Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

zlosliwiec🖐️ ja musze sobie pieska sprawic , bo nie amm z kim na spacerki chodzic;) Katia a co sie dzieje , ze nie masz humora🌻 Motomysz🖐️bardzo sluszna decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest przełomowy dzień, mój mąż chce rzucić!!! Ja już ponad 3 tyg BP i dlatego szkoda mi go ale też cieszę się że moje malutkie doświadczenie pomoże mu w walce,będe się starała podtrzymywać go na duchu i namówiłam go na tabex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że mam Was moi kochani! dzisiaj miałam kryzys ale ryczenie mi pomaga,wiem ,że jestem śmieszna i użalam się nad sobą ale jak się wypłaczę to mi lżej i wchodzę sobie tutaj i serce rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia🌻to moze zaproponuj mezowi tez odwiedzanie tego topiku:) Tak Ci ciezko z tym rzucaniem , ze az placz sie pojawia...?????:( Moze musisz czesciej tu zagladac:) Trzymam kciuki za Ciebie! Na pewno Nam sie uda!!! Ja sie bardzo ciesze , zenie pale:) Mojemu Dziadkowi nie chce sie w ogole palic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia 82 u mnie też tak było najpierw rzuciła zona a ja 2 lata za nią bo nie mogłem się zdecydować teraz w domu pachnie bo nikt nie pali jesteś wzorem dla swojego męża trzymam za Was kciuki powodzenia bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa..tak się jakoś popieprzyło.....oby do środy...do południa...oby...oby... pa dobranoc Kochani...👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolka
ok jestem nowa, rzucam od dzisiaj. jestem za granica gdzie paczka fajek to 17 zlotych wiec motywacji nie brakuje. prosze mnie wspierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koooooolka🖐️wspieramy,. wspieramy:) Ale czy tam zarobki nie sa wieksze?;) Ok, ok:D Ale w UK smierdziele jeszcze wiecej kosztuja;) Dlatego moja sis ze szwagrem tam rzucili ;) Koleczko powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
Koolka jestem z Toba , tez od dzisiaj zaczelam odliczanie. Jak mi sie uda przetrwac 3 tygodnie to juz bedzie sukces. Jem duzo jablek i pije sok pomaranczowy( jakos nigdy sok pomaranczowy nie szedl w parze z papierosem...) Dzięki za słowa otuchy Pozdro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo sedecznie! Cometa-->dzieki,ze jeszcze o mnie pamietasz Zlosliwiec tobie tez dziekuje:)niestety potrzebuje twoich kciukow,nawet nie wiesz jak bardzo:( Kochani czytam was codziennie i łzy leca mi same jak was czytam. Prosze pomozcie mi,obieciję,ze juz nie zawiode:) Ciezko mi jest z dala od rodziny,ale coz zdecydowałam sie,wiec nie mam co narzekac. Pozdrawiam gorąco:)Przyjmiecie mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewioreczka tetraz juz na pewno ne ulegniesz pokusie:)Trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie , o mam kryzys wlasnie:o Pozdrawiam Ciebie🌻 Gdybym miala teraz smierdziela w zasiegu reki , to chbya bym zapalila:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolka
do setuni- zarobki wieksze , jestem we francji , ale nie pracuje tylko studiuje i nie chce polowy stypendium puszczac z dymem.. dzieki za wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolka acha;) to nie puszczaj z dymem tego stypendium!!! Ja tez studentkla i tez nie chce juz kasy z dymem puszczac!Wolewydac na cos pozyteczniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam :) wszystkich!!!!:) Sama dziwię się sobie, ze przy tylu nowych stresujących sytucjach, a mam takie, jak nigdy w życiu, to nadal BP....Dzięki wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten tabax, czy tabex - to naprawde działa? ja juz jaram z 14 lat. bardzo chciałabym rzucić, ale tak mi jakoś ciężko. wiele razy zaczynałam, ale z roku na rok coraz rzadziej i coraz trudniej. ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmka ja palilam 7em lat czyli 1/3 mojego zycia:o i rzucialm bez jakiegokolwiek wspomagania tabexem ,czy tabexem:D ]ale mialam kilka minut temu kyzys-umylam zeby i kryzys zwyiezony:) Rzucaj i nie zastanawiaj sie!!!!!!!! Bo bedzie za pozno!!1111 pozniej bedziesz zalowac tego, ze nie rzucilas, rzucalas wczesniej;) Dobranoc😴 do piatku🖐️:0🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex, działa, powaga!, Ale musisz chcieć, ja rzeczywiście czułam po pierwszej tabletce zupełnie inne poczucie smaku itd..., ale jak się uprzesz, to i zapalisz, jakby nigdy nic..., no musisz wiedzieć, czego chcesz, przerobić w sobie, to i tabex pomoże. Tak naprawdę, myślę, że jest rzeczywiście dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcialabym pogratulowac
wszystkim ktorym udalo sie rzucienie 🌻 Brawo! Moje starania tez zakonczyly sie sukcesem po ponad 30 latach palenia! Brawo dla mnie. Tu gdzie pracuje wprowadzono zakaz palenia w srodku wiec trzeba bylo wychodzic ... Pewnego dnia bylo wsciekle zimno! Wkurzylam sie 😡 Powiedzialam, ze fajki nie beda mna rzadzily. Na poczatku popalalam przy okazji, w weekend ciezko bylo tak od razu rzucic bez pomocy. Nie chcialam ani tabletek ani plasterkow bo uwazam, ze sukces mozna osiagnac jak sie samemu chce. Teraz juz nie jest ciezko. I najgorsze jest to, ze razi mnie palacz wracajacy z dymka bo mocniej czuc ten, badz co badz, smrod. Dawniej bym nie uwierzyla jakby mi ktos mowil. Rzucajacym - powodzenia, wspierajacym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 wracaj brak mi tu Ciebie!!!!!!! 58 dzień BP Pozdrowionka dla WAS wszystkich walczymy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ sloneczkooo – 🌼 bp katia 13 – trzymaj się będzie ok. 🌼 bp wiewióreczko 33 – wiem ze jesteś ambitną dziewczynką a my tu jakby drugą rodziną jak będziesz mogła to się odezwij czekamy najważniejsze jest to ze jesteś z nami🌼 :D:D:D:D:D bp koooolka –witam w naszym gronie bp 🌼 motomysz – 🖐️ 🌼 bp dmk – witam 🌼 w gronie bp setunia -musisz kupić pieska 🌼 :D Martusia 82 – 🌼 bp fado – 🌼 bp kobieta 33 –🌼 bp kinia/ - 🌼 bp brechtona –🌼 bp palaczka –🌼 bp Viola28 –🌼 bp Wala Twist – 🌼bp JEWEL75 –🌼 bp jovik –🌼 jakoś nie mogę zapomnieć ika – 🌼 bp wiem ze tam jesteś :D alleaffar –🖐️ graba :D cometa -🖐️ graba :D jerzys – 🖐️ graba :D pozdrawiam również tych których przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ :D życzę miłego dnia bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że tabax ma podobne działanie jak zyban. kiedyś brałam przez tydzień. czułam się jakaś taka pobudzona i pełna sił, więc się przestraszyłam że to na efidrynie może byc i przestałam. chociaż nie, w sumie prawda jest taka, że miałam imprezę firmową i zapaliłam i ....... poszło w cholerę moje niepalenie. ostatnio próbowałam gumy nicorette, obrzydliwstwo!!!!!! o matko, a ja w sumie pół swojego życia jaram!!! koszmar! jak mam zajęcie, to nie myślę, najgorzej jest wieczorem , jak wróćę do domu, albo na imprezie, w pubie, albo na spotkaniu ze znajomymi, którzy pala - no normalnie nie umiem nie zapalić! proszę, podzielcie się ze mną swoimi sposobami na to. wiem, że najlepiej wtedy unikac sytuacji, które kojarzą sie z paleniem, ale rany!!! długo tak sie nie da. pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×