Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Melduje się.Lepiej póżno niż wcale.Nie palę. kasia3 -też jestem dobrej myśli.Dasz radę AniaB- ja 6 dzień a ty 130.Pozazdrościć.Czytałam cały topik, pamiętam Twoją walkę. Coś dla Was-ja też czytałam po cichu.W końcu się dołączyłam.Zapraszamy Bella1962 pozdrawiam. Tartina- będę Tobie kibicować.U mnie papierosy leżą.Tak mi jest łatwiej. Kaaja -pozdrawiam leloof- byle tak dalej,ale szczere chęci nie wystarczą. a b c - u mnie najbliżsi wiedzą.Znajomym się nie chwalę.Na razie nie ma czym.Dopiero się żdziwią. Sądny dzień- nie zapalisz, bo nie palisz.Olej sąsiada.Niech się zgłosi do kominiarza. Wierzyć się nie chcę, kończę 6 dzień.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzeciej tej pastylce jest mi tak niedobrze ze masakra:( no to niewiem dzionku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj ładnie się topik rozwinął. Dzisiaj zapomniałam o tabexie.Strasznie mnie telepało.Wziełam to było troc hę lepiej.A tak naprawdę to mam dzisiaj ciężki dzien.Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.I tak jestm z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i slusznie mariolcia masz z czego byc dumna :) a ja Nie palę już 322 dni (+ 06g24m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 6445. Będę żyć dłużej o 49 dni (+ 05g38m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 642,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Was
GDZIE JEST ZŁOŚLIWIEC???????????? A MOŻE CHORY.........TFU, TFU POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH 🌻 A TO DLA ZŁOŚLIWCA, MOŻE ODEZWIE SIĘ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia, ciagnie, a jeszcze mama przy mnie pali, no cóż w końcu jest u siebie, a ja u niej tylko gościem. jak wytrzymam do rana to będzie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia popatrz na swoja stopke kurde noo trzymajcie sie juakos nooo ja spadam powolutku trzymam za was kciuki pa buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelooleloo
ej no Kasia nie gadaj bzdur;p jak ja wytrzymam to wyszscy wytrzymaja hehe:D damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam już dwa tabexy i rzeczywiście trochę sie uspokoiłam. ten lek naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
pozdrawiam Wszystkich - nadal nie pale kończy się pomalutku 4 dzień - ale czuje się nadal fatalnie - tyle, że nic nie biore, zapomniałam kupić melise ale z drugiej strony chyba niewiele by mi dała bo mam totalny brak sił na cokolwiek o i jeszcze się najadłam okropnie, niech mi ktoś powie, kiedy to minie ? Trzymam kciuki za Wszystkich bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet z hip hip moge heheh wogole pierwszy dzien dzisiaj to ani do wiadomosci nie przyjmuje ze gdzies wychodze na jakie piwo i wogole lepiej nie kusic losu konczy sie pomalutku ta sobota chyba sie pierwszy raz usmiechnolem wlasnie moze cos z tego bedzie hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasuje licznik, zrobiłam dwa buchy od mamy, czułam że do tego dojdzie. Walcze dalej, biore tabex. Miałam bardzo żelazny smak w ustach po tym pociągnięciu. Uspokoiłam się i nie mówię już \"zobaczymy co będzie jutro\". Jutro napewno będzie ok. Biorę się za lekturę Carra, bo nie mogę się zmobilizować do czytania. Muszę zrobić pranie mózgu. Leloof gratuluje. Ciekawe jak tam tartinka? Dodob a jak ty sie masz? Mam nadzieje że się trzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale kolejny dzien,teraz ide do klubu,wszyscy znajomi pala,a ja nie.:( to bedzie egzamin.juz nie mam padaczki i scisku w gardle na mysl o papierosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsia nie kasuj licznika wykasuj to z pamieci ale najpierw powiedz co czulas zlego a co dobrego sciagajac te dwa nie szczesne buch smierdziuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc wszyscy znajomi pala a ja nie... to oni poinni miec smutna minke a nie Ty no nie??:D mysl w ten sposob jedyny raionalny:) a z tymi probami to uwarzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam chotę wypalić do końca, ale opaqmiętałam się. Wiem że to nic nie zmieni, bo albo chce się rzucić albo nie. mam tylko takie myśli że przecież biore tabex, więc przez cztery dni jeszcze moge popalać i powiem wam że te myśli pomagają mi bo wiem że w razie następnego kryzysu to mam jeszcze te cztery dni. Ogólnie po tym zaciągnięciu i w trakcie bardzo zaczęło mnie drapać gardło. Nie mam głodu fizycznego tylko ten psychiczny niedosyt, te myśli, czegoś strasznie brakuje. najgorzej jest rano, bo wtedy najwięcej paliłam, a wieczory sa w sumie ok, bo zazwyczaj po 18 juz nie paliłam chyba że była jakaś imprezka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3- ja biorę tabex.Przez 4 dni paliłam jak przedtem, nie próbowałam ograniczać.Papierosy odsawiłam zupełnie 5 dnia.Książkę też przeczytałam.Mi chyba pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 dni BP!!! wszyscy (oczywiście, którzy jeszcze tego nie zrobili ) czytajcie książkę ;) i wiem z doświadczenia, że jak po czarach - marach (z prądem) nie paliłam, to nie chwaliłam się tym , bo wiedziałam, że będę palić. Teraz się chwalę - wiem, że NIE PALĘ i NIE BĘDĘ :) Trzymam za Was wszystkich kciuki, trzymajcie się pachnąco ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×