Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość NADIYA26L
:(:(:(A ja własnie mam czesto bóle głowy juz byłam w poradni neurologicznej i ponoc nerwica ale sie nikomu nie przyznałam ze Palę mysle ze tu jest przyczyna ale mnie sie nie wytłumaczy czasem sie smieje ze mnie beda chowac z papierosem w buzi ...nie wyobrazam soebie siebie bez papierosa pale 8 lat zaczełam wieku 19 lat nie pamietam czasy jak nie paliłam to tak jak bym od zawsze paliła ....nie moge przypomniec sobie czasy jak funkcjonowałam bez tych fajek normalnie nie pamietam jak bym sie urodziła z nikotyną która czuje głód i woła o kolejna dawke...Czy ktos mnie rozumie..????moze to głupie co pisze ale ja własnie tak czuje i mysle ...Pozdrawiam serdecznie buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADIYA26L -> ja tez palilam 8 lat i jak widzisz dalam rade. Jak rzucisz to glowa tez przestanie bolec. Miewalam okropne migreny a teraz... jak reka odjal 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłam od 16 roku zycia i tez nie pamietam siebie bez fajki. Ale jednak byl taki czas i teraz tez nastał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam keke jak miło ze pachniesz 🌼 czuje to i ciesze sie razem z Toba wpadłąm zobaczyć co właśnie u Ciebie bo dopiero przyszlam z pracy zjadłąm obiadek i musze ogarnać kotki z paneli Potem siade i poczytam dokładnie co tu sie działo Pozdrawiam wszytskich i życze miłego i pachnącego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru juz nawet patrzec w strone smierdziela 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADIYA26L – świetnie Cie rozumiem, bo ja rowniesz nie pamiętam tamtych lat w których nie paliłem tak jak bym się urodził z petem :D ale za to jak teraz wyglądam to mogą pozazdrościć co nie którzy młodsi ode mnie a jakie zęby białe mam a kondycja nieraz jeszcze zajrzę na siłownię przerzucę parę ton a najważniejsze jest to ze nie kaszlę a zaoszczędzone pieniądze oddaje córeczce :D rzuciłem od razu i zacząłem chorować przez 9 miesięcy, poprawiłem sie na wadze 10 kg musiałem kupić nowe spodnie rozstanie ze śmierdzielem było bardzo ciężkie i długie chociasz śmierdziel używał wszelkich podstępnych chwytów to ja nie poddałem się waga i zdrowie powróciło do normy :D nie pale ponad 2 lata a jak szybko to minęło ze sam w to nie wierze :D:D:D na tym topiku jestem prawie co dziennie wpadłem w nałóg i jestem – topikomanem - :D – szczęściarzem - :D to co napisałaś to jest mi znane bo to już ja przerobiłem i to pasuje do mnie to tak jak ja zaczynałem walkę z petem zycze Ci z całego serca powodzenia i trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ 🌼 :D ew_ka – 🌼 Keke – 🌼 Agnieszka1975 – 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Witam! Hmm, przeczytałem prawie cały topik i powiem tak - nie palę od ponad 2 dni :). Przed rzuceniem przez jeden dzień łykałem Tabex a np. dzisiaj łyknąłem tylko dwie tabletki, czyli nie trzymam się dawkowania podanego na ulotce. W sumie trochę to dziwne. Paliłem prawie 20 lat (bez 3 miesięcy) co najmniej 20-30 papierosów (czasem więcej) a przynajmniej jak na razie nie odczuwam żadnych ujemnych symptomów odstawienia nikotyny. Głowa mnie nie boli, śpię dobrze, jeść też więcej nie jem. Zostały tylko te myśli... Nawet nie to żebym sobie zapalił, ale np. fajnie że nie palę, dostrzegam chyba wszystkich palących na ulicy... Ładnych parę lat temu nie paliłem przez tydzień i już myślałem że jestem "uleczony". Później 1 dziennie, parę dni przerwy i znowu jeden, dwa, trzy i tak dalej. No cóż zobaczymy jak będzie teraz. Co do biorezonansu to osobiście nie byłem, ale znam parę osób którym niestety nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario167 trzyam za Ciebie dwa wolne od peta kciuki;);) by Ci sie udało. Jak wiesz ja byłam na biorezonansie mój mąż sąsiadka i 3 znajomych i 1 osoba pali ale ona chhciała palić bo jak wyszliśmy z biorezonansu to już chciała zapalić. Ale ja trzymam kciuki byś pachniał🌼🌼 Ciesze sie bardzo że dołączyleś do nas;););) pachnącego wieczorku wszystkim złośliwiec ja tez już jestem uzależniona od tego topiku keke melduj sie tu pachnąca 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke, Agnieszka1975, Setunia, Zlosliwiec, Ew_ka, Amazonka, WITAM WAS WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE I...... OCZYWISCIE PACHNACO. Witam rowniez nowe osobki chetne do tego aby byc pachnacymi i zdrowymi. Moi kochani nadal nie pale i czuje sie coraz lepiej ale i niestety coraz ciezej z 60 kg jakos zrobilo sie 64 - no coz chyba od jutra gimnastyka. Szkoda ze biorezonans nie dziala na nasze tluszczyki. Moj maz byl wczoraj na biorezonansie i jak narazie bardzo dzielnie sie trzyma. ( tylko nie odstepuje lodowki). Zobaczymy jak bedzie dalej. Nadiya 26L - piszesz ze masz czeste bole glowy - kiedy palilam bolala mnie bardzo czesto glowa i to zaczynala bolec rano, bolala caly dzien i wiedzialam ze musze przespac cala noc i dopiero moze przestanie rano i teraz wiem na 100% ze te bole glowy byly od fajek. Jutro minal 3 trzy tygodnie jak nie pale i przez trzy tygodnie nie bolala mnie ani razu glowa. Ew_ka super sie trzymasz - popatrz 11 dni jak to zlecialo. dario167 fajnie ze jestes z nami. Zycze Wam wszystkim milej nocki. Paaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana38 to juz dzis mija 3 tygodnie wznosze toast bys wytrwała wiele takich rocznic super 🌼🌼🌼 a tymi kilogramami to mi też przybyło i od 2 tgygodni sie odchudzam i jest już mnie mniej o 2 kilo. Tak wiec jest dobrze jeszcze 3 i bedzie super;););) miłego i pachnącego dnia dla wszystkich keke odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Dzien dobry! Slonecznej i pachnacej niedzieli wszystkim Wam serdecznie zycze! Dzien 12 zaczynam :) Jana38; pierwszy raz z nieklamana przyjemnoscia dni odliczam :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich serdecznie.dalej nie pale.to juz 7 dzien.w zyciu tyle nie wytrzymalam.moze to dobry znak ? lecz za to po prostu pożeram.wczoraj bylam z kolezanka w kinie.najpierw zeżarlam frytki duże z kfc, do tego owocojogurt z wisniami(trochę mnie już zemdliło) a po drodze kupilam kawe w break time z lodami i bita smietaną a w kinie dolożylam prażone migdałki.wszystko to pożarłam. Potem w kinie cały film było mi niedobrze i duszno.oczywiście reszte wieczoru miałam wyrzuty sumienia.ide na fitness od poniedziałku.co to te tabletki tabex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
i jak sie robi te bużki i kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Happyland30 - gratukacje wielkie! I oby tak dalej!!! Trzymam kciuki! :) Mnie tez jesc sie chce okropnie ale sie nie daje, i zamiast sie obzerac wode czy herbatke pije. Ja tez nie umiem tych buziek i kwiatuszkow a szkoda :( bo fajne sa :) Te dwa tylko umiem: bo tak jak w smsie: dwukropek i drzwiczki od nawiasu w jedna lub druga strone, zeleznie od humoru :) A inne znaczki pewnie idzie skopiowac ale nie wiem, nie probowalam Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko wczoraj bylam na imprece. Wrocilam pachnaca oczywiscie pozniej przeczytam co sie dzialo pod moja nieobecnosc i cos naskrobie 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio super ż epachnaca trzymam kciuki keke za pozostałych też trzymam kciki miłego i pachnacego dnia Wam życze 🌼🌼🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja rzucilam palenie w pazdzierniku - palilam prawie 20 lat po 2/3 paczki dziennie, wiec sporo. Wczesniej probowalam z plastrami i skonczylo sie na tym, ze mialam przylepionego plastra a w ustach cristala... Do rzucenia palenia dojrzewalam bardzo dlugo. Pomoglo mi to, ze sie przepalilam pewnego dnia, dostalam syndrom niedotlenienia, bolala mnie glowa, bylo mi niedobrze, uznalam, ze to dobry czas na rzucenie palenia. W pierwszych dniach bylo ciezko, glownie psychicznie - szukalam papierosow, nie moglam sobie miejsca znalezc. Pozniej przytylam, ale juz to zrzucilam. Teraz w ogole mnie nie ciagnie. Nie sni mi sie, ze pale, nie kojarzy mi sie palenie z przyjemnoscia. Powiem jedno: warto bylo. Trzymam kciuki za wszystkich rzucajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
Witam Wszystkich. Jak to dobrze zobaczyć że jednak się udaje. Innym też:) Ja się trzymam. Jest super. (a ile kas w portfelu, fiu fiu;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!! dario167-jesli czytales to znasz moja historie i pare innych podobnych to norma niektorym wystarcza pare tabletek tabex jest rewelacyjny i polecam go wszystkim chcacym rzucic palenie[ choc sa wyjatki ] dobrze zaczales od czytania topiku wiesz czego mozna sie spodziewac pozdrawiam wszystkich starych nowych🌼 narka wsiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiya 26l
Witam serdecznie ..i gratuluje wam bo naprawde zrobiliscie kawał dobrej roboty mi jest cieszko wiem ze to naprawde dużyyy wyczyn jaki zrobiliscie .naprawde podziwiam was i szczeze zazdroszcze wam silnej woli ..tak dalej pale kupiłam w czoraj paczke fajek zostało mi 10 fajek i dzis je chyba wypale ...nie wiem ale nawet jak pale to czuje bardziej narastający ból głowy, ale nie gasze pale dalej ja naprawde nie mam silnej woli i boje sie ze nigdy juz nie bede mogła sie obudzic rano bez myslenia o fajek bo rano jak tylko otwieram oczy to moja mysl jest taka..czy mam papierosy..? czy musze isc do sklepu ...tak zaczynam swój dzien ...nie zjem ale zapalic musze nie wiem czy to wytłumaczenie ale w swoim zyciu troche przeszłam jestem nerwowa jak na swoje lata i mysle ze gdyby nie papierosy to zastanawiam sie po co bym siegła ....Pozdrawiam serdecznie i naparwde ciesze sie ze wam sie udaje, zycze pwodzenia w wytrwałosci Buziaczki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya 26l wydaje mi sie że Ty chcesz palic i dlatego tak sie ładnie usprawiedliwiasz Jeszzce nie jesteś gotowa by przestać śmierdzić. Powiem Ci ze ja też za bardzo nie myślałam i rzuceniu a jak poczytałąm ten topik to tak zazdrościłam ze im sie udało ż edwa tygodnie sama sobie mówiłam jakie to świństwo jak śmierdze itp i w końcu podjęłąm decyzje poszłam na biorezonans i jest ok Pomysl jej 26 km zrobiliśmy Jestem padnięta ale mam śliczne konwalie ;) choc komary mnie gryzły jak żadnego roku;) brak fajki ale las jak pachniał Super Pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
dzięki za stronkę o tym jak się robi kwiatuszki i bużki.ten tabex to jest na receptę? ma jakieś skutki uboczne?ktoś na forum go stosował?ja używam plasterków ale mnie łebek po nich boli.pozdrawiam wszystkich pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikoleeek66666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że tabex jak każde tabletki ma jakieś skutki uboczne i chyba mozna go kupić bez recepty keke wiem ze go brała nim poszła na biorezonans a Gdzie wy sie podziewacie? meldowac sie tu wszyscy pachnąco🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Aga, melduje sie i serdecznie pozdrawiam. I ja jezdzilam dzis z dzieckiem na rowerze i narwalam konwalii, a raczej resztek konwalii bo ktos mnie wyprzedzil, niestety :( Ale i tak w domku pachnie cudnie :D :) Slicznie dziekuje Keke, ten oto 🌼 dla Ciebie! :) Nadiya26l, nie wiem, czlowiek potrafi wmowic sobie wiele rzeczy. Ja rowniez jestem dosc nerwowa osoba i chyba dlatego tak dlugo walcze z tym nalogiem bo wmowilam sobie, ze ten przeklety papieros jest lekarstwem na wszystko, na wszelkie nerwy, leki, zagrozenia; ze zapale a wszystko minie jak reka odjal. Jeszcze w liceum wypalajac kilka fajek przed waznym sprawdzianem wydawalo mi sie, ze przez to chyba pojdzie mi latwiej. Po sprzeczce z mama czy chlopakiem, obowiazkowo fajeczka. Nie znam Twojej sytacji, ja podaje tu tylko blahe przyklady probujac uswiadomic, ze ta fajka to taki oddech, chwilowa ucieczka od problemu. Dzis wiem, ze to totalny nonsens i bzdura kompletna. My musimy sami stawiac czola problemom, papieros W NICZYM nam nie pomaga. Wrecz przeciwnie, palac stajemy sie z czasem jeszcze bardziej spieci i zdenerwowani. Piszesz, ze palisz, bol glowy sie nasila, Ty palisz nadal. Robilam identycznie, w sumie wciaz nie potrafie przyznac czemu, przeciez od dawna przeczuwalam, ze wszystkie te bole to od fajek. I to ewidentnie od fajek bylo!!! Przez te 12 dni raz zabolala mnie glowa, wzielam jedna tabletke, starczylo. Palac, moglam zuzyc cale opakowanie i poprawy nie bylo. Tak jak pisze Aga, musisz wszystko sobie przemyslec, wez kartke i dlugopis i napisz plusy i minusy wynikajace z palenia. Tylko po stronie plusuw nie wpisuj tylko, ze to lek na Twoje nerwy. Bo to jest tylko ILUZJA. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
Tabex ponoć zwiększa nieznacznie ciśnienie ale nie mierzyłem. Na razie poprzestałem na 1 listku (20 sztuk) i więcej nie biorę gdyż nie odczuwam takiej potrzeby :) Teoretycznie tabletki są na receptę ale można dostać i bez. Ja dostałem w 5 aptece ;) Właśnie mija 80 godzin BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
I spokojnej nocki dla wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario167 no to gratuluje tych 80 godzin oby tak dalej a reszta czemu sie nie melduje złośliwiec pewnie na działeczce bo pogoda dziś śliczna ;) a reszta ;) zapraszam do meldowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
meldujemy sie na rozkaz.dzieciątko wykąpane, pachnące tak jak niepaląca mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×