Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to jest mój bilansik Nie palę już 413 dni (+ 21g33m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 10761. Będę żyć dłużej o 82 dni (+ 04g55m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 793,38 zł! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres----- u mnie bylo za dnia -13 w nocy -18,a nad ranem nawet -20 auto kompletnie zamarzlo,tzn drapac nie musialam ale szlo jak czolg doslownie,masakra jeszcze jutro tak ma byc i niech juz sie ta zima skonczy bo uszami wychodzi buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak nie palę kilka dni to osoba z fajką jakaś taka groteskowa mi się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he mojemu slubnemu całkiem maszyna zamarzła i na mojej łasce jest...Ale na łyżwach za to super było. A potm niektórzy przed lodowiskiem ćmokali te swoje faje marznąc w paluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po nowym roku akum zmienialam tak ze nie bylo byka musial odpalic ale za to szedl jak czolg glosno i wszystko trzeszczalo he he a cos ty gdzie w taki mroz grzac sie fajkami,a tak kiedys robilysmy my tez.teraz jak pomysle to na sama mysl niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco ale zimno....brrr.... oto mój licznik Nie palę już 380 dni (+ 00g03m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 11400. Będę żyć dłużej o 87 dni (+ 02g00m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 617,03 zł! kurcze ale duzo bym wypaliła fajek,a jak bym smierdziała....to chyba już wolę tą mrożną zimę niż śmierdzieć jak cap na odległośc... sądny dzień-----wybacz kochana,ale jak zwykle pomyliłam Cię z Anią....to ona miała kłopoty z córką...ty masz już je za soba...faktycznie ostatnio rękę mialaś niesprawną....zresztą widziałam na zdjęciu...ale gafa po raz drugi...jaki wstyd pomylić osoby.... :O :O wybacz.... ------,---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco i BP oczywiscie kurcze ale macie zimno ze az czuje sie jakbym w jakim cieplym kraju mieszkala ( a to tylko Holandia he he) dzis rozmawialam z moja mama i okazalo sie ze u mnie 20 stopni cieplej niz u niej... tu plus 3 a tam minus 17 wiec trzymajcie sie moi kochani cieplutko i niech wam nawet do glowy nie przyjdzie na tym mrozie fajke wziasc do ust bo.... moze przymarznac to smierdzace gowno wam do ust i tak wam za kare juz zostanie :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres----- u mnie bylo za dnia -13 w nocy -18,a nad ranem nawet -20" sądny dzień u mnie jest w podobie :) Na szczęscie dysponuje japońskim samochodem :P i nie mam kłopotów z odpalaniem , ale trzeszczy w nim wszystko tak jak w twoim ;) , no ale to mróz tak czyni . ja lubię zimę ale w odpowiednich proporcjach :P rzucaczka a co nam zima jak na balkon co godz nie musimy.." tu masz 100 % rację :) na szczęście ten okres mamy dawno już za sobą :) nocnie 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinija nawet nie zamierzamy jarać !!!! Ja lecę w czwartek z narzeczoną do Liverpoolu w odwiedziny do jej koleżanki , mam nadzieje że trochę odpoczne od tego mrozu ? :D i przez tydzień nabiorę siły nie byłem nigdy w Anglii , zobaczymy jak tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich cieplutko w ten zimny ranek -25 :D a tak na przebudzenie proponuje kawę :D jovik 🌼 sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 madziuchna04 🌼 rzucaczka 🌼 fragles 🌼 witch 321 🌼 lorika 🌼 Kinja 🌼 Regres 🖐️ graba wymieniłem ostatnią stronę :D ale pozdrawiam całe pachnące grono 🌼 BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim,wpadłam tylko okiem rzucić i uciekam,pa Nie palę już 77 dni (+ 13g30m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 1085. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 07g04m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 380,05 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadam tylko się przywitać i zmykam...lenistwo się skończyło:( Pozdrawiam Was serdecznie, u mnie o 6.40 bylo -21 st. Aż myśli zamarzają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he regres czyzbys miala samochodzik z aisanem ;) ja problemow z odpalaniem nie mam,nawet dostac sie do srodka potrafie w przeciwienstwie do mojej szefowej ktora ma atosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Dziś mój 10 dzień bez papierosa i chyba trzeci bez gum nikotynowych(a to po przeczytaniu książki :) ) Tak jakoś dziś mi łatwiej niż do tej pory,choć ogólnie tak źle nie ma :) Wszyscy piszą o zimie,zimnie ,a u mnie ciepło -8 stopni,nie mieszkam w Polsce ,więc zimę tylko w tv oglądam teraz,szczerze Wam współczuję:(ale choć zimy u mnie nie ma to i tak sie cieszę,że przed dom nie muszę się fatygować żeby palić:D Rzucaczka piszesz ,że śpisz dłużej a ja właśnie zapomniałam jak to być śpiochem,z czego się ogromnie cieszę,teraz taka wypoczęta wiecznie-oby juz tak zostało No to zaliczmy kolejny dzień BP-ale miło!!! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te 8 stopni to na plusie,bo jak tak teraz patrze ,to wygląda jakby myślnik był minusem,a ja najpierw pisze ,że u mnie ciepło ,a potem podaję temperaturę -8 stopni ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci zazdroszcze tej dodatniej temperatury buuu to jakas kolejna epoka lodowcowa normalnie to co sie wyprawia w polsce brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mam dzis nerwowke caly dzien, a jutro kolejny exam, grr -.- z utesknieniem patrzylam dzis na ludzi kopcacych przed uczelnia i myslalam ze dymek ukoilby moje nerwy ale wiem ze to nie prawda... tak wiec 12 dzien BP:) dzis w biedronce widzialam ogloszenie ze od 1 marca maja znow fajki podrozec wiec radujmy sie ze nie bedziemy PALIC JESZCZE WIECEJ KASY! buziam cieplutko wszystkich obecnych i tych nieobecnych też, najwazniejsze ze BP! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 24 dni (+ 18g58m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 743. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 16g20m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 291,90 zł! i jakoś nie mam nic mądrego do powiedzenia- ani głupiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala to na pewno powiesz :) a ja niby mowie cos madrego he he ostatnimi czasy tez weny nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla babeczek cos na umilenie dnia (tudziez wieczoru):) od jakiegos czasu stosuje super peeling domowej roboty na bazie kawy, polecam wszystkim - kawa zmniejsza rozstepy, przebarwienia i ogolnie wyszczupla. do miseczki wsypuje sypana kawke (tak na oko ale lepiej nie przesadzic bo moze troche przytkac odplyw:), do tego dodaje troche oliwy, cynamonu, cukru i zalewam odrobinka wody zeby cukier sie nie rozpuscil do konca! do tego mozna dodac lyzeczke miodu, albo olejku zapachowego, ja dodaje pomaranczowego. No i wymieszac i siup pod prysznicem nakladamy na cale cialko i masujemy! - pachnie super i skora super gladka! :) zeby byl lepszy efekt, jesli robimy peeling w wannie to potem mozna sie w tym zanurzyc jeszcze na troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika Regres ale wam dobrze" lorika wiem :) W Anglii ponoć plusowe temperatury :) złosliwiec dzięki za pozdrowienia i dla ciebie graba 🖐️ he he regres czyzbys miala samochodzik z aisanem" nie wiem co to aisan sądny dzień :p ? ale mam Nissana i nic go nie rusza :P zawsze odpala :) Dziś mój 10 dzień bez papierosa " stylowa moje gratulacje , oby tak dalej , trzymam za ciebie kciuki :) queen of nowhereland i dla ciebie również szacunek za te 12 dni :) mam nadzieje że za miesiac a pozniej rok bedziesz tu z nami :) rzucaczka no no to juz ponad 3 tygodnie :) BRAWO :) WIECZORNIE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Regres i pozostałym za wsparcie,fajnie,że jesteście. Ja chyba z najmniejszym stażem BP,ale mam nadzieję,że już niedługo jeszcze więcej nas będzie. :) Kolorowych snów dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-24 to tem. na dziś rano. Ja pachnąca przez 132 dni. Przesyłam Wam kochani cieplutkie całuski 👄 Pamiętajmy NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻 stylowa 🌻 sadny dzien 🌻 queen of 🌻 rzucaczka 🌻 Regres witch321 🌻 jovik 🌻 fragles69 🌻 pachnąca aga 🌻 lorika 🌻 madziuchna04 🌻 Kinja 🌻 farbowana _lisica 🌻 dudka 🌻 moccka 🌻 Ania.B 🌻 ZŁOŚLIWIEC - ukłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Was witam ciepło w ten mroźny poranek. Mamuśka44 u mnie troszk ecieplej -21 Aj ja chce lato i słoneczko Mam dość zimy , zimna. Jak dobrze ze balkonik nie jest już moim przyjacielem bo bym w sopel sie zmieniła. Jak dobrze jest nie palić HURA> miłego dnia ciepłe czapki szale rękawiczki i na spacerek można iść Aj bez tego nie wychodizć z domku złośliwiec jak tam się czujesz?? Buziaczki ide do pracy papa myśle że autko mi odpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka 🌻 dzięki za pozdrowienia :D U mnie to tak zimno ,ze wskoczyłęm w narciarskie spodnie i tak sobie śmigam do pracy w nich , przynajmniej ciepło w tyłek :) Miłego i cieplejszego dnia dla wszystkich :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam cieplutko :D BP pachnaca aga 🌼 dzięki :D grypa ustąpiła czuję się już dobrze :D przed chwilka wróciłem od lekarza zrobiłem USG Tomografię komputerową już mam jeszcze wynik z krwi i pojadę na badanie kontrolne do onkologa :D mamuska 44 🌼 ukłony w twoją stronę :D Regres 🖐️ graba 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 25 dni (+ 09g51m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 762. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 19g45m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 299,21 zł! No i się zaczyna w domu piekiełko od rana, e h, jak to przeżyć. Wszyscy dookoła tacy szczęsliwi a my ciągle z pazurami do siebie...Stary piprznł dzrzwiami i pewni zapalić poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×