Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej melduje sie ślicznie tu i oczywiście pachnąco Wczoraj prosto po pracy do mamy pojechałam i do dziś balowaliśmy Aj objadłam ssie wczoraj grila dzis ciasta i pękam skóry mi na brzuchu brakuje. Ale najwazniejsze jest to że jestem dalej pachnąca Miłego popołudnia keke miło że mnie wspomniałaś 👄 złośliwiec setunia i dla wszystkich pozostałych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :D pozdrawiam serdecznie BP życzę wszystkim 🌼 🖐️ miłego popołudnia Agnieszka1975 🌼 🖐️ :D Wszystkim pieknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 Chłopakom 🖐️ graba BP Za potrzebujących trzymam kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierałam się już czas dłuższy i postanowiłam że od dziś nie palę.10 lat nałogu strasznego....ja jestem już zmęczona papierosami, mam 29 lat a czuję się czasami stara. będę tu zaglądać od czasu do czasu bo nie wiem czy dam radę- to bedzie najtrudniejsza walka w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Solar. Piekielna walka to jest. We wtorek cztery tygodnie maja minac a u mnie kryzys jak na poczatku, ledwo sie trzymam :( Milego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam.Dla mnie rzucenie palenie bylo czyms bardzo latwym,zakonczylo sie sukcesem,nie pale 4 miesiace.Ale gdybym wiedziala co to pociagnie za soba jeszcze raz bym sie na tym zastanowila.Zaczelam chorowac depresja,nerwica,a do tego przytylam w tym okresie 8 kilo,nie moge schudnac mimo cwiczen i diety.Jest mi z tym zle,czuje bezsilnosc w walce z nadmiarem kilogramow.Moze ktos ma podobne doswiadczenia,cos mi podpowie albo chociaz pocieszy,Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek03--> nie palę już ponad 1,5 roku...do tego schudłam 14 kg...:) to nieprawda,że skutkiem rzucenia palenia wzrost wagi - absolutnie nie...wiem,co mówie,bo sama jestem tego żywym przykładem... wystarczy (!) odpowiednie nastawienie psychiczne i naprawdę wielka ochota na rzucenie palenia,a do tego nie lamentowanie,że życie po rzuceniu już nie będzie takie samo (czyt.tak samo piękne) - życie po rzuceniu palenia jest o wiele piękniejsze,a co najważniejsze - tylko osoby,które tkwią w szponach nałogu nazywając go przyjemnością - muszą jechać o 4 nad ranem na stację benzynową po paczkę \"przyjemności\",bo nie są w stanie zapanować nad nałogiem... pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale duchota chbya pojde na spacer;) pozdrawiam wszysciutkich:)🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
ja jestem zadowolona ze nie pale,ale gdybym jeszcze poradzila sobie z problemami zdrowotnymi to bylaby to pelnia szczescia.Wiesz zaskoczylo mnie to tak wszystko naraz,a choroby troche komplikuja mi zycie osobiste i zawodowe,a nadmiar kilogramow bardzo mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solar :-) No to zaczynamy.......od dzis walka. Ja kibicuje wszystkim, moze nie udzielam sie na tym topiku często jak kiedys, ale trzymam kciuki (wespół ze zlośliwcem🌻). Piękne jest zycie BP👄..... Solar- ten topik ma magiczną moc- uwierz mi, to nie jest tylko forum... internet...anonimowi ludzie... To jest magia...tajemniczy kacik walki z nałogiem :-D A wiec do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌻wzajemnie:) i Wszystkim calego pachnacego tygodnia:)🖐️🌻👄❤️🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio keke masz racje BP jej dzis mam dwa miesiace kurcze ciesze sie bardzo ale wiem ze to dzięki Wam tyle wytrzymałam i hm napewno dzięki Wam wogłle wzięłam sie za to by przestać śmierdzieć. Dziekuje WAm kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka1975- gratulacje wielkie i tak trzymac! U mnie jutro 4 tygodnie mina, co za radosc! :) Dobranoc wszystkim, snow pachnacych zycze! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D 🖐️ 👄 🌻 Melduję się posłusznie że nie palę juz 191 dni:D Pozdrawiam cieplutko, a nawet upalnie Wszystkich a zwłaszcza dyżurne topiku Agę i Keke:D no i naszego rodzynka zlosliwca 🖐️ Całą resztę też pozdrawiam Starych i nowych rzucaczy, tylu Was tu teraz jest że nie sposób zapamietać wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ :D Agnieszka 1975- 2 miesiące-🌼 🖐️ ew_ka -4 tygodnie –🌼 🖐️ dziewczynki gratulacje z tej okazji wznoszę toast STO LAT!!! STO LAT !!! STO LAT !!! Żebyście zawsze były piękne i pachnące :D BP Nigdy więcej śmierdziela tego Wam życzę 🌼 Amazonka 🌼 juz niedługo -200 dbp 🖐️ :D Wydaje mi się ze tak niedawno stawiałem pierwsze kroki w walce ze śmierdzielem a to już minęło 2 lata :D:D:D:D:D Pozdrawiam Wszystkich bywalców i życzę miłego popołudnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko złośliwiec dzięki też sie ciesze i aż nie wierze że minęłó dwa miesiace hura miłego wieczorku BP i pachnącego 🌼🌼🌼 a dla wszystkich torcik prosze sie częstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼v z okazji wczorajszej 2 miesiecznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew_ka 🌼 czyli co? Pierwszy miesiac BP masz z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, rzucam od jutra tzn juz od teraz;] zobaczymy jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jwl zapraszamy do rozstania sie z petem z nami Ci sie uda Keke dziekuje bardzo ew-ka misiąc bez peta super życze Ci wielu takich rocznic wszystkim miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke, Aga, Zlosliwiec - dziekuje! :) Rowny miesiec bedzie w sobote, ale to juz badz co badz 4 tygodnie! Minely! :) To wlasnie dzieki Wam, Waszemu wsparciu i motywacji udaje sie mi toczyc te walke. A Wasza postawa byla waznym bodzcem do tego by w ogole zaprzestac palic. Jestescie dzielni i wielcy, tez chcialam byc taka! ;) Pozdrawiam wszystkich i milego, pachnacego dnia zycze! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌼🖐️ Jestem chociaz nie pokazuje sie bede Was odwiedzac zadziej. Niepale nadal a to juz 137 dzien bez smierdziela z czego sie bardzo ciesze.Nawet gdy mam doly to nie mysle o fajce. Pozdrawiam wszystkich stalych topikowcow a takze nowych. Duze buziaki dla wszystkich trzymta sie pachnaco i nie myslcie o fajczeniu milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×