Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam cieplutko i wielkim buziakiem Stałych Pachnących Bywalców, żeby nie powiedzieć starych, oraz Nowych Początkujących Pachnących!!!! Trochę się zaniedbałam i nie zaglądałam na topik gdyż ponieważ miałam atak hrabiowskiej choroby czyli po prostu mówiąc łeb mi napierdzielał na maksa i z taką obolałą kopułą muszę jeszcze czołgać się do pracy . A ponieważ chodzę na po południe, to z bardzo prostej przyczyny nie udzielam się na forum gdyż powracam do domu o godz. 0.00 i padam na pysk :-( Migrena doprowadza do zgonu😭! Cała ta sytuacja doprowadza mnie do rozpaczy co w konsekwencji powoduje, że po tak długim okresie znowu nawiedzają mnie myśli o zapaleniu fajki :-( Boshe to jest po prostu dołujące - 66 DBP i ciągłe powroty do myśli o papierosie Jak tak dalej pójdzie to mogę pęknąć, a poza tym tak mi wszyscy działają na moją psychikę nerwową, że chyba najlepiej byłoby dla mnie i innych abym gdzieś zniknęła na jakiś konkretny czas i może z dala od ludzi wyluzowałabym się:-p Ale \"żem się \" znowu rozpisała i pobiadoliła sobie co nie ukrywam dobrze mi zrobiło:classic_cool: Spadam do roboty! Siemka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady of ice -> w Olsztynie w każdej aptece Tabex dostaniesz bez recepty, a co do palenia i branie tabexu jednocześnie to nie radzę, przeczytaj ulotkę i stosuj sie do niej. asia-24 🖐️ 🌻 Ania.B 🖐️ 🌻 setunia 🖐️ 🌻 basiek1 🖐️ 🌻 Gadzina47 🖐️ 🌻 balbina723 -> balbinko, współczuję, ja narazie mam spokój ale cały czas na prochach jadę :( Matko święta jak ja kocham zimę, dzisiaj bawiłam sie jak małe dziecko z dzieciakami na podówrku, przyszliśmy cali przemoczemi do domu, normalnie kapało z nas, ale się wyszalałam :D Miłego popołudnia 🖐️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję 18 🌻🌻🌻 Dacie dziewczyny trochę tego torta :p ps/wazność tabexu to 2 lata, sprawdziłam na ulotce przd chwilą, więc to nie jest chyba zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Produkujecie topik tak szybko że nie nadążam z czytaniem, a tu sie tyle dzieje:) Na razie nie mam jak nadrobić zaległości bo egzamin za pasem, ale potem sobie poczytam. Trzymam sie BP (to już 4 miesiące) czego i Wam życzę:) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wala -> trzymam kciuki za egzamin :D 🖐️ Gratulacje 4 miechów :D mmm757 ->🖐️ basiek1 -> Gratulacje dzisiajszej 18 🌻 🌻🌻poprosze kawałak torta :D Całusy dla całej reszty topowiczów 👄 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to wszyscy się podziali ostatnio cosik cichutko na topiku:D. Amazonko ranny ptaszek z Ciebie:D.Teraz Ty dziewczynko rzuć śnieżką w moją strone bo u nas leje od niedzieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibymiska
Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Od poniedziałku rzucam palenie!! Ale mi ciężko , ssie mnie w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!! Jak dla mnie jesteście niesamowicie dzielne!!!!!!!!!!!!! Zaglądam tu z wielką nieśmiałością, chciałabym jakoś rzucić palenie. Tak poczytałam od czasu do czasu i widzę, że naprawdę się udaje, że można.. No właśnie.. tylko jak to zrobić??? Na samą myśl o tym, że to będzie mój osoatni papieros dostję białej gorączki.. Już kilka podejść zaliczyłam tzn. tych ostatnich papierosów... i następnego dnia od nowa.. Powiedzcie mi jak najlepiej zacząć? Doradźcie, bo ja już naprawdę nie wiem jak zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka -> łap, leci. :D Jak zdrówko, słyszysz juz na to bjedne ucho, zabiegi pomogły? U mnie pada od rana :( i chyba snieg zginie jak nie przestanie, szkoda, tak fajnie się bawiłam :p nibymiska -> z każdym dniem coraz mniej ssie, dasz radę, trzymam kciuki. mmm757 -> ja poprosze bez mleczka i cukru, po turecku najlepiej :D zaintrygowana -> najlepiej po prostu nie palić, a tak na poważni nie ma sprawdzonego sposobu na rzucanie, ilu palaczy tyle metod. Może powinnaś powiedzieć sobie, koniec, nie palę i trzymać się tego, \"rencami i nogami\" (hi, hi). Pamiętaj to musi być Twoja decyzja! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuup no i dostałam oj masz racje amazonko mokra jak diabli ta śnieZka:D. Pytasz się co z uchem ?? jest fatalnie czekam do pierwszego i ide prywatnie chyba:( zaintrygowana poczytaj topik dobra lektura dla chcących rzucić palenie, jest to sprawa indywidualna - co człowiek to inna metoda, jedni mają silną wole i wielkie przekonanie o tym że chcą rzucić. Inni nie mają silnej woli a tylko przekonanie i muszą wyszukać wspomagacza odpowiedniego dla siebie, tabletki Tabex, gumy, plastry. Wiem jedno musi nastąpić w tobie przełom i sama musisz stwierdzić do czego Ci ta faja potrzebna jest??Jak stwierdzisz,że do nieczego.To wtedy zbieraj siły i zapraszamy na topik.:D A ssanie to typowe objawy uzależnienia od nikotyny. Pozdrawiam wszystkich mocno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ amazonka- 🌼 u mnie sypie snieg :D gadzinka 47- 🌼 jak zdrówko :D mmm757 – 🖐️ graba :D pozdrawiam serdecznie :D życzę miłego dnia BP zaintrygowana –poczytaj nam też było ciężko:( przyłącz się do nas –naprawdę warto –BP :D nibymiska – zostań z nami dasz radę BP :D za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich na moja 18-ke :D Zaraz podam torta i oczywiscie szampana :) 🌼🖐️ 🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec-> u mnie tez pada, ale deszcz, buuu basiek-> jeszcze raz najlepszego:D 🌻 👄 Gadzinka -> masz rację, prywanie lekarze sa zupełnie inni, podejście do pacjenta zmienia sie w 200%. Polska rzeczywistość jest do duuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amazonka 🌼 jak u Ciebie pada deszcz to umnie będzie padał deszcz za pare godzin :( basiek 1🌼 ale pyszny torcik jestem łasuchem na słodkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek życze aby to było 18 lat bez papierosa i dokładam jeszcze 100. Gratulacje🌼 złośliwiec🌼 Amazonka to już nawet nie chodzi o podejście ale ja po prostu zaczynam się bać,że nie odzyskam słuchu:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj złośliwiec uwaga na kg:D Ale ja w domu też mam łasucha.:D Czy ja moge też kawałeczek dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 👄 dla wszystkich Trwających w Pachnących Postanowieniach, Wahających się w podjęciu decyzji oraz dla odważnych, którzy podnieśli rzuconą rękawicę :-) Kochani nikt nie mówił, że będzie letko - toż to jest przecież wojna którą toczycie ze swoimi słabościami i ...albo to Wy wygracie i pokonacie pokusę...albo ona Was-co oczywiście Wam nie grozi jeżeli będziecie sukcesywnie zaglądać na forum i wyrzucać z siebie wszelkie zło:-p Nibymiśka - ssanie w żąłądku zapijaj hektolitrami wody z cytryną:-) sprawdzone i pomaga a jeżeli najdzie Cię ochota na słodkości to proponuję koglamogla - wyczytałam , że mniej idzie w biedra:-) Zaintrygowana - ups moja droga nikt tutaj za Ciebie nie podejmie tej tak ważnej decyzji kiedy i jak zacząć:-( Musisz sama tego dokonać! Jeżeli naprawdę tego chcesz, to dasz radę i z minutuy na minutę odstawisz fajkę. Mozesz wspomóc się TABEXEM - jest rewelacyjny! Jest coś taki8ego jak Biorezonans, koszt coś ok. 50zł,- ale na mnie jakoś to cudo nie podziałało a wręcz przeciwnie - jak wyszłam z gabinetu to pierwsze o czym pomyślałam..... to była fajka:-p Testowałam to na sobie jakieś 4 lata temu, gdyż ponieważ sama mam za sobą kilka prób rozstawania się ze zgubnym nałogiem. Dwa lata temu udało mi się rzucić to świństwo na 10 miesięcy i chwila zapomnienia, nerwówki i ....klapa. Dzisiaj nauczona przykrymi doświadczeniami, omijając wcześniejsze błędy liczę, że wytrwam kolejnych 67 DBP 🌼 I Tobie też się uda bo przecież TWARDA JESTEŚ A NIE MIĘTKA :-p Gadzinka buziaczki 👄 ło matko może przyjadę do Ciebie i cmuchnę Ci w to uszko:-) Natentychmiast się przepchnię bo podmuch mam że hohoho i usłyszysz nawet to , co nie chciałabyś słyszeć:-p Daj znać !!! mmm757 amazonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka 🖐️ naprawdę pyszny ten tort - miam, mniam zlosliwec -> deszcz nie dojdzie do cCiebie bo sie u mnie wypada :( Gadzinko -> ucho sie naprawi, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela ma dzisiaj chyba miesiączek to też by sie przydało jakiegoś szampanika małego wystrzelić :D Balbinko kochana walnij zgadzam się choć takich chętnych to tu w domu też mam kilku. Ale może Twoje walnięcie będzie uzdrawiające:D. Jak tam łepetynek boli dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie pada teraz ale w nocy padala Basiek🌻 to teraz zycze Ci 100studniowki:D:) Gadzinko teraz medycyna tak poszla do przodu, ze lekarze potrafia zdzialac cuda:)Ci prywatni na pewno cos z tym zrobia!!!!🌻 Amazonka🌻:D faktycznie b. wczesnie wstalas, a ja nie powiem lepiej o ktorej wstalam:D;) Zlosliwiec🖐️lasuchu:D;) Mmm🖐️ thx za kafe;) Balbinko 🌻:) Zaintrygowana 🌻 po prostu sie do Nas przylacz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec-prosze dzieki ze smakuje amazonka-dzieki Gadzinka ja tez bym chciala zeby to bylo 18 lat.. prosze czestuj sie :) Balbina723-dzieki Setunia pospiesz sie bo te lasuchy wszystko zjedza :D oczywiscie wszystkim dziekuje ze tu jestescie dzieki Wam czlowiek wytrzymuje 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia🖐️ ja ostatnio mam problemy ze spaniem:( Aurelia, masz jakąś rocznicę? jeżeli tak to Gratulacje z okazji rocznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek wlasciwie to od dzis planuje zminic swe nawyki zywieniowe ale jeden kawalek tego wyjatkowego tortu nie zaszkodzi:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×