Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cometa-->normalnie popłakałam sie,ale od jutra dosc!!!!Nie moge pozwolic,by znowu zaczął mną rzadzic. Zlosliwiec-->tobie tez dziekuje,trzymaj za mnie magiczne kciuki!Prosze!!!! Dziewczyny(Fado,Katia,Słoneczko)zawiodłam i widze,ze z dnia na dzien zapominacie o mnie:( Chłopaki bede wam wdzieczna za wsparcie.Wierze w to,ze naprawde dam rade:) Pozdrawiam wszystkich znanych i tych ,ktorych poznam:) Jestescie wspaniali.Z wami wytrzymałam 70 dni i poległam,ale wiem,ze chce sie podniesc,mowi mi to moje serduszko. Cometa,Zlosliwiec---->👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmka koleżanko da się tylko trzeba zajebiście tego chcieć, da się i pić kawę i pić piwo w towarzystwie palaczy i razem z nimi. Tylko trzeba poukładać sobie w głowie. A naprawdę warto się trochę pomęczyć później jest już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 każdy ma swoje problemy napewno Ci tam na tej emigracji nie jest łatwo ale Pamiętaj nie Jesteś sama wytrzymałaś tyle wytrzymasz znowu tylko ustaw sobie to w mózgu dasz radę WIERZĘ W CIEBIE WRACAJ ZAWSZE BYŁAŚ WALCZAKIEM NIE PODDAJ SIĘ WALCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko - [kwiatek ] pamietamy i trzymamy kciuki !! bedzie dobrze .Tylko chciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewioreczka33
Cometa--->bede walczyc chociazby dlatego,ze wy we mnie wierzycie.Wiem,ze dam rade czuje to w serduszku.Zaczynam od jutra walke.Wstydziłam sie tu zajrzec,bo poległam i bardzo jest mi wstyd,ale odbuduje swoje zaufanie. 5 funtow za paczke fajek to lekka przesada prawda? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 - jak miałem zajebiste kryzysy w początkowym okresie siedziałem z kolegami na piwie to jak mi przychodziły złe śmierdzące myśli to wracałem pamięcią do forum do Ciebie pomogłaś mi wtedy zajebiście wszyscy mi pomagaliście - A JA CI TERAZ MUSZĘ POMÓC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabarwiłam sie przez \"ó\":) Kinia-->dzieki,ze pamietasz:) Kurde co sie ze mną dzieje ,pisze i normalnie łzy mi lecą:( Przepraszam musze wziasc sie w garsc. Dam rade:)Walcze dla siebie i dla was,bo wierzyliscie i nadal wierzycie.Dziekuje wszystkim za wsparcie🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
Który dzień był dla was najgorszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętacie ??? dmka ja w sumie tak malymi kroczkami sie przygotowalam, przestalam palic w swoim pokoju, zaczełam w łazience. Komputer nie kojarzy mi sie z paleniem. Kupiłam sobie tabake- jak bardzo chce mi sie palic to ja sobie wwachne, ale pozniej sa grudki .... w nosie ;), ale mnie pomaga tez mam taka chwile zamroczenia. W sumie to ja nie mam skutecznego sposobu na rzucanie, może takie że przechodzilam przez to kilka razy. Jedna osoba może rzucic raz a porzadnie, a druga bedzie potrzebowala kilka razy. Pachnącego dnia Złośliwiec Dzięki za pamięć ;) 🌼 Wiewióreczka33- kurcze szkoda tych 70 dni 🌼 setunia 🌼 kometa🌼 kina/ 🌼 katia 13 🌼 kooolka🌼 Martusia82🌼 ps ja na poczatku tej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 - wierzę w Ciebie bo Twój sukces będzie również moim sukcesem - jesteś jedną z ikon tego forum WYGRAMY WYGRASZ GŁOWA DO GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 - wiesz dobrze że jesteś z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmk – ja na prawdę chciałem rzucić palenie więc przeprowadziłem rozmowę sam – ze sobą i pogodziłem się tak od środka ze nie zapalę wszystkim znajomym powiedziałem ze rzuciłem palenie i to mnie powstrzymuje przed zbłaźnieniem się ostatnio byłem w pubie na imprezie zakładowych związków i co mnie zaskoczyło ze na 33 osoby tylko 2 paliły życzę powodzenia 🌼 bp nie chce zawieść tu ludzi na tym forum którzy mi pomagali w ciężkich chwilach po mimo ze nie pale już 19 miesięcy i 7 dni to tu jestem bo z Wami jestem silny – jestem tu co dziennie bo tu jestem silniejszy od śmierdziela :D:D:D:D:D:D:D:D dmk – bądź tu co dziennie tu dostaniesz sile przetrwania na następny dzień 🌼 wiewióreczko – świetnie ze jesteś z nami huraaaaaaaa!!!!!!!!! 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP wiewióreczka ja rzucalem przy twoim {i wielu innych }wsparciu wspierajac innych wspieramy siebie \"co bylo a niejest nie pisze sie w rejestr \" kasuj licznik i naprzut \"szable w dlon\" --dmka zyban to srodek psychotropowy tabex to zwykle ziele ktore zajmuje te same osrotki muzgu co nikotyna ludie po co wy macie neta tu sa wszystkie informacje wystarczy wpisac w wyszukiwarke --motomysz pracowalem kiedys na kopalni pod ziemia nie mozna bylo palic wiec sznupalo sie tabake kiedy sie zwolnilem ciaglo do wachania uwazaj tabaka tak samo uzalerznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegam do kuchni i spowrotem guzik z teego puzniej sciagne gg to pogadamy dzis mam wolne narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórkaaaaaaaaaaaaaaaa...przestań bredzić,joooooooooooooo???tera/:-)/ to Ty mnie cisnienie podniosłaś!!!!!!!!!!!!! jakie zapominacie...??no,kochaniutka!🌻 nic z tego! ja pamiętam!!!!i 3mam kciuki...nie mam nastroju do pisania,ale to musiałam Ci napisac...;-) papa Chłopcy 👄 i Dziewczęta🌻.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
czesc.ciekawi mnie kiedy przestane myslec o papirosie czy to juz zawse bedzie zemną ta myśl o dymku?kurczenakgozej w pracy.wytrzymuje ale......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
wracając do tabaxu , mnie pomaga to znazy kiedy mne zaczyna dusić (chęć zapalenia)biore tabax 1x dziennie powinnam brac 5 x więc myśle ze jet dobry bo mi przechodzi to duszenie (albo to moja podswiadomosc? ale i tak mchce mi sie palic.....sama niewiem zaraz pójde do domu i bedzie dobrze(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sloneczkooo pozdrawia Wszystkich serdecznie nadal nie pali 🌼 :D jest myślami razem z nami nie może do nas napisać bo nie ma Internetu bardzo za nami tęskni i trzyma za nas Wszystkich kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ – palaczka odrzucaj śmierdzące myśli bo te mysli bardzo kusza :D myśl o czymś przyjemnym ja tak robiłem pomagalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaczka ja przez dluzsz czas bralem po jednej i dziala do dzis nie biore juz tabex i nie pale 35 dni jak wytrzymalem 1 potem 2 dni uwierzylem ze po prostu mozna nie palic bedzie coraz latwiej {choc nie do konca} myslec o przyjemnosciach na tym trzeba sie skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
jerzys zazdroszcze tylu dni. 🌼 ps motomysz dzisiaj 2 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×