Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hej, a wiecie co napisał mi dziś znajomy:)? Mieszka daleko więc tylko na gg mamy kontakt. I napisał mi dziś tak: \"od kiedy nie palisz i nie robisz tych pier.olonych przerw na fajki podczas gggggadania to się dużo lepiej z Tobą rozmawia:))\" Hehe dobre, rozbawił mnie i pocieszył:). Bo wiecie, ja zawsze dużo przy kompie paliłam to jak już miałam zadymę to wychodziłam na korytarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wczoraj świętowałam swoje pół roku BP!!!!!!!!!!!! Fajnie było :):):) Nie palę już 183 dni (+ 17g28m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 4409. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 16g24m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 102,36 zł! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a impreze zrobiłaś:D? Ja zrobię na 100 dni jak będzie:D. Dziś mam 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam, zrobiłam w sumie bez okazji, tak po prostu sobota była ale przypomniałam sobie że nie pale pół roku no i okazja się znalazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem, co prawda w dalszym ciągu nie mam czasu nadrobić zaległości ani coś więcej napisać, ale bp i to już 23 dni. A powiedzcie co się dzieje z 30 tką. Tak jak zerknęłam wzrokiem po topicu to ona gdzieś zaginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów że pali:/!!! Ja naprawdę tam podjadę! Niech no się tu zjawi! Brawo Kapi! Jestem pod wrażeniem:)! Naprawdę! Po tym jak nie wierzyłaś że sie uda. Naprawdę gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac dobranoc moje piekne musze odespac chorobe angeli ale juz ani wczoraj ani dzis nie miotala i nie goraczkowala to moze juz to minie w koncu buuu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!!! Nawet jak zapaliła to niech sie odezwie! Kuurde no, to żaden przecie wstyd! Każda z nas tu upada i po to jesteśmy by sie wspierać! Czemu nic nie piszesz trzydziestko? Napisz do nas, wszystkie na Ciebie czekamy, widzisz nawet Kapi się za siebie wzięła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Witajcie kochane pachnące !!! Chciałam powiedzec ,że dzisiaj 8 dzien bez papierosa zauwazyłam że duzo jem to nie jest dobre.Pozdrawiam. Sadny dzien odezwał sie ktos z firmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień jedziemy na tym samym wóżku ja tez szukam pracy, ale ja teraz pracuje, tylko chce zmienić. No powiedz tylko czy 30tka pali czy n ie. Ja jej zaraz przemówie do rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień jedziemy na tym samym wóżku ja tez szukam pracy, ale ja teraz pracuje, tylko chce zmienić. No powiedz tylko czy 30tka pali czy n ie. Ja jej zaraz przemówie do rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień jedziemy na tym samym wóżku ja tez szukam pracy, ale ja teraz pracuje, tylko chce zmienić. No powiedz tylko czy 30tka pali czy n ie. Ja jej zaraz przemówie do rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień jedziemy na tym samym wóżku ja tez szukam pracy, ale ja teraz pracuje, tylko chce zmienić. No powiedz tylko czy 30tka pali czy n ie. Ja jej zaraz przemówie do rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wam powie a wozki kapi mamy niestety inne wies??ty masz pozadnego meza ktory w razie czego cie utrzyma i masz jakas prace a ja nie mam meza ani pracy za to mam 2 dzieci i dola jak lej po bombie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wam powie a wozki kapi mamy niestety inne wies??ty masz pozadnego meza ktory w razie czego cie utrzyma i masz jakas prace a ja nie mam meza ani pracy za to mam 2 dzieci i dola jak lej po bombie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien bedzie ok musisz tak myslec a dzieciom nie dodaje otuchy widok mamy z dooooooollllllllllllllllllllllleeeeeeeem wiec glowa do gory tyle za toba jeszcze więcej przed Tobą :) samych dobrych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, jednak ja nie za bardzo wiem co to znaczy być na utrzymaniu męża. Zawsze byłam niezależna i nie wyobrażam sobie innej sytuacji. Zyczę ci powodzenia, jednak wiem jak teraz jest ciężko z tą pracą naa rynku, mimo że krzyczą że nie ma bezrobocia to jednak ciężko jest znaleźć coś porządnego. Życze powodzenia i głowa do góryyyyyyyy..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, jednak ja nie za bardzo wiem co to znaczy być na utrzymaniu męża. Zawsze byłam niezależna i nie wyobrażam sobie innej sytuacji. Zyczę ci powodzenia, jednak wiem jak teraz jest ciężko z tą pracą naa rynku, mimo że krzyczą że nie ma bezrobocia to jednak ciężko jest znaleźć coś porządnego. Życze powodzenia i głowa do góryyyyyyyy..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny bylam teraz na miescie po podreczniki dla moniki do nierobolstwa tez wstapilam tam nawet nie ma ofert,bez sensu,niby tyle ludzi wyjechalo a robota jest a i owszem ale dla facetow ;/ moze z tej firmy zadzwonia w koncu buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie wszystkich pachnących BP :D życzę miłego wieczorku 🌼 sadny dzien 🌼 Kapi 84 🌼 dodob 🌼 ja-ka 🌼 mordusiak 🌼 samiczka 🌼 dudka 🌼 również pozdrawiam tych co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro ma nam powiedzieć to gdzie jest? czemu się nie odzywa:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. chcę się przyłączyć. walkę zaczynam od jutra :) proszę... wesprzyjcie mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×