Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość 7.10
witam .bert wlasnie skonczylam czytac ksiazke łatwy sposob na rzucenie palenia bardzo mi sie podobala i nie wloze do geby wiecej smierdziela bede tu zagladac codziennie i pisac jak mi idzie goraco polecam te ksiazke trzymajcie kciuki za mnie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
a topik powinien miec nazwe "rzucialam palenie!! hurrraaa!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
mialo byc rzucilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Zaczynamy nowy tydzień.Zapowiada się piękny dzień:). Na termometrze +4. Oczywiście nie palimy. Kawa zrobiona.Zapraszam:D Miłego, pachnącego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam życzę miłego dnia BP marjola 53 🌼 ranny ptaszku :D dzięki za kawę naprawdę pyszna u mnie na termometrze – 3 świeci słoneczko :D madziuchna 04 🌼 gratulacje i nigdy więcej śmierdziela 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert
Witam wszystkich. U mnie Też słoneczna pogoda. Wpadłam na poranną herbatkę /bo kawki nie pije/ Mam pytanko w kwesti formalnej :---- czy jest jakiś regulamin obowiązujący na tym topiku. Pozdrawiam wszystkich pachnących.ja też trzymam się - jak przeżyłam pierwsze trzy dni to mam nadzieje ,że dalej też wytrwam. W końcu tu chodzi o lepsze jutro wolne od śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert
Witam wszystkich. U mnie Też słoneczna pogoda. Wpadłam na poranną herbatkę /bo kawki nie pije/ Mam pytanko w kwesti formalnej :---- czy jest jakiś regulamin obowiązujący na tym topiku. Pozdrawiam wszystkich pachnących.ja też trzymam się - jak przeżyłam pierwsze trzy dni to mam nadzieje ,że dalej też wytrwam. W końcu tu chodzi o lepsze jutro wolne od śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert
O , sorki coś się powieliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Marjola53 kawka pyszna dzięki:-) 🌻 Zlosliwiec🖐️ Bert🌻 7.10 [ kwiat] Madziuchna🌻🌻 gratulacje:D Agnie jak tam??? Marjpla53 Agnie -------- macie racje narazie pasuje z dietą nie ma sensu sie dodatkowo katować----dzięki:-) Milutkiego pachnącego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 64-a oto wyniki:(wymiary) wiek: 29 lat wzrost:170 cm 10 lutego i 20 kwietnia (tak będzie przejżyściej) waga: 73 kg----------74kg ( + 1 kg) szyja: 32---------------32,5 biceps: 33--------------31 biust: 95----------------94 pod biustem:77-------78 talia: 76,5--------------76 pas:90-----------------93,5 biodra:103------------100 po biodrami: 107----104 dupeczka--105------106 udo:61------------------62 łydka:37---------------37 tłuszcz: 32%----------30% BMI: 25,56----------25,61 rzuciłam palenie!!! ALE NIE OBRASTAM W PIÓRKA-bede sie pilnować jeszcze dłuuuuuuuuuuuuugo!! WCALE WIELE MNIE NIE PRZYBYŁO!!!!! ***wklejam dla tych co boją się że przytyją !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARJOLA🌼bardzo śmieszne:P:P:P * odkrycie(nieodkrywcze) -zaczełam pić herbatke z pokrzywy:D POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ciacho poproszę:P ale w formie miękkiej bo aparacik na ząbkach mnie mocno ograniczył:D-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola🌼 a czy ty jakieś ziółka popijasz/polecasz??? I czy ktoś stosowałam dietkę warzywno-owocową???? Troche roboty ale chyba spróbuję:) Wklejam linka dla chętnych i skupić się nalezy na ksiązkach: - E. Dąbrowska: Ciało i ducha ratować żywieniem - Post Daniela (dieta warzywno-owocowa wg dr Ewy Dąbrowskiej) - metodyka w skrócie LINK: http://sci.pam.szczecin.pl/~fasting/download/LITERATURA.HTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję meliskę na spokojność i zieloną herbatę bo lubię. Przytyłam około 5 kg schudłam 3kg.Więcej nie muszę.Jestam mała i raczej szczupła.:DPozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych przyjaciół rzucaczy :P Madziuchna --------------> G R A T U L A C J E !!!! Vitalijka ----------> ale fajne dokładne pomiary :) kurde chyba się pomierzę w/g twojej rozpiski :D ale aż strach :P miłego dnia wszystkim życzę :) ach...jeszcze mój bilans : Nie palę już 230 dni (+ 13g00m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 9221. Będę żyć dłużej o 70 dni (+ 10g38m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 227,58 zł! oj jak równiutko 230 dni :) i razem z 30-stką przekroczyłyśmy już 3-tysiaki zaoszczędzonej kasiorki :D buziaczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to super masz :D Ja coś bym zrzuciła a że obecnie za wiele jeść nie mogę, nic nie gryze-to myślę żeby to jakoś sensownie wykorzystać:) ja zieloną zaraz będę pić -też bardzo lubię ->miłego dnia:) i kubek zielonej zostawiam dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.B🌼 ja sie tak mierze na początku miesiaca i w połowie-szczegółowo-przynajmniej wiem co i jak :)A co chyba trzeci dzień sie waże- żeby wiedzieć czy moge jeszcze zaszaleć z żąrciem czy może juz przesadziłam okropnie:) Generalnie wole mieć po kontrolą-ale też bez przesady!!!!! MIŁEGO DNIA I BUZIAKI- ZAGLĄDNĘ WIECZORKIEM :) I ZIELONA DLA CIEBIE RÓWNIEŻ:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki na dzień dobry 👄❤️ Nadal nie pale. Bilans będzie wieczorem. Pozdrawiam wszystkich 🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBIERAM SIE NA SPACEREK, z koleżanka z którą zawsze plotkowałam przy fajce, na powietrzu w taki słoneczny dzień jak dzisiaj i taka chetka na fajke mnie naszla....bedzie ciezko jednak....no ale nie zapale zamówię sobie miseczkę lodów-koleżanka jest na wiecznej ścisłej diecie a ja tylko to mogę jeść bo mam aparat-może to i wredne-ale poczuje takie 1:1 w głodach iw wyrzeczeniach:). tyle ze moje jest zdrowe:) *** to akurat osoba ktora caly czas mowila ze nie ma sensu rzucac i po co to robie, ze nasz zawód wymaga poswicen- i ona woli byc szczupla niz niepalic-ze bede gruba ze bede sie gorzej czuc a i tak pewnie bede paliła pozniej. Chce je pokazac ze mam sie swietnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie nadal pachnąco 🌻 Nie palę już 173 dni (+ 11g36m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 3816. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 03g43m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 335,82 zł! waga +5 kg zaznaczam żadnej diety slodkości uwielbiam ale nie jest żle mam170 cm. wzrostu i waże teraz 67 kg już sie przyzwyczaiłam do tych dodatkowych kilogramów madziuchna 🌻 GRATULUJE wczorajszej studniówki [ kwiat] Trzymam kciuki za nowych pachnących i pozdrawiam Wszystkich cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
melduje sie i nie pale nadal minely 24 godziny ksiazka rewelacyjna nie ciagnie mnie bardzo tylko to przyzwyczajenie jak zrobie cos tam to sobie pojde zapalic a za chwile mysl przeciez ja nie pale mysle ze wytrwam oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×