Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich :)🌼 i buziaki dla wszystkich 👄 dziś mija 3 tydzień! BP:):):) bardzo sie ciesze jeszcze troszkę a bedzie miesiąc:):) trzymam za was kciuki kochani oby tak dalej:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iznowu ja...jak tu nie wejsc ...i nie sprawdzic ze ktos i cos do Ciebie napisał🌻hm a ja sobie pisze i zale sie wam ze mam taki problem i zaraz odzew fado🌻👄 dzieki Ci za miłe słowa ...i trzymam sie mocno dzieki Wam złosliwiec 🌻[amazonka🌻setunia]i kazdy z nas wie ze to mogiczny topik .....i zaraz po odpaleni kompa jestem tutaj poczytac ...nazalic sie jak dzisiej ....i wiecie co z jedzeniem tez bardzo uwazam ale moze w moim przypadku warzywka w takich ilosciach jak jem wcale nie sa dobra sprawą...musze sobie zobaczyc co mi lepiej pasuje... a z drugiej strony czerpie wiedze z Was ile sie da..pytam czy tez sie tak meczyliscie ...bo to w moim wieku ...i złosliwca... troche starszego odemnie:)jak pisze ...jest o wiele gorsze ... TAK mi sie wydaje ....Wszystko sie musi jakos ułozyc och ...jakie to dziwne ..nie dosysc ze człowiek rzuci to g....to jeszcze go ten uparty smierdziuch z kazdej strony zaczepia...nie mam zamiaru puszczac go do mojego czystego umysłu ...jak tylko cos tam kombinuje muwie mu ....nie ze mną te numery malborasku...nie chcę cie i daje mi spokoj.....:):) Jewel 75 🌻czy juz rzucałas palenie ...i ci sie nie udało.. ale drugi raz łatwiej wazne ze chcesz i kiełkuje u ciebie chec niepalenia... kinia🌻zawsze na posterunku jak zwykle bombasti 🌻[w słoiczku juz pewnie nie zła sumka sie uzbierała co? didusia 🌻 i madra decyzja nadiya🌻trzymaj sie dzielnieto od nas zalezy czy damy sie temu smierdzielowi czy nie .....pomysl sobie czy ci bedzie lepiej jak zapalisz ....wcale zapewniam cie bedziesz zła na siebie jerzys🌻wiesz co tak sobie pomyslałam ze dlatego ze WY juz rok i dłuzej niepalicie i my dzieki Wam tez niedługo bedziemy mieli takie rocznice ...ja za 9 m :):)bo my idziemy w slad za Wami fado🌻i inni ktorzy juz tak dlugo nie palą ...a my im zazdroscimy i tez nie palimy :):) i wolnawola21 🌻i przyłaczaj sie do nas jak ci pisałam wczesniej dlaczego my nie mamy swietowac jak oni ....prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka, dałam znać na skrzynkę, jak Bob Budowniczy mawiał, damy radę, dlaczegóż by nie, prawda? Teraz zmykam... :) Pozdrawiam wcześniej niewymienionych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla Pachnacych !!! ja dzis armanim ;) Witam wolnawole 🌻, dołacz do nas , bedzie nam milo .! i cala sstara ekipe Fado ziomalko ;) Zlosliwca,Dudke, setunie, jevel,brajane, bombasti, Nadiye i niewymienionych ( bo ja juz stara jestem i z pamiecia roznie bywa) U mnie ok, pachne i mam ladne zabki .Bardzo mnie to cieszy .2 nadporogramowe kg . mnie nie ciesza ale nie jest zle .Cwicze i nie mam ochoty na fajki.a to jest najwazniejsze. Zycze wam milego pachnacego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnie mnie cieszy i miło mi, że mnie jeszcze pamiętacie :) choć to było chyba z rok temu. Wiem, że jestem słaba i mi się niestety nie udało, ale wyznaczam kolejną datę do Wielkiej Walki!!!!! Może to będzie nawet data historyczna, bo zbiegnie się ona z Wyborami:), ale jak już będzie wszystko jasne kto wygrał:) Mam wielką nadzieję na zobaczenie Was na forum i przyłączenia się do WAS KOCHANI:) Tych, którym się wciąż udaje, podziwiam i pozdrawiam serdecznie fado, dudka, Kinie/, Nadiya261, Zlosliwca, setunie,bombasti, didusia, jerzysa :):):):):):):):) wolnawola21 trzymam mocno za Cię kciuki, początki są trudne, ale wierzę, że ta Twoja wolna wola jest SiM :) Silna i Mocna:):):) pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jewel-a napisz jak to sie stalo ze wrocilas?? tzn,chcialabym wiedziec przed czym sie ustrzec.. bo rozumiem ze nie palilas jakis czas-ILE?? i dlaczego znow zapalilas?? towarzystwo??-to ja tego jedynie sie najwiecej obawiam.... moj sloiczek juz tlusciutki...:P w poniedzialek go troszke oproznie.. bo potrzebna mi kasiorka bedzie na tipsy..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez cieszy,ze mam prawie 3 stówki wiecej na pierdoły.Tyle przepalałam, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻nadiya26l-bylojeszcze wiecej tych chwil slabosci?? 🌻dudka-ja tez lubie czytac twoje posty.. :)co do wzdec,to nie wiem,ale zgodze sie ze zlosliwcem zeby gazowanego nie pic.. choc na mnie to jeszcze niekorzystnie dziala sok niegazowany z pomaranczy.. poza tym wiadomo-unikac kapusty,grochu.. a owoce jesc nie wczesniej niz godzine po obiedzie.. bo tez powoduja wzdecia.. i najlepiej nie pic bezposrednio ze spozywanym jedzeniem... 🌻fado-dobre z tym bobem budowniczym..:D:D a ja tez chetnie skorzystalabym z twoich rad i wskazowek.. moj mail jest podany pod nickiem.. 🌻kinia-widze ze energia cie rozpiera.. i dobrze..oby tak dalej.. ja tez sie czuje wartosciowsza jak nie pale.. bylebym tylko wytrzymala..!! 🌻wolna wola - napisz cos wiecej o sobie.ile lat palilas ? ile dziennie.. co cie zmotywowalo do rzucenia... 🌻jewel75-troche sie boje ze ze mna moze byc podobnie jak z toba.. bo tez na pewno zaczynajac rzucanie fajek-mialas silna wole.. a przynajmniej takie postanowienie... dobrze ze znow starasz sie walczyc.. :) 🌻ZLOSCLIWCZE-coz... kto cie pobije..??? czy we wczesniejszych postach pisales moze o swoich slabosciach na poczatku rzucania nalogu?? bo nie doszlam do wszystkich... ale jedno chcialabym wiedziec,czy jak postanowiles rzucic , to czy zdarzylo ci sie jeszcze zapalic?? a moze nawet kupic paczke.. 🌻didusia36=dojrzalas juz wkoncu?? bo fajnie byloby razem relacjonowac kazdy dzionek pachnacy...:) 🌻jerzys🖐️ 🌻setunia-jaki to juz masz staz?? ciezko wszystkich spamietac... 🌻brayana-a ty gdzie sie podziewasz?? 🌻padochaa -ciebie rowniez tu nie widze .. dlaczego listy nie podpisujesz?? bylas jeden dzien bardziej pachnaca ode mnie.. ??????🌻czy moglilbscie w stopce wpisac ile kto juz nie pali ... byloby latwiej spamietac.. i bylaby wieksza motywacja . . :)🌻??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm? czy ja to potrafie ? Nie pale od 1-go wrzesnia 2007.Ale rzycalam i podnosilam juz wiele razy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfelunia
Widziałam w jakiejś księgarni online zapowiedź książki Allena Carr'a.Warto ją kupić. Ja rzuciłam też po przeczytaniu tej książki w wersji niemieckiej, jak byłam u znajomych w Bonn. I nie palę już 2 lata. Jestem szczęśliwa, że mam to z głowy. Ta książka otworzyła mi oczy i wsparła mnie w uwolnieniu od palenia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogusia
O, a nie wiesz jaki jest tytuł tej książki? Mój tata pali, a w listopadzie ma imieniny i kupiłabym mu w prezencie. dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIA-niech zgadne,ze jestes nauczycielka... :P i chccials zabllysnac wsrod uczniow...:D:D ja tez bylabym zainteresowana ta ksiazka.. wiec jaki to tytul?? moj tato palil cale zycie... po dwie paczki dziennie.. udawalo mu sie rzucic na miesiac...dwa.. raz nawet pol roku.. i zawsze wracal.. do momentu jak jakies 15 lat temu zaslabl i lekarz powiedzial mu-PANA SERCE WISI NA AGRAFCE.. rzucila momentalnie... i nie pali do dzis.. a ma 72 lata.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfelunia
Oj, nie znam tytułu. Ale to może wpisz w wyszukiwarce jakąś kombinację słów typu - księgarnia albo książki + allen carr. Powodzenia w poszukiwaniu książki i rzucaniu palenia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym byla nauczycielka to powinnam swietowac, nie ? nie , nie jestem nauczycielka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paliłam lat 8, czasem paczke na imprezie, czasem tak okolo paczki, czasem 15, najczesciej okozlo 10 fajek na dzien. Niestety policzylam( albo stety) ze wydaje okolo 50 zl na tydz na fajki ( ostatnio- okolo 5 fajek na dzien) co w przeliczeniu na rok daje okolo 600 zl. Malo? dla mnie akurat duzo, dopiero sie ucze nie mam wiec zbyt wieel wlasnych pieniedzy. Co mnie zmotywowalo? hmm...chyba przede wszystkim poczucie, ze jestem beznadziejna z tym petem w ustach:/a Was, co Was zmotywowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blogusia-dzieki.. znalazlam ja na tej stronie co podalas.. to chodzi o ta w jasnej okladce?? bo sa dwie/// mozesz cos wiecej o niej napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie zmotywowalo?? nie wiem... po prostu znalazlam ten topik...zaczelam czytac.. i postanowilam sprobowac.. bo mialam wczesniej wieeeeeele takich prob.. ale z porownaniu z tamtymi probami-to teraz mam pewnosc siebie.. :D no i WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti - podaję tytuł książki, której szukasz, chociaż pewnie już go znasz: \"Prosta metoda. Jak skutecznie rzucić palenie\" - Allen Carr. Co jakiś czas na naszym topiku amazonka wklejała przykazania palaczy, autorstwa właśnie A. Carra. Na pewno natknęłaś się na nie, czytając topik. No, właśnie, amazonka, potrzebujemy ciebie! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksan
witam wszystkich wzmagających się z nałogiem,jestem tutaj pierwszy raz .tydzień bez papierosa a paliłem czy może pale 15 lat ,jak narazie katastrofa walcze jak mogę i wierze ze mi się uda,choc to troche trudne bo mam dwóch malców w domu co dają popalic w cudzysłowiu jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...🌻wszystkich serdecznie: Nadiya🌻widzisz jak fajnie i jak ten czas pachnący nam leci ......zaraz bedziemy roczek obchodzic.... Fado 🌻trzymam z toba sztame...narazie czytam i czytam wiesz musze sie przygotowac do zmiany ... kinia🌻pozdrowionka ...no i kasa na inne przyjemnosci ci zostaje:) wolnowola🌻fajne tak pic kawke ....i sobie nie smrodzic ...prawda:)ale musimy sie napracowac umysłowo aby odgonic zle nawyki czym dalej tym łatwiej ...naprawde....mozna dac rade:)i wiesz co mnie zmotywowało ....cena ze coraz drozej musze za nie płacic...i diabli mnie brali jak wiecej tracilam na papierosy niz na chleb:( Jewel75 ....🌻wiesz co nie jestesmy słabi tylko dajemy sie temu smierdzielowi rządzic nami ...zdenerwuj sie na niego i pobij go czyms jak nie dajesz rady ...chocby NICORETKą...ja tak robie i chociaz malenki kawałeczek uskubne jak mnie chce ten smierdziuch zniewolic....o nie jaki człowiek niby słaby ...naprawde bo przeciez musimy sobie poradzic.....zycze ci tego ...🌻dasz rade....wszyscy trzymamy kciuki ....:):):) bombasti ..🌻wiesz co .... patrz na osoby te ktore pala ze ci ich zal.. bo ty masz słoiczek a w nim kasa ...ale nie na takie rzeczy ...wiesz jakie ....np tipsy...a tak to tipsy z dymem pojda :):)a szkoda kasy dzieki za miłe słowa ..:)ale wiesz co nie pije gazowanej wody oooo juz kope lat...i zadnych kolorowych napoji....ale wiadomo cos nie tak jem chyba bo mam wzdecia straszne.....mysle ze musze wyczuc co i jak a dobrze byłoby sie troche oczyscic glodowką ...tylko musze sie do trgo przygotowac ...narazie czytam ....a kto czyta nie bładzi:) ta ksiazka to..... jak skutecznie rzucic palenie......ALLAN CARR kupiłam w internetowej ksiegarni http://www.allen-carr.pl/zobacz tutaj ... złosliwiec🌻 amazonka🌻 fado🌻 setuna🌻jerzys🌻..pozdrowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 dudka🌼o tak ,mam nadzieje ze szybko nam to zleci i będziemy sie cieszyć nie długo roczkiem:) Kinia🌼 pamiętaj stare to jest drzewo ,jesli juz to jesteś dojrzała:) ,nie lepiej brzmi:) wolnawola21 🌼 kochana to nie tylko tak z kawa bedzie ,ty na razie widzisz brak peta przy kawie ale spokojnie musisz to opanować ,radze robić te rzeczy przy którym najwięcej paliła ,musisz sobie poradzić z tym :) dasz rade trzymam kciuki ,jesli mnie sie udało to tobie tez sie uda ,wiary!!! JEWEL75 🌼 co sie stało ze tym razem sie nie udało.?? długo nie paliłaś.? kochana zapraszamy ,musimy sie wspierać! uda sie zobaczysz:) setunia🌼 :):) co tam u ciebie kochana ,odezwij sie prosze... bombasti🌼 super radzisz sobie:) o i tipsy będą:):) ciesze sie naprawde :):) nie juz nie było tych chwil słabości , nooo ale mnie przypiliło w tedy ale nie dałam sie śmierdzielowi:P zlosliwiec🌼 a ty co taka cisza... pozdrawiam:) i nie wymienionych ,również pozdrawiam serdecznie a nowych zapraszamy:):) i nie jutro ale dzid powiedzcie śmierdzielu won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×