Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

shit, tyle napisałam i mi wcięło... No nic, uff..., to tylko ogólnie i ciepło pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) pozdrowionka cieplutkie dla wszystkich !!!!!!! fado, Złośliwcze---> ściskam mocno !!!!!!!! Gadzinko---> wrócisz...:)....ja to wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszytkichw nowym roku. Ja niestety znowu do pachnacych nie naleze... tez mi z tym zle, ale poki co nie jestem gotowa na kolejna probe.Mam jednak nadzieje, ze przyjmniecie mnie jak tyko troche stane na nogi i podejme mocne postanowienie poprawy. Gadzinko---- normlanie nie moglam uwierzyc, ze sie poddalas. Ale Ty jestes silna babka, duzo silniejsza niz ja, wracaj szybko bo im szybciej tym lepiej, tez cos o tym wiem... Ja wroce, worcie na pewno... ale nie predko, dopiero za jakies 2 miesiace. I mam nadzieje, ze bedziesz juz miala na swoim koncie wiele pachnacych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek - pewnie, że tak...:) Słoneczkooo - O!!!!!!!!!!!!!! duża buźka! Hehehe, w tym poście, który akurat mi się skasował, zastanawiałam się, kiedy to wyjrzysz zza chmur i proszę... Złośliwiec :) qki - tu nikt nikogo nie skreśla, za bardzo wszyscy pamiętamy swoje słabości przecież... Blanka, wygraj walkę, będziesz miała podwójną satysfakcję, przetrzesz szlaki BP w rodzinie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale, słoneczko... A wiecie, co słyszałam? (tylko proszę się nie śmiać, hahaha...) Porada z tych babcinych: gdy się chce palić, zwilżyć koniuszek języka solą ... Poważnie, działa!!! To tak na wszelki wypadek, gdyby komuś po odstawieniu fajek przyszła ochota na śmierdziela...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich moich serdecznych topikowych przyjaciół,a takze witam wszystkich nowych:) Zdrowia i duzo wytrwałosci w 2007 roku zycze wszystkim. Fado,Słoneczko,Katiu13,Zlosliwcu,Cometo!!!---->zawiodłam po raz kolejny i dlatego sie nie odzywałam. Jesli bede juz na to gotowa to bede sie czesciej odzywac,teraz mam ogromne wyrzuty sumienia!!! Pisze tutaj od czasu do czasu,choc boje sie,zeby corka nie weszła na kafe i nie dowiedziała sie,ze ja zawiodłam.Niestety jestem wielkim tchorzem,cały czas wie,ze nie pale. 21stycznia przylece do Polski na 5 dni,albo nie bede palic przy rodzinie,albo powiem im o wszystkim,moze mnie zrozumieją. Pozdrawiam was ciepło,obiecuje powrot Wiewiorki,tylko nie wiem kiedy.Moze mnie zwymyslacie i to pomoze,bym znowu zaczeła walczyc.Wiem tylko tyle,ze ja naprawde tego chce!!! Słoneczko,Fado,Katiu,Zlosliwiec,Cometa i wszyscy nowi pomozcie mi!!!BŁAGAM!!! Wiem co o mnie myslicie...JESTEM ŻAŁOSNA!!!! Pet mna zadzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, mówiłam, że kobieca intuicja, normalnie nie wierzę, wszystko przez ten skasowany post, ha, wiewióreczko, ciebie również próbowałam wywołać... I jesteś! Byłaś tak dzielna, to i we właściwym dla siebie czasie wrócisz na drogę BP! Ja w to wierzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórko kochana !!!!!!!....:) Wracaj do nas jak najszybciej.....pamiętasz naszą impreze na topiku ????.... Ty, Fado i ja...no i Kinia jeszcze...czy Ty wiesz, że od tamtego czasu nikt tu nie poszalał jak my????...brak mi tego klimatu.....Więc jak będziesz gotowa daj znac...stawiam dobre winko...Fado lubi !!!!!...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.B
Witajcie:) Czy przyjmiecie mnie do swojego miłego grona ??? Dziś minął trzeci dzień jak łykam Tabex..jeszcze podpalam..mam taki mętlik w głowie z jednej strony pragnę rzucić to świństwo z drugiej zaś boję się - w sumie nie wyobrażam siebie bez papieroska...qrcze pale to świństwo ok 15 lat :( Mam dośc!!!! Mąz rzucił z dnai na dzień 4 miesiące temu,nonstop marudzi jak palę.. praktycznie niewie że mam myśli o rzuceniu tego świństaw,że biorę Tabex..poprostu w razie mojej porażki by się niezle nagadał... ech...licze na Wasze wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🖐️ gratuluje decyzji!!!!!! Porazki byc nie moze!Coby maz nie gadal!:D Trzymam w kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anu.B....ja tez rzucałam palenie z tabexem, ale ja bardzo chciałam i nie bałam się...potrzebna jest silna chęć rzucenia...w przeciwnym razie nie pomoga Ci zadne środki wspomagające...jeśli już zaczęłaś brać tabex odrzuć wszelkie watpliwości :)....pomyśl tylko ile zyskasz !!!!!!i zostan z nami...sama zobaczysz jak duże wsparcie mozesz tu dostać !!!!!! No i jak wróci Wiewiórka załapiesz się na niezła imprezkę..hehehe....oj działo się tu kiedyś !!!!!.....czas to powtórzyc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.B
Atmosferę tu macie (a może już powiem - mamy:) przemiłą ... czytałam sporo wstecz:) Dzięki wielkie za miłe powitanie...cieszę się że znalazłam te forum..czuję że znajdę tu wsparcie:) Dobrej Nocy życzę i mykam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko czyli zapowiada sie kolejny pochmurny dzien , bo bedziesz odsypiala:D Mi tez jeszcze nie chce sie spac;) Dobrze, ze juz nie pale , bo.......nie wiem ile bym wypalila w czasie takiego siedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko i bedziesz sie przewracala z boku na bok!;) Lepiej juz sie maksymalnie wymeczyc na forum i zasnac w sekundzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochani....niewiele pospałam...:) pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za tych, którzy ich najbardziej teraz potrzebują !!!!!!! Do poczytania wkrótce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Twoja dola (hahahaha) Słońce - świecić ludziom trzeba, wstając bladym świtem! Pozdrawiam wszystkich BP i tych, co mają zamiar dopiero! :) Setunia - tylko odeśpij! Ania B. - witaj u nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!!!!! Witam Wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 :D BP i chłopaków 🖐️ graba :D BP życzę miłego dnia za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ :D sloneczkooo- 🌼 :D fado – 🌼 :D setunia – 🌼 :D amazonka – 🌼 :D deed – 🌼 :D qki – 🌼 :D niepalaczka – 🌼 :D kinia/ - 🌼 :D bully – 🌼 :D cocakarola – 🌼 :D Aurela 25 – 🌼 :D Psinkapl –🌼 :D Ania B – 🌼 :D Blanka 147 –🌼 Wiewioreczka - 🌼 Gadzinka47 -  🌼 Madziorek1212 - 🌼 Kogo minąłem również gorąco pozdrawiam 🖐️ :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, złośliwiec, ależ skrupulatny jesteś od rana, pozdrawiając..., brawo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dawno nie było Jeleny, Walli Twist...:) Meldujcie się dziewczyny, co u was? :) Kinia? Katia, coś szeptała, że znika i znikła..., hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ 👄 Przyszłam sie pochwalić, że właśnie dzisiaj mija 50 dzien BP! :classic_cool: Ale miałam koszmar, znowu mi się śniło, że palę fajka, blee, jak sie obudziłam byłam cała w skowronkach, że to jednak nie prawda. 👄👄🌻🌻❤️❤️:D 👄👄🌻🌻❤️❤️:D Trzymam za wszystkich kciuki, choć moje nie są takie magiczne jak > naszego guru kochanego (czytaj zlosliwca) :D ale może coś pomogą. Miłego dnia 👄👄🌻🌻❤️❤️:D👄👄🌻🌻❤️❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło wiewióreczka33 znowu Ciebie słyszeć liczę na twoją ponowną walkę i jestem z Tobą. Nie zostawia się nigdy przyjaciela walki mi brakuje 7 dni do 120 dni BP Czuję się świetnie pozdrawiam starą gwardię i oczywiście wszystkich nowych. Miłego dnia BP dla nas wszystkich pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×