skuteczność stwierdzono podczas następującego sposobu użycia: Odkręcić fiolkę, zbliżyć do nosa na ok. 1 cm i wąchać 3-4 razy dziennie przez 10-20 minut, oddychając równomiernie. Bardzo istotny jest stan pełnego relaksu. W celu zwiększenia skuteczności należy powstrzymać się od jedzenia i picia w ciągu godziny po wdychaniu. Chęć zapalenia papierosa obniża się raptownie i większość palaczy przestaje definitywnie palić po 3-7 dniach kuracji. Jedynie niewielki odsetek wyjątkowo uzależnionych palaczy może potrzebować dodatkowej inhalacji 1-2 minut dziennie przez kolejny tydzień aby całkowicie zaprzestać palenia. Wskazania: Ilekroć w czasie kuracji pojawi się ochota na papierosa - śmiało zapal! Nie czyń sobie wyrzutów, że papieros znowu wygrał, itp. Przekonaj się, jak teraz smakuje Twój ulubiony papieros. Prawie na pewno nie sięgniesz po następnego. Nawet jeśli tak, to każdy następny papieros rozczaruje Cię coraz bardziej. Po prostu już go nie potrzebujesz ! W pierwszych dniach abstynencji nikotynowej możesz wspomóc się gumą zawierającą nikotynę lub zwykłą gumą do żucia. Miej przy sobie fiolkę MSS jeszcze przez kilka tygodni na wypadek, gdyby papieros przypomniał o sobie.Skład: MSS zawiera wyłącznie naturalne wyciągi z unikalnych chińskich ziół. Nie wywołuje skutków ubocznych. Działa skutecznie, bez jakichkolwiek ubocznych wpływów na zdrowie. Niezależnie od atestów zagranicznych, MSS posiada świadectwo dopuszczenia do obrotu w Polsce PZH HŻ/06676/02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno mnie tu nie było, ale zaglądam od czasu do czasu, w kazdym razie do kosmosu nie odleciałam :) Wyjechałam na święta potem na sylwka i tak jakoś zeszło. Nie wiem nawet ile to juz dni BP, ale chyba sporo bo od 20. X. nie palę. Nie ciągnie mnie już, święty spokój wreszcie mam. Nie zdążyłam Was przeczytać, ale zobaczyłam ze Gadzinka 47 poległa :( Tak czy owak I dla Ciebie Gadzina47 i dla reszty 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.B – naprawdę jesteś mądra i silną dziewczynką 🌼 w najtrudniejszych pierwszych dniach bądź tu co dziennie 🖐️ naprawdę to pomaga wiem Ty pokonasz śmierdziela :D Creddka –zapraszam do naszego grona pachnących – warto- :D Ewa 105 – żeby rzucić palenie musisz sama mocno tego chcieć nikt i nic nie rzuci za Ciebie przyłącz się do nas naprawdę warto :D Wala Twist –🌼 wiewióreczko- 🖐️ 🌼 :D co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespokojna36
Mam już receptę na Tabex, byłam w dwóch aptekach, nie mają. Powiedzieli mi, że w hurtowni nie ma. Czy ktoś miał problem z dostępnością Tabexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec - dziękuję za ciepłe słowa:) Będę napewno dziennie i po kilka razy bo naprawdę mi to pomaga jestem \"wśród swoich\":) Ewa - niewiem czy to ten sam specyfik ale coś podobnego ostatnio znalazłam na Allegro i napisałam do kilku ludzi co TO kupili..opinie były niestety negatywne - ponoć to strasznie śmierdzi że aż nie da się tego opisać i..wogóle nie pomaga..nic się nie dzieje..ale oczywiście zaznaczam że nie jestem pewna czy to to samo,ale też to był chiński olejek:) Niespokojna - u mnie też był problem z Tabexem,ale po kilku dniach u mnie już był (na szczeście - bo jeszcze bym zmieniła zdanie - hihi) także nie jest to chyba wielki problem:) chwilowe braki w Aptekach:) Pozdrawiam cieplutko - jeszcze tu dziś wrócę:) P.S. Dzień mija,ale zbliża się od dziś mój wróg -->WIECZÓR:( będzie mnie ciągło jak cholera...ech...narzie idę kąpać dzieciaki:) zajęcia mam narazie sporo to o paleniu myśleć nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam powtórnie: złośliwiec ;-) Ania B :-) Creddka :-) Ewa 105 :-) - Kochana specyfiki, które wymieniłaś są z pewnością bardzo, bardzo dobre :-p gdyż ponieważ i aczkolwiek najskuteczniej walczą z naszą kieszenią . Daj sobie z tym spokój, sama miałam twórcze pomysły coby tu zrobić, żeby się nie narobić i bezboleśnie odlecieć w zapomnienie z paleniem :-) I tutaj dobre dusze sprowadziły mnie na ziemię, że bez wysiłku i odrobiny silnej woli cuda się nie zdarzą (to tylko w noc Wigilijną). Ło matko jak ja się wtedy wkurzyłam czytając te ichniejsze mantry! Ale się zawzięłam! Po kilkakrotnej analizie tego wszystkiego co mi dobre dusze napisały kupiłam tabex i dalij jazda rozpoczęłam swoją prywatną walkę :-)Póki co to mi wystarczyło gdyż mam 45 DBP za sobą:-D. Głowa do góry i będzie OK Wala Twist :-) wiewióreczka :-) niespokojna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej antypapieroski Właśnie wróciłam z aerobiku super sprawa naprawde polecam na rozładowanie nerwów cały dzień mnie nosiło i nareszcie czuję się odprężona :) jeszcze tylko gorąca kąpiel i spać Jakie piękne jest życie bez papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Bardzo przepraszam moje gg:205156 napisałam do Balbiny723 i nie podałam nr. jets tam ktoś ja tak sobie siedze i cytam bo mnie jakies siły witalne opuściły i tak mi jakoś zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, niech cię nie opuszczają siły...:) Dzielna jesteś! Aurela! Kinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
dzieki coś mi cięzko coś tak mnie jakoś meczy spać nie moge itp juz druga dobe sie mecze a nie mam melisy.zapomniałam kupić. Jakaś taka przybita jestem i tak mi zleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dni po rzucaniu, to kilka nocy nie spałam, no właśnie, najgorsza była ta bezsenność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mi też jest okropnie...strasznie cierpię:( Kryyyyzys na całego:(:(:( idę powiesić pranie...bo komp mi się jak narazie kojarzy tylko z petami!! ojej...wczoraj o tej porze jeszcze puszczałam dymka hmmm... nieeee muszę odpedzić te myśli!!! idę powalczyć z praniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
zlosliwiec - pewnie ze chce rzucic jestem na to gotowa, bo planuje miec dzidziusia, a wiem ze w trakcie ciazy rzucac jest niewskazane. dlatego teraz musze sie zmobilizowac. mąz rzuca razem ze mna, to mam nadzieje ze bedzie nam latwiej, ale oboje uznalismy ze bedziemy odzwyczajac sie stopniowo Ania.B - to pewnie to samo. dam sobie spokoj z tymi specyfikami. mam nadzieje ze bez tez damy rade. Balbina723 - masz racje, nie bede tego uzywac. a co z tym tabexem? to jest na recepte? ile kosztuje? jak dlugo nalezy to zazywac? i jak to sie zazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś:) przeczytaj wyżej pisałam o Tabexie:) kosztuje ok.37zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
mnie jest koszmarnie. jestem zmeczona niewyspana boli mnie głowa śmierdziel kusi. jak diabli. nie poddam sie ale jest mi tragicznie wysprzatałam znuw pranie tez zrobiłam juz nic mi sie nie chce a najbardziej boje sie tego ze nie usne tylko bede sie przewracać znów z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka nie daj się przecież jesteś twarda a nie miętka!!!!:-p A tak w ogóle jak masz dalej nadmiar energii to możesz wdepnąc do mnie i tak przelecieć szmatką po moich apartamentach!:-D Obie będziemy miały pożytek bo Ty spalisz swoją energi a mnie błyszczeć będzie chata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
Aniu, prosze napisz mi raz jescze nie moge tego znaleźć i juz jestem rozdrazniona:( jak to sie stosuje? i na ile to opakowaniewystarcza? trzeba miec recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×