Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam Pachnidełka kochane :D i miłego dzionka zyczę :D basiek1🌻 Keke 🌻 ew_ka 🌻 Agnieszka1975 🌻 jwl 🌻 zlosliwiec 🌻 setunia 🌻 jovik 🌻 tulipanek03 🌻 avensis29🌻 solar 🌻 Miśka88 🌻 fado gadzinka balbinka odezwijcie się dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pale:) nie bede:) kurde trzeba byc silnym:) buzki i pozdrowionka dla Was:* dzieki takim topikom jak ten czlowiek odnajduje sile i chec do walki z petem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jwl -> proponuje jeszcze biorezonansen sie wesprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke :D 🌼 w piątek mój kolejny kolega idzie na biorezonans bo jak mówi zazdrości mi że ja nie pale i mój mąż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
hej. oj cos mnie dlugo tu nie bylo, ale nie myslcie sobie ze zaczelam palic.o nie.idzie mi calkiem niezle.to juz 4 tygodnie.jestem z siebie dumna. jak u was idzie? cholerne te reklamy.teraz depilator.chyba przypomina zeby nogi na lato ogolic he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam rzucic tak z dnia na dzien, niczym sobie nie pomagajac i chyba wierze ze sie uda:) juz minal jeden dzien i nie jest zle, sa momenty w ktorych poprostu mozna oszalec i chce juz zapalic ale po chwili biore sie w garsc i mowie sobie przeciez nie chce i jestem silna, a ze jestem silna to wiem to napewno bo nie tak dawno udalo mi sie rzucic moj najwiekszy nalog jakim byl moj ex, ojj z tego zwiazku ciezko bylo sie wydostac, a ile szkod dostarczal ten 4letni zwiazek, a co najgorsze on sam co chwile wracal i przypominal o sobie, ale udalo mi sie zakonczyc go to śmierdziele pety też rzuce i nie beda rzadzily mym zyciem;D widze ze jestescie silni, pochwalcie sie ile juz nie palicie?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rzucilam 11 marca tego roku,a palilam od 1993 roku. nigdy juz nie zapale. najbardziej balam sie wyjscia na impreze i nie w tym sensie,ze zapale,po prostu myslalam,ze nie bede sie umiala dobrze bawic. tymczasem na imprezie najmniej mi sie chcialo!! czasem tylko gdy kompletnie nie mam co robic -zachciewa mi sie. jednak po krotkiej chwili chec mija:-) jest swietnie i jestem dumna z siebie. kiedys podczas spiewania kolysanki corce musialam brac oddech o wiele czesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jwl-te straszne momenty przestana Cie zaskakiwac po kilku tygodniach,moze nawet szybciej. pamietaj o tym w chwili kryzysu;-) ja mialam taki jeden szczegolny dzien,okolo 10 dni po rzuceniu,gdy juz myslalam,ze sie poddam. calutki dzien \"diabel\" szeptal mi do ucha,ze jeden nie zaszkodzi... ze moze jednak rzuce np. w 35 urodziny... ze moze jednak bede palic 1 dziennie...ze jednak nie wszyscy dostaja raka...CALY DZIEN pomimo zajec musialam autentycznie walczyc. i co? nastepnego dnia w ogole mi sie juz nie chcialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Tobie agais sie udalo, ja juz ledwo ledwo, troche brak mi wiary ze przejdzie ta wielka chcec zapalenia... ehh 2dzien, nie pale, odliczanie daje satysfakcje:) a jak sie czujesz z tym ze rzucilas? Heh zycze pachnacego dnia;P to jest swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez sie uda! o ile naprawde chcesz przestac. wyobrazaj sobie swoj cel-jesli rzucilas dla pieniedzy,albo wyobrazaj sobie,ze unikniesz kaszlu,zadyszek i raka,jesli zrobilas to dla zdrowia. znajduj sobie zajecie-u mnie w pracy i w domu bylo czysto jak nigdy gdy rzucalam;-) i gdziekolwiek idziesz przygotowuj sobie kilka malych porcji jedzenia-ulubionych owocow,deserkow itd. drugi dzien? no to pewnie,ze jest ciezko1 jednak za kilka dni bedzie juz o wiele latwiej,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :( Mam dziś doła jak \"Wielki Kanion\" normalnie i gdyby nie to że mam całe gardło zawalone i nie wychodzę na podwórko to chyba kupiłabym fajki i zafajczyła:( alez jestem dziś do bani 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foregin
kurcze a ja popalałam i to nawet dosyc dlugo bo pol roku teraz nie pale i mnie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :D🖐️ pozdrawiam Wszystkich życzę miłego wieczorka BP amazonka – 🌼 szybkiego powrotu do zdrowia trzymam za Ciebie kciuki :D- OK.? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foregin to moze warto sie zastanowic czy to juz nie nalóg jest czasami:-O moze warto przestac palic w pore, puki nie sa to jeszcze lata. Uwierz warto, same korzyści Ci to przyniesie ;) amazonka🌼 zlosliwiec🌼 aga🌼 seti🌼 ew_ka🌼 happyland🌼 basiek🌼 jwl🌼 agais🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! nie palę od 5 dni i jestem po prostu oszołomiona!!!!nie myślałam, że mi się uda.mój nałóg trwał 10 lat bez 1 miesiąca i właśnie za 9 dni kończę 29 lat, postanowiłam sama sobie zrobić prezent rzucając palenie.odstawiłam kompletnie również kawę i ...czuję się rewelacyjnie.dzień zaczynam od zielonej herbaty i jabłka,robię dużo więcej rzeczy żeby się po prostu czymś zająć. dziewczyny i chłopaki powiem a właściwie napiszę Wam jedno - każdy myśli, że paskudny rak płuc lub krtani, zawał dotyczy innych a nie nas...nie chcę umrzeć z własnej głupoty ani żyć z rurką w gardle za 20 lat, zrobiło mi się szkoda mojego serca, moich płuc, żołądka bo oczywiście zawsze rana był papierosek na czczo...zrobiłam to tylko dla siebie i wiem, że ktoś powie że nie palę dopiero 5 dni - ja już chyba swoje wypaliłam i mam DOŚĆ fajek. przepraszam, że tak chaotycznie ale chciałam wyrzucić to z siebie... pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec-> dzięki :) kochany jesteś 👄 dól dalej jak Wielki Kanion, buuu matko co się ze mną dzieje nie mogę sobie z niczym poradzić, chodzę tylko i ryczę i krzyczę, warjuję chyba już od tego wszyskiego.... solar -> 5 dni to dużo dla palacz, ale pamietaj, musisz być czujna, bo licho nie śpi.... Keke 🌻 .....nadal BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to dziś jest 31 maja czyli.................. "Światowy Dzień Bez Papierosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 No, nareszcie \"Dzień Małych Potworków \" dobiega końca :p Alez te moje czorty potrafią dac w kość :) Nadal BP Aga :classic_cool: Keke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następny dzień bez papierosa - jestem z siebie dumna... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kryzys od godzinki gdzieś bardzo sie męcze chce mi sie zapalić kurcze chyba tego nie wyrzymam ale co on mi pomoże tyle wytrzymałam aj chce mi sie tego jednego papierosa może mi ktoś podrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ amazonka –🌼 zasypałaś ten dół:D jak zdróweczko-lepiej 🖐️ Keke –🌼 :D 🖐️ Agnieszka1975-🌼 nie daj się skusić bądź silniejsza i pachnąca solar-🌼 wszyscy jesteśmy dumni z Ciebie :D trzymam za Was dwa nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ BP :D pozdrawiam Wszystkich bywalców tego topiku zycze miłego wieczorku BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no cos Ty. Jak wzielam tego jednego macha wtedy wiesz jak mi bylo wstyd . Nie dosc ze mi to nie pomoglo to jeszcze mialam wyrzytu sumienia. Nie warto ;) zlosliwiec🌼🖐️ amazonka🌼czesc] solar🌼🖐️ oby tak dalej, nie daj sie smierdzielowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to dzisiaj jest chyba taki dzien ze ten sku....l chodzi i kusi, mnie tez dzisiaj troche chodzil po glowie😡 dlatego ide zaraz spac zeby mi przeszlo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×