Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie w słoneczny zimny poranek u mnie jest minus -3 :D pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę :D przyjemnej pracy zazdroszczę tobie bo ja jestem na zwolnieniu lekarskim i się nudzę bo nic nie mogę robić :( tylko sprzątanie w domu obiadzik i spacerki ze swoją psinką jestem teraz kogutem domowym :D marjola 53 🌼 bardzo się cieszę że z psinką jest już ok. :D ja już po spacerku z przyjemnością wypije z Wami kawunię :D bo w takim towarzystwie to kawa ma wyśmienity smak :D [ kwiatek] RANNE PTASZKI 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzięki za link i tytuł :D Widzę ,że dzielnie się wspieracie :D fajnie :D mam nadzieję ,że i ja dam radę :D tym bardziej ,że mój mąż też rzuca palenie razem ze mną :D Oj będzie się działo :D Miłego dnia dla Was wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona :D pozdrów męża i trzymam za Was kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rzucam od dziś, mam dośc- 6 lat palenia, czasami mniej, czasami więcej, najwiecej oczywiscie przy wyjsciach do baru. Efekt- czuje sie wiecznie zmęczona, cera szara, podkrązone oczy, wydaje na fajki kupe kasy... Dzis wypaliłam 3 papieroski, już wiecej nie palę zabardzo zamula mnie ta impreza:O Tyle dobrze, ze w domu nigdy nie paliłam, wiec łatwiej bedzie sie odzwyczaić. Chyba dorosłam do tej decyzji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk🌻 razem będzie Wam łatwiej.Dacie radę:D A jakie oszczędności.:D Thyssen 🌻 rzuć to dziadostwo i dołącz do nas.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk🌻 razem będzie Wam łatwiej.Dacie radę:D A jakie oszczędności.:D Thyssen 🌻 rzuć to dziadostwo i dołącz do nas.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Złośliwiec ,dzięki Marjola :D Myślałam ,że jakiś napad emocji mnie dzisiaj spotka ,ale nie :D jest nawet fajnie . Spokój, pełny relaks :D choć przyznam ,że czasem, wkrada sie ta \"myśl\" :D Nawet wypiłam kawkę i bałam się za podkusi mnie ,ale jednak nie :D najadłam się do syta, potem kawka i coś słodkiego na ruszt trzeba wrzucić :D matko jedyna ,ciekawe jak tam mężulek :D mam nadzieję ,ze miał roboty od cholery :D i nie miał czasu myśleć o fajkach :D o 17 się dowiem:D Czyli jak to piszecie :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
71 godzin hurrra gdy tylko pomysle o fajce zaczynam sobie ksiazke przypominac i juz jest ok pozdrawiam pachnacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
pomocy mam kryzys mam ochote zapalic!!!!!!! wiem ze jak zapale to poplyne nie ma u mnie raczej ze jeden i koniec siedzialam ze szwagrem w kuchni i rozmawialismy i tak patrzylam na jego papierosy i mam czarne mysli tzn zeby zapalic chyba zaczne czytac zaraz ksiazke allena carra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie ma nikogo kto by mnie wsparl teraz ale walcze mowie sobie nie palimy pachniemy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
caly czas mysle o smierdzielu chyba juz po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 7.10 mam nadzieję, że jednak dałaś radę:) Kolejny pachnący dzień:D Byłam na spacerku z pieskiem.Nie mogłam spać.:( Może jest pełnia? Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marjola 53 🌼 dzięki za kawę :D ja tez już po spacerku świeci słonko jest minus -1 widzę że twoja psinka już zdrowa :D 7.10 🌼 postaraj się nie myśleć o śmierdzielu ja podejrzewam ze jak bym cały czas myślał tylko o pecie to też mógł bym się skusić mówią też ze i chorobę można sobie wmówić i zachorować myśle ze nie zajarałaś jak możesz to się odezwij 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Wszystkim 🖐️:D Musze sie pochwalić ,że mam super humor ,papieroski mnie jak na razie nie ciągną :)czyli jest ok.i oby tak dalej :D Niestety ta moja cholera zapaliła wczoraj dwa papierochy :D opiernicz się mu dostał :D tłumaczył się ,że ja na pewno tez paliłam :D osz to cholera jedna :D wyciagnełam go na spacer z dzieciakami i psem i jakoś dał radę :D Czyli co :D nie palimy ,pachniemy :D 🌼 A co to znaczy BP?:D tankujemy przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie zapalilam jakos dalam rade nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Wpraszam sie również na kawke Marjola53 :-) kawka jak zwykle pyszna Tak nie palimy pachniemy🌻 Zlosliwiec🖐️ Miłego pachnącego dnia BP:D :-) bez papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszym obecnym 🌼:D marjola 53 🌼 ojejkujejku 🌼 pachnąca aga 🌼 ryjekkk 🌼 7.10 🌼 lena 111 🌼 :D zaraz wyruszam na działeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palimy PACHNIEMY :) Nie palę już 67 dni (+ 05g58m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 1344. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 06g34m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 672,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :)) ja nie palę już od grudnia ubiegłego roku :) I jak się z tym czuję ? powiem, że świetnie :)) motywacją jest mój chłopak, który również nie pali dość długi okres czasu już:) uważam, że jak się chce to się zrobi. Zwykle na imprezach do alkoholu bardzo często sięgałam po papierosa. Na drugi dzień czułam okropność w płucach i w ogóle w ustach ...:( Osobiście nie przeszkadza mi dym nikotynowy jednak umiem żyć bez papierosów. Powiedziałam sobie NIE i po sprawie :) silna wola przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo czasu minęło od ostatniego pobuty tutaj bo brak czasu oczywiście pozdrawiam stałych bywalców mariole,złośliwca ojejkujejku palaczkę age i tyuch którychnie wymieniłem oraz nowych z którymi nie gadałem ja oczywiście stały w postanowieniach I\'ve been quit for 204 days + 17h57m21s. Cigarettes not smoked: 4504. Life saved: 34 days + 09h49m03s. Money saved: 1 790,52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert
Witam wszystkich i melduje --dziś minął pierwszy tydzień jak zgasiłam ostatniego papierosa Niby to niewiele ale pierwszy kroczek jest już zrobiony . Na razie waga nie rośnie . Jestem bardzo szczęśliwa .Teraz liczę tygodnie , potem mam nadzieje, że bedę liczyła miesiące i lata.Pozdrawiam Wszystkich cieplutko . TRZYMAMY SIE --NIE PALIMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) nie pisalam ostatnio tak jakos wyszlo ale powiem wam ze nie palilam przez te dni :) dalam rade i mam nadzieje ze dalej dam rade :) dzis jest 6 dzien nie palenia tak wiec normalnie sukces :D zaczelam wiecej jesc ale tym to sie nie przejmuje bo wole troszke przytyc a pozniej to zrzucic niz sie ciagle truc tymi papierochami :P czsami najdzie mnie ochota tzn bardziej moze mysl o zapaleniu ale zaraz staram sie myslec o czyms innym i proboje zajac sie czyms bardziej pozytecznym :) pozdrawiam wszystkich niepalacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca aga
misiek121 super że sie nam zameldowałeś i że pachniesz Bradzo sie ciesze miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×