Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Zycze rowniez pogodnych świąt Bozego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku !!!! NIE PALIMY- PACHNIEMY!!!! u mnie nie wiem który dzien...bo juz poprostu nie licze:) nie pale od lutego 14 2009 :) PACHNĄCO ŚCISKAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie wiem który dzien...bo juz poprostu nie licze" vitalijka ja ci powiem który to dzień ? .... to nstp bez nikotyny .......................... nstp wygrany :) bez fajki i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze jubilatki się odezwą :P:D:P i się pochwalą :D że............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa kierowane do mamuśki44 i do jovik ****************** Zdrowych, spokojnych i pelnych rodzinnego ciepła Świąt Bo zego Narodzenia" bo jovik też z nami jest :P:P:P kurcze jovik to cała magia topiku :D stała bywalczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jeszcze świątecznie oczywiście bp. dzięki za życzonka z okazji 100. Lokomotywa pali w domu , śmierdzi jak cholera, ale po nowym roku wyjeżdża to będzie swieże powietrze. Później się odezwę. Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja obiecuję częściej tu zaglądać :) bo ostatnimi czasy coś zaniedbałem ten topik :( korzystajcie ,bo to ostatni dzień świąt !!! ps.to moje pierwsze święta bez papierosa i powiem wam że czuje się fantastycznie z tym faktem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy topikowcy 👄 i ja melduje sie swiatecznie i BP !!! Regres i dla mnie to pierwsze swieta bez smierdziela i jest mi z tym bardzo dobrze, ciesze sie ze wiekszosc z nas nadal sie melduje bo to oznacza ze trzymamy sie dzielnie mimo tego ze po pysznym biesiadowaniu swiatecznym nieraz moze i przychodzi chec na peta Ludziska pozdrawiam Was serdecznie i pamietajcie: NIE PALIMY - PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres....jakie ciepłe słowa, dziękuję Jestem, będę i bylam z Wami, bo przecież przechodziłam to samo, co Wy teraz...kto jak kto, ale były palacz wie najlepiej, co to znaczy rzucać palenie... . Ale sami przyznajcie- warto?? Pozdrawiam i uciekam do gości:) 🖐️. A złośliwiec to chyba tak się objadł, że nie może dojść do komputera:D:D:D Dla wszystkich- buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keti16
Jeżeli po rzuceniu palenia będziecie więcej jadły to tylko na początku , żeby zająć czymś ręce. Potem waga powinna powoli wracać do normy , ale oczywiście trzeba też zwracać uwagę na kalorie i sport oczywiście też jest ważny , chociażby długie spacery to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keti16- no niby tak z tym jedzeniem, ale ja juz nie pale 5ty rok a przybieram i przybieram na wadze, ze 20 kg. przybrałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poświątecznie coz waga to zalezy od organizmu,ja przytylam i waga stanela w miejscu, jesli ktos ma tendencje do tycia to czy pali czy nie tyl bedzie. trzeba tylko sie pilnowac zeby za bardzo nie przegiac :) wbijam bilansik i spadam :) Nie palę już 672 dni (+ 07g51m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 13446. Będę żyć dłużej o 102 dni (+ 17g12m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 849,24 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam 🖐️ melduję się świątecznie BP :D jovik 🌼 tak się objadłem ze musiałem iść na spacerek ze swoją psinką :D ulżyło no i jakoś się doczołgałem z ledwością do komp. :D a z wagą to jest różnie jak więcej podjadam to w gorę jak mniej to wraca do normy :D i wszystko jest OK. :D najważniejsze jest to ze 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem świątecznego dnia drugiego:)Ja jutro już do pracki z rańca:)Ale byle tylko była ta praca to nie narzekam:)Ktoś pracuje,żeby odpoczywać mógł ktoś;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌻 Nie palę już 48 dni (+ 02g31m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 673. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 03g28m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 235,71 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem świątecznego dnia drugiego:)Ja jutro już do pracki z rańca:)Ale byle tylko była ta praca to nie narzekam:)Ktoś pracuje,żeby odpoczywać mógł ktoś;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌻 Nie palę już 48 dni (+ 02g31m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 673. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 03g28m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 235,71 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popalam_19
hmmm czy mozliwe jest aby sie uzaleznic od papierosów paląc od lipca tego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP święta święta i po świętach :D bez śniegu jakieś dziwne te święta zapraszam na kawę 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 popalam _19 dołącz do naszego pachnącego grona :D rzuć te świństwo dopóki nie jest jeszcze za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dołączam do tego byś rzucił/a to świństwo :D pozdrawiam również ciepło i już poświątecznie ;) złośliwiec chodziły plotki że podobno bardzo się objadłeś w święta :P:P:P pozdrawiam cię serdecznie jak i całą tutejszą grupę antynikotynową :D 🖐️ Miłej Niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się nie odzywacie tylko po cichu podczytujecie co ? :D u mnie święta minęły super pachnąco 🌼 obżarstwo i lenistwo :D dzięki Wam wszystkim to już są 🌼 4 pachnące święta BP :D Nie palę już 1723 dni (+ 22g12m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 103435. Będę żyć dłużej o 790 dni (+ 03g10m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 34 650,90 zł! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Regres- bravo:) też słyszałam te plotki o obżarstwie Złośliwca:P Odwiozłam moją studentkę na stancję, dogorywam poświątecznie, jutro znów arbajt:( Pozdrawiam Wszystkie i Wszystkich- ide jeszcze z pieskiem na spacer, potem 2cz. mego ulubionego filmu i spać.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaa....:) kto nie pracuje ten leniuchuje:P Pozdrowienie z pracy:( Nadal BP. Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ale ciszaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! :D jovik 🌼 kto nie pracuje ten leniuchuje :D a kto pracuje ten listę BP podpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się zameldować,dalej pachnąca... wczoraj się napisałam i trafił .... mój wpis... Niestety kompa swojego dalej niemam piszę z chłopaka ale też zbytnio niemam jak pisać jest lekka sprzeczka kto ma siedzieć... Ile nie palę niewiem...wiem że 10 stycznia minie mi roczek jak nie palę.. sądny dzień-----9.20zł.kosztują L&M linki....od stycznia ma być jakaś podwyżka... Farbowana_lisica------dziękuję za to że jesteś kochana...napiszę do Ciebie smsa....👄 nicol------odpiszę napewno także do Ciebie tylko znajdę chwilę idostęp do kompa...chyba będzie to sobota....a na razie dla Ciebie 👄również jesteś kochana.... złośliwiec-----kiedy Ty nie najadłeś się wświęta....w tamtym roku o ile pamiętam też tak było.... reszta też jest kochana i to bardzo....bez Was było by cięzko... pozdrawiam Was...idę 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki madziuchna zaraz poprawie cene w liczniku,teraz mam jakas usredniona,nawet nie pamietam jaka :) a juz wiem 8,70 przy tej cenie licznik wyglada tak: Nie palę już 674 dni (+ 21g59m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 13498. Będę żyć dłużej o 103 dni (+ 02g41m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 871,77 zł! a przy 9,20 tak :) Nie palę już 674 dni (+ 22g01m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 13498. Będę żyć dłużej o 103 dni (+ 02g41m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 209,24 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×