Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hahahaha....,Balbina, to może taki łańcuszek zróbmy, może dzisiaj wieczorkiem ty u mnie machniesz szmatą..., później ja u kogoś... I jakoś tak ogólnie damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fado:-) Tu to masz pomysła! Ale ja taka zmęczona jestem że chyba nie dam rady u nikogo udzielać się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Mamy dopiero 10 stycznia a tylu nowych rzucaczy, jak miło. zlosliwiec - szacunek dla dębowych kciuków, naprawde mocne 🖐️👄🌻:D Creddka... 🖐️👄🌻:D Ewa 105 🖐️👄🌻:D Wala Twist witamy serdecznie po długiej nieobecnośći 🖐️👄🌻:D wiewióreczka33 🖐️👄🌻:D Niespokojna36 🖐️👄🌻:D Balbina723 zazdroszczę poczucia humoru 🖐️👄🌻:D Ania.B 🖐️👄🌻:D fado 🖐️👄🌻:D aurela25 🖐️👄🌻:D blanka147 🖐️👄🌻:D lolaaa 🖐️👄🌻:D setunia - największy i najaktywniejszy Anioł Stróż naszego topiku, nikt nie zostanie bez odpowiedzi, wielka jesteś kobieto 🖐️👄🌻:D nieoficjalnie mianuje cię nowum 2 GURU tego topiku :D krusia 🖐️👄🌻:D kinia/ 🖐️👄🌻:D Gadzina 47 pamiętaj, to TY tu jesteś szefem i Ty decydujesz, wracaj szybko 🖐️👄🌻:D mmm757 🖐️👄🌻:D fajniutki3 🖐️👄🌻:D Madziorek1212 kiedy wracasz ? rozumiem że od jutra? 🖐️👄🌻:D słoneczkooo 🖐️👄🌻:D cometa 🖐️👄🌻:D deed 🖐️👄🌻:D qki 🖐️👄🌻:D niepalaczka woj 🖐️👄[kwi🖐️👄🌻:Dat]:D viki2007 🖐️👄🌻:D KwaŚna CytrynA 🖐️👄🌻:D ROLF 🖐️👄🌻:D Aalfa 🖐️👄🌻:D bully 🖐️👄🌻:D cocakarola 🖐️👄🌻:D eluska 🖐️👄🌻:D Dominikana 🖐️👄🌻:D jelena lista na topiku nie podpisana, halo🖐️👄🌻:D alleaffar - halo, jest tam ktoś, puk, puk 🖐️👄🌻:D zarazka co z wami, razem zamilkłyście 🖐️👄🌻:D gregia jak idzie dziewczyny 🖐️👄🌻:D ika* 🖐️👄🌻:D kinia - daj znać, co z tobą? małgoś1 🖐️👄🌻:D asia_23 🖐️👄🌻:D wrednykot 🖐️👄🌻:D Jovik 🖐️👄🌻:D jerzys - gdzie przepadłeś? tylu tu nowych trzeba by poczarować trochę żeby sie im udało 🖐️👄🌻:D Ania.B 🖐️👄🌻:D Pozdrawiam Tych o których zapomniałam🖐️👄🌻🖐️👄🌻🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 105 tabex nie jest na receptę, przynajmniej w Olsztynie, ale jezeli nawet to jak ładnie poprosisz w aptece to dadzą i bez recepty. Nie można stopniowo rzucać palenia, będzie jeszcze trudniej, albo Ty albo papieros. Wierz mi, najlepiej od razu wywalić wszystko do kosza i najlepiej żeby ten kosz był o 10 kilometrów od domu :D Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - terapia trwa 25 dni:) przez pierwsze 4 dni łykania tabl.można sobie jeszcze podpalać:) tak,Tabex jest na receptę - ja płaciłam 37.50:) Dziewczyny - czy dobra jest herbatka z melissy ???? ktoś wcześniej pisał że z pomarańczą...dobre są te herbatki ?? chyba jutro kupię:) Bianko - ile dni już jesteś BP ?????? trzymaj się :) skoro jesteś zmeczona to pewnie szybciutko zaśniesz - tego Ci życzę:) Nie straszcie że takie kłopoty ze spaniem przy rzucaniu tego świństwa..bo ja nigdy problemu ni miałam, dziś pierwszy ccały dzień bez smierdziela - to mogę mieć kłopot z zaśnięciem?? w sumie spać mi się nie chce..:) Aaaa jeszcze mi się wspomniało że odkąd biorę Tabex, jak zasnę mam prawdziwe kino akcji (hehe) co noc sny-dużo snów:) gdzieś czytałam że dużo ludzi właśnie biorąc Tabex ma sny że szok hehe jeszcze tu zajrzę za chwilkę zobaczyć czy ktoś buszuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko i córko Amazonka :-D Ale Ty maszz pamięć tylko pozazdrościć:-) Wymieniłaś chyba wszystkich od początku istnienia topiku:-D Składam wielkie ukłony w Twoją stronę! A humorek, no cóż lepiej się smiać niż chorować i żałować że się nie miało czasu na pośmiechujki:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
amazonka - ja tak nie dam rady. moja mama ostatnio tak rzucala i byla nie do zniesienia. sama mowila ze chyba jej odbija. 10 dni nie palila i znow zaczela. mysle ze musze powoli sie od tego g...a uwalniac. inaczj chyba w ogole nie dam rady:( ale jak ten tabex sie stosuje? to sa tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B herbatka melisowo-pomarańczowa jest bardzo dobra i skuteczna! wypróbowałam na sobie, a ja raczej ziołowego świństwa nie toleruję. Więć skoro ja Ci mówię że jest dobra to pędź do sklepu i kupuj i pij do bólu bo naprawdę uspokaja ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, też tak myślałam, ja nawet kiedyś mówiłam że nie po to się uczyłam palić zeby teraz się odzwyczaić i co 7 tygodni jak z bicza strzelił i 260 zł w kieszeni. Brałam na początku rozsławiony juz tabex i wierz mi, nie mialam ochoty na papierosa, nie czułam głodu nikotynowego. Prawdę mówiąc jeżeli naprawdę nie będziesz chciał to i tabex nie pomoże, troche tej woli trzeba mieć no i przede wszystkim postanowienie, chodzby takie jak moje, to na dole :D Balbinko, czytałam topik i notowałam, to nie są wszyscy zapomniałam o kiku osobach, ale by się wszyscy nie zmiaścili w jednej wypowiedzi. A co wy kobietki tak tymi rumerami gg rzucacie, ja tylko notuję a żaden nie kata, wszędzie niedostępny, podam i swój może ktos czasem dobre słowo napisze gg 2819113 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
jak chcecie te melise typowo na wyciszenie, to j polecam MgB6 magnez z wit b6, lub aspargin i potas. tez uspokaja. a ta herbatka z pomrancza swietnie smakuje. dzieki za Wasze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZU JAK ZAZDROSZCZĘ TYM KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO NA DOBRE RZUCIĆ TO CHOLERSTWO...ZLE MI ...PAAAALIĆ...(dobrze że w domu nie mam pochowanych żadnych śmierdzieli) Idę spać bo zaraz zwariuję!!!! Dobranoc kochane - dzięki za dziesiejszy dzień - dzięki za wsparcie:) Do jutra,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
bład: aspargin=magnez+potas amazonka: dopiero od wczoraj wiem o istnieniu kafeterii i wierze ze z wasza pomoc mi sie uda. ale tan tabex bralas raz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
dzieki. wybaczcie mi, ale jestem tutaj dopiero pierwszy dzien i probuje nalykac sie wszystkich tematow:) i calego topiku o paleniu jeszcze nie przeczytalam, ale w ten link to chyba nawet klikalam , z tym ze wylaczyl mi sie komp. i potem juz zapomnialam:( sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preparat ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Alkaloid o działaniu zbliżonym do nikotyny, pobudza o.u.n. - szczególnie ośrodki oddechowy i naczynioruchowy. Cytyzyna wiążąc się receptorami nikotynowymi zmniejsza zapotrzebowanie na nikotynę i zapobiega występowaniu objawów głodu nikotynowego. Skład: 1 tabl. zawiera 1,5 mg cytyzyny. Działanie: Preparat ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Alkaloid o działaniu zbliżonym do nikotyny, pobudza o.u.n. - szczególnie ośrodki oddechowy i naczynioruchowy. Cytyzyna wiążąc się receptorami nikotynowymi zmniejsza zapotrzebowanie na nikotynę i zapobiega występowaniu objawów głodu nikotynowego. Wskazania: Leczenie uzależnienia od nikotyny. Przeciwwskazania: Miażdżyca tętnic, guz chromochłonny nadnerczy, ciężka niewydolność układu sercowo-naczyniowego, ciężkie nadciśnienie tętnicze. Środki ostrożności: Szczególnie ostrożnie stosować w chorobie wrzodowej żołądka. Ciąża i okres karmienia piersią: Lek jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią. Działanie niepożądane: U niektórych pacjentów przyjmujących preparat w dużych dawkach mogą wystąpić: nudności, wymioty, zawroty głowy, kurcze i osłabienie mięśni. Interakcje: Nie stosować równocześnie z lekami przeciwgruźliczymi. Dawkowanie: Doustnie: 1-3 dzień 1 tabl. co 2 h (6 tabl. dziennie); 4-12 dzień 1 tabl. co 2,5 h (5 tabl. dziennie), 13-16 dzień 1 tabl. co 3 h (4 tabl. dziennie), 17-20 dzień 1 tabl. co 5 h (3 tabl. dziennie), 21-25 dzień 1-2 tabl. dziennie. Pacjenci powinni zaprzestać palenia papierosów najpóźniej 5. dnia leczenia. Cykl leczenia można powtórzyć po upływie 4-5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 105
Juz bym sobie teraz weszla na te stronke. ale kochana jestes. dziekuje. a z jakiego jestes miasta? ja z radomska. woj. lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie i panów Mam nadzieję że wszyscy dobrze spali i Ci ktorzy dopiero zaczynają też :) Mi już się skończyły kłopoty ze snem dziś to nawet budzik mnie obudził a zawsze wstawałam przed nim No to życze dziś wszystkim dużo wytrwałości. tym nowym szczególnie trzymam za was kciuki oby się udało :) Ania.B \\\\ Ewa 105 \\\\ Creddka \\\\ Niespokojna36 \\ blanka147 // 🌼 dla was krusia // lolaa //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Udalo sie 3 dni bez papieroska:):):) fado:) Kochana boje sie bo za duzo waze i bedzie zle jak przytyje:( Nie tylko o wygląd chodzi:( Pytałas co zazwyczaj jadam,napisze w skr bo faktycznie to nie topik o odchudzaniu,albo mam lepszy pomysł pozwole sobie zagadnąć Cię na gg:) Balbinko:):) Nie przejmuje sie juz mężem:) Właściwie on mi troszke ułatwia ,bo nie pali przy mnie ,a dla mnie to teraz bardzo ważne:) Ania B:) Gratulacje! Jestem BP 3 dzień ,najgorsze sa sytulacje kltore sie powtarzaja codziennie podczas ktorych palilam papieroska:( Własnie siedze przy biurku i czyje smród petów ,mąż palił rano w łazience a feee,juz jestem zdenerwowana ,otwarłam balkon i jakos ten smród nie znika:( Aniu jeśli chodzi o sprzatanko w pierwszysch dniach po rzuceniu umylam okna, wyprałam fieranki nie tyle ze chcuialam sie zajac czyms ,ale zeby pozbyc sie pozostalosci po paleniu,chciałam poczuć świeżosc ,ponoć węch sie wyostrza po rzuceniu palenia i wiecie co? popieram to stwierdzenie.. Ewa:) Ja jestem palaczem ktorego mozna zaliczyc do palacza z 20-letnim stażem. Nie rzuciłabym papierosów stopniowo,to bylaby dla mnie męka bo w sumie bym dalej palila i tylko wyczekiwala momentu zeby sobie zapalic,wtedy walka z fajka rozbijala by sie na przestrzeni dnia i godzin w ciagu dnia. aurela25:) Bardzo dobrze spałam fado pisala ze nie mogla spac,a ja wrecz odwrotnie wiecej spie i to jest moja ucieczka od nie palenia hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka147
Witam was wszystkich matko icurko udało sie spałam chociaż sie budziłam ale spałam pierwszy raz od od tarzech dni!!! A dzis kolejny juz 7 dzień bez śmierdziela nie jest zle ależ fajne uczucie budze sie rano a tam b buzi brak no jak to nazwac "tramka". hihihihi hura teraz musze lecieć ale jak wruce to napisze i do Balbiny tez obiecuje!! papapapapapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ :) chciałam dumnie powiedzieć, że wczoraj minął równo miesiąc BP:D:D:D teraz widzę, że czeka mnie sporo czytania i nadrabiania zaległości ;) miłego dzionka wszystkim pachnącym i wolnym od nałogu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazka - brawo! Pachnące buziaki dla wszystkich z rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusia - oczywiście możesz skrobnąć na gg Blanka:) Aurela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnące siemanko o poranku dla wszystkich Pachnących Fado złotko :-) toż ja już nie śpię od 7 rano ino, że Was tylko podglądam bo buszuję po internecie i allegro. No a teraz właśnie muszę wyjść z domku w celu udania się po zakupy i zaopatrzenie m.in w preparaty oczyszczające moje ciałko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich !!! Szczegolnie amazonke 👄 :) 🌼 złosliwca fado Creddka. Ewa 105 Wala Twist wiewióreczka33 Niespokojna36 Balbina723 Ania.B aurela25 blanka147 lolaaa setunia - krusia Gadzina 47 mmm757 fajniutki3 Madziorek1212 słoneczkooo cometa deed qki niepalaczka woj [kwi at] viki2007 KwaŚna CytrynA ROLF Aalfa bully cocakarola eluska Dominikana gregia ika* małgoś1 asia_23 wrednykot Jovik jerzys - Ania.B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogos pominełam to wina amazonki , bo..skopiowalam od niej. Buziaki dla wszystkich , ktorzy nie pala albo chce przestac palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×