Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

niquitin. no Kasiu jeszcze duzo tyh ataków przed nami zapewne ale ja zaczolem wierzyc wkoncu znowu bo wiesz jak sceptycznie do tego podchodzilem i powiem Ci ze jestem zadowolony po pierwszym dniu wrecz zszokowany tj nikomu sie nie oberwalo bezpowodu nie chodzilem w kolko jak ten debil niemam wachan nastroju nie rycze bo poprezdnio to oj sie dzialo hehe powiem Ci a propo tych pastylek dla mnie sa lepsze bo sa takie bardziej dorazne niz tabex czuje sie je taki dziwny smak podobny do papierochow pamietam jak sie az dziewczyny pytalem czy po nich nie smierdzi odemnie fajurkami ale nie mieta pachnie ponoc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece moje stare kosci wyciagnoc:) mam nadzieje ze bede moogl spac nie jak ostatnimi razami... spokojnej nocy wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie używałam ale nie chce przyjmowac nikotyny, wole tabex, bo mi juz raz pomógł. twoja dziewczyna pali? jesli nie to masz dodatkowa motywacje żeby rzucic i pachnieć. mój mąż pali ale ja tego nie czułam bo ja tez paląca, ale jak poprzednio rzuciłam to wieczorem czułam od niego fajury mimo że sie wykąpał i umył zęby. To strasznie śmierdzi. http://pl.youtube.com/watch?v=JfiRsFhvhaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie moj wku***** powiedzial mi dzis......``no jak jeszcze troche przytyje to ide do pierwszego lepszego sklepu po fajki`` poszlam normalnie po calosci, bo albo chce rzucic albo nie!!! nie wspomne o tym ze on spi...... a ja mam fajki(jego) schowane........i mysle sobie jakby to bylo jakbym teraz zapalila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaja nawet nie próbuj. ja juz dzisiaj tez narozrabiałam i co mi dały te dwa buchy. kryzys i myali minęły i szykuje sie do nastepnego dnia i walki. ale licznik skasowałam od poczatku powiedz swojemu staremu że albo rzuci albo ma post na sexa i już, bo ty nie będziesz wąchać jego smrodu z dymu. postaw mu ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech......ilez to razy mu mowilam;) zaraz znajdzie odpowiedz.....ze go szantazem nie zmoge!!!!!!!!!!! chociaz kasia3....jesli juz op tym mowa, no to w koncu mozna dojsc do porozumienia i jakos wspolnie spalic kalorie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle o tych schowanych fajeczkach.....ze tez cholerstwa nie wyrzucilam! chyba pojde spac.....nie ma innej rady!!! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
No ja na szczęście się już wcześniej wszystkich pozbyłam, połamałam znaczy się, i już koniec, nigdy nie zapale, albo przynajmniej nie zapale wogule w tym miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś bez humorku bo strasznie boli mnie ząb :(:(:( ostatnio jak mnie bolał to ćmiłam jeden za drugim heh :P a teraz......... noo nic idę spróbowac zasnąc...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
nie zapaliłam, jestem dumna z siebie - ale nie zmienia to faktu, że czuje się koszmarnie - dzisiaj wraca rodzinka, którą wysłałam w piątek do dziadków, co by nie wyżywać się na nich niepotrzebnie i boje się co to będzie. Ponieważ dzisiaj zaczynam mój pierwszy w życiu piąty dzień bez fajki zaczynam wierzyć, że się da to zrobić. Aby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Zaczynam 7 dzień Ania B chyba czas do dentysty, za zaoszczędzone pieniądze. Majamajeczka jesteśmy Wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a b c - w nocy się śpi a nie pali papierochy. Zaczynaj od początku,Wypadli chodzą po ludziach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka i marjola53 super dzielne jesteście i oby tak dalej trzymajcie sie mocno i nie dajcie sie śmierdzielowi abc a Ty co po nocy łazisz i widzisz śmierdziel Cie dosięgnął Następne nocki prosze spać a nie łazić miłego dnia i na kawke zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Marjola 53 jesteśmy wielkie hehehe. a. b.c. nie łam się i nie pal - uda się nam uda uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za Wami;). Pozdrawiam starą ekipę:)!!! Złośliwiec, dodob, dudka, trzydziestka, sądny dzień i całą resztę:)! A nowym życzę wytrwałości:)! I melduję się w 212 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ia-ka to dobrze że jest nas coraz wiecej że pachniemy pięknie nie marzniemy i oszczędzamy kase Jej Ty to już masz piękny wynik będziemy Cie gonić :D miłej niedzieli ja w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):):) Jenki 2 dni mnie nie ma a czytania miałam na godzinkę:):) Znaczy to że coraz to więcej nas rzuca i pisze:):) Bosko się was czyta, jak walczycie i sie staracie i piszecie o dolegliwościach, ale i tak walczycie:) Jestem z was dumna i wierze w WAS że przetrzymacie te pierwsze dni a potem to już tylko kontrola mysli i sukces gotowy:) melduje się 🌻 Nie palę już 83 dni (+ 02g48m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 3324. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 09g31m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 496,10 zł! 🌻 Nerwuska30 byłam na tym kuligu, palili wszyscy w aucie, no i oczywiście nie zapaliłam, wogóle mnie nie ciągnęło.... śmierdziało mi ale umiem się już kontrolować i nie czułam chęci nawet, a wręcz współczułam im i patrzyłam na te papierosy wkładane do buzi z przerażeniem, a nawet sobie myślałam ...po co oni to palą:) przecież to jest bez sensu, wkładać coś do buzi, podpalać żywym ogniem , ciągnąć dym do płuc i wydychać i tak w koło---jakiś totalny bezsens:) Serio tak myslałam... Po kuligu poszłam na impreze z koleżankami i też oczywiście same palaczki. Powiem wam że chyba jestem osobą za leniwą i nie mam silnej woli bo mi się wogóle nie chce palić szkoda mi mojego czasu, moje lenistwo mnie przerasta..:)..Jakbym miała myśleć o papierosach o tym gdzie jest zapalniczka i czy nie odmroże sobie ust od tego kipa to chyba bym zwariowała.... Ja zrobiłam się wygodna :) palenie zabierało mi chyba za dużo mojej wygody:) moja wygoda, lenistwo i brak silnej woli skierowały mnie na dobrą drogę... Paliłam ponad dwie paczki dziennie i tak zakończyłam swoją przygodę po 15 latach uświadamiajac sobie, że nie palenie jest o wiele wygodniejsze niż te ciągłe zestresowane szukanie fajek i zapalniczki:) pozdrawiam wszystkich serdecznie🌻----------------oczywiście w chwilach stresu myśle o P, ale dzięki bogu rzadko się stresuje ostatnio:) Ja-ka---------- gratuluje wyniku:) Wiecie co ja się tak cieszę że sie uwolniłam od smrodów, że nie muszę tego robić, że nie umiem tego słowami opisać ,,, bo ja byłam pewna że ja umrę z kipem w ustach i że mi się nigdy nie uda nie palić, kiedyś mi sie wydawało że ja to kocham, a teraz wiem że to był nałóg, nic innego. Mam wrazenie że wszyscy palacze nienawidzą palenia , lecz udają że to lubią bo nie mają innego wyjścia, przecież nikt się nie chce przyznac że jest słaby i że fajka nim decyduje. Buziaki dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam 2 dzień, ale wczoraj po tym tabexie nie mogłam spać. zasnęłam o 4.00. dzisiaj jestem padnięta. humor jak narazie dopisuje więc jest dobrze. życzę miłego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odziwo zasnolem jak dziecko tylko gdzies nad ranem sie obudzilem i cos majaczylem ciemno jeszzce bylo i jak ja sie obudze i zobacze ze jestem sam to mam paranoje i normalnie rycze czasem nawet na pol snie heheh dziwne nie??:D milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kusi, kusi. mamuśka znów biega przy mnie z kiepem. ale narazie jestem twarda. marjola czy ty brałas tabex rzeczywiście co 2 godziny, bo ja chyba będę brała rzadziej, boję się że znów nie usnę w nocy, ale obawiam się też że jak tak będę robic to on nie będzie działał należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc to nic że zapaliłaś. mi tez się zdarzyło, walcz dalej i czytaj forum. mi bardziej pomaga forum niż Carr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 brałam co 2,3 godziny Może jakaś melisa, albo coś podobnego np,waleriana na noc.Jeszcze może być małe piwko.Ja nie mam większych problemów ze spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 życzę miłego i spokojnego dnia BP :D 🖐️ wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D cos dla was 🌼 sadny dzien 🌼 ja-ka 🌼 dudka 🌼 marjola 53 🌼 majamajeczka 🌼 Ania.B 🌼 bella 1962 🌼 30stka z Gdańska 🌼 kulka 777 🌼 anula 77 🌼 palaczka aga 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 tartina 🌼 kaaja 🌼 zielona gęś 🌼 mumi 🌼 Julka 85 🌼 sroczka 1986 🌼 kasia 3 🌼 asiulina 0610 🌼 nerwuska 30 🌼 clapp 🌼 Aurela 25 🌼 wyzwolona 🌼 Dżola 🌼 AgaCha 🌼 aljenkaa 🌼 kopytka i sliwki 🌼 genett 34 🌼 jacobs 🌼 a.b.c. 🌼 Cuspidor27 🌼 kama 35 🌼 nat.toy 🌼 Olciaach 🌼 aram 55 🌼 Migotka1978 🌼 dziewczyna_ bonda 🌼 whatever 123 🌼 zupek 🖐️ graba bp jedrek 30 🖐️ graba bp leloof 🖐️ graba bp misiek 121 🖐️ graba bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek30
Witam i pozdrawiam wszystkich u mnie piekne slonce wiec ide sie gdzies przejsc zeby tyko nie siedziec w domu i nie myslec o fajkach zycze wszystkim udanej niedzieli bez fajeczki bo przeciez nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×