Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę przed chwileczką co wróciłem ze spacerku ze swoją psinką i chętnie wypiję ty ja zaparzysz to jest super pyszna :D u mnie tez jest szaro i jak by padać zaraz chciało no na razie bo ja tu gadu gadu a kawusia stygnie :D [ lista obecności podpisana ] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea...tucha
Witam wszystkich serdecznie:) Ja również zamierzam pachnieć- od dziś - ponieważ dzisiejszy dzień jest moim PIERWSZYM dniem wolności od smrodu:) Paliłam ponad 10 lat.. ale już mam dość. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się pokonać ten wstrętny nałóg. Pozdrawiam i życzę miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a zarazem żegnam na jakieś 2 tygodnie ;) otóż u mnie urlop , wczasy zagraniczne , i wypoczynek ....... dbajcie o siebie, nie palcie ( ja też nie tego nie będę robił ) no i do zobaczenia jak przylecę z powrotem do kraju.... i pamiętajcie moi znajomi ..... NIE PALIMY ---------> PACHNIEMY .... TRZYMAJCIE SIE , i dbajcie o topik .... jak wrócę chce go widzieć jako pierwszego ;) 🖐️ :D i do zobaczyska jutro mam wylot ;) Turcja , Bodrum i dużo drinów :P zero nikotyny i swieze czyste powietrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia BP :D dopiero co wstałem bo odpoczywam po weselu było superancko :D pachnaca aga 🌼 ojejkujejku 🌼 madziuchna 04 🌼 ja-ka 🌼 ka_ja 🌼 bea… tucha 🌼 witam w pachnacym gronie 🌼 Regres 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..zlosliwiec .. :) witam 3 dni bez dymka - czuje sie coraz bardziej "wolna" :D ...jakoś ostatnio cichutko tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszstkich cieplutko!)))) Ja juz straciłam rachbe ile dni jestem bez smierdzielka...ale juz troche miesiaczkow mineło .....21 lipca mineły 2 latka ...ale trzeba byc czujnym .....bo ten smierdziel na nas czycha i mysli jak nas przechytrzyc....ale tak fajnie jest .....niepalic .......złosliwiec (kwiat)prawda nie ma powrotu do nałogu musimy byc silniiiiiii nie dajemy sie ....pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i trzymam kciuki za nowych walczących z nałogiem...jakie to szczescie ......umiec walczyc ...i wygrac na dokładke ...popatrzcie na ludzi z papieroskami .....oni nam zazdroszczą zebyscie wiedzieli jak bardzo zazdroszczą ...ja tez kiedys zazdrosciłam ludziom ktorzy potrafili rzucic palenie ....a sama walczyłam z roznym skutkiem...ale udało mi sie i jestem szczesliwa czego i wszystkim szczesciarzom zycze ....wytrwałosci w postanowieniu ...dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze dzis ja zapraszam na kawke :) mam dzis urlopik to moge kawke serwowac Nie palę już 555 dni (+ 20g47m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 11117. Będę żyć dłużej o 84 dni (+ 22g10m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 836,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bea… tucha 🌼 zuch dziewczynka 4 dni BP :D 🌼 dudka 🌼 fajnie jest nie palić prawda –prawda :D Dzastus 23 🌼 nie palimy pachniemy sadny dzien 🌼 wielkie dzięki za kawę jest super :D trzy piątki trzy 🌼 🌼 🌼 i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🖐️ sadny dzien 🌼 bea…tucha 🌼 5 dzionków :D super Dzastus 23 🌼 dudka 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 lista podpisana BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 a gdzie się podziały piękne i pachnące dziewczynki 🌼 a chłopaki przystojniaki 🖐️ graba BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 września minął ROK jak jeden dzień :D jestem szczęśliwa z tego powodu bo naprawdę przeleciało :P nie będę ściemniać że nie myślę o śmierdzielu, rzadko bo rzadko ale czasem zatęsknię za dymkiem :P ale oczywiście jest to całkowicie niegroźna tęsknota :D Pozdrawiam wszystkich i naprawdę nie palić to coś pięknego ;) mój bilansik : Nie palę już 366 dni (+ 11g23m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 14658. Będę żyć dłużej o 111 dni (+ 23g28m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 130,64 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobrze
skoro rzuciłas palenie:)to w czy jeszcze mogę Ci pomóc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D Ania.B 🌼 gratulacje nie palić to coś pięknego 🌼 do -- no to dobrze – kim jesteś ? uzdrowicielu :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco :D zlosliwiec 6 dzionek mija :) Wzięłam się ostro za pracke, zatem nie mam nawet czasu myśleć o śmierdzielu, prawie zapomniałam że paliłam :) Pozdrowionka dla WSZYSTKICH - jak miło pachnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea…tucha 🌼 zuch dziewczynka 🌼 6 dni BP to już najgorsze masz za sobą 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D :D :D :D :D :D 🖐️ jak miło pachnieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucilyscie sobie od tak czy dzieki tabletkom jakims albo cusik? ale szczeze... na poczatku tego topiku jeszcze sie trzymalam ale zlamalam sie:( chce rzucic a nie wiem jak:O:O:( ehhhh:( gratuluje wytrwalosci!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witajcie. U mnie kilka dni temu minęło pół roku - NIE PALĘ :) To mój wielki sukces :) Kolejka dla wszystkich ;) Do nowej - ja rzucałam z czymś takim jak biomagnes czy jakoś tak, a tak naprawdę to chciałam nie palić, tego się trzymam :) I ten topik - czytam :) NIE PALIMY - PACHNIEMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.B ---wielkie gratki,duzo usmiechow:):):):):),,cudownie ze nie palisz a rokkkkkkkkkkkk to dla nas przyklad ze mozna NIE PALIC ,,,pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP bea…tucha [kwiatek 8 dni :D pachnąca aga 🌼 do niej podobna 🌼 kaja__ 🌼 ja tam jestem nowa 🌼 dołącz do nas warto BP :D jeżeli naprawdę ale tak naprawdę chcesz rzucić palenie to z nami dasz rade tylko trzeba tu na tym topiku być co dziennie bo to pomaga :D a ze to jest prawda to ja jestem na to dowodem jestem tu na tym topiku parę lat i parę lat nie palę :D a paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie palę już 1610 dni (+ 16g42m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 96641. Będę żyć dłużej o 738 dni (+ 05g39m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 374,99 zł! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palimy,pachniemy:):):):):):) pozdrowka dla bywalcow tego topiku:) zlosliwiec fajnie ze jestes zawsze na posterunku dla potrzebujacych,dla poczatkujacych--usmiech i uklon jestes przykladem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja parę razy zapaliłam sobie fajeczke do piwka i przyłapałam sie na tym, że pomalutku głód nikotynowy zaczyna się we mnie odzywać -przy alkoholu. Więc postanowiłam trzymać mocno sztamę i nie palić' od czasu do czasu, żeby nie prowokowac losu. Najgorsze są tylko chwile kiedy człowiek ' lekko się wstawi' i jest w pubie razem z palącymi znajomymi. Mimo wszystko trzeba mięc jednak zawsze nad soba kontrole nawet w stanie wskazującym;) pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam i dziękuję za kFFiatuszki zlosliwiec:D ... i za słowa które sprawiają, że utwierdzam się w tym iż nie chce już palić :) ...moją "przygodę" ze smrodzikiem zakończyłam z dnia na dzień - bez wspomagaczy typu plastry itd. Myślę, że najważniejsze to CHCIEĆ i dojrzeć do tej decyzji...Zanim nadszedł TEN dzień miałam kilka podejść lecz kończyły się one fiaskiem. Cieszę się, że w końcu udało mi się ten straszny i śmierdzący nałóg pokonać :D...Pozdrowionka no i ... 🌼 PACHNIEMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminek
witam pachnąco :) 27 sierpnia minęło piękne, pachnące pół roku :-) i tak już zostanie, bo ja więcej palic nie będę!!! jestem bardzo szczęśliwa i dumna :) pozdrawiam niepalących i walczących o pachnące jutro. dla pytających: potrzeba samodyscypliny i nierozczulania się nad sobą + kilka zdroworozsądkowych poglądów, np. papierosy nie uspokajają, nie pomagają w koncentracji itp. To mity, którymi się karmimy tak, jak nikotyną. trzymta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rozpoczynamy kilejny pachnący tydzień zapraszam na kawke i pączka Mi wczoraj minęło 9 miesięcy jak pachne Jak jestem z Wami Jej jak to cudownie jest pachnieć Moge tylko żałować że wcześniej do Was nie dołączyłam Oj pammiętam jak Was po cichu czytałam i zazdrościłam ze Wam sie udało jakoś nie mogłam uwierzyć że mi sie uda ale nadszedł dzień że i ja do Was dołączyłam i to był mój wielki i szczęśliwy dzień Wiem jedno ciężko aż nie było choć były i są momenty że śmierdziel w myślach powraca ale to ja mu mówie NIE KOLEGO ja nie chce śmierdzieć :):):) Wiem że można pachnieć i to jest to MÓj bilansik Nie palę już 274 dni (+ 18g41m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 7144 Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 13g46m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 518,34 zł! miłego i pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×