Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich ...rzucajacych palenie i tych co dopiero myslą o tym. Mysle ze damy rade 5 dzien bez papierosa...jak sie ciesze mowie bibułce NIE nie kuś mnie ...... do pozniej serdecznie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka BRAWO ! BRAWO ! pierwsze dni sa naprawde ciezkie nie raz bedziesz miala kryzys ale sie nioe dawaj!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia u mnie ok są dni że ciągnie ale jestem silna narazie i chce by tak pozostało Trzymajcie sie bez peta życie bez niego jest o wiele piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..juz 6 dzien dzisiej miałam sen ze paliłam ...ale sie zakorzenił ten nałog ..i ja wacze z nim a on ze mna ..)ciekawe kto wygra... Ja bardzo chcę z nim wygrac... Pozdrowionka dla wszystkich{kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek101
nie pale juz 4 tydzień kaszel ustał troche ale nie całkowicie tylko ta chrypka nachodzi mnie szczegulnie z rana i wieczorem czy to normalne ??byłem u lekarza ogulnego i podobno nic mi nie jest a byłem 4 razy u rurznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilek101 taka chrypka jest typowa dla palaczy a zwłaszcza rano, więc sie nie przejmuj tym. A to, że nie palisz 4 tydzien to nie znaczy, że jestes juz nie palącym, bo aby do tego doszło to musisz długo nie palic tak, aby organizm sie oczyścił 👄 Pozdrawiam palących i nie palących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzie sie podziali wszyscy???????????? keke balbina złośliwiec setunia basiek i pozostali pozdrawiam aale meldujcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 dudka - brawo, tak trzymać 👄 kamilek101 - wszystko minie, organizm sie regeneruje , trzymam kciuki 🖐️ Aga 👄 Keke 👄 setunia 👄 zlosliwiec🖐️ Miłego dzionka dla Wszystkich, oczywiśćie BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek101
Mam taką nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzNiePalę
Wszystko zalezy od silnej woli... Ja się zaparłam, aby nie palić a kieyd mi się bardzo chciało to brałam zwykłą gumę do żucia :) I żułam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdeczie ....i dalej bp juz tydzien minał super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ 👄 🌻 dudka - aby tak dalej, najgorsze za Tobą. Trzymam kciuki 🌻 kamilek101 - jak samopoczucie, mam nadzieję że jesteś dzielny i dalej BP? 🌻 Pachnącego dnia dla Wszystkich.🌻🌻🌻🌻🌻 U mnie dziś mija 220 dni BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek101
Tak dalej dzielnie bez papierosa i nie mam zamiaru nawet zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....nastepny tydzien zaczynam BP.. Mąz poszedł w moje slady .. Fajnie bo nie musze patrzec jak on pali... Mam pytanie ..jak dlugo musze walczyc z checią zapalenia...czasami az goraco mi sie robi i walcze nie poddaje sie ...bo szkoda moich dni ..a mozna zyc bez tego smierdziucha napiszcie czy tez milelscie takie objawy i jak dlugo to trwa ...ja naprawde nie mam zamiaru sie skusic ....ale czasami wchodzi w glowe ten ..wstretny nałóg.. jezeli ktos moze niech mi napisze ...czy to dlugo tak meczy pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek101
Ja nie pale juz ponad 4 tygodnie i dalej miałbym ochote ale nie zapale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że sie nie poddajecie :) Chęć na papierosa to chyba juz zawsze w nas \"palaczach\" pozostanie :( Ale na pocieszenie powiem Wam, że z czasem jest już ona tak niewielka i mija tak szybko że przestajemy zwracać na nia uwagę :) Ja osobiście do 3 miesiecy miewałam czasem okropne ciągoty :( teraz już prawie obojętnie patrzę na osoby palące, nie mam juz ochoty wyrwać im papierosa :) ale każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Trzymam sie dalej bez papieroska Odstawiłam plasterki .... Mam tabex wrazie coby mnie meczylo..... Mąż 3 dzien bez papieroska jak to dobrze lzej na duszy razem sie wspieramy ..... siostrzyczka tez razem z nami i aby tak dalej 9 dzien bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Wszystkich :D Matko kochana, ludzie, co się z Wami dzieje, gdzie jesteście???? dudka - świetnie że możecie się razem z mężem wspierać, razem zawsze łatwiej. Trzymam kciuki kamilek101 - jak tam? Aga - co u Ciebie? Keke - gdzie zniknęłaś? Seti - odezwij się, rozruszaj topik :) zlosliwiec - jak tam, deszcze i to okropne wiatrzysko nie narobiło szkód na działeczce? Moje biedne balkonowe kwiatuszki sa juz tak sponiewierane przez te deszcze i wiatry że szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Amazonka straszna cisza tutaj tylko my piszemy 😭 I dla Ciebie amazonko za wsparcie 🌻🌻❤️👄 Mysle ze wszyscy na wakacjach do nastepnego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ :D Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Życzę miłego popołudnia BP amazonka 🌼 – wiatr okropnie wieje a deszcz teraz przelotnie pada :D na działce niektóre kwiaty połamane warzywo tak zmaltretowane ze ledwo żywe grunt to- żeby za bardzo się nie przejmować dudka 🌼 trzymam kciuki za Ciebie męża i siostrzyczkę u mnie w domu tez nikt nie pali najpierw rzuciła palenie zona a ja z niej wziąłem przykład było ciężko ale wstyd było się wycofać :D 🌼 🖐️ :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszy6stkim Rzucajacym i tym co juz dawno temu rzucili ale ciagle w sumie maja miano \"Rzucajacego\" AP:D;)🌻 jestem i chyba troche na dluzej bede wiec bedzie wiecej okazji do milego \"popisania\" sobie z Wami:) pozdrawiam Wszysciutkich:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde normalnie wstalam dzis o 6tej:D a o 9tej wylaczyli mi prad😡 ehhhhh Amazonio no milo, milo:Dtylko ty gdzies ciagle uciekasz;0 keke a Ty nie siedz tak cichutko tylko tez cos skrobaj:) ale kwiatow narwalas z rana:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko🌻 Tak mysle ,ze wy wszyscy juz wetrani ....macie dlugie miesiace BP Ja dopiero 10 dni ....okropnie mi ciezko ..... ach jak strasznie:( ale co zrobic musze wytrzymac ..bo szkoda mi tych dni ktore juz mam za soba bez smrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka 🌻pewnie, ze musisz i dasz rade!teraz juz nie ma odwrotu:p juz wdepnelas w to gowno:D;) My tu wszyscy za Ciebie kciki trzymamy:0im nas wiecej tym lepiej:0 i nie wazne ile kto juz nie pali!waznie, ze W OGOLE NIE PALI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka - walcz, nie poddawaj się, najgorsze masz już za sobą, teraz już bedzie coraz łatwiej, zobaczysz. Trzymama wszyscy kciuki za Ciebie. Keke - 👄 piękne kwiatuszki :) seti - nie uciekam nigdzie :) zaglądam tak często jak mi tylko czas pozwala. Aga - 🌻 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario167
A ja będę się chwalił :) Dzisiaj stuknęło okrągłe 50 dni bez papierosa :) Teraz to tylko mnożyć i mnożyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×