Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość baczna obserwatorka
a kogo to obchodzi czy wy pachniecie czy nie jak 80 % polakow pali ,a po 2 na kazdym kroku sa palacze ,wiec po co sie meczyc i miec nerwy w ich obecnosci jak mozna sobie w towarzystwie puscic dymka:) ,a bierne palenie jest gorsze od czynnego ,wiec dajcie sobie spokoj i zajmijcie sie czyms pozytecznym a nie wypisywaniem bzdur na jakim prostackim topiku papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
ale jesteś prymitywem baczna obserwatorka i to jeszcze zazdrosnym po co tu wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłoooooooooooooo..matulooooooooooooooooooooooooooo!!! następna osóbka w pretensjach...;-)jakaś niedowartościowana..czy jak??? Jeśli mi coś nie odpowiada-np.topik o pewnej tematyce ,jak i wypowiedzi bywalców-to po prostu nie zaglądam w to miejsce!!!!! ludzie...mamy demokrację...nikomu krzywdy nie robimy...🌻 Żal mi takich osób,i martwi mnie..to, bo ileż muszą włożyć wysiłku aby zregenerować swe jakże nadwątlone siły witalne i nadszarpnięty intelekt-niewątpliwie wysokiej jakości;-)...po wizycie u nas..;-)buahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Nie uda się wam Nas zniechęcić ani poniżyć.Takie wypowiedzi świadczą o was i waszej kulturze...NIe będziemy zniżać się do waszego poziomu.Na tego typu osobników należy być OBOJĘTNYM. Z mojej strony macie to zapewnione.Pozdrawiam mimo wszystko🌻 ściskam całe 20% PACHNĄCYCH BP👄👄👄 Słoneczko🌻🌻 Wiewióreczka33🌻 Wala Twist🌻 Ika🌻 Jovik🌻 Rewelacja🌻 Cosmic🌻 Cygaretka🌻 Jelena🌻 Jevel🌻 Fado🌻 Wesolutka🌻 Kinia🌻 Cometa ,Jerzys,Złośliwiec, Alleaffar👄👄 ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe skąd ta statystyka 80/20......w/g mnie to palących może być ok.35% Niedługo wezmą się za tych palaczy i będą palić tylko w ukryciu hehehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Jeśli chodzi o Polskę to jest w ścisłej czołówce w stosunku do ilości mieszkańców w paleniu na świecie. Pali 10 milionów polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy👄..dajmy spokój tym durnym procentom!!;-) ważne że my się nie dajemy...a reszta, swój los ma we własnych rękach..prawda?wolna wola;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 34 dzień BP :-) jestem w domku, mam urlop..w poniedziałek tez...ale wyjeżdżam.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
tak jest katia13 mój 40 dzień bp pozdrawiam uciekam miłego wypoczynku dla wszystkich oczywiście BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczna obserwatorka---> czy pomyślałaś ilu ludzi umiera przedwcześnie z powodu wieloletniego palenia?..... Czy widziałaś tych ludzi?..czy byłas przy nich kiedy odchodzili?....czy słyszałas ich ostatnie słowa?...*gdybym mógł cofnąć czas...nigdy bym nie zapalił...* Czy pomyślałas, ile dzieci rodzi się przedwczesnie, bo ich matki przez dziewięc miesięcy jarały jak opętane?....Czy widziałaś te dzieci,,,czy słyszałaś ich rozpaczliwy płacz spowodowany głodem nikotynowym???????.....Ja widziałam....słyszałam.... Więc pomyśl, zanim sie wypowiesz....zanim skrytykujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baczna obserwatorka
Jest roznica miedzy palczem co posloguje sie mozgiem , a palaczem co nie potrafi choruja przeaznie ci co pala 2-3 paczki dziennie ,a jesli ktos dla przyjemnosci wypala kilka papierosow dziennie to nie zaszkodzi mu to tak bardzo jesli do tego prowadzi w miare zdrowy tryb zycia czyli:wprowadzi troche ruchu,zdrowszego jedzenia itp ,wiec nie mzona byc nastawionym od razu az tak pesymistycznie wy bez urazy jestescie ludzmi chorymi moim zdnaiem bo jak tu czytalam ta sa tacy co palili po 60 dziennie to juz jest choroba1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OB..lub BO..🌻bez urazy..sorry-ale robisz straszne błędy! Rażą niesamowicie. Moja rada...zainwestuj w słownik ortograficzny,ok skarbie:-)??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niepaląca juz
baczna oserwatorka..hmmm -voytass od kiedy zmieniłeś pleć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccc
Biedny ten vojtas podejrzewacie go o podszywki ,ale nie tedy droga detektywi od 7 bolesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooooooooooooo🌻👄.... buziaki dla wszystkich BP na dobranoc:-):-) 🖐️ a może jeszcze tu dzisiaj powrócę....:classic_cool:?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccc
Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci katia 13{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wami! Nie odzywam się, bo zmierzam się z nowymi rzeczami..., które wcale nie łatwe dla mnie... Ale po to są wyzwania, by zmierzać się... słoneczko, uśmiecham się do ciebie, miło było wytargać ze skrzynki, wcale niewirtualnej, coś na kształt kartki, jasne, że tam byłam..., to sobie pokrzyczałyśmy...:) wiewióreczka, trzymam łapy za twoje \"przemeblowania\", ale wracaj... złośliwiec, cometa, alleaffar, jerzys - nie tracicie z oka wątków topikowych, tak trzymajcie..., najważniejsze, że BP... jewel katia kinia jelena wesolutka iga jovik wala twist rewelacja fiona cosmic cygaretka :):):):):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻🌻🌻🌻 Wiewióreczka33🌻🌻🌻🌻 Wala Twist🌻🌻🌻🌻 Ika🌻🌻🌻🌻 Jovik🌻🌻🌻🌻 Rewelacja🌻🌻🌻🌻 Cosmic🌻🌻🌻🌻 Cygaretka🌻🌻🌻🌻 Jelena🌻🌻🌻🌻 Jevel🌻🌻🌻🌻-kochana..jak lekturka??;-) Fado🌻🌻🌻🌻 Wesolutka🌻🌻🌻🌻 Kinia🌻🌻🌻🌻 Kurczę blade🌻🌻🌻🌻 Krakusia🌻🌻🌻🌻 Cometa ,Jerzys,Złośliwiec, Alleaffar ...👄 👄👄👄 kochani chłopcy,brakuje Was nam...kobietkom:-):-):-)praawda,dziewczynki??;-) Wszystkim pachnącym BP słodkich snów, miłej soboty,dużo słoneczka i tyleż humoru...Katia13🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelena.....🌻......zaczytana...:) Fado---> miło mi, ze Tobie miło :)....tez się uśmiecham....:) Wiewióreczka---> trzymam kciuki mocno !!!!!!!!.....Złośliwiec na pewno dorzuci swoje ...niezastapione, jak niektórzy zdazyli zauwazyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×