Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie kochani....:P Mam dzisiaj dzień wspomnień..hmmm...tak mi jakos...ciepło w sercu przy tych wspomnieniach...i ten spokój cudny.... I jesli jutro zapłacze...to na moment na chwilę Bo zycie cudem jest............ Złosliwcze...dziekuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusia
Po 2 tyg poszłam do fryzjerki :) Po 3 tyg poszłam do kosmetyczki i poprosiłam aby zdarła ze mnie szarość ponikotynową ....qrde, ale mam teraz fajną buzię !!!!! Nadal nie palę :) :) :) więc stać mnie teraz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado 🌻 ciężko jest w ukryciu...nie można się pochwalić... :( a dziś 15 BP, ale powoli zaczynam czuć zadowolenie z siebie, że mam coraz więcej na liczniku, że nie palę czyli jest postęp ;) Poprzednim razem przytyłam 7 kg w ciągu 7 miesięcy, kolejne 7 miesięcy zajęło mi zrzucenie nadmaru kg, jak będzie teraz...nie wiem, napewno przytyję, bo nie dość, że mam wilczy apetyt to jeszcze codzień muszę zjeść coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ jelena 🌼 pozdrawiam serdecznie jesteś silna kobieta dasz rade wierze w Ciebie najważniejsze jest to ze nie narzekasz 🌼 a z waga to jest to ze poprawiłem się 10 kg. już 6 kg. zchudlem jak więcej zjem to waga podskoczy jak mniej zjem to spadnie jak paliłem to mogłem nie jeść a peta musiałem zapalić wystarczy z umiarem jeść i będzie ok. PS. lubimy kobietki piękne pachnące i takie przy sobie :D:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusia
a ja nie staję na wagę, bo i po co ? wiadomo, ze tyję i czemu mam się stresować? po 25 latach ogromnego nałogu wiem, że łatwiej schudnąć niż rzucić palenie. Później będę się martwić jak się odchudzić :) nie palę :) nie palę :) nie palę :) nie palę :) nie palę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec - jak zwykle, jak dobrze, istnieje przy wszystkich potrzebujących :) słoneczko - jestem blisko a netowo przy Takim Dniu... , o jutrzejszym mówię....Silna Baba (choćby wirtualnie) do silnej Baby... Jest czas na myślenie, jest czas na działanie, jest czas..., po prostu....:) jelena, ha, no nie mam się komu pochwalić, no nie mam, dużo łatwiej, gdy otoczenie niepalące, ale...tak jak mówisz, w ukryciu... Krakusia :) A z tymi kilogramami zbędnymi jest tak, że..., ano mianowicie..., hmmm, mnie się nawet gorzej myśli, gdy za dużo jem, nie czuję się sobą, nawet o względy wizualne nie chodzi...Brak mi energii, kiedy mnie jest więcej... Stąd kobietki, trzeba łączyć BP z jakąś rozważną dietą... Jasne, BP jest trudniejsze, ale gdy jem kompletnie nierozważnie, to i nie czuję, że myślę spójnie... Złośliwiec, piszesz, że ... nie ma sprawy, bo puszyste jest fajne, bo jest, ale mnie z tym źle, wraz z kilogramami odpływają siły witalne, przynajmniej u mnie... :) Kochani jesteście, że tak wspieracie człowieka... Dla wszystkich 🌼 Cośkolwiek chyba nabredziłam, wnoszę z ilości zadrukowanych linijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsztkich serdecznie filozoficznie disiaj na topiku fado czy ty aby nie po trawce heheheheheh zlosliwcze gdzi plywaja takie potwory 4,7kg gratulacje ja niewidzialem nigdy tak duzego szczupaka a co dopiero zlowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ,chcialbym porozmawiac jesli masz skypa i ochote sjerzy1 lub poklikac gg-9903414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących!!!! krakusia!!!tak 3maj🌻🌻🌻 je też widzę na gębinie zmiany in plus...👄 choć taki zysk!w zasadzie spory..no i kasy więcej..no i nie capi człowiek...no i ogólnie..lepiej!!! buziaki dla wszystkich👄👄👄 BP u mnie 38 dzień BP :classic_cool:...🖐️ aha...jerzys...to ja kliknęłam!!..na gg...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia - :) jerzys - sorki, że wydałam się tobie mało składna, ale zapewniam, że bynajmniej nie po trawie, taki pokrętny po prostu sposób myślenia mam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado 🖐️ moje myślenie to dopiero pokrętne bywa :D a jak się męczę żeby tu składnie coś napisać ;) Złośliwcu ślinka mi pociekła na klawiaturę...uwielbiam szczupaczki mniama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na razie nie mam zamiaru dietować...właśnie pałaszuję drugiego pączka a jeszcze jeden na mnie czeka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psina
dzięki za miłe słowa,fajna grupa wsparcia,bez was byłoby ciężko,na razie nie palę i mnie nie ciągnie...no może trochę, ale jak siebie znam,głód się pojawi później,mojego faceta wywalam z fajką na korytarz,na razie się nie buntuje..zaczyna mnie drażnić zapah fajek i łapczywe wciąganie dymu.. pozdrawiam wszystkich nych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado to wtakim razie mea kulpa co jest z wami topik sie sypie wszyscypisza priv wracac na topik ale to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psina dzis zalatwialem papierzyska chol..... biurokracja targany zloscia pomyslalem do ........................................................ i to wszystko to nie moze utrudniac mi zycia przeciez nie pale i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izador
Nie pale 3 dni,siedze w domu nie mysle o tym lecz boje sie powrotu do pracy,tam mialam okreslone godziny na dymka.tlumaczylam sobie ze nie robie nic zlego bo pale R1minma,4 dziennie,ale to itak jest nalog.Napiszcie mi co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×