Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Voytass
czesc!!od jutra znowu do was dolaczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazovianka
Ja paliłam 6 lat i rzuciłam jednego dnia ponieważ skłoniło mnie do tego bardzo złe samopoczucie, (3 dni nie spałam, serducho mi kołatało jak szalone, prawie sie dusiłam, co chwile zalewał mnie pot, cala sie trzeslam i drżały mi nogi i ręce - myslalam ze to zawał), przestraszyło mnie to strasznie i rzuciłam to świństwo. Nie wiem czy to było od papierosów, w każdym razie wtedy przysięgłam sobie że więcej nie zapale i nie zapaliłam. To fakt, że przez pierwsze 2 tygodnie siedziałam i ciagle coś rzułam ale to było raczej spowodowane brakiem zajęcia niż głodem nikotynowym. Głód był momentami bardzo silny ale ja byłam silniejsza i udowodniłam to nie tylko sobie ale i innym (szczegolnie zalezalo mi na chlopaku, ktory jest bardzo mieciutki i rok juz rzuca). Nie kupowalam zadnych tabletek, nie przyklejalam plastrow, nie rzułam gum i nie chodziłam na zadne terapie. Sama z siebie i tyle. Trzeba psychicznie byc silnym zeby to zwalczyc .. Miesiac minie i bedzie okej a zeby nie przytyc i czas zajac czyms milym to polecam cwiczenia, basen albo inny sport. Pozdrawiam i zycze wszystkim rzucajacym silnej woli! Nie poddawajcie sie a wygracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytass 🖐️ trwaj mocno w postanowieniu!;) Mm no nic, tak tylko mi sie napisalo:D;)Co Ty taki przewrazliwiony?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 Milego i pogodnego dnia zycze wszystkim........:) i oczywiscie pachnacego....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich bardzo gorąco . nie pale dalej .jestem narazie bardzooooooooooooo mocna w swym postanowieniu aż sie sama sobie dziwie he.To juz za 2 dni minie trzeci miesiąc .tak trzymać wam tez życze takiego mocnego postanowienia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona* Kochana fiono* polecam stronke http//:www.rzuceniepalenia.pl/ Jest tam cała masa ludzi z takim samy problemem jak ty.Wierz w to ze ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hey niepalaczno :) Gratulacje (z głębi serduszka) wiem jak to jeste rzucić i cieszyć się z każdego dnia bez papierosa :D Nie ma to jak pachnące🌻 dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim którzy walczą z tym smrodkiem polecam tą stronke http//:www.rzuceniepalenia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AGAWIK ------> 🌻 witaj na forum opowiedz nam o sobie :) Należysz do pachnących?? 🌻 czy walczysz z tymi śmierdzielami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D c z kropką 🌼 agawik 🌼 przyłącz się do naszego grona pachnących jest naprawdę super a jakie ludzie ok. BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c z kropka Niestety jestem smierdzielem i gratuluje wam wiary i odwagi kilka razy juz starałam sie wyplewic ten smrodek z mojego zycia ale zamało motywacji .pozdrawiam goraco moze z Wasza pomoca mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciekawa wiadomość z wielkiego świata. Tym razem nasza uwaga zwrócona jest w stronę Włoch i tamtejszych wynalazców. Otóż stworzyli oni coś, co zapewne będzie stanowić przełom w zarówno medycynie, stosunkach międzyludzkich jak i polityce. W Neapolu zaprezentowano pierwszego papierosa, który nie wytwarza dymu. Wynalazek, nazwano \"Nic Stic\". Wygląda, jak tradycyjne papierosy. Jednak nie zawiera tytoniu i nie wytwarza popiołu. W jego wnętrzu znajduje się tylko 0,9 miligrama, a więc tradycyjna norma, którą przewiduje prawo. Papierosa należy podgrzać przy użyciu odpowiedniego urządzenia a następnie można zaciągać się wydobywającym się z filtra zapachem nikotyny. Nic Stic nie zawiera innych szkodliwych substancji, które znajdują się w tradycyjnych papierosach. Ponadto nie dotyczy go zakaz palenia, a jak twierdzą „zawodowi” palacze – różnicy nie widać. W ciągu miesiąca nowy rodzaj papierosów pojawi się w barach i kioskach w całych Włoszech. \"Podgrzewacz\" będzie kosztował 29 euro, a paczka 20 papierosów - 4 euro. :P :) :)) ;) :D :o 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - mmmmmmm ale supcio zima.... tak ślicznie pruszy .... iwonka - jak sie trzymasz z nie paleniem? 🌻 amazonka - ulepiłaś już bałwanka ?:) 🌻 złośliwiec 🌻 Ania B. mnie nie zasypało :P🌻 setunia 🌻 fado🌻 mmm757🌻 mazovianka🌻 basiek1🌻 nipalaczko🌻 agawik dołącz do nas 🌻 pomożemy Ci Pozdrowionka dla wszystkich pachnących i tych śmierdziuszków którzy chcę rzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agawik---. nie ma nad czym się zastanawiać do dzieła z nami dasz na pewno radę :D za mało masz motywacji????? poczytaj trochę na pewno znajdziesz motywacje : młodziej będziesz wyglądać pachnąca i gładsza cera mniej zmarszczek zdrowe błyszczące włosy więcej kasy białe żeby świeży głęboki oddech lepsze samopoczucie kondycja naprawdę jest warto !!!! :D BP setunia 🌼 cz kropką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C z kropka🌻 fajna pogoda, szczegolnie jak ma sie wolne:D:) Zlosliwiec 🖐️:D Maniusia🌻ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam z kilkumiesięcznymi przerwami od 15 roku życia,a mam 37.Rzucałam podczas ciąży,zaczynałam po porodzie po miesiącu.Puźniej udało mi się odstawić papierosy na 2 lata.Ńiestety kłopoty rodzinne pomogły wrócić z powrotem do nałogu.Poaliłam od 2003roku do końca 2006 po 1 -1,5 paczki dziennie.Moim postanowieniem noworocznym było rzucenie palenia.Ostatniego papierosa zapaliłam 31.12.2006 o godz.23:45.Do dziś nie pale,męża gonie z papierosami żeby mi nie smrodził,bo nie moge znieść dymu papierosów.Nigdy w czasie odstawienia papierosów nie przytyłam,bo łykam CLA z zieloną herbatą,żuję gume bez cukru gdy np.chce mi się jeść.A jak nie możesz wytrzymać ,to spróbuj tych plastrów antynikotynowych.Tylko radzę te co nakleja się rano i nosi w ciągu dnia,a na noc ściąga.Te na noc nie pozwalają zasnąc.Wiem,bo mój mąż próbował i całe noce nie spal,aż w końcu dał sobie spokój i niestety nadal pali.Pozdrawiam i życze wytrwałości,bo warto dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jesli się rzuci palenie to na początku bardzo ważne jest wsparcie bliskich i starać się nie przebywac w towarzystwie osób palących... :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×