Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość woj
troszke sobie poczytalem nie pale nadal [od 10,06r hura!!!!!!!] totalny brak zdecydowania u niekturych a wystarczy wsluchac sie w siebie i wybrac najlepszy moment i metode opisanych metod jest tu od groma tabex ,biorezonans magnetyczny , zyban srodek psychotrop , pozbycie sie nadkwasoty towarzyszacej rzucaniu palenia ,glodowka ,chipnoza ,itd .,,, a najwarzniejsze jest postanowienie nie pale!!!! no i ten magiczny topik narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka50
witam niepalace i chcace rzucic palenie .Chce sie pochwalic po 27 latach palenia ,nie pale juz 9 miesiecy.Rzucalam kilkanascie razy,ale z mysla,ze nie bede palic,chyba z rozgoryczeniem,ze nie bede miec ;takiej przyjemnosci; i to powodowalo, ze musialam palic .Ostatnim razem rzucilam z dnia na dzien,nawet nie pomyslalam, ze to ostatni,przestalam i nie pale.Poczatkowo nic sie ne dzialo -wiosna, lato -ruch , owoce,warzywa,spacery.Przyszla jesien ,zima,a mojego ciala o 15 kg wiecej.Wydaje mi sie ,ze nie jem wiecej,ale wrocily problemy z zaparciami.Wczesniej nie palilam w domu.Wychodzilam na dzialke,na taras,teraz wolami mnie wyciagaja na spacery,siedze w domu i tyje.Mam nadzieje,ze jak pogoda sie poprawi,zaczne myslec o odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm 💤 jutro.....sie pomysli:) nie lam sie!;0 Dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale się rozpisali wszyscy 2 dni nie miałam komputera i tylke zaległości widze że przegapiłam 18-tkę basi więc życze wszystkiego najlepszego Ja dziś mam 1 cały miesiąc BP bo przestałam w Nowy Rok :)) oleńkaaa:) i jak? czekam na miłą wiadomość wellneska:) gratuluje tygodnia a z tymi nerwami to przypuszczam że u wszystkich podobnie bywa ja w pierwszym tygodniu to chodziłam jak opętana usiedzieć 1min w miejscu nie mogłam ale nie dałam się i już jest lepiej mixssy..i jak Ci poszło:) mmm setunia a co to za romansiki na topiku??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️🌼 Aurela25 🌼 dziekuje za zyczenia Zycze wszystkim pachnacego BP dnia 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukipanek03
witam was serdecznie.Dzis mija 8 dzien jak nie pale,mam nadzieje ze wytrzymam i nie siegne juz po papierosa,nie moge zawiesc siebie i corki,ktorej to obiecalam.Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki,zeby wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
mialo byc tulipanek moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanku
trwaj w postanowieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
dzieki,mam wparcie w rodzinie i znajomych kibicuja mi,postaram sie ich nie zawiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria1947
Nie palę już 6 lat,a paliłam 30lat. Rzucałam kilka razy.Dziś doceniłam moją ostatnią decyzję /bez powodów zdrowotnych/,gdy spotykam się z osobami palącymi.... . Dym mi nie przeszkadza.ale zapach od nich bardzo. Radzę o tym pomyśleć? Pozdrawiam i życzę wytrwałości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejma
Wstyd się przyznać ale paliłam i to dość dużo (jedną paczkę dziennie) przez ponad 30 lat. Nie palę już dwa lata. Przytyłam 5 kg ale warto było rzucić nałóg. Jestem zdecydowanie sprawniejsza wydechowo, mam pachnące ubrania na sobie, poprawił mi się węch, smak i nie wspomnę o kolorycie skóry. Trzymaj się. Głód nikotynowy to kwestia dwu, trzech tygodni i koniec. Spróbuj trochę possać nikorett, czy jakoś tam inaczej brzmi ta nazwa już nie pamiętam. Staraj się chodzić do takich miejsc gdzie jest wesoło i nie można palić. Trzymam kciuki za Twoje powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo paloenie bedzie zabronione we wszystkich miejscach publicznych! juz pracuja nad ustawa!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ale nie badz taka brutalna dla palacych:p daj im gdzies popalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Mam nadzieje, że chociaż niektórzy mnie jeszcze pamiętają. Czytam sobie wasze komentarze i zazdroszcze tym co rzucili...Też tak chcę.... Też chcę być tą osobą, która doradza, wspiera innych w rzucaniu... Zintrygowana ---> słuchaj mam plan :) Może razem zaczniemy rzucać?? Ustalimy sobie od kiedy i Ty będziesz myśleć o tym, że ja daję radę, a ja będę myśleć że Ty także... Co o tym sądzisz?? Jeśli ktoś by chciał to ja chętnie zapraszam??? Myślę, że rzucanie wieczorem nie przejdzie. Ja akurat rano muszę zapalić. Wieć myślę, aby rano wstać, zapalić ... a od południa zacząć. Tabex mam w torebce, wieć wy ludzie też to zakupcie :) Czekam na propozycje :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szczęśliwa :) Może to jest właśnie ten moment, może to będzie moja motywacja?? Już wam mówię o co chodzi :) Ostatnio miałam konflikty duże z moim chłopakiem.Myślałam, że jest źle... bardzo źle... A tu przed sekundą zadzwonił do mnie czy mogę wyjść na sekundę z pracy, bo czeka na mnie przed wejściem :) Wyszłam a on mi przyniósł pieknego misia z napisem: \"Kocham Cię\" :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Dodam, że on sam się urwał z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka pamietaja🌻:) Zaintrygowana zgodz sie na ten plan🌻:) Mmm ale to nie ja to wymyslilam:P chociaz bralam udzial w internetowym badaniu na ten temat;)i oczywiscie bylam za calkowitym zakazie:D aczkolwiek jestem za tym , zeby byly oddzielne pyubu restauracjie dla palaczy:) w pociagach sa przeciez przedzialy dla palacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka no to ciesze sie Twoim szczesciem!:):) a walentynki przeciez dopiero za 14dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka19_84 ty szczesciaro;) sati wiesz ile te puby straca jak bedzie zakaz palenia kazdy przy kawie lub piwku lubi zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących i nie tylko, dziś mam małe święto 2 miesiące bez papierocha i chciałam się wam pochwalić. często zaglądam do Was ale jakoś zawsze brakowało mi odwagi napisać. Nie powiem że było łatwo ale teraz już z górki :) i 6 kilo do przodu:( Jak czytam czasami że ktoś lubi palić to mi się śmiać chce ponieważ sama tak mówiłam i że od wszystkich palących śmierdzi tylko nie ode mnie teraz dopiero to czuje jak capiłam. Mam nadzieję że już nigdy nie będę palić choć czasami mam chwile zwątpienia a przez pierwsze dni czułam się jak małe dziecko któremu zabrano lizaka. Trzymam za wszystkich kciuki, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×