Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

fragles69 Ty goń ja będę uciekać i sukces mamy murowany. Ja dużo kopciłam ale jak patrzę na Twoje ośzczędności... Matko, wyobrażasz socie 100 fajek wysypanych na stole i Ty koło tego z zadaniem sidż i pal.Brrrr Poza tym chyba wiecej aloholu można wypić bo jak przypomnę sobie wczorajszy dzień to aż mi wstyd a jednak rano wstaje i co? kaca nie ma naczynia pomyte / co prawda w maszynie ale same przecież nie weszły/, chata orarnięta i ja w bardzo dobreJ kondycji. miodzio Pozdrawiam w niezielny poranek i wstawać śpichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 30 dni (+ 09g10m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 911. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 23g06m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 357,75 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9,60 za linki ??????????? szok!!! no to kochani musimy podkrecic liczniki na nowe ceny :) beda jeszcze ladniej wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 707 dni (+ 21g44m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 14158. Będę żyć dłużej o 108 dni (+ 03g39m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 795,89 zł! jeszcze troszke i mam 2 latka BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi (odwieczny klopot rzucajacych) to jak przytylam 10 kg tak mi jak narazie zostalo,ale wczesniej bylam za chuda i w sumie planowalam 5 kg przytyc ale 10 to zbytek laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na kawkę Zima powróciła oj nie chce nas opuścić wiecie byłam w piątek na balu karnawałowym i jak patrzałam sie na te kobietki co musza wyjść na dwór zapalić to żal mi ich było i cieszyłam sie że ja jestem pachnąca ze ja nie musze do nich dołączyć Oj ale początki były różne Nikt mi nie mówił na topiku że będzie łatwo bo tak na początku nie jest ale dzięki tym ludzim przyjaciołom z tego topiku wytrwałam, bo oni dawali mi siłe i wiare w to że wtrwam kolejny dzień bez fajki. W chwilach kryzysu to oni mi mówili fajka Ci nie pomoże nic Ci nie da Oj jak ja Wam dziekuje że byliście A teraz życze wszystkim miłej pachnącej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomyśleć, że cena moich ulubionych westów silver także wzrosła. Jeszcze 2 lata temu z tego copamiętam kosztowały około 7 zł a teraz też w granicach 10 zł. Nieźle te cenki poszły ( i idą nadal) w górę. Sądny dzień Trzymaj się kochana i pozdrów zaśnieżone Gliwice;) Mam nadzieję, że Pan Frankiewicz ładnie dba o wasze gliwicke chodniki i drogi i regularnie je odśnieża:D U nas w Gdansku ulice są w miarę ok ale chodniki tragiczne-nie da się chodzić :o Jak mam iść na przystanek autobusowy to chodzę po tym zamarzniętych bryłach śniegu jak pijok..byle by tylko kozła nie wywinąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 właśnie sie dowiedziałam ze jesteś z pięknego miasta Jak ja kocham Gdańsk strasznie mi sie podobaa chodniki masz takie jak ja w KOninie Tez ciężko sie chodzi a o wyjechaniu z parkingu autkiem nie wspomnę Widze ze tak pewnie wszędzie jest Kiedy przyjdzie słonko i to rozpuści . Aj ja chce lato no milusiej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to może wkleje jeszcze mój bilansik Nie palę już 420 dni (+ 22g34m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 10944. Będę żyć dłużej o 83 dni (+ 14g28m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 857,91 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
dziś śniło mi się że z mężem byliśmy na imprezie i paliliśmy, a ja płakałam i wydawało mi się że cos strasznego się stało tak jakby ktoś umarł. Obudziłam się z krzykiem w nocy, mąz myślał że to przez wysoką gorączkę majaczę a ja płakałam bo mi sie wydawało że to było naprawdę. Boże jak człowiek przez swoją głupotę sie męczy. Dodam że mój ślubny rzucił rok temu, przyszło mu to łatwo (tak mi się wydaje), do niego nie pasowały papierosy, palił też mniej ode mnie ale w nałóg wpadliśmy razem na studiach oj... str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca Aga no dzisiaj w Gdańsku takie słoneczko jest, że gdyby nie ten śnieg za oknem miałabym wrażenie , że jest już lato;) Pozdrawiam ciepło:) Chyba trzeba skorzystać z tego i na jakiś spacerek wybrac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termometr za oknem też mam w takim durnym miejscu wystawiony -słońce na niego świeci i pokazuje mi 25 stopni powyżej zera!:D Moi drodzy..słoneczko za oknem, 25 stopni dodatniej temperatury no nic innego nie pozostaje mi jak wskoczyć w krótkie spodenki i krótki rękawek i nad morze wyskoczyć:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julenko moja kochana 😘 chodniki z tego co widze to zalezy gdzie,ja generalnie jezdze nie chodze wiec nie bardzo zwracam uwage ale ulice glowne przejezdne a boczne tez w miare wiec nie ma zle :) masz optymistyczny termometr :) marzy mi sie 25 w plusie oj marzy a wogole to jakis grypon mnie lapie i wszystkie kosci bola ;/ glownie te po urazach ;/ buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP anonimowa palaczka
Witam..dzisiaj 20-ty dzien bez smierdziela:) Wczoraj troche poimprezowalam i jestem dumna, nie zapalilam:) Za to moj chlop sie zlamal:(... za reke nie zlapalam ale wyczulam od niego "smroda". Mam nadzieje, ze nie wroci do nalogu bo i mi bedzie d.d.d ciezej:( Poki co wole nawet tak nie myslec!! Damy rade - co mamy nie dac! :) 3mam kciuki za siebie i wszystkich rzucaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stary też wczoraj dał ciała ale staram sie nie robic z tego problemu. I tak widzę, że mi zazdrości bo ja właśnie zaliczam czysty, pachnący miesiąc, he he jeszcze tylko 11 i będzie rok. Wczoraj, jak sprzątałam po moich palacych gościach, jak widzialam te popielniczki, to mimo, iż byłam pod poważnym wpływem, to zgroza... jak to śmierdzi! A ile oni naprodukowali tych petow! A były momenty, że im zazdrościłam. Ale oni mi zazdrościli cały czas i to powinno nas trzymać - my już spory kawałek drogi mamy za sobą. Bilansik Nie palę już 30 dni (+ 21g23m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 926. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 01g54m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 363,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam jak zwykle bp. SmerfetkaG. to ,że palę we śnie niekiedy jeszcze teraz miśię śni, jest to bardzo męczące, ale to tylko sen nie rzeczywistość. lorika - z tym jedzeniem to u mnie jest tak, jak się wkurw... to wszystko co jest w zasięgu ręki do jedzenia to wszamam, jeśli spokój to pilnuję diety, więc jestem w sumie na chutawce. Waga hm ... na początku nawet spadła, no a teraz paski się wcinają troszkę w pasie. Naprawdę nie jem tłusto, staram się odżywiać zdrowo, jogurty 0%, wędliny odtłuszczone, mięso kurczaka czy indyka. Najgorszą bolączką są słodycze. Najważniejsze jest , że nie palę i pachnę czego zazdroszczą mi moje kumpele, oczywiście nie mówiąc mi tego wprost., ale ja widzę ich miny i to mi wystarczy. Jedna to czeka znowu na moje potknięcie. rzucaczka trzymaj się i mobilizuj starego do abstynencji papierosowej, ja mojej lokomotywy nie mogę namówić on nawet nigdy nie próbował rzucić, no ale go teraz nie ma więc mam czyściutkie powietrze. A teraz dla całej stronki ślę pachnące kwiatki : smerfetkaG 🌻 madziuchna 🌻 jovik 🌻 złośliwiec 🌻 rzucaczka 🌻 fragles69 🌻 sadny dzień 🌻 za niedługo będziesz miałą 2 latka pachnąca aga 🌻 Julka85 🌻 lorika 🌻 AP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 31 dni (+ 07g43m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 939. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 04g16m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 368,81 zł! Kurna, zaczęłam drugi miesiąc, jak to dumnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaczka------- u mnie nie ma taryfy ulgowej,gosc nie gosc,guzik mnie obchodzi chcesz palic to wypad z domu,w mieszkaniu panuje calkowity zakaz palenia :) tak mamuska------- dokladnie 23 lutego stukna mi 2 latka :) jak ja do tego doszlam nie mam pojecia ale jak pomysle ze gdybym teraz zaczela znowu palic i potem znowu tak sie meczyc zeby rzucic to az mnie ciary przechodza,nie wart pac palaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... U mnie niestety nic lepiej,nie pale 15 dzień,ale mysli wciaz sa... Dalej wszedzie widze fajki,w nocy mam koszmary,wczoraj mi sie snilo ze bylam na jakies imprezie i palilam ogromne ilosci ..... Jak ogladam tv tez wszedzie papierosy... Oczywiscie wytrzymuje,ale czy dam rade?? Czytajac to co piszecie ,mam nadzieje ze tak.. Zazdroszcze tym co nie pala juz przynajmniej 2 miesisace,i maja to za soba... Jejku!!! jaki czlowiek byl glupi,po co zaczynal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nadchodzi moment ze wstaje i chce wyjsc zapalic(bo nie palilam w domu),co mam robic zeby zajac mysli czym innym???? Mam jeszcze tak ze wstaje i chce wyjsc,miotam sie,nie wiem co ze soba zrobic,zaczynam zalowac ze rzucam...jednym slowem koszmar..... I czasami wpadam w taki "trans" ze teraz kiedy rzucam ,nic mnie w zyciu juz przyjemnego nie spotka,ze to juz koniec....jak nie pale to zrobic z reszta zycia.... Przeciez cos tu jest nie tak??? czy ktos tez tak mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
znowu mi sie śniło że palę, aż zmęczona wstałam, czasem jak coś zjem to się zrywam taka szczęśliwa że teraz to ja idę sobie...... no właśnie zawsze po jedzeniu chodziłam zapalić a teraz do mordy wkładam cukierka miętowego. Mój ojciec który rzucił palenie z 15 lat temu mówi że do tej pory czasem mu się śni że pali. najbardziej boje się soboty bo jest impreza i kulig spora część osób palących, tego jednego peta co jeszcze trzymam to rzucając palenie zostawiłam go sobie właśnie na tą imprezę, oj wiem że to złe podejście. Bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie to forum daje mi siłę jak mi się śni że palę to płacze w nocy bo co ja wam teraz napisze, że wymiękłam??? Buziaki Poazdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
enigma 1 ja tez tak mam, strasznie mi brakuje smroda , wino mi nie smakuje, jedzenie tez nie .... nic mnie nie cieszy, nawet sobotnia impreza no bo co to za impreza bez papierosa, czuje się jakby mi ktoś zabrał przyjaciela najlepszego jakiego miałam... Boże daj nam siłę... nie wiem może w kościele jakąś krucjatę podpisać bo jestem pewna że w sobotę zapalę nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
Witam wszystkich pachnąco :) lorika ja również miałam wczoraj i przedwczoraj kiepskie dni, bardzo mi się palic chciało, chyba pierwszy taki raz odkąd rzuciłam a nie palę juz prawie miesiąc. enigma ja też czasem miewam momenty że "a teraz idę zapalić" i za chwilę bum, czasem tak realne że masakra ale im dłużej nie palisz tych momentów jest mniej, trzymaj się:) smerfetka jeśli zapalisz w sobotę to popłyniesz i nie skończy się na jednym a potem będzie trudniej, musisz wybrać :) Nie palę już 29 dni (+ 14g49m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 355. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 17g09m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 159,04 zł! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak sie ciesze(bez urazy) ale myslalam ze dzieje sie cos ze mna niedobrego...i jest mi lzej ze nie tylko ja mam takie schizy.. Ja czuje to samo,wydaje mi sie ze to "koniec"wszystkiego bo nie pale... Ja tez sie boje panicznie czy dam rade,bije sie i modle bo naprawde nie chce juz palicccccc I pisze to samo -----niech ktos tam na gorze da nam sily----- Caly czas siedze w pracy,i caly czas mysle o papierosach,i jak ktos wychodzi zapalic szlag mnie trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma Ty się ciesz z tego
ze już zrobiłaś pewne kroki w imię "lepszego jutra" ja niestety ciagle siedzę i palę i wiem, że źle robię ale jakoś nie mogę przestać. Nie załamuj się, Ty jesteś już na właściwej drodze......inni mają gorzej bo wciąż są w tej niewyobrażalnej matni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaG
mucha-nie-siada wkurzyłaś mnie jak możesz tu nam pisać że włśnie siedzisz i palisz papierosa, chcesz żebyśmy ci zazdrościły ??? więc powiem Ci że TAK JESZCZE CI ZAZDROSZCZĘ !!!!! ale mam nadzieje że niedługo będę wolna od smroda. a Ty koleżko lepiej sie przyłącz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetgo G
nie dramatyzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah SMERFETKAG----BRAWO!!!! Nie pamietam kiedy sie ostatnio usmiechnelam,ja tez sie podenerwowalam,bo po cholere ten ktos w ogole tu pisze!!! A swoja droga imponuje mi twoja szczerosc. I mam nadzieje ze naprawde kiedys sie uwolnie od smroda,bo na razie jak wchodze do sklepu po bulki,to najpierw moj wzrok przyciagaja papierosy!!! jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×