Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

eh... pierwszy raz idę na tańce, jako niepaląca osoba;) trzymajcie kciuki, jutro Wam powiem, czy da radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Kolejny pachnący dzień. Pamiętajcie przestawiliśmy zegary.:) Kawa zrobiona.Zapraszam. Agnie na pewno świetnie sobie poradziłaś:D Miłego dnia. 🌻Nie palimy.Pachniemy.[🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) Kolejny pachnący dzień. Pamiętajcie przestawiliśmy zegary.:) Kawa zrobiona.Zapraszam. Agnie na pewno świetnie sobie poradziłaś:D Miłego dnia. 🌻Nie palimy.Pachniemy.[🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia oczywiście BP :D ja dziś wstałem na stary czas :D już byłem na spacerku ze swoją psinką teraz chętnie napije się z Wami kawy kawa naprawdę jest super pyszna :D marjola 53 🌼 ja również się cieszę że twoja psinka wraca do zdrówka :D pachnąca aga 🌼 u mnie dziś dzień pochmurny ale jest ciepło +10 wiosna :D DZIEWCZYNKI 🌼 pachniemy 🌼 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
Cześć u mnie niestety też strasznie ponuro i deszczowo:( oczywiście nadal nie palę chociaz jest mi bardzo trudno, najgorsze mam poranki, nadal brakuje mi do kawki peta niestety,wczoraj jak byłam na spacerku widziałam panienke z petem i żal mi sie zrobiło że ja nie mogę po czym zorientowałam się że przecież sama dokonałam takiego wyboru ehhhh jakaś deprecha paskudna chyba zyczę miłego dzionka marjola🌻 jak psinka? madziuchna🌻 jesli mogę spytać co studiujesz? złosliwiec co robiłeś w momentach bardzo krytycznych? pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askap 🌼 jesteś zuch dziewczynka jak rozpocząłem walkę ze śmierdzielem to przez dwa tygodnie nie piłem kawy bo przy jednej kawie potrafiłem wypalić 4-5 papierosów w ciężkich chwilach jak coś mi szeptało do ucha** weź zapal weź jednego macha jednego dymka jedną chmurkę ** to zawsze sobie powtarzałem że to mi nic nie pomoże jak wypalę z pół peta i mówiłem sam do siebie PRZECIERZ JA NIE CHCĘ PALIĆ i to mi mijało na pewien okres czasu zawsze powtarzałem że ja dziś nie zapalę śmierdziela i lżej było mi wytrzymać dam ci dobra radę bądź tu co dziennie na tym topiku bo to naprawdę pomaga :D jestem na tym topiku parę lat tu mam przyjaciół i dzięki Wam wszystkim ja nie palę od was dostałem takiej siły żeby pokonać śmierdziela dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :D palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i Wam wszystkim też się uda za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mija 4 tygodnie jak nie palę i mam kryzys.... paliłam 11 lat więc nie jest mi łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) tańce - takie sobie, ale dałam radę;) czyli: MOŻNA :) czy znacie takie dziwne odczucie, jakieś parę dni temu mi się pojawiło: ni to suchość, ni to łaskotanie - w gardle, na języku... podobne do tego, jak się ma, kiedy jest się bardzo czymś podekscytowanym... czy to o to chodzi, że te obszary, dotąd \"znieczulane\" przez nikotynę teraz stały się znowu jakby wrażliwsze, czy co...? mieliście taki objaw? złośliwiec -------> fajnie, że jesteś :) askap --------> nie łam się:) 🌻 polecam sposób złośliwca, takie myślenie: \"no i co by mi to dało?\" :) - też się staram myśleć w taki sposób, jak chce mi się zapalić, i: pomaga :) no i mi pomaga jeszcze to, że mam bardzo jasno sformułowany podstawowy powód: NIE CHCĘ ŚMIERDZIEĆ, wstydzić się charczącego kaszlu, sapać przy każdym wysiłku (nie jakieś tam ogólniki: zdrowie, uroda, tylko: bardzo konkretnie;)); mam taką ciotkę, która strasznie dużo pali i WSZYSTKO ma takie prześmierdnięte... nawet jej ciasto jakoś tak dziwnie pachnie... jak kiedyś powąchałam swoje CZYSTE rzeczy wyjmowane na wyjeździe z torby i poczułam, że ŚMIERDZĄ, to się załamałam... no, i takie konkretne, jasne powody pomagają się trzymać... marjola --------------> dobry duchu kochany, dziękuję za pamięć... ❤️ madziuchna -----------> wow, ja też lubię statystykę :) chociaż, więcej niż 4 nigdy nie miałam;) więc: wyrazy szacunku 🌻 🌻 🌻 🌻 biuralistka, moja rówieśniczko, lena111 ------------> pachniemy, pachniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golixon
Ja rzuciłam palenie po 10 latach nałogowego trucia siebie i innych nie palę od stycznia a za parę dni juz kwiecień hihi...jest suuuper nie przytyłam nic nawet schudłam a to dlatego że co drugi dzień znaczy w pon, śr i pt cwiczę godzine aerobik dziewczyny i chłopaki to nie jest nic nadzwyczajnego taaak się poprawia kondycja że taki wysiłek jest przyjemnością a nie katorgą:) ja chudnę nie mam apetytu poza tym czuje się o wiele bardziej kobieco od kiedy nie palę!!! jest super...tylko jest jeden maleńki minus...tzn może i plus zaczął mi się oczyszczać organizm z toksyn i tym samym zaczęły się problemy z cera ale to juz załatwi kosmetyczka...w końcu teraz mnie na nią stać:) zycze wytrwałości w niepaleniu JA JUŻ NIE MAM ZAMIARU:)))...POZDRAWIAM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Pachnąco 🌻 Dużo nowych osób na topicu Pozdrawiam Wszyscy chcą pachnieć 🌻 Tym większa Nasza radość ze Nam się udaje...i uda się trzeba tylko wytrwać w postanowieniu... NIE PALIMY.. Trzymam kciuki za chcących pachnieć ❤️ 5 miesięcy niepalenia minęło...biorę się za wagę bo mi sie ostatnio znowu troche przytyło...Wszystko przez tą spóźnioną wiosne i brak ruchu🌻ale działka juz czeka... Pozdrawiam Wszystkich bez wyjatku 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez papierocha, tylko nerwow na wodzy nie moge utrzymać. W domu drę sie na wszystkich i na wszystko zupełnie bez powodu .... Wszystko mi przeszkadza. Myślę, że to minie . Pachnącego wieczoru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny pachnący wieczorek!!! 🌻Moje zmagania🌻 Nie palę już 78 dni (+ 23g02m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 2368. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 02g16m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 852,77 zł! Mariola53-cieszę sie że z psina juz lepiej oby całkowicie wyzdrowiala🌻dla Was i dla Twojego MM także... askap-spójrz z politowaniem na takich śmierdzących ludzi,że oni jeszcze sie męczą z petem a TY już taka czysta,pachnąca,wolna...czyz to nie cudowne? :D Mi osobiście też brakowało petka do kawki to chyba kążdy rytuał palacza pomógł mi dużo tabex i ksiązka Allana Carr.I \"pranie mózgu\"jak on to nazywa-że do niczego niejest mi potrzebne,i że śmierdzi itd. Studiuję prawo i administrację-ale poszlam do szkoly po zlości nie z zamiłowania...(bynajmniej na ten kierunek)ale warto coś nieraz więcej wiedzieć...:( Askap Złośliwiec ma rację-trzeba sobie tłumaczyc na wiele sposobów..ale ja piłam kawę i walczyłam przy tym by nie palić.Tak jak kopciłam przy kompie,teraz musialam to zwalczyć i udało się.Lubiłam zapalić jak robiłam lekcje,pisalam pracę-lepiej mi sie myslalo,ale to przeszłość i cieszę się z tego...szukaj dobrych stron nie palenia...:D 🌻 solar-nie warto przekreślić pachnących 4tyg.dla małego kryzysa...Co Ci da dymek,chmurka???Tylko wyrzuty sumienia jak zapalisz...3mam kciuki...za Ciebie...🌻 Agnie-pierwszy rok mialam statystyke i ostatni napewno jest szerszy materiał niz ten ktory miałam ale zawsze cos niz nic...oraz dobry wykładowca\"dziubdziamy\"tak mówiła nasza Pani profesor,gdy tłumaczyła... :D 🌻 bella1962-pozdrawiam i gratuluje 5miesięcy...🌻 Jola388-głowa do góry to wynik braku nikotyny,ciężko jest wiem i dzis przepraszam za to rodzine i znajomych ale to był trudny okres ale warto było...juz mi minol nerw spowodowany brakiem śmierdziela...bedzie dobrze zobaczysz... pachnącego wieczorku dla wszystkich wymienionych i nie 🌻 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
madziuchna🌻 dziękuję:) wiem i oczywiście za każdym razem to sobie powtarzam i tłumaczę jednak te nerwy są najgorsze, wybuchi i człowiek myśli że albo go szlak trafi albo zapali ale daję rady, tylko mam pytanie po jakim czasie nauczę sie w miare kontrolować te wybuchy tudzież kiedy powoli zaczną ustępować? złośliwsze🌻 dla Ciebie szapo ba jola🌻 witaj w klubie ja też sie wyrzywam na wszystkich :( dobrej nocy wszystkim a i zapomniałabym pachniemy nie palimy Nie palę już 3 dni (+ 00g38m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 36. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 06g39m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 14,61 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze masz dopiero 3 dni...(sory)ale to dopiero początki i to najgorsze...mnie nerwica puściła chyba 3-4 tyg.od rzucenia tego świństwa???wiesz jakoś tak...jesteś i tak WIELKA.... Walcz dalej bo warto...niemyśl o fajce mów sobie jakie to nie dobre jest itd.a sukces murowany...zaglądaj także tutaj... ja miałam taki okres że niczytałam przez kilka dni gdyz jak czytałam każdego wpis chciało mi ise palic...ale juz mi mineło... przeczytaj ksiązke Allana Carr-ja to zrobiłam i zaznaczyłam sobie flamastrem cytaty które w trudnych chwilach podtrzymuja mnie na duchu... kolorowych snów-idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień dla Ciebie 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻♥. Sadny dzien 😘🌻♥ gratuluję tych 400 dni. Miałam to zrobić rano, ale zapomniałam.Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój wczorajszy bilansik.Spróbuję wkleić: Nie palę już 399 dni (+ 05g25m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 7984. Będę żyć dłużej o 60 dni (+ 23g49m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 473,26 zł! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Sadny dzień jesteś wielka.Gratulację. Jutro czekam na tort. Miłej spokojnej nocki wszystkim.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa388
Dobrej pachnącej nocki kochani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry - miłego pachnącego dzionka bez papierocha zyczę wszystkim :) zapraszam na kawke swiezo sparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry - miłego pachnącego dzionka bez papierocha zyczę wszystkim :) zapraszam na kawke swiezo sparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachąca aga
kawka pyszna dzięki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten kolejny pachnący dzień:D Kawa czeka. Zapraszam. Miłego dnia. Sadny dzien:) czekam na tort.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola388 kawa pyszna.:) Pachnąca Aga:) 🌻NIE PALIMY.PACHMIEMY.🌻 Coś jestem śpiąca.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlamnie zostało troche kawki??? Miłego dnia oraz pachnącego wszystkim życzę.... sądny dzień-jęśli to prawda to gratuluję.... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 b29;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego i pachnącego dnia BP życzę :D sadny dzien 🌼 gratulacje :D 400 dni BP 🌼 STO LAT ! STO LAT! STO LAT! i nigdy więcej śmierdziela marjola53 🌼 Jola 388 🌼 pachnaca aga 🌼 madziuchna 04 🌼 chętnie napije się z wami kawy jest bardzo dobra dzięki :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askap
Witam sadny dzień GRATULUJE GRATULUJE I JESZCZE RAZ GRATULUJE Słuchajcie po raz kolejny bardzo proszę o linka do książki Allana Cara Łatwy sposób na rzucanie palenia, te linki które są na topicu a które udało mi się znaleźć niestety nie działały pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×