Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość peciara
Zapamiętaj nic się nie dzieje przypadkiem, jeżeli masz myśl o przestaniu palenia papierosów to znaczy, że w tobie już decyzja zapadła i czeka na zaakceptowanie przez Ciebie. Zrób to jak najszybciej, bo wtedy jest najłatwiej idziesz za impulsem INTUICJI mówisz jej TAK i Ona ci pomaga w uwolnieniu od nałogu.Tylko ja zawiniłem zaczynając palić i tylko ja mogę to naprawić,nie oddam innym władzy nad sobą; papierosom, tabletkom, psychologom, to ja decyduję i rzucam palenie i nikt mi w tym nie przeszkodzi, bo nie ma takiego prawa.O ile ktoś Ci powie; nie teraz, nie tak, wierz mi nie jest to przyjaciel.Skutków rzucenia palenia takich jak zaparcia,lub nudności nie mają ci co nie wiedzą że takie coś istnieje, a jeżeli się pojawią, to jest oznaka że ty już nie jesteś palaczem,ty już jesteś wolny/na od nałogu, trucizny.Życzę powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. I.. tyle Bez wkładu własnego, bez zobowiązań. Dla osób mających dostęp do internetu. Polska firma, wypłacalność gwarantowana (dane o wypłacalności z 22.09.2018) Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peciara
Obejrzyj film ''JEDNA ZASADA, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ WSZYSTKO! Kochaj Życie!''- globtrek.pl Zacznij żyć tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola
Mój mąż, straszny nałogowiec, pierwsza rzecz po obudzeniu to papieros. Od tygodnia nie pali, łyka Tabex. Mam nadzieje ze tym razem da radę. Trzeba myśleć: nie palę ! I jakoś przecierpieć najtrudniejszy okres. A potem juz nigdy w życiu ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Rzucanie palenia jest trudne, ale podziwiam, że po tylu latach próbujesz to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllka8812
Warto. Ja też zamierzam i dojrzewam do tej myśli coraz bardziej. I ktoś wyżej wspominał o tabletkach Tabex, właśnie słyszałam, że to skuteczna kuracja, no i te tabletki małe, dobrze że nie kapsułki, bo tych to bym nie połknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tabletki tabex i mnie jakieś drastyczne skutki uboczne minęły . Może dlatego ze w swoim składnie posiadają cytyzyna a nie nikotynę i nie uzależniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIŚ
Hm, a jak to Wam się udało? Mój mąż pali od dawna, ale niestety, nie powinien, ponieważ szkodzi to jego sercu. Oczywiście mnie w tym zagadnieniu nie chce słuchać, ani lekarzy. Myślę nad tabletkami Tabex, które mogłyby mu w tym pomóc. Korzyści z rzucenia palenia w jego wypadku są tak duże, że będę go nadal naciskać. Muszę zbudować jego silną wolę i chęć walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warenoczja
Temat strasznie stary ale mimo wszystko popularny. Moim zdaniem warto sobie pomagać jakimiś plastrami antynikotynowymi, ale gumami żeby zmniejszyć głód. Niestety nie obejdzie się bez głodu nikotynowego, co najwyżej można go zmniejszać, ale mimo wszystko swoje trzeba wycierpieć. http://www.e-rafael.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwiec
ja nadal bez śmierdziela :D powiem szczerze warto się trochę pomęczyć :D bo nie palić to coś pięknego :D od 08-04-2005r.BP paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i wam wszystkim też się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza901
Ja nad sobą pracuję i rzucę w końcu to świństwo. Tabex kupiony, silna wola wypracowana, czas się zabrać do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnaca
Bardzo trudno rzucić palenie jeśli jest się nałogowym palaczem. Mnie pomogły plastry. Zmniejszałam w ten sposób ilość nikotyny w organizmie. Jeszcze jest ciężko, ale już dwa mies. nie pale. Mam bóle mięśni w nocy, bezsenność, ale to stopniowo mija. Teraz czuje więcej zapachów, no i włosy nie śmierdzą. Jestem na dobrej drodze. Trzymam kciuki za rzucających fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJacekk88
Ja zdecydowałam się na kurację z tabexem. Nie palę i czuję się się dobrze, ale sama kuracja nie była łatwa. Trzeba naprawdę chcieć rzucić żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Paliłem 20 lat paczkę dziennie. Podejść do rzucenia palenia miałem kilka razy z marnym skutkiem. W głowie co jakiś czas świdrowała myśl - rzuć to, nie pal. Któregoś dnia wstałem w dobrym humorze, pogoda była nawet ładna. Pomyślałem, że spróbuję. Poszedłem wtedy do apteki i kupiłem tabletki Tabex. Udało się i nie palę od 4 miesięcy na razie, co jest sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEllizzka
Tabex też polecam, ja własnie rzucam i biore te tabletki, nie pale juz 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Dasz radę - bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHubertus
A jak to jest kiedy zaczynam kurację z tymi tabletkami? Jak je wprowadzić? Jak się przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusskaijuz
Jak zaczynałyście? Jak się mam nastawić? co mnie czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gaja
Odezwał się guru tego topiku złosliwiec. Kiedy w lutym rzuciłam palenie , przeczytałam cały topik.Dzięki złosliwcowi i innym było mi łatwiej.Bardzo mi to pomagało. Mimo że minęło tyle lat mam wrażenie jakbym was wszystkich znała i tak jak kiedyś złosliwiec ja też po pracy odrazu zaglądałam na topik.Dzięki wam przetrwałam najgorszy czas i nie palę do dzisiaj.Złośliwiec, podziwiam za wytrwałośc i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollaxx
Rzucałam z Tabexem. Nie było lekko, dziwnie się czułam, czegoś mi brakowało i trudno było przezwyciężyć to uczucie. Udało się, był to męczący i trudny czas, ale wsparcie bliskich czy ludzi z pracy jest nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wspomóc się tabletkami albo plastrami. Ja brałam tabletki tabex wiec mogę ci polecić . Mi pomogły na początku moich zmagań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola74
Ktoś jest chętny na wspólne rzucanie od poniedziałku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola74
Postanowione, rzucam od jutra. A panikę od 15 lat.Aż się boję co będzie. Niestety to nie moja pierwsza próba.. Każde wsparcie się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniabel
No i jak tam, Karola? Też o tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola i jak? to było tydzień temu, a ja chce od jutra...palę też ponad 15 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszo
Chcę rzucić palenie i to bardzo. Już raz mi się udało nie palić ok miesiąc, rzucałem z dnia na dzień, potem wróciłem do papierosów i znowu próbowałem rzucić, kupiłem tabex bo znajoma mi poleciła, że te tabletki tłumią głód nikotynowy. Wiem, że nie chcę palić, wiem, że fajnie było być niepalącym, jednak brak mi silnej woli. Ale nie poddaje się walcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniabel
Startuję dzisiaj. Chcę mieć ostatni miesiąc roku bez palenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rzucajace palenie, wpieram Was calkowicie, wytrwajcie w postanowieniu niepalenia. Brzydkiemu nawykowi pokazcie plecy :-D Bonus - bedziecie piekniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopakow wspieram rowniez :-D Zrob sobie prezent Gwiazdkowy w postaci totalnego niepalenia. Jesli Cie korci, zajmij rece i myslenie czyms innym. Palenie to nawyk nie tylko chemiczny, ale rowniez behawioralny i ten jest bardziej podstepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzucam i ja
Ja też rzucilam. Wczoraj godzina 20. Narazie jest ok tylko jestem troche przygnebiona i boje sie kolejnych dni, nie chcę się złamać, nienawidzę się już truć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×