Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ale tu u was
nuda wieje gdzie jest ruda kocurka85 zlosliwiec julka85? //////////////////////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cale pachnace grono, aktywnie sie wpisujacych i tych kibicujacych. Nie pisalam caly tydzien, bo smierdziel mnie pokonal i uleglam. Dzis jest a wlasciwie sie konczy moj 5 DBP. Jestem bardzo dumna z siebie bo nie powiem wczoraj i dzis smierdziel atakowal tak jakby ze wzmozona sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyber--->dobry skecz:D🖐️Rafiki--> no i super, tak trzymaj;)Złośliwiec--> Mistrzu 🌼 🖐️:DJulka--> where are you? Kupiłam sobie pojemnik do aromaterapii w formie czajniczka i 6 olejków. Vanilia jest booska;) Mam ja z cynamonem i z pomaranczą, oraz czystą w formie zapachowej świeczki. Nie ma to jak ładnie pachnące mieszkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwile bo właśnie wróciłam z uczelni i padam z nóg! Pani Sedzina-----------------tak trzymaj! nie daj się pokonać. chociaż ta wygrana poprawi ci na chwile humor. Pozdrawiam. Dla ciebie 🌻 Solar----------------ja już mam za sobą 15 dzień BP a i tak mnie jeszcze boli czasami głowa:( bo chyba reakcja organizmu, albo psychika robi swoje:( ale my się i tak nie damy:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie chyba zapomniałyście,no ale cóż,widocznie nie jestem tu dusza towarzystwa.U mnie własnie moja 24 dzień BP.Bóle głowy o których piszecie to normalna reakcja organizmu na odstawienie nikotyny,nie długo nie powinny się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas tych moich prob nie -palenia nie mialam wlasciwie bolu glowy, ale takie dziwne uczucie ciezkosci glowy, policzkow albo ramion. Teraz gdy to pisze tez to mam. Nieraz pomagalo, gdy sobie mowilam, ze to tylko moja zboczona smierdzielami psychika i tak naprawde tego nie ma, ze niby to sobie wymyslilam i przechodzilo. Mowie wam smierdziel jest perfidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze rzucam bez zadnych wspomagaczy. Przeczytalam Carra pare razy i wciaz go mam pod poduszka. Palilam ok.24 latek ponad paczuszke....No a na imprezach -sami wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucający inaczej------------ nikt tu o tobie nie zapomniał:) gratuluje stażu BP ale i tak stąpam ci po odcisku:) Pozdrawiam w ten przecudny dzień. Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tu tak cicho i pusto?Rzucający--> nie marudz, ja tam o Tobie nie zapomniałam na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber-noga
No własnie, co z Wami ludziska? Ja własnie wpadłam w nałog ważenia się, bo kazdy pisze,że sie tyje po rzuceniu. Nie pale jakies 10 dni, jeszcze nie przytyłam nic, ale to chyba za czesnie nie? Kurde nie wyobrażam sobie zmiany całej garderoby, pewnie ten temat juz był wałkowany, ale napiszcie coś w tej kwestii pliz.Wszyscy tak straszą tym przytyciem,a ja nie chce skończyś jak matka z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a ", pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców, którzy umieją i chcą napisać więcej niż trzy zdania na naszym forum : www.swiatowid.fora.pl Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he cyber-noga- no tak źle to chyba nie będzie :) skoro jeszcze nei przytyłaś to tak trzymać. Ja nie palę chyba 48 dzień a przytyłam jakieś 2 kilo właśnie w tych pierwszych dniach. Także głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??? u mnie 6DBP i .... HELP dla zycia bez tytoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ melduję się BP :D pozdro 600 🌼 Pilar 600 🌼 mordusiak 🌼 Cyber-noga 🌼 rafiki 🌼 rzucający inaczej 🖐️ graba bp pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczorku BP :D za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mija tydzień jak nie palę!!!! pozdrawiam wszystkich Boże jaka ja byłam głupia że tyle jarałam - 10 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zlosliwcze trzymaj mocno za nas kcioki, bo nie wiem co dzis sie ze mna dzieje , ze wszad slysze ten glos: ZAPALAL JEDNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że to nieprawda że nie można przestać - wiem wiem wiem nie palę dopiero od tygodnia ale mi się wydawało że ja nawet na pół dnia nie mogę rzucić tego dziadostwa.10 lat jarania po 20 papierosow dziennie wiec wiem co mówie. ja nie chcialam rzucic i balam sie a w sumie nie ma czego - nie bójcie się samych siebie, bądźcie dla siebie dobrzy/ dobre!!!! pozdrawiam i życzę wytrwałości i wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was wszystkich kciuki 🖐️ jak mi się udało rzucić palenie - [ w co nie wierzyłem]- to i wszystkim też się uda pokonać śmierdziela tylko trzeba naprawdę ale to naprawdę tego chcieć a ze można rzucić to ja jestem tego dowodem :D BP byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie :D bo nie palić to coś pięknego :D spokojnej nocki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar na pewno mozna przestac-jesli nawet po 40-stu latach sie to udaje. Ale ja, ktora nie posiadam zadnej mocnej woli ? Nieraz wydaje mi sie to bardzo latwe, no i za chwile nastepuje wzmozony atak smierdziela. Na razie TRWAM oczywiscie BP, i sama nie moge sie nadziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki zlosliwcze madre slowa. NIE PALIC to cos pieknego, no i oczywiscie nie smierdziec juz nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców, którzy umieją i chcą napisać więcej niż trzy zdania na naszym forum : www.swiatowid.fora.pl Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie, pieknie-gadka, szmatka-pachniec itp.Ja miesiac nie pale, euforia z liczenia dni juz chyba minela.Mi dzisiaj tak psychika nawalila-\'lekki dolek\' Jednak jestem ciagle z wami BP 🌼 To, ze nie pale sprawia, ze jako taka sie trzymam-jest to jedyna rzecz ktora mi sie na razie udaje.Nie to żebym sie żaliła ale sami wiecie jak to jest jak czlowieka dopada gorszy dzien.. ruda kacurka85😘🌼😘 rzucajacy inaczej😘🌼😘 złośliwiec🌼 pozdro600🌼 pilar006🌼 żabka🌼 katafalk🌼 po 40 stce🌼 carl76🌼 mordusiak🌼 mala ksiezniczka🌼 rafiki🌼 solar🌼 cyber-noga🌼 o cala reszta palacych i nie palacych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pusty topiku Nie wiem jak wy ale ja po miesiacu niepalenia(jutro mi dokladnie rocznica stuknie) czuje sie głupio pewnie, ze pokonalam nałóg.Oczywiscie mylne zludzenie w kazdym badz razie ciesze sie, ze minelo mi nieustanne myslenie o kopceniu.Szczerze mowiac to wogole o tym nie mysle-ale tak jak mowie to jest pewnie tylko i wylacznie moje zludzenie, ze wygralam walke z nalogiem.Dzisiaj wychodzac z kolezankami przed szkole na fajke nawet mi przez sekunde nie przeszla mysl ze ja tez mam ochote na papierosa Ktoś tu kiedys z was pisał, że głód nikotynowy jest przez pierwsze 3 tygodnie. Pozniej to juz czlowiek walczy wylacznie sam ze soba. Podsumowujac:wlasnie jestem na takim etapie 🌼dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Wszystkim życzę miłego wieczorku bp :) Julka 85 🌼 nie narzekaj jutro miesiąc BP :D zamiast narzekać to lepiej upiecz jakieś ciasto na jutrzejszą imprezę a ja postaram się o buteleczkę szampana żeby z tej okazji wznieść toast na twoją cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Juleczko gratulejszyn!!! Piekna rocznica jutro cie czeka. U mnie 7DBP. Sama w to nie moge uwierzyc-juz myslalam, ze moim rekordem pozostanie liczba 4. Ale wczoraj to bylo hard core. Myslalam juz, ze ulegne. Dodadkowo nie moglam zasnac i tak mnie kusilo...bo fajeczki u nas w zasiegu reki. Moj staruszek jara jak lokomotywa-zawsze w domu zapas jest. no ale jak sobie pomyslalam,ze to juz 7 dzien i ze znowu bedzie mi9 wsdyd sie tu wpisac, to wzielam sie za czytanie latwej metody. Pozdrawiam wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×