Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D Życzę miłego popołudnia BP 🖐️ Za potrębujących trzymam kciuki BP :D dudka 🌼 jeżeli wytrzymujesz już trzeci tydzień to do słabych kobiet nie należysz wierze ze Ci się uda pokonać śmierdziela – postaraj się odpędzać złe myśli naprawdę nie palić to cos pięknego trzymam za Ciebie kciuki mnie śmierdziel kusił przez 9 miesięcy a i chorowałem z braku nikotyny miałem okropne wzdęcia ponad rok chodziłem od jednego – to do drugiego lekarza przytyłem 10 kg ja paliłem 40 lat a śmierdziel tak łatwo nie chciał się poddać a jednak udało mi się :D dzis wszystko wróciło do normy –waga i zdrowie jestem szczęśliwym i wolnym człowiekiem od śmierdzącego nałogu cały czas będę trzymał za Ciebie dwa wolne nie zajęte petem kciuki BP wierze w Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...
a ja rzucam i rzucam i rzucam a ten bumerang wraca wraca i wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiorka🌻kopa lat!a Ty?jak tam u Ciebie te sprawy wygladaja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm 🖐️ Pozdrawiam wszystkich gorąco z pochmurnych i deszczowych mazur 🖐️ :D amazonka – 🌼 setunia – 🌼 wiewioreczka 33 – 🌼 sloneczkooo – 🌼 P……..lu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewioreczka33
Setunia--->u mnie wszystko do bani...ogolnie stresowo,ale nie przyszłam tutaj zeby płakac tylko zeby gratulowac zwyciezcom!!! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->u mnie wszystko do bani...ogolnie stresowo,ale nie przyszłam tutaj zeby płakac tylko zeby gratulowac zwyciezcom!!! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewioreczka tu mozesz sobie poplakac:)czemu nie;) Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaa
Cześć niepalący:) Paliłam jak smok 10lat. Od lutego nie palę i ćwiczę, nawet mnie nie ciągnie. Wytrzymałam to już 5 miesiąc leci:))))))))) Trzeba naprawdę dużo silnej woli, dla mnie najgorsze były 3 pierwsze dni, a właściwie noce (bo jak paliłam to wstawałam w nocy nawet żeby zapalić), później już z górki, a teraz nawet towarzystwo palaczy mnie nie kusi żeby zapalić. Trzymam kciuki za tych którzy zaczynają walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaa
Napiszę jeszcze tak, jeśli ktoś nie ma naprawdę silnej motywacji lub celu to przegra z nałogiem. Dla mnie motywacją była uroda (kicha?, być może), ale zobaczyłam pojawiające się zmarszczki wokół ust i zaczęłam się zastanawiać i pytać dlaczego puszczam z dymem tyle kasy??? No i bardzo chciałam się zapisać na fitness, a mój budżet domowy przewidywał papierosy lub fitness. Wygrał fitness. Nie palę prawie 5 miesięcy przytyłam jakieś 2 kg, ale od trzech dni jestem na diecie (muszę zrzucić te 2 kg).To nie prawda, że rzucając palenie musicie przytyć 5 czy 10kg, wszystko zależy od Was! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie jeszzce dalej pachnaca jestem ale mam czasami zaciagi oj kusi mnie ten śmierdziel ale narazie sie mu nie daje Wam też życze samych pachnących dni a dziś pachnacego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzące lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto:( seti :) zlosliwiec:) Aga :) Keke :) wiewióreczka33 :) miłego weekendu dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...
a mi ciagle pachną te papieroski, walcze i upadam, zaczynam walke na nowo i upadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich bp :D 🌼 Zapraszam na kawę > :D amazonka 🌼 :D setunia 🌼 :D Keke 🌼 :D Agnieszka 1975 🌼 :D wiewioreczka 33 🌼 :D Sloneczkooo 🌼 P……..lu :D X- 🌼 najważniejsze jest to ze masz chęć rozstać się ze śmierdzielem wierze ze nadejdzie ten dzień w którym zdecydujesz i powiesz dość ze mną było to samo nie mogłem się zdecydować zal mi było rozstać się ze śmierdzielem – to jak bym stracił coś drogocennego było bardzo ciężko tego nie da się opisać –to trzeba przeżyć- warto dołącz do naszego pachnącego grona trzymam za Ciebie kciuki bp :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec dzieki za kawke była pyszna Naprawde świetną zaparzyłeś 🌼 dla wszystkich pachnacych i tych co sie dołanczaja właśnie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 Nadal BP choć mam palącego gościa w domu :( Matko, ale mi dym przeszkadza :p nie zdaawałam sobie sprawy z tego jak uciążliwe jest palenie dla osoby niepalącąj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Pozdrawiam Wszystkich 🖐️ BP ale cisza –pusto :( ponuro jak dzisiejsza pogoda Agnieszka 1975 – 🌼 🖐️ :D aurela 25 🌼 :D rewelacja – 🌼 :D Sloneczkooo –🌼 P……..lu :D ika*- 🌼 :D jovik – 🌼 :D HEJ DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie podczytywać 🖐️ tylko się odzywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej – amazonka 🌼 🖐️ :D teraz wiemy jak od nas capiło śmierdzielem :D:D pozdrawiam serdecznie BP 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×