Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Już jestem po obiadku. Kiedyś to pył od razu pet w gębie, a dziś czuję smak potrawy która wszamałam. Wiem , że ci palący nam zazdroszczą bo sama też zazdrościłam kiedyś. Oby ten śmierdziel nie powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:-) Mamuśka trzymam kciuki!i nie daj się ...zajmij czymś myśli ...wyjdz na spacer... Vonk paliłam 2 paczki dziennie davidoff cienkich... Ja też zawsze zazdrościłam tym co rzucili .... Ja muszę ograniczyć jedzenie bo 3 kg na wadze więcej...zawsze miałam kłopoty z waga ...i to mnie najbardziej martwi... Pachniemy Kobietki-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska Ty sobie jaj nie rob i nawet nie mysl o tym zeby zapalic.... pamietaj, ze jestes tez odpowiedzialna za nas tu wszystkich. Jesteśmy jak lancuch, jedno ogniwo peka, reszta traci motywacje. Pamietaj o tym i nie waz sie lapac za fajke!!!! PACHNIEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z klopotem
Witam czytam WAS i porobuje sobie wciaz tlumaczyc ze dam rade i nie zapale. Jakos się udaje. Nie pale od 24 08 ale tez bylam zawodowym palaczem przez wiele lat 2 -2,5 paczki dziennie. minal juz miesiac a mnie jednak wciaz ciagnie do papierochow.Nie moge przytyc przez kregoslup ,palic przez leki,ale przede wszystkim chce w koncu lepiej sie czuc. No na razie sie udaje , jednak przydadza mi sie Wasze kciuki:) Zycze Wszystkim sily i powodzenia w rzucaniu palenia. Zawsze zazdroscilam tym co nie pala ale palic bardzo lubilam. Teraz bardzo chce zeby to jednak na stale bylo stwierdzenie Lubilam:) nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa możemy sobie ręce podać:-) mam tak samo jak Ty... Problem z kręgosłupem więc boje się panicznie przytyć...paliłam też dużo... Nie chce się już truć..śmierdzieć...i być zależną od papierocha... Widziałam jak ostatnio moja Mama była wkurzona bo nie miała fajek...jejku kłebek nerw...i co fajka uspokaja? tia...ale najpierw nerwy szrapie...i tak sobie tłumaczę... A głowa wciaż mnie boli...echhhhhhhhh Pachcę sobie i jestem coraz bardziej heppy:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się czyściutka i pachnąca. Dziś rano miałam kryzys , bo jak czymś się zajęłam to to gówno za mną łaziło. Pojechałam na zakupy przy kasie łeb w górę na fajki. Oczywiście nie kupiłam. Gdy przyjechałam do domu wziełam tabex 1 tabletkę, choć w ogóle ich nie chcę brać. Teraz już lepiej. Obiadek ugotowany, placek upieczony - dziś mają przyjść znajomi nie wiem czy tylko na kawę czy też będzie po drinku i tego się boję. Choć tłumaczę sobie NIE PALĘ. Później się odezwę . Pozdrawiam moje ogniwa Vonk i Julkę oraz resztę bandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 dasz rade a może już dałąś rade U mnie właśnie wyszli goście pozdrawiam i zycze spokojnej nocki a jak cudownie jest pachnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz własnie zapalił kolejnego papierosa, a ja w tej cholernej astmie sie duszę! Zwyczajnie dusze. On nie reaguje i mówi, że ja sobie te dusznośc ...wmawiam.Nie komentujcie, nie warto. Chciałam tylko o tym, napisac. Już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale doła mam , bo nie moge temu tepemu łboiw przemówic do rozsadku by rzucił w cholere te drogie i smierdzace g...a Strach pomysleć, że ja kiedys te g...a tez paliłam. FUUUUJ/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:-) Piękna pogoda zaraz idę na spacer z moim pieskiem powdycham świeżego powietrza moimi pomału odtrutymi płucami... 14 dzień nie wypaliłam 531 papierochów:-) Ogólnie nie myśle o paleniu...tak mi się wydaje hm...jednak wczoraj oglądałam film i facet palił fajka ...przez chwilę pomyślałam że też bym zapaliła...była noc ja z tv i papieroskiem jak kiedyś.... A kysz..............mam nadzieje że im więcej czasu tym mniej mi się będzie przypominać.......... Pachnę :-) POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Odwiedziłam Was z Forum Champix - tabletki dla palaczy. Jestem na Champixie i wspieramy się tam na tym Forum. Czy na Tabexie, Nicorette czy innym - wszystkim równo jest ciężko ! Ja, od poniedziałku rzuciłam palenie - ale w nocy poległam na 3 machy...;) - więc liczę od wtorku / 29.09 /. Jest ciężko , ale już tylko Champix mi został / 4 próba/. Myślę, że się uda, tylko objawy uboczne są do niczego / ale coś za coś /. Palić się nawet nie chce, ale .... NIC się nie chce. Pozdrawiam i wpadajcie do nas na Forum - zawsze im więcej znajomych w biedzie, tym lepiej. Pa, pa. Dzielmy się odczuciami i przeżyciami --- to nam pomaga wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witam pachnące grono.... Ja palilam jakieś10-12 lat,ostatnio nawet 2ie paczki dziennie,a gdy przyszedł stres i nerwy to już wogule traciłam kontrolę nad śmierdzielami...one rządziły mną...jednak udalo mi się...oto moje zmagania... 🌻Nie palę już 261 dni (+ 00g51m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 7831. Będę żyć dłużej o 59 dni (+ 19g41m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 819,18 zł!🌻 Gdy zaczełam walkę z śmierdzielem towarzyszył mi Tabex.... Jęśli mi sie udało rzucić petki to i Wam sie uda.... 3mam za Was kciuki.... ps.Najbardziej cieszyło mnie to gdy osoby,które kiedyś zemną paliły i chciały mnie poczęstować fajką-ja z duma w głosie mówiłam "DZIĘKUJĘ NIE PALĘ" :D :D :D Przeczytajcie sobie także książkę Allana Carr- dzięki niej takze zrobiłam ten krok... Cały czas muszę uważać na śmierdziela,gdyż on czycha obok,ale w dniu dzisiejszym strasznie śmierdzi mi peciorek i przeszkadza mi nawet to gdy ktoś pali w mojej obecności...wręcz duszę się... i pukam się w głowę i bije w pierś jaka byłam głupia przez tyle lat że paliłam...ale dobrze że wkońcu zmądrzałam.... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się pachnąca 🌼 Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego, pachnącego, następnego tygodnia BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palę
Próbowałam rzucić palenie i nic z tego nie wyszło.Palę od kilkunastu lat. Przeczytałam książkę Allana Carra pt."Jak w prosty sposób rzucić palenie-dla kobiet"książkę polecam bardzo gorąco może Wam przemówi do głowy bo moja chyba za bardzo rozkojażona.Pozdrawiam,życze wytrwalości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko po weekendzie :) Wstyd sie przyznać ale "przepiłam" cały weekend. Oczywiście nie chodziłam zalana w sztok, ale w piątek piwko na grillu, w sobotę wieczorna wizyta znajomych znów piwko, a wczoraj imprezka rodzinna wiec dla odmiany winko... Po o raz kolejny śierdziel ze mną przegrał!!!! Kusił, czaił sie, zaciskał brudne łapy na mojej szyi...ale znów dostał kopa w d u p ę!!!!! Melduję swoj 23 pachnący dzionek 🌻 Nie wypaliłam 460 fajek, a biorac pod uwagę te imprezy to pewnie dużo więcej... Zaoszczędziam 211,60 :) Mamuśka i reszta - jestem z Was dumna i przekonana, że gdyby nie ten topik i to że wstydziałabym się przed Wami, pewnie nie raz już jakiś ukryty dymek by poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę 1 tydzień, 4 dni , 19 godzin, ilość nie wypalonych papierosów - 389, zaoszczędzona kasa - 155,60 zł "Palę" - próbuj aż do skutku, ja próbuję już z 100 raz, i mam nadzieję, że wreszcie mi się uda. Zawsze sobie mówię, że nadzieja umiera ostatnia. Muszę Wam powiedzieć, że w pracy lepiej się czuję niż w domu w czasie weekendu. Choć w domu wyszukiwałam zajęć to to gówno było koło mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec był nałogowym palaczem przez 30 lat, teraz jest na etapie rzucania palenia, a ja na etapie siwienia z tego powodu bo jest po prostu nieznośny. Nie wiem jak to długo potrwa... a przede wszystkim jak długo ja jeszcze wytrzymam. Stosuje w swojej kuracji Smokerade - tu więcej o tym specyfiku: http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,385781,smokerade,suplement,diety,90,tabl.html nie pali już drugi tydzień. Dla niego to naprawdę rekord bo ile razy już rzucał palenie tyle razy po max 3 dniach wracał do nałogu. Wspieram go jak mogę, ale dla osób z otoczenia to tez bardzo trudny okres. Oby się udało, wtedy powiem że było warto :) Najważniejsze żeby przeczekać okres głodu nikotynowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ! Dzięki takim Suplementom - witaminom nie rzuca się palenia ! Witaminy to codziennie każdy może brać... Dla ostrych, wieloletnich palaczy szansą jest Champix / polecam forum na Kafeterii = champix - tabletki dla palaczy/. Poczytaj, może tata skorzysta. Niestety to droga kuracja... Ja jestem na Champixie, odczuwam silne uboczne skutki - walczę / zmniejszyłam dawkę /, wiem, że to jedyny ratunek w rzuceniu. Jeszcze można Nicorette tabl,/ 4 lub 2 mg / - ale to nikotyna nadal.... Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco:-) Ja jestem i byłam wyjątkowo spokojna...a może mi się wydaje???muszę spytać się ludzi wokól mnie:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA, NA NERWY POLECAM VALERIN MITE / ZIOŁOWE Z MAGNEZEM - OK. 9 ZŁ/ ORAZ MELISSANĘ KLOSTERFRAU Z SOKIEM MALINOWYM HERBAPOLU + GORĄCA WODA ! PA, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po o raz kolejny śierdziel ze mną przegrał!!!! Kusił, czaił sie, zaciskał brudne łapy na mojej szyi...ale znów dostał kopa w d u p ę!!!!!" vonk to jest jedna z najgorszych sytuacji , w których papieros nami rządzi ... udało ci się nie palić podczas takich zakrapianych imprez ? to dobry znak :) jestes na dobrej drodze :) Muszę sie wam pochwalić :) dzisiaj mi mija 150 dzień bez szluga :) Jestem z siebie dumny :) pozdrawiam bywalców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×