Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wlasnie czy jest
dziekuje za odpowiedzi. w niemczech o ile mi wiadomo nie ma jeszcze tego srodka. trwaja badania. tabex jest do kupienia tylko za pomoca www.ebay.de ale obawiam sie troche kupowac z netu,gdyz nie wiem czy nie bedzie w srodku zamiast tabexu czegos innego. poprosze mame w polsce by mi kupila i przyslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich niepalących i chcących rzucić palenie Na szczęście nie potrzebuję żadnych środków, zwalczam nałóg siłą woli,...ale uważam każda metoda jest dobra, prowadząca do sukcesu. Po tych 49 dniach BP widać ta wielką różnicę...od palących czuć ten wielki smród na kilka metrów, oni nawet tego nie wiedzą ;) :( 🖐️ Miłej niedzieli 🌻🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja słyszę, że niby zmęczone? To dodaję energii, niech świeci... , niech błyska... buziaki dla wszystkich..., zwłaszcza dla początkujących... Ech, sama żem początkowa, ale zwyżkuje BP...Zupełnia inna przestrzeń, inne smaki, inaczej-lepiej jest... Że zdrowiej? To wiadomo... Ale za taką decyzją BP, muszą inne uporządkowania iść... Zmagam się właśnie z Innym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP w moim regionie o 11 spadl grat i strasznie pada deszcz na topie zato swieci bp 🌼 fado-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narka, ja swoich dni BP nie liczę, ale, hahaha, orientuję się według jerzysa, tabexowo jeszcze..., działa? działa...Działa Jerzys? no, działa! słoneczko? :) hmmmm, zmykam do robót codziennych a stysfakcjonujących...., chyba mega egocentryczna jestem, żeby mnie jeszcze na stare lata bawiła praca ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys, to w kwestii formalnej, ile mam dni na koncie BP? Od tego samego dnia zaczęliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko, miłego dnia! chłopaki, to samo! wszyscy niepalący, zaglądajcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko🌻 mimo deszczu i wiatru na zewnątrz;-) goście odjechali, więc mam chwilkę.. życzę wszystkim miłej końcówki weekendu👄 pozdrawiam wszystkich BP....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D Sloneczkooo –🌼 fado – 🌼 katia 13 🌼 alleaffar – jerzys – wszystkich nie obecnych również pozdrawiam za potrzebujących trzymam grabe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nam się pogoda zepsuła :( i jeszcze to przesunięcie czasu... okropna jesienna szaruga... jak ja nie lubię jesieni :( niech mnie ktoś pocieszy 😭 pozdrawiam 🌻 🖐️ wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wesolo mi byl alkochol dzis nie bylotabeksu fado -mamy 19dni jelena byle do wiosny sloneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×