Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdrawiam podpisuje liste BP jovik 馃尲 sadny dzie艅 馃尲 rzucaczka 馃尲 enigma1 馃尲 tristia 馃尲 nie pal膮ca nie 艣mierdz膮ca 馃尲 mamuska44 馃尲 pachn膮ca aga 馃尲 po100je 馃尲 Desido 馃尲 na co czekasz do艂膮cz warto :D za potrzebuj膮cych trzymam 2 wolne nie zaj臋te 艣mierdzielem kciuki BP wymieni艂em tylko z ostatniej strony ale pozdrawiam Wszystkich http://www.paczekdlaciebie.pl/263802 :D smacznego :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werona40
Ja ci膮gle pachn臋 , w domu ospa, c贸rcia krosty ma nawet na ustach , podeszwach , podniebieniu , nie wspominaj膮c o miejscah intymnych. P艂acz臋 razem z ni膮 i przeklinam , 偶e jej nie zaszczepi艂am. Teraz tylko czekam kiedy zaraza dopadnie mojego m艂odszego synka. Kochani nie palimy!! I zaszczepcie na osp臋 wasze dzieci je艣li dot膮d nie chorowa艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich Pachn膮cych-:) Enigma mi te偶 na pocz膮tku by艂o 艂atwo dopiero p贸偶niej ci膮gle chodzi艂 za mn膮 ten jeden fajek... Chyba najgorzej by艂o w 2 miesi膮cu...ale to minie uwierz mi...Nie pal臋 prawie 5 m-cy i teraz ju偶 prawie nie my艣l臋 o fajkach bo wiem 偶e nie mog臋 sobie pozwoli膰 nawet na maszka... To musisz sobie zakodowa膰....nawet jednego fajka... Ja pali艂am du偶o 2 paczki wi臋c uwierz naprawd臋 bedzie lepiej... Teraz zmagam si臋 ze swoj膮 tusz膮 ...je艣li rzuci艂am fajki to uda mi si臋 i kilosy...Chce my艣le膰 pozytywnie... Mamu艣ka zdr贸wka Ci 偶ycze... Ale ten czas leci nied艂ugo ju偶 p贸艂 roku nam zleci... Pachniemy:-) Nie pal臋 ju偶 151 dni (+ 17g13m31s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 6068. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 46 dni (+ 08g35m47s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 3聽034,35 z艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAJCIE.32 -dzie艅 BP.Wczoraj przesz艂am pr贸b臋 wytrzyma艂o艣ci.Mianowicie,24-godziny w samochodzie. M膮偶 jest kierowc膮,dzieci maj膮 ferie wi臋c do babci,a ja z m臋偶usiem , kt贸ry pali jak parow贸z na przeja偶d偶k臋 po kraju.Noc - koszmar,ale da艂am rad臋.W dzie艅 ju偶 by艂o lepiej,m膮偶 si臋 ogranicza艂 i prze偶y艂am bp.Ubrania do prania zaraz po powrocie,,kiedy艣 nie czu艂am tego SMRODU!!DZI艢 JESTEM PACHN膭CA.Pozdrawiam was dziewczyny i trzymam kciuki.My艣l臋 ,偶e warto wytrzyma膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej,rzucaczka.moja waga - 79kg. a najwi臋kszym marzeniem 65kg.zawsze by艂am pulchna.ale latem wa偶y艂am nieca艂e 70kg.na mnie zima robi swoje za ma艂o mam ruchu.Rzucenie palenia to + 4kg.w miesi膮c.(DLA MNIE TO REKORD) ale nie poddam si臋.P艂uca mam czyste,wi臋c pora na m贸j ca艂y organizm.Czyta艂am 偶e to pomo偶e te偶 mojej przemianie materii,spr贸bowa膰 zawsze warto.moja dieta polega na jedzeniu kaszy gryczanej,jaglanej j臋czmiennej.A dieta optymalna to czasem nie jest dieta dr.Kwa艣niewskiego? Jeszcze nie zacz臋艂am,wiesz ostatki - mog臋 si臋 skusi膰 na ma艂e co nieco,a nie chcia艂abym przerywa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Kolejny "pachnacy" dzien,spokojny nawet,jutro mnie czeka duuuza impreza i "test sprawnosciowy" hah.. ewa1759--A na czym polega dieta,ty bedziesz tylko sama kasze jadla? Hm ,mimo ze prawie miesiac juz nie pale ,wczoraj przeczytalam ksiazke Allena Carra....cala w jeden wieczor(dlugi) Moje wrazenia----przeczytalam ja z ciekawosci,nie moglam uwiezyc jak przeczytanie moze pomoc rzucic palenie,jestem w szoku,ksiazka jak dla mnie literacko do niczego,ale przekaz super,i co najwazniejsze dziala,polecam osobom ktore chca rzucic,nie chca przytyc,czytajac ja zdacie sobie sprawe po co paliliscie,i jak latwo i przyjemnie jest nie palic bez zamiennikow!!! I wspomagaczy,nie ma czegos takiego jak glod nikotynowy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Kochani. wczoraj po wypiciu butelki wina i kilku kielonk贸w w贸dki nie skusi艂am si臋 na papieroska. nawet wychodzi艂am z pal膮cuymi na taras, ale nie nie nie, nawet nie korci艂o ^^ kolejny pow贸d do zadowolenia. dzie艅 35

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja stwierdzilam ze mam jednak troszke za duzo i powzielam kolejne wyzwanie (trudniejsze niz fajki ;) ) nie jesc pierwszego sniadania tylko drugie i nie jesc kolacji,ostatni posilek 16-17 i mniej piwa :) ciekawe co mi z tego wyjdzie. rzucajac fajki dalam sobie przyzwolenie na 5kg na plus ale nie na 10 kurde ;/ zlosliwiec jak to bylo z tym octem??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalc贸w pachn膮cego grona 馃尲 podpisuje list臋 BP :D sadny dzien 馃尲 ten ocet jab艂kowy pi艂em raz dziennie :D tylko to ma by膰 JAB艁KOWY ---- a nie spirytusowy---- ze nie jest dobry w smaku to 2 艂y偶eczki octu jab艂kowego firmy KAMIS plus 艂y偶eczka miodu 偶eby by艂o smaczniejsze rozrabia艂em wieczorem :D w p贸艂 szklanki wody i to wszystko wypija艂em z samego rana nadczczo i nic nie jad艂em do pierwszego 艣niadania kt贸re spo偶ywa艂em o godz. 10 :D mi pomog艂o i Wam wszystkim 偶ycz臋 tego samego :D Przyjaciele troch臋 samozaparcia, bo naprawd臋 nie pali膰 to jest cos pi臋knego by膰 wolnym cz艂owiekiem nie zale偶nym od 艣mierdz膮cego na艂ogu :D inne 偶ycie inny pachn膮cy 艣wiat 馃尲 nie palimy pachniemy 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
enigma1 - jutro trzymam za ciebie kciuki... mocca - jestem pe艂na podziwu dla ciebie,wielki szacun ja bym nie da艂a rady po alkoholu....a ty jeszcze na tarasik z pal膮cymi....czytam sobie i tak my艣l臋 偶e mo偶e to dobrze 偶e mam m臋偶a kierowc臋.偶adnych niespodziewanych imprez z alkoholem,nikt i nic mnie nie kusi....ale z drugiej strony - dzi艣 艣pi臋 sama (wczoraj wr贸ci艂 dzi艣 pojecha艂) i powiedzcie mi jak tu nie ty膰 ....a mo偶na by by艂o te kalorie w przyjemny spos贸b spali膰 prawda??? Ocet JAB艁KOWY mo偶na stosowa膰 przy odchudzaniu 3 razy dziennie przed posi艂kiem po 2 艂y偶eczki na szklank臋 przegotowanej wody

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
miodek odpada - mam alergie kurde ja jadalam pierwsze sniadanie o 6.00 drugie o 11.00 potem obiad i kolacja i piwko i paluszki a objetosc rosla ;/ kupie sobie taki ocet i sprubuje a to nie jest szkodliwe przypadkiem?? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sadny dzien my艣l臋 偶e nie jest szkodliwy. Poleca go Micha艂 Tombak w swojej ksi膮偶ce i dr.G贸rnicka r贸wnie偶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S膮dny Dniu kochany 馃尲 ]kiss]przy艂anczam si臋 do Ciebie. Ostatni posi艂ek 16-17, nie je艣膰 pierwszego 艣niadania aleZpiwkaniezrezygnuje:D. Ja by艂am chudzinka a偶 za chuda teraz przyty艂am i to tez mia艂o by膰 5kg i nie wi臋cej! Najbardziej wkurzaja mnie moje problemy z trawieniem...moja przemiana materii spowolnila sie i te偶jak cos zjem to mam brzuch jak balon i mnie boli. Burczy mi w brzuchu nawet jak nie jestemg艂odna-m贸j brzuch ca艂kowicie zg艂upia艂;)..no ale jest to jednak m臋cz膮ce (najgorzesze s膮 te b贸le)..zastanawiam sie czy nie jest toprzypadkiem zespol jelita drazliwego. Pozdrawiam Wszystkich!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
te偶 mam tak膮 fajn膮 kobitk臋 na studiach, kt贸r膮 bardzo ostatnio polubi艂am;) i kt贸ra ci膮gle na fajk臋 wychodzi. Ostatnio zapyta艂am si臋 ile juz pali.Powiedzia艂a,偶e 25 lat pali paczke dziennie i nie mia艂a ani jednogo dnia bez fajki i nigdy nie my艣la艂a i nie my艣li o rzuceniu palenia. Ja jej powiedzialam ze tyle spalila fajek ze moglaby sobie juz jakiegos fajnego mercedesa zakupic a ona na to: -'ja juz mam mercedesa' i wskazala mi fajnego merca na parkingu ;):D Powiedzia艂a mi te偶, 偶e je艣li mia艂aby rzuci膰 palenie to tylko przez psychiczny magiel m贸zgu. Mo偶e jej podrzuci膰 ksi膮zke Alana Carra?;) a tak swoj膮 drog膮 pomy艣la艂am sobie kurna... sporo kobitka pali艂a i pali i dlugo i nie miala nigdy ani jednej mysli zeby rzucic te faje? az mi sie wierzyc nie chce..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja boj臋 si臋 troch臋 tego octu jab艂kowego bo to mi si臋 kojarzy z jakim艣 wewn臋trznym wypalaniem organizmu - z czym艣 偶r膮cym;) Musz臋 sobie jeszcze w necie troche wiecej przeczytac na jego temat. No nic uciekam juz spac;) Dobranoc Ludziki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie! Kolejny dzien zaliczony,imprezka dzisiaj wieczorkiem zobaczymy,ale jakos jestem pewna siebie,choc jak wiemy "licho" nie spi... Co do diety,kasza i tylko kasza...niestety zgadzam sie tam z jedna forumowiczka,zadnego bialka,tluszczow,witamin,weglowodanow,niestety nie praktykowalabym tego,nie dosc ze bozbywasz sie tylko wody z organizmu to jeszcze jej tak malo pijesz przy tej diecie... Ja tez kiedys stosowalam diety,chudlam,jak gram przytylam znowu dieta i tak w kolo macieja...od 2 lat nie stosuje zadnej diety,waga stoi,ja wyeliminowalam z jadlosopisu---wszystkie fast-foody,ziemniaki,chleb,soki,cola,itp...calkowicie przestawilam swoje nawyki zywieniowe,nie jadam kolacji,jak jestem mocno glodna to zjem tylko owsianke np,jem regularnie,choc przyznaje ze ciezko pilnowac godz posilkow jak sie pracuje caly dzien,ale daje rade....A tak to jem normalnie wszystko inne,sniadania,obiad---np mieso i duuuzo surowek,zupy,ryby,a kasze owszem tez i duzo bo bardzo lubie,pije tylko wode niegazowana,herbate zielona i czerwona,kawe,i nie cukruje nic..... Przepraszam ze tak sie rozpisalam szczegolnie dlatego ze to nie jest tematem kafe,ale ja po licznych roznych probach odchudzania doszlam do wniosku ze wystarczy zmienic swoje zywienie i bedzie dobrze,dodam ze czasami mam tez ochote na chleb jakis ciemy to sobie kupie i zjem ,jak czasami z rodzinka jedziemy na pizze,to tez sporadycznie zjem,choc tak przyzwyczailam juz swoj organizm do zdrowego zywienia ze nawet nie mam ochoty juz na takie jedzenie... I od 2 lat nie mam problemu z niczym----wag膮,przemiana,zlym samopoczuciem....... Nie wiem moze ta dieta z kasza jest dobra na oczyszczenie organizmu ale nie na odchudzanie,poniewaz tluszcz i tak zostaje w organizmie,z reszta kazdy z nas ma inny organizm,i inaczej na wszystkie tego typu diety reaguje...a na przemiane polecam jesc w miare regularnie,sliwki suszone,otreby,siemie lniane,ja do wszystkiego to sypie,tak samo sliwki suszone,dodaje do bigosu,i nadziewam czesto miesa nimi,i nie mam problemow...... Uch ...oki koncze,mam nadzieje ze nikogo nie urazilam,ale chcialam sie tylko podzielic jak mozna fajnie,zdrowo,i przyjemnie zyc nie katujac sie dietami(bo dla mnie jesc tylko kasze i niccc wiecej to katowanie) A ja za 4 dni bede czcila rowny miesiac bez papierosa!!!!! Pozdrawiam wszystkich i wytrwalosci zycze!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hah julka85---dobre to z tym mercem!!!! A owszem,ksiazka Allena Carra jak najbardziej zrobi jej :pranie mozgu: Moje jeszcze jedno spostrzezenie to takie ,ze ta ksiazke trzeba naprawde przeczytac,to znaczy nie pobierznie tylko uwaznie!!!!! Tak wiec dla takich "mocnych" polecam....ja ja przeczytalam z czystej ciekawosci i nie zaluje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie pale od pierwszego stycznia dzieki ksiazce Carra to moja druga proba. Ciesze sie bardzo i czuje doslownie tak jak napisal w ksiazce, papierosy wydaja mi sie obce jakbym ich nie palila. Rzucaczka chcialabys troche schudnac, zacznij od oczyszczania organizmu, poczytaj fora o glodowce leczniczej, czy ksiazce Malachowa. Ja wlasnie od lat walcze z moimi doslownie kilkoma kilogrammami nadwagi i zainteresowalam sie tym tematem. W sumie nie mam czasu myslec o paleniu bo caly wolny czas spredzam na poszukiwaniu wiedzy i jej zasosowaniu w celu odtrucia i usprawnienia organizmu. Wtej sytuacji palenie wydaja mi sie kompletnym idiotyzmem a papierosy powoduja u mnie wstret. Wystarczy,ze juz nieprawidlowa wspolczena dieta truje a gdzie jeszcze te smierdziele. Mysle, ze to dobry pomys zwrocic sie w kierunku wnetrza swojego ciala a ochota na palenie wtedy zniknie jak sie dobrze zastanowimy. Jak ktos chce to na e-maila moge wyslac obie ksiazki Carra i Malchowa. GG 12286984

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 - melduj臋 si臋 : Nie pal臋 ju偶 150 dni (+ 02g25m42s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 4503. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 34 dni (+ 09g33m23s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 1聽801,21 z艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ewa1759----dzieki za odzew :) jutro wybieram sie na zakupy to popatrze za tym octem julcia ja tez takie dziwne wrazenie odnosze :) w koncu to kwas octowy :) a ja jestem chemikiem he he

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
johannaDE---ktos tu na topiku mial w euro nie wiem czy nie misiek,ja licznik bralam z 509 strony topiku ale potem ludzie zaczeli sie skarzyc ze z wirusem wchodzi wiec nie wiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, 馃尲 moje ostatnie dwa dni to jaka艣 katastrofa. 馃槶 Brak humoru, z艂o艣膰 na wszystko, jaka艣 depresja. Nic mi si臋 nie chcia艂o, najlepiej to jak siedzia艂am i patrza艂am przed siebie. :( Dzisiaj ju偶 lepiej. :) Ci膮gle chodze g艂odna. :( Jak ju偶 co艣 zjem to jab艂ko, pomara艅cz albo marchewke. Boj臋 si臋 ze przytyj臋. Mimo tych wszystkich negatyw贸w dzisiaj mija 13 dzie艅 BP 馃尲 Jestem pachn膮ca :) i naprawde si臋 ciesz臋 przechodz膮c obok sklepu z 艣mierdzielami, 偶e nie musz臋 kupowa膰 :) Dzisiaj za zaoszcz臋dzon膮 kas臋 kupi艂am super bluzke :) :) :) pozdrawiam wszystkich 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj :) tak najlepiej kupic sobie za to cos ladnego,cos na co palac nie mozna bylo sobie pozwolic ja zainwestowalam w dosc wysoki abonament ale za to z super komoreczka :) a teraz juz prawie dwa latka BP stuknely

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam i melduje sie pachn膮co 馃尰 Nie pal臋 ju偶 472 dni (+ 08g37m51s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 9447. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 72 dni (+ 03g59m07s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 3聽778,87 z艂! Cambri wszystko minie nadmierny apetyt zniknie... byle do wiosny te偶 ta zimowa chandra przecie偶 nas dotyka ile mo偶na znosi膰 zime 馃尰 馃尰 馃尰 mnie trzyma艂o do miesi膮ca potem sporadycznie a teraz za 偶adne skarby nie chce wr贸ci膰 do na艂ogu palenia mamu艣ka 44 gratuluje okr膮g艂e 150 dni BP 馃尰 馃尰 馃尰 pozdrawiam serdecznie wszystkich pachn膮cych 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie w ten szczeg贸lny dzie艅 zakochanych 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 偶ycz臋 mi艂ego dnia :D BP

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuj臋 wszystkim za wsparcie 馃尲 dzisiaj 14 dzie艅 BP :) Jestem pachn膮ca :) 馃尲 w dniu zakochanych 偶ycz臋 wszystkim du偶o ciep艂a i mi艂o艣ci 鉂わ笍 no i oczywi艣cie kolejnych dni BP 馃尲 znalaz艂am taki licznik, mo偶e si臋 komu艣 przyda :) http://www.sidetravel.pl/smoke/RP.exe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wczoraj 43 dzie艅 bez 艣mierdziela i ...pad艂am. Szkoda gada膰. Zaczynam od nowa tylko kiedy???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×