Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

rzucający myslę że posolony styropian lepiej smakuje niż moja wasa o smaku kupy, tzn.tak mysle bo nie próbowałam :) mordusiak myślę że masz dobre wsparcie na tym forum :) pilar ja nawet z ciekawości nie zaglądam na strony od tych pomarańczowych bo po każdym wejściu naszym ktoś zgarnia za to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kocurka85 ----- masz rację, sorki---chwila zadumy i pisze głupoty:( dla ciebie również 🌻 ode mnie. Pilar006------niejesteś sama, ja też dałam się nabrać!!! Takie stare jesteśmy a takie głupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć -jeżeli chodzi o tycie,to pamiętajcie pachnące panie,że chłop nie pies -na kości nie poleci.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak -Ty i Twój mąż jesteście dla siebie najlepszym wsparciem. 🌼Dla Ciebie 🌼 Dla meza Twojego.Napisz jak wam idzie wspolna walka z nalogiem? Mąż dzielnie trwa? :) Ja bardzo bym chciala, zebym moj brat z ktorym mieszkam tez rzucil fajki-ale nic na sile. Ja tylko moge pomóc mu się zmotywować. Fajnie jest jak caly dom pieknie pachnie i nikt w nim nie pali.:) Kocurka 🌼 ja wiem, ze to tycie nie jest z Twojej winy. Ty cwiczysz i tak malo jesz - ja to wrecz przeciwnie;).Na te wszystkie diety itp nie ma zadnej reguly-jednemu cos pomoze drugiemu nie i tyle. Dlatego doradzic nie potrafie nic na ten temat bo kiepsa ze mnie dietetyczka. 3 maj sie Kochana :) rzucajacy a Tobie Tylko Pogratuluje Wyniku na Liczniku :-D Zupek w koncu dales znak zycia ;) Witamy ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) he he przynajmniej nie jestem sama mordasiuk :) No i tu zawsze znajdzie sie wsparcie.:) Ktoś pisał, że to forum może tylko przypominać o fajce, no ale come on! przecież ja o nich nie zapominam, a jak już mi się wydaję, że zapomniałam to one o sobie przypominają. Sytuacja typu, stoje sobie przy kasie w Biedronce, a nad głową mega tabliczka z cenami fajurków. Myślę sobie-hmmm nawet tanie moje L&M tu mają. Może kupię od razu z 2 paczki...ale oczywiście nie kupuję i staram się jak najszybciej uciec z owego sklepu. Także ja się nie oszukuję, myśl o fajce będzie mi na pewno jeszcze długo towarzyszyć, a może i nawet nigdy nie odejdzie. Dlatego to forum jest dla mnie super sprawą i dużym wsparciem. I ponawiam pytanie-GDZIE JEST PANIE SĘDZIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was BP ale piszę tylko dorywczo(wrodzone lenistwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie juleczko musze mieć duuuuzy biust i kawałek udka:D taki mój urok. właśnie profesor nam napisał że poprawka jest w piątek a jutro mam zajęcia też więc fuuuul wypas! napewno się zdąże nauczyć ;) biore się kochana. a tak w ogóle zabrakło mi 3 punktów do zdania poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała księżniczka może i ja zaczne takie atrapy fajki robić?:-D byle bym tylko czasem jej nie odpalila i do ust wlożyła- wiesz odruch hehe:-D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40-stce
witam pachnąco, po małym zabiegu , wysysali coś ze strun ale wszystko jest ok. Kocura nie przejmuj się wagą . Nie wiem jak ci pomóc z tymi kilogramami ale prawda jest taka, że mója połowa nie lubi grać w kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój 400 dzień BP. KTO BY POMYŚLAŁ,ŻE TAK TO NIEPALENIE FAJNIE WYJDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek to witaj w klubie 3 brakujacych punktow :-D Mi tez tyle zabraklo hehe :-D Mam 2 poprawki ale co tam :P No taka już Twa natura Seksowna :-D po40stce hehe :-D No to tylko pogratulować takiej połowy:) zupek no to niezla rocznica Ci dzisiaj Stuknela:) Rownież gratuluje🌼 oby i nam udalo sie do tylu wytrwac hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka w sklepach są takie gumy wygladajace jak fajki, spalmy je:D będziemy miały kapcia w ustach po pleniu karmelu. zapomniałam dodać że mam dzisiaj mały remont w domu i tak wiercą faceci wiertarami że raczej się nie poucze:/ po 40-stce dla Ciebie 🌼 chyba zmienie nick na big cyc:D albo coś takiego zupek------jestes :classic_cool: gratulejszyn dla Ciebie 🌼 400 seteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar006 no ja mam podobnie jak Ty :) Tez wczoraj patrzalalm sobie na te fajeczki nad Pania kasjerka hehe;-) ale jakos mnie nie kusilo-zal kasy hehe:P. Forum tez bardzo mi pomaga -zreszta nie tylko mi -mysle ze kazdemu:). Tylko czasami czlowieka taka chcica najdzie na buszka, ze forum moze faktycznie 'lekko; zachecac hehe -bo wkolko tylko sie pisze faja -faja -faja hehe:) No ale o czym my tu mamy nie paplac jak nie o fajach ?:-D A ja sie pytam gdzie jest mmm757?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kocurka :-D :-D wiem o jakie gumy Ci chodzi :P masz racje !Po co robic atrapy skoro fajeczka pyszna do skonsumowania czeka w sklepie ze rogiem?! :-D haha Ciekawe Co by pomysleli ludzie z budy jakbym z taka fajka wyszla z nimi na maszka . Tyle ze ja bym jej nie zapalila a na ich oczach pożarlana w calosci pysznoscia i balona na koniec wielkiego zrobila :-D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę żuć tych gum bo od robienia balonów rosną piersi:Djeszcze troche i zamiast stanika kupie sobie na nie taczke i na brzuch tez, w sumie do brzucha nic nie mam bo jest wycwiczony i dosc plaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wielki cyc to dwa berety i gumka :classic_cool::DAkurat cyców to pewnie nie jedna Ci by pozazdrościła, a Ty narzekasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie na fitnessie to czysta przyjemnosc:D powinnam miec trenera który by mi biust trzymał ale kiedyś będę bogata i będę miała ludzi od tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z złośliwiec, żabka i rzucający malborasy pewnie gdzieś razem balują :-D Bo TroChe CicHo JeSzT z IcH sTRonY niePaLaceJ :-D Złośliwiec Pozdrawiamy Ciebie i Marszobiega małego!!!! Miłego spacerku z psinką dzisiaj wieczorem 🌼 Nie palącą i pachnącą Żabkę Ciebie również Pozdrawiamy:) A rzucającego malborasy to już wogóle pozdrawiamy najmocniej jak się da :-D :-D Kocurku -grunt to mieć biust jak spust:-D że tak powiem nic tylko pozazdrościć haha :-D 🌼 for you rownizeż. No i pozdra600 tez pozdro🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 10 latach palenia nie palę 3 dzień i na niczym nie mogę się skupić jest mi strasznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solar znajdź jakieś zajęcie wymagające Twojego całkowitego poświęcenia. sprzątanie, prasowanie, krzyżówki. nie wiem co mogę jeszcze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę i tak zrobie. to jest chore bo zawsze jak miałam coś zrobić na najpierw zapalałam papierosa a teraz cholernie mi czegoś brakuje. ale jestem zdecydowna - teraz albo nigdy. gratuluję wszystkim, którzy walczą.szacunek wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie dobrzy ludzie
jejcia, wczoraj o 16 godz. wypalilam ostatniego papierosa. wspomagam sie tabexem, ale dzisiaj przezywalam horror. tak bardzo zle sie czuje, ze szok. ciagnie mnie do papierosa tak bardzo, ze normalnie meki przechodze :D naprawde. straszne to jest ja wiem, ale jest mi bardzo ciezko. Kupilam dzisiaj plasterki nawet, ale nie wiem czy mozna uzywac plastrow razem z tabex-em? wiecie moze? ile to straszne uczucie bedzie trwalo, ile czasu trwa odwyk? umre chyba. dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po rezonansie wiec ja nie przezywałam takich koszmarów. nie pomoge Ci z tabeksem bo kompletnie nie wiem czy mozna z nim uzywac nikotyny. z tego co pisali tu ludzie to głód nikotynowy trwa koło 3 dni więc jeśli to przetrwasz będzie lepiej. pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie dobrzy ludzie
naprawde szacunek wielki dla tych co rzucili palenie! dla mnie to jest naprawde przedsiewziecie i to hoho. chyle czola :) straszne to jest. boje sie , ze nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu nie ryzykowalabym i nie brala jednoczesnie plastrow i tabex-bedziesz miala hard corovy bol glowy i wogole organizm padnie.Zdecyduj sie teraz albo na plastry albo na tabex.Moze wez najpierw przyklej plastry a jak sie skoncza to bierz tabex. Tak jak pisala kocurka wczesniej, zeby bylo Ci i solar latwiej to zajmijcie sie czym dziewuszki-byle czym. Nie siedzcie bezczynnie bo wtedy mysli i fajce kraza non stop -zwlaszcza w tych pierwszych dniach bez fajki. Ja teraz zapuszczam sobie zapach waniliowy na caly dom i chyba sie od niego uzaleznilam -jest zajebisty-dzieki temu \'zaglusza smrod fajek ] palonych przez brata. Pijcie zielona i mietowa herbate-neutralizuja nikotyne.Życze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozcie dobrzy ludzie-nie masz czego sie bac!!! Wiadomo, ze dla organizmu pierwsze dni bez fajki to szok. Nie powiem, ze jest latwo. Pierwszy dzien strasznie mnie glowa bolala,bylam rozdrazniona, nastroj dziwaczny-smutna, rozdrazniona,wkurzona.To jednka minie i przestaniesz odczuwac az tak silne dolegliwosci. Po kilku dniach , tygodniach bedziesz miala od czasu do czasu kryzys.-jest ciezko. Wtedy wejdz na forum i napisz to-pomozemy :). Ja juz miej mysle o fajkach niz w na poczatku odwyku-bo pierwsze 3 dni to balam sie, ze nie wytrzymam , ze zapale-ciagle myslalam o fajce(brat jaral jeszcze na balkonie a ja czulam to i az mnie skrecalo). Teraz o tym nie mysle az tak -jestem bardziej spokojna.Kryzys jak kazdy z nas mam od czasu do czasu ale to normalne. To jest niestety dluga i ciezka walka . Za to korzysci pozbycia sie tego nalogu sa bezcenne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
Witam wszystkich, dzis mija tydzien od kiedy ostatni raz sie sztachnęlam papierosem, podczytywalam Wasz topik juz dawno ale dopiero teraz zdecydowałam sie napisać, bo wcześniej nie widzialam sensu jarając jak dzika.Idzie mi całkiem nieżle, nie odczuwam jakiegos mega głodu nikotynowego, czuje sie po prostu jakos dziwnie i tyle, mam nadzieje, ze to nie tzw. dobre złego poczatki. U mnie główną motywacją do rzucenia był smród fajek, który stał się poprostu juz nie do zniesienia. Nie zdrowie, nie kasa ale właśnie ten smród (te czynniki też oczywiście ale ten fetor głównie).Smród w jamie gębowej, na rękach, ciuchach i w mieszkaniu. Paliłam peta, otwierałam okno, ale ledwo co wywietrzylam juz chciałam kurzyc drugiego, znów otwieralam okno i wściekałam sie ze śmierdzi jakby ktoś podpalił stare skarpety albo i gorzej.Robota głupiego normalnie, dlatego po14 latach kopcenia postanowiłam z tym śmierdzącym procederem skończyć, swoje już wyjarałam uważam i FINITO! Trzymajcie sie i niech moc bedzie z Wami! Ps: Coś mi długi ten post wyszedł, mam nadzieje,że nie przynudziłam za bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×